• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
jáji super, dík, a příště se přidáš ne?

jdu si objednat dudlase, nechcete některá? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18728874&tab=6
21. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
Hani...hihi v tom skafandru?? :grinning:
21. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
tyhle dudlíky neberu, ale myslim ze je maj v lekarnach a asi i v drogerce teta
21. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
prosim tě
21. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
jsem je našla na netu, v tetě je mají latexový a na netu i silikon, ten já radši
21. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
je, ale nevím na kterou stranu....ten výtah je...si kdyžtak písnem a najdeme se!
21. črc 2009 ve 21:08  •  2 děti  • Odpověz
hani: maj na konci kouli nebo jsou placatý popř seříznutý???
21. črc 2009 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz
Jdu se věnovat manžílkovi. Hani, tak zítra...dobrou noc
21. črc 2009 ve 21:55  •  2 děti  • Odpověz
pri mají na konci kouli, je to ta třešínka. Proto je chci + se mi líbí. Zeptám se zítra u nás v lékarně jestli je nemají, příp. jestli by je neobjednali a když ne, tak je vezmu z netu.
21. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
Ahoj holčiny,
krásný koncertík, hezký večer s manželem a za chvíli do hajan. Je to velmi zvláštní, že jsme tu úplně sami bez kloučka. Ondrášek prý byl moooc hodný a spokojeně usnul a spinká, to je dobře.

Dobrou noc všem.
21. črc 2009 ve 22:32  • Odpověz
Jo, a užijte si koupando!!!
21. črc 2009 ve 22:54  • Odpověz
autor
Dobré ránko,

Alí tak to si dovedu představit. My jsme bez Bětky ještě nebyli, ale furt plánujeme nějaké kino, tak na to asi taky dojde. Super, že to Ondrášek krásně zvládnul, je to šikulka. :wink:

Jinak Bětka už mě zase pouští do pusy a zub nikde. Ale má to nateklý, takže časem vyleze. Je pravda, že než vylezly ty spodní, měla to nateklý asi 3 týdny, pak se teprve vylouply. :slight_smile:

Holky užijte si koupání a nezmokněte :wink:

Já si dojdu teď dopo vybrat do bankomatu na zítřejšího zubaře a pak už mě ven nikdo nedostane. Navíc odpo dorazí ta máma, tak budeme zalezlé :dizzy_face:
22. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
Ahoj Katko,
od rána peru, uklízím, aby byl byteček ještě útulnější než je. Když jsem sem včera vstoupila, hned mi bylo hezky, ale zároveň jsem takké byla překvapena jak je to malinké, ujdu krok a jsem v koupelně, dva kroky a jsem v ložnici atd.. No, jo, no, strávila jsem už moc dní ve velkém prostorném domě:slight_smile:.

Ondrášek je prý i nadále zlatý a hodný, no tak to mám obrovskou radost!!!!!!! Hurááá, jupííííí.

Za chvíli vyrážím ven, i když se mi nechce, ale mám domluvených spoustu aktivit a chci mrknout do obchodů a večer koncert, tak snad nezemřu vedrem.
22. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
Ahoj holky,
tak prcek mel vecer 37,2, tak jsem mu na radu dr. prdla nurofen a ten rano 37.5 :frowning2: Ale zatim se smeje a neni nijak vyrazne protivny, tak snad ho ta zvysena teplota brzy prejde.
Ja jak neni doma manza, tak vecer odpadavam. Nejak jsem si zvykla, ze vecer dam prcka manzovi a mam aspon chvilku pro sebe a ted kdyz neni doma, tak je to na palicu :unamused:

Alco, vidis, jak se Ondrasek hodny. To je sikulka, ze to tak zvlada!!

Holky, uzijte si dneska koupando. Ma byt vedro, my budeme zalezli doma :wink:
22. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
Alí tak já ať přijedu odkudkoliv, tak jsem ráda, že jsem doma, i když to tam bylo sebelepší. Prostě doma je doma a vždycky na tebe něco dýchne, když otevřeš dveře. :wink:
Tak to všechno zvládni a neupeč se :wink:
Jdu zkusit další jogurt Bětce, tentokrát Activii sladkou.
Včera snědla tak třetinu Choceňského Max jogurtu. :astonished:
22. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
autor
huráááááááááááááááááááááááááááá, Bětka snědla celou bílou sladkou Activii :astonished:
Tak jsme snad objevili jogurt, který bude jíst. :wink:
22. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
No, vida, tak sladký jogurt zbaštila:slight_smile:.
Peti, to zvládneš, neboj a klouček bude takké brzy bez teploty.

Volám volám na kardiologii, po půl roce, což je na konci srpna, máme jít na kontrolu, a oni to tam nezvedají abych nás objednala. Sakryš.
22. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
Ondrášek teď papá 200g bílou Holandii a když dojí kelímek (podotýkám s obrovskou chutí a rychlostí:slight_smile:) tak ještě smutně kouká, kde je další:slight_smile:. Asi budu kupovat 400g:slight_smile: :slight_smile:.
22. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
Kaci, no vidis, jak je Betuska sikovna.
Alco, znama kupuje prckovi ten velky kelimek Holandie a pry to da na 2x :grinning:

Prcek ted spinka, dala jsem mu Nurofen a snad bude spinkat dyl nez jen jeho obvyklych 30 - 45 min. Ja doufam, ze zitra uz budeme bez teploty. Asi mu ale nijak spatne nebude, protoze rano se dozadoval prevraceni na brisko a paseni koniku. Akorat se pri papani poblinkal, ale to bylo spis tim, ze tlacil do kalhot a nejak to nestihal vsechno najednou :wink: :grinning:
22. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
Peti, dýl než 35-40 minut, vždyť to je tak dlouhá doba spánku? Když byl Ondrášek maličký jako Tvůj klouček tak nespal skoro vůbec přes den a když jo tak to bylo max 20 minut, to byla hrůza.
22. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
Jé Petí, moc se omlouvám, já jsem předtím ten tvůj příspěvek přehlídla.
Tak ať jste hlavně brzo bez teploty :pensive: Je zajímavý, že nám dr. říkala dát čípek až při 38,5 v zadečku, tzn. 38°C.
No, co dr. to názor. Tak hlavně aby to Honzulkovi zabralo a byl brzy fit :grinning:

Alí tak Bětka by asi taky ještě jedla a ta Activie má snad jen 120 g :fearful: Já jí do toho spíš asi budu zkoušet namíchat to ovoce, pokud mi ho odpoledne opět odmítne. :pensive:
22. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
Kaci, me dr. vcera rikala, ze pokud bude mit vecer po ockovani teplotu vetsi jak 37 stupnu, tak mu mam dat cipek nebo nurofen, spis preventivne, aby se to nerozjelo. na nurofenu pisou, ze je mozne podat po ockovani 2 davky, tak jsem mu rano dala jeste jednu a uvidime, jak to zabere. Pokud bude mit vecer kolem 38 stupnu, tak mu dam cipek nebo znovu ten nurofen.

Alco, no me prcek spaval driv tak 1 az 1,5 hodky mezi papanim, takze ted toho moc nestihnu udelat a on uz docela vyzaduje pozornost. Minimalne musim byt s nim v mistnosti, protoze jinak zacne kvicet, abych se objevila a on me videl :astonished:
22. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
Týýý jo, tak to je, Peti, Honzík úplnej spáč. Takový klídek jsem já neměla, to byl děs. Ale teď je to lepšejší. I si stihnu něco přečíst:slight_smile:.

Teda tady je na parapetech takovej mrtvejch mušek, kde se to tu bere, sakra. Včera jsem je zametla a jsou tu zase. nekonečnej boj jako s prachem.

Fuuuuj, mně je vedrooooo a to na sobě skoro nic nemám. Až se obleču tak se rozteču.
22. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
My mame doma taky vedro. V noci jsem nechala otevreno na balko a rano vyvetrala a ted jsem zatahla zaluzie a budeme cely den doma. Venku to vypada na nechutne dusno :unamused:

Jdu delat obidek, za chvilku dorazi kamoska, tak at ma hotovo. Vezmu si sebou na pomoc asistenta :slight_smile:
22. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
Peti, tak dobře uvař, papapa
22. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak už k vám dorazilo sluníčko? Tady je dnes vedro od rána, holky už řáděj v bazénu :wink:
Kačí tak to je dobře, že Bětce jogurtík chutná,Aktivia je nejlepší a je jedno že je sladká, Neli jí každý den jednu :wink:
tak si všichni užívejte sluníčka :dizzy_face: :dizzy_face:
22. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahoj Marti, vedro jako blázen.
Hezky si užívej prázdniny!
22. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
Holky tak jsem doma. Tam je vedróóóóóóóóóóóóóóóó :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vybrala jsem si a to je hlavní, Bětka si schrupla, lehce přes půl hoďky, tak taky dobrý :grinning:
Ale už tam fakt nejdu.

Martí taky jsem ráda, překvapilo mě to. Tak teď zas budu mít problém s ovocem asi. :pensive:
22. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
čau holky,
umírám vedrem, bléééé :angry: Byla jsem nucena jít do ulic, protože jsem musela do lékárny, vyrazili jsme okolo desátý a už bylo na chcípnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak jsme dali jen krátkou procházku a posledních pár minut už Štěpánek křičel, podle mě to bylo tím horkem. Teď chrní, tak jsem připravila oběd, už se peče a pověsila prádlo. Večer jdu ke kadeřnici, tak se těšim, vlasy mám už šílený.
22. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
Jé, kadeřnici nahlas závidím. Bych to potřebovala jak prase drbání. Musím se domluvit s mámou, ona má nějakou dobrou na Jižňáku a že by mi zároveň pohlídala Bětku. Ale asi to budu muset vzít nadvakrát, stříhání a pak barva. Anebo mě nabarví manža doma.

Bětka na sebe teď převrhla lehátko. Docela blbý pohled na dítě, jak leží pod ním. Naštěstí je lehké a nic moc se nestalo, už je v pohodě. A i spíš brečela na efekt, páč jsem se k ní hned přihnala, zvedla lehátko a ona nic a jakmile jsem jí zvedla do náručí, tak začla. :grinning:

Nic, jdu dát obídek Bětce, pak sobě :wink:
22. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.