• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Vedro je tam fakt sileny. My mame zavreny okna, zatazeny zaluzie a prcek ted vytuhnul pod hrazdickou. Asi ho zmohlo to vareni obeda. Za chvili dorazi kamoska, tak tady odpo asi moc nebudu :wink:

Ja jdu ke kadernici za 3 tydny, tak uz se tesim jako blaaaaaaaaaazen :dizzy_face:
22. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
Tak já mám otevřeno skrz, takže tu i docela proudí vzduch. Teď svítí sluníčko do střechy, tak je to ideální to takhle provětrat :wink: Až se skulí sem, tak taky zatáhnu a otočím žaluzie :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Teda, tak to já se s mámou hned dneska domluvím a půjdu se taky nechat ostříhat. Já už fakt musím, někdy se mi zacuchají konečky. :sweat_smile:
22. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
čauky.... :slight_smile: tak jsme dnes byli na Andělu a Next mě dost zklamal.....ale asi už to bylo přebraný, třeba opravdu v těch arkádách to bude super.....ale nakoupili jsme dost v CAA, Kubíkovi krásné džínové kraťasy s trikem (doma jsem si říkala, že jich máme plno, že jsem se nechala unést), nějaká bodíčka a pak nějaké hračky v Chiccu a Pompu (v sobotu bude mít svátek).... :slight_smile:
Jinak dnes mám já blbou náladu.... :angry:
22. črc 2009 v 16:37  • Odpověz
Vladi jaktože špatná nálada když jste tak pěkně nakoupili? Já potřebuju sukni pro sebe, ale zatim se mi nic nelíbilo nebo neměli mojí velikost :unamused:
22. črc 2009 v 17:23  • Odpověz
Holky nemáte někdo zkušenost s těma voskovýma páskama Veet?? Holení nohou už me nebaví.
22. črc 2009 v 17:27  • Odpověz
Já samozřejmě taky neodešla s prázdnou, aspoň tričíčko jsem si musela koupit.... :slight_smile:
Já si jednou nějaké pásky dělala, ale hrozně mě to bolelo (ale nevím jestli to je přesně tohle) a měla jsem pak i červenou kůži, takže jsem si řekla tohle tedy neeee....a raději se častěji oholím žiletkou :slight_smile:
To je na dlouhý povídání, ta nálada...prostě jsme zjistili, že jediný termín během prázdnin kdy můžeme mít dovolenou je tenhle co bude, ale děti zas už něco mají....no prostě je nás moc, a každému se zavděčit nejde a já jsem z toho otrávená....
22. črc 2009 v 17:49  • Odpověz
čauky, tak jsme zpět z koupaliště...teda musím přiznat, že na koupališti mi to nepřišlo, že je třicet, ale teploměr mi doma třicet ukazuje. S Haňou to bylo fajn, přijela ještě jedna její kamarádka - moc příjemná holčina s desetiměsíčním Pepíčkem. Do vody jsem vlezla jednou, bylo to ukrutně studený a holky smočily svoje ratolesti. Za to Adrianka neměla nějak svůj den...asi v tom teplu nemohla zabrat, tak byla uplakaná, ale zato když usnula tak na dvě hodinky...už se začínáme blížit tomu rituálu, že spí jednou dopoledne a jednou odpoledne...

Jinak Jáji, zkoušela jsem dneska na noc nesvazovat, tak jsem to vydržela do pěti. Každou půl hodinku se budila...dneska jí zkusím dát pytel...mám takovej lehkej...jestli to nepomůže. Jinak to svoje dítko budu svazovat snad do roka :frowning2:

Jsem si vyndala z mrazáku vinnou klobásu z Vánoc a MM segedin co mám na mražáku, nechce se mi v těch vedrech vařit....
22. črc 2009 v 17:51  •  2 děti  • Odpověz
Vladi, v C&A maji taky slevy? Zjistila jsem, ze nemam pro prcka zadne body s dlouhym rukavem ve vel. 3-6 mesicu, jen same kratke rukavy :sweat_smile: Ted kdyz je dusno to nevadi, ale kdyby se ochladilo....

Kacul, ja na holeni pouzivam damsky holici strojek, je to jako pansky holici strojek a je to super. Se ziletkou jsem byla vecne porezana :sweat_smile:

Pri, Hani, super, ze jste si uzili koupak :wink:
22. črc 2009 v 18:33  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak já se balim z chalupy od rodičů, zítra přijedeme do Prahy, v pátek vyřídíme poradnu a nějaké úřady, banky a pojedeme na víkend s Míšou k jeho rodičům na chalupu, já tam pak týden budu s holkama a přijede mi kámoška s Radečkem a Petruškou, tak budeme mít kámoše.Docela se těšim. A pak má Míša 2 týdny dovču,teda doufám, že to klapne,tak budeme ještě vymýšlet, kam vyrazíme.
Hani,Alčo prima, že jste si užili koupáníčko :slight_smile:
22. črc 2009 v 19:03  • Odpověz
Katchu a sholením neporadím, nohy si naštěstí holit nemusím, mám je světlounký a maličko...ostatní řešim žiletkou :wink:
22. črc 2009 v 19:04  • Odpověz
Ali...vydrž, je to náročný ale ona se to naučí, věř mi, já tady depkařila co večer :sweat_smile: Jinak Tom spí v pytli od začátku co přestal být svazovaný, víš co mě ještě napadlo? já mu nejdřív nechala svázanou jednu ruku a druhou volnou asi týden a pak teprve obě
22. črc 2009 v 19:23  • Odpověz
vrani/Hani: v Prosecké lékárně jsem kupovala kdysi takovou kytičku a teď jsem koukala,že je od Bočka, stejně tam chci dojet pro další dudlíky, tak se zeptám jestli mají ty co sháníš...vidím to, že bych tam zajela v pátek...
22. črc 2009 v 19:27  •  2 děti  • Odpověz
Katch...jo já je měla a buď jsem blbá a dělala to blbě, nebo je to na h....
22. črc 2009 v 19:36  • Odpověz
Peti....slevy mají skoro všude, a v C&A docela velké a já právě taky kupovala bodíčka s dlouhým rukávem za 75,-Kč. A ten komplet je úplně úžasný, máme strašně věcí, aspoň tedy na léto, ale prostě jsem tomu neodolala.... :slight_smile:
22. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
jinak Kubínovi taky chutná bílá acitivia, zatím mu dávám tu neslazenou....ovoce už taky papá i když víc to přesnídávkové, i polévky konečně už hezky papá....teď jsem mu zkusila dát na noc kaši, koupila jsem od nutrilonu, ale tu mi nechce z flašky, jen ze lžičky a to je to pak všude a na dlouho.....a hlavně pak se stejně chce dopít mlíkem, podudat si asi :slight_smile:
Jaký ještě jiný jogurty dáváte???
22. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
jo a ty který už jste sundali postýlku dolů.....nechali jste nárazníček nebo už šel taky pryč?? :wink:
22. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
autor
Ahojky,
tak máma už odjela, bylo to fajn. Šly jsme na hřiště, Bětku jsem fotila a točila na houpačce, péráku a houpačce :wink:

Kačí ty pásky jsou dle mého na dvě věci. Na nic a na hovno. Sorry za ten výraz, ale mě to dosti nakakalo. Dejme tomu že z 50ti chlupů mi to vytrhlo 3, zapatlalo to nohu od vosku a když došly ty jejich čistící ubrousky, tak jsem si olepila i ruce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už nikdy. Já spíš uvažuju o holícím strojku. Teď používám žiletky.

Vladí nebuď smutná, však ty dva už jsou dost velký. Připrav se na to, že už s váma ani třeba nebudou chtít jezdit. My jsme oba s bráchou odmítli jet s našima na dovču v našich 15ti, tzn. jedno léto jsem byla s našima sama a další už jsme zůstali s bráchou doma. Naopak jsme pak třeba zase my jeli na vodu a naši měli týden klid bez nás a tak. :wink: Prostě už to tak bude, tak si užívejte Kubíčka, ten se s váma ještě najezdí :grinning:

Holky plavčice, fajn že jste si to užily :wink:

Jdu umýt flašky a dát si Míšu :grinning: Né toho Martinčinýho, ale zmrzlinku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
Vladí co je nárazníček? Jestli mantinel, tak ten jsem tam nechala, jen sem ho samo dala také níž :wink:
22. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
Kaci, ten holici strojek je super.

Tak prcek mel ted vecer teplotu 37,3 pred odectem tzn. 36,8, takze snad uz mame zvysenou teplotku za sebou :slight_smile:
22. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
holící strojek aaaauuuuuuuuuuuuuuu, mám doma a nepoužívám auuuuuuuuuuu
22. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
jaji, to je holici strojek, ne depilacni, ten holi chloupy, netrha :wink: trhaci mam taky doma a nepouzivam, nejsem masochista :grinning:
22. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
autor
Aha, tak já myslela, že bych vydržela trhací :sweat_smile:
Máma měla kdysi takovou starou plečku a vydržela jsem to a teď už jsou takový hezký moderní, tak jsem si říkala, že do toho půjdu. Tohle mě furt neba, žiletkovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peti tak to už je dobrej, tak jste to krásně zvládli, teda Honzulka :grinning:
22. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
hezký moderní to jo, ale já mám s nějakým udělátkem co se strká do mrazáku a nemá to bolet, ha haaaaaaaaaaaaaaaaaa

jinak mám v tom i holící strojek, takže občas holím tím, to nebolíííííí
22. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
autor
Tak já spíš myslela s tou masážní hlavicí.

A za jak dlouho vyrostou chloupky po oholení strojkem?
22. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
Kaci, ja se holim tak 1x za 2 tydny, ale zalezi jak ti rostou rychle. S masazni hlavici, no ten ja nemam, tohle je podobny jako pansky holici strojek, akorat to ma ruzne nastavce na holeni
22. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
Kačí....já vím, že máš pravdu a chápu je, taky si pamatuju, jak jsem s našima nechtěla jezdit....jenže omezuje to hodně i nás, protože si myslím, že Lucku ještě nemůžu nechat samotnou doma týden....musím to nějak vyřešit....jestli babičkama? To budou rádi... :grinning:
22. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
tak já mám ten holicí strojek, jak to s ním nebolí.....a stejně se raději holím žiletkou, když to člověk dělá pravidelně, tak je to hned.... :slight_smile:
22. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
Jdu si dat sprchu, jsem cela upocena.
Jaji, manza ma jeste zitra dovcu? Ja mozna presunu tu Budejovickou na patek, nechce se mi moc cestovat zitra v tom vedru :pensive:
22. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
Peti...nakonec nemá, jsem doma a taky se mi nikam nechce, ale v pátek tě ráda uvidím, pokud budeš mít čas :wink:
22. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.