• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Kaci, a ty z domova pracujes?
Jinac me bricho taky popraskalo az 2 tydny pred porodem. Ale je pravda, ze jsem nejvic pribirala ke konci, protoze mi vetsinu tehu bylo porad blbe a pak najednou mi silene vyrostlo mega bricho a ta kuze to fakt asi nejak nestihla se roztahnout :sweat_smile: Kdyz jsem mela bricho a moc jsem si tam nevidela, tak to vypadalo, ze je tam par striek, ale jak to splasklo, tak jsem myslela, ze me vomejou :confounded:
21. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
Jj Peti, pracuju z domova. Mám za to nějakou kačku. :wink:
A během Bětčina 30ti minutového spánku jsem stihla tak akorát pracovat, dojíst se vy... a to je všechno. Tak holt uklidím s ní v zádech, no :pensive:
Jdu věšet prádlo. :wink:
21. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
Kaci, to jsi fakt dobra. To ja bych asi s tim mym zlobidlem nestihala. Ale kdybych mela hlidani, tak bych klidne sla na par hodin do prace, aby clovek prisel na jine myslenky :sweat_smile: Honzik je zlaticko, ale doma to cloveku leze na mozek :sweat_smile:
21. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
autor
Peti ono to zas není tak náročný. Většinou nechce nikdo nic, ale občas se to sejde. Např. včera jsem řešila tiskárnu, dneska ty Anglány pitomý :stuck_out_tongue_closed_eyes: Navíc to není třeba na několik hodin v kuse, ale třeba 10 minut, pak dalších a tak. :wink:

Sundala a uklidila prádlo a nové pověsila a jsem spocená jak dveře od chlíva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
Alí hezké fotky :grinning:
21. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
jen jukám před srazíkem s Alčou, dítko mi žere pantofli, se z něj fakt picnu
21. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
jaji: tak my stíháme ve 13:15...
21. črc 2009 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz
čau holčičky :slight_smile: jak se máte?
u nás je dnes moc hezky, právě napouštím Nelince bazének :slight_smile:
21. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
ahoj ahoj......tak jsem se konečně dostala k počítači. Dopoledne jsem byla venku s Kubínem a Luckou. Jsem moc ráda, když se mnou jde ven, tak se snažím když už jde, abychom si to užili..... :slight_smile:
Moc nestíhám, Kubík všude vleze, teď si začal klekat, a chtěl by i stoupat....dnes mi spadl v kuchyni na dlaždičky, naštěstí ze sedu.....fakt zlatý ležáci....už vím, co tím Kačka myslela, když to psala :slight_smile:
21. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
Ahoj Marti.....tak to tady takový teplo není....a co houby? Chodíte? My byli v sobotu a našli jsme jich docela dost, včera jsme měli řízky z hub :slight_smile:

Kačko...tebe vítám z dovolené...už seš se Štěpulou zpátky? Nebo jsem tě minula a zase si odjela???
21. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz
autor
Ahojky,
ty jo Bětule už hodinu a půl spí :astonished:
I když dopo si dala jen 30 minut a teď na odpo spánek jsem jí uspávala 45 minut, tak jí to asi vyčerpalo. :sweat_smile:

Jsem chtěla jít ven, až se vzbudí, ale zase je tu zataženo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Martííííí pošli sem trochu sluníčka :grinning:

Vladí a máš někde místo, kde by ses nebála nechat ho naučit se padat? Já jsem jí ze začátku na stoupání držela v ohrádce, kde je pěnové puzzle a koberec. Ona totiž poprvé ze stoje kecla, pak šlo tělo a pak hlava :sweat_smile: Ale šla na měkký, tak se nic nestalo. Já mám všude jinak plovoučku, lino a dlaždičky. Asi za týden se naučila ze stoje do sedu, prostě se už spustí a dobrý. Teď se už nebojím jí nechat stoupat i jinde.
Jinak se asi musíme připravit na ty modřiny a bolístky, já myslím, že jich ještě bude :wink:
A zlatý ležáci není originál ode mě, to už nám psala Martinka, když jsme měly čerstvá miminka a ona už lítala za Nelinkou :grinning: Ale jsou to každopádně zlatá slova :grinning:
21. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz
tak on ještě si vyloženě nestoupá, zatím jsou tam jen náznaky....ale ono stačí, že si sedne na kolena a pustí se....to až si bude stoupat to bude ještě horší. Naštěstí v obýváku máme takový tlustý koberec.... :slight_smile:
Ale dnes se snad 10krát bouchl, o dveře, o šuplíky, o stůl, chjoooooo :frowning2: ale nemůžu být u něj pořád :zipper_mouth:
včera jsme v ikee koupili pojistky na šuplíky, ale jsou to vyhozené peníze....jde to jen tak, že dítě neotevře ten šuplík celý, ale ruce tam stejně dá a prstíky si přískřípne, takže to asi půjde do koše....
21. črc 2009 v 15:03  • Odpověz
Ahoj Vladi, nechci strašit, ale bude hůř :wink: Kačka by ti mohla vyprávět, co já se nalítám za Neli, ale řekla bych, že nejhorší je za námi,sice pořád lítá, ale občas i poslechne a sama se vrátí a chvílema se i zabaví na místě :grinning:
já už ani nevim, co to je mít mimi, úplně jsem na to zapomněla.....
21. črc 2009 v 15:25  • Odpověz
a posílám sluníčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tady je fakt krásně, určitě to k vám dorazí :wink: Neli už je v bazénu a stříká mi na noťas :grinning:
21. črc 2009 v 15:27  • Odpověz
Ahoj Martí,
užíváte krásné počasí? Tady bude každou chvílí pršet
21. črc 2009 v 15:28  • Odpověz
a Vladi houby byly minulý týden, ted jsme nešli, protože furt pršelo
21. črc 2009 v 15:28  • Odpověz
ahoj Hani, jo jo, užíváme :wink: už to k vám dorazí,už jsem poslala sluníčko :grinning:
21. črc 2009 v 15:31  • Odpověz
autor
Vladí tak to je dobrý, ty máme taky :sweat_smile: Tak nakonec ještě že tady moc šuplíků nemáme.

Martinko dííííííík :grinning: A jj, můžu potvrdit, že Martinka si po bruslích dává ještě tak 2 km běhu :grinning:

Holky Bětka teď totál odmítla ovoce. Už včera dělala ofuky u banánu, který jí normálně chutná asi nejvíc, ke konci už se tvářila a vyplivávala, ale skoro celý ho snědla, tak mě to neznepokojovalo. Ale dneska odmítla už první lžičku. Tak jsem běžela otevřít Sunárek a toho snědla pár lžiček a konec :pensive: Dostala mlíčko s kaší od Nestle, ale trochu mě znepokojuje, že ovoce nechce. Vždyť by měla mít 200 g denně a dneska asi nebude mít nic. Mám se z toho nějak znepokojovat?
21. črc 2009 v 15:43  • Odpověz
Jsem byla dát Káje jogurt a ona potvora, si ho chvíli nechala v puse a pak mi ho pouštěla ven, tak jsem na ni zvýšila hlas a říkám No co o děláš??? A ona se normálně rozbulela, až jsem ji musela vyndat ze židle a pochovat :sweat_smile: A to jsem nezařvala, jen jsem byla rázná no. Ale je fakt že pak už to dojedla normálně :sweat_smile:

Martí tak to máte super. Tady mají být prý vedra zítra, tak vyrazíme s pri na koupák, docela už se těším.

Tak ty už si nepamatuješ miminko? Takže bude třetí? :grinning:
21. črc 2009 v 15:44  • Odpověz
Kačí mně Nelinka nechtěla čerstvé ovoce několik měsíců, až ted začala íst na zahradě maliny, jahody a rybíz a jí i merunky, broskve a meloun, akorát banán stále odmítá, ten jedla jako malá, nevim proč ho nechce, ale v něm zas tolik vitamínů není, takže to nevadí,myslím, že Bětce taky časem zachutná, pokud jí ostatní, tak bych se tím netrápila :wink:
Hani mimi nebude, nechci!! a mrcha mi nakonec dorazila s 11denním zpožděním, ani nevim jestli jsem to psala,tak se mi ulevilo, i když jsem si byla jistá, že nejsem, tak to potěšilo,ale asi si nechám napsat ty prášky, i když jsem říkala, že už je nikdy brát nechci. :unamused: přece jenom stát se může a to tělísko je na moc let, tak až časem...
21. črc 2009 v 16:27  • Odpověz
Hani a kam vyrazíte na plavčo?
21. črc 2009 v 16:28  • Odpověz
Ahojky, jsme zpatky od dr. Jsme naockovani a premereni. Nas plavec vazi 6,29 kg a meri 61 cm. Uz je to fakt kus chlapa :grinning:
21. črc 2009 v 17:01  • Odpověz
Ahoj Péto, ty jo, to je ale obřík :slight_smile:
21. črc 2009 v 17:02  • Odpověz
Marti na koupaliště na Stírce, v Kobylisích, vypadá to tam moc pěkně a je tam super spoj metrem.

Teda Peti, te je chlapoun :wink:
21. črc 2009 v 17:25  • Odpověz
Všechny v rychlosti zdravím, právě jsem dojela busem do Prahy a dorazila přes malý nákup v Hypernově na chodově domů. To je ale vedro, fuuuuj. A neteče nám tu teplá voda, sakra, no tak nedám koupel, leda ledovku rychlou, uvidím, a za chvíli poletím na koncertík.

Dočtu si Vás asi večer nebo až ve čtvrtek odpoledne, kdy už budu zase zpátky v Rumburku, zítra toho mám od rána až do noci moooooooooooooooooooooooooc!!!

Doufám, že se máte všichni pěkně.
21. črc 2009 v 17:31  • Odpověz
Hani to vůbec neznám, tak si to užijte a pak poreferujte jaký to tam je :wink:
já znám akorát Podolí, Slavii, Petynku...ale pro nás to ted není, pořád by utíkala, u moře byl horkej písek, tak jsem jí sebrala boty a seděla :grinning: ale ted tady je pro nás lepší bazén na zahradě :slight_smile:
21. črc 2009 v 17:32  • Odpověz
tak už vám dorazilo sluníčko??
21. črc 2009 v 17:33  • Odpověz
kuk, jsem doma, s Ali to bylo fajn :grinning:

teď je dítko venku s tchánovcema :grinning: jooo a jinak těhu nejseeeeem, dělala jsem dneska další test, uffff
21. črc 2009 v 17:33  • Odpověz
Alí tak si to všechno pěkně užij!!! závidím ti den bez dětátka :wink: já mám rozmazlence, takže mám smolíka :grinning:
21. črc 2009 v 17:34  • Odpověz
Jáji já taky ne :wink:
21. črc 2009 v 17:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.