• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Jsem to tu nepsala? Jsou super, jenže...kdybych je já KRÁÁÁÁÁVA nevozila na chalupu. Tam je kamenná dlažba a prostě jsme je zrasili. To uvidíte, až s nima v pátek přijedu. I manža když s nima teď jel, tak říká, co to s nima je a pak s tím zacloumal a říká no jo, už chápu. Prostě jsou rozvrzaný a vyviklaný. Prostě golfky nejsou dělaný na chalupu, ale do města. Takže bych je asi nechala na chalupě a šla bych do nějakejch jinejch jen po praze do MHD a zatím do vidím na nějaký Cybex. Viděla jsem je osobně a dost se mi líbily. Ale tentokrát chci nové a pojedu se někam podívat. Ale až bude příjem prašulí.
22. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
autor
Hani nepsala, aha. Tak to jste taky fíci :grinning: Já brala na dovolenou sporťáka :pensive:
Já jsem Cybex naživo neviděla, ale na fotce se mi moc nelíbily :pensive:
Určitě si je někde vyzkoušej, my taky Mutsynu prubli a jsme teď moc spokojení :wink:

Jáji, se modli :grinning:
22. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
Když oni se do naloženýho auta vejdou líp no, tak proto se brali no...prostě blbost.

No mně se právě na obrázku taky vůbec nelíbily, ale ve skutečnosti jsem slintala a měla jsem je i v ruce a to je ti lehoulinký
22. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
Tak to si měla vidět naše auto, ale dali jsme to :sweat_smile: Ale se dvěma dětma si to nedovedu představit, to bychom potřebovali stěhovák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Tak to jsem zvědavá, jestli si je pořídíš, tak jak budou vypadat :wink:
22. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
co máte za auto? my máme teda velký, ale pohodlí je pohodlí a s golfkama se to nemusí tolik skládat.
22. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
Máme Renaulta Megana combi. Taky to není malý, ale to byl kočár, cestovní postýlka, taška pro mě, taška pro Bětku, taška pro manžela, jídlo, hračky a tak podobně. Navíc náš nejde složit se sedačkou, takže ta byla vevnitř na sedadle a v kufru byl jen podvozek :sweat_smile:
22. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
aha, ták to jo, my máme ford galaxy, to je trochu jiné kafe
22. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
Jo, tak ten měl kamarád a taky neměli problém :grinning:

Hani co to máš v albíčku? To zkoušíš účesy? :astonished:
22. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
To je ale nějaké počítačové, ne? :fearful: :confused:
22. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
no co ti budu povídat, v tomhle autí běžně vozím kočáry nesložené :grinning:

ne ne, to je taková blbinka na www.taaz.com. Dělají se tam make upy a účesy a je to docela prča. Dávala jsem to holkám, aby si to uměly přestavit
22. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
autor
Umím si to představit velmi dobře, ptž oni ho tam vždycky postavili a jelo se na výlet :grinning:

Aha, já si říkala, že je to nějaké "umělé" :grinning: Ale ten první se mi líbil :wink: Ten ulíznutý neeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
jj, počítačové, nalíčí tě to a vybíráš si účesy, je to docela sranda a můžeš si tam měnit i oči, tak jsem byla třeba černovlasá modroočka :grinning: až budeš mít chuť tak si to zkus. Potřebuješ nenalíčenou fotku s vlasy staženými do culíku a z čela.
22. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
Jo, tak to někdy zkusím :grinning: By mě zajímalo, jak bych vypadala jako blondýna :grinning: A třeba hnědooká :grinning:
22. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
Jasný, zkus, je to fakt prča.

No nic, jdu do pelíšku, jsem nějaká hotová :sweat_smile:
22. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
Tak dobrou s kobrou.
22. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
brou nocku všem :wink:
22. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
Žehlím, ale nakukuju...ještě pár věciček a jdu taky spát....
Dobrou noc...
22. črc 2009 ve 22:07  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobrou noc :wink:
22. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz
Hezké čtvrteční ráno:slight_smile::slight_smile:.

Tak mám čas mrknout na net až teď.
Den strávený v Praze byl super, i když to vedro:frowning2:. Ale zvládla jsem vše co jsem chtěla, viděla jsem všechny, které jsem vidět chtěla a koncert v Obecním domě byl skvělej, teď jsem ještě uklízela prádlo /všechno ještě neuschnulo, snad ráno už bude suché/ a trochu po bytě, aby tu byl pořádek, když budeme pryč. No, a ráno budíček před šestou, to je sakra za chvíli:slight_smile:, abych ještě zalila květiny atd... a hurá na 8.00 na Holešovice, odkud pofrčím zpět za Ondráškem a dalšími obyvateli žlutého domku.

Jen letmo jsem nahlídla, co jste nabrebentily. Máte v pátek srazíka, jo? Tak si ho hezky užijte!!!!

Mějte se hezky, příští hlášení už bude ze severu Čech, papa
23. črc 2009 v 00:53  • Odpověz
Jo, a koupila jsem si moc pěknou sukni a sáčko:slight_smile:, jupíííí.
A Ondráškovi kupu pěkných věcí na podzim v NEXTU, tak mám radost. No, možná i déle, prostě velikost 9-12 a více už 12-18.

tož pááá
23. črc 2009 v 01:00  • Odpověz
Kuk před odjezdem:slight_smile:, papa
23. črc 2009 v 06:25  • Odpověz
autor
Ty jo Alí, poslední a první :sweat_smile: To jsi si moc nepospala, co? :sweat_smile:
Ale hezky jsi nakoupila. :wink: Byla jsi v těch Arkádách?

Já se chystám k zubaři, bleeeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bude mi vrtat jeden kaz a odvrtávat jednu plombu, pod kterou si myslím, že kaz je. :frowning2: Já to tak nesnáším. :frowning2:
Doufám, že to zvládne i Bětka, včera, jak tady byla máma, tak si pořád kontrolovala, jestli tady jsem. :pensive:
23. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
Ahoj holky!
Jsem dneska nemohla nejak spat, po rannim papani ve 3.30 jsem nemohla zabrat, tak jsem v 5.30 vstala a sla zehlit. Stihla jsem vyzehlit vsechno pradlo nez se prcek vzbudil :sweat_smile:

Tssss, Jaji, ty o Honzikovi pochybujes :astonished: :grinning: Ti ho klidne pri prebalovani ukaze :grinning: On se totiz vubec nestydi :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak bych mozna na obidek navrhovala Arkady. Na Budejovicke se kolem obeda s 5 kocarkama fakt nechytame, je to tam male.

Kaci, prezij zubare a snad bude Betuska hodna.
Alco, stastnou cestu, snad to stihnete jeste nez bude ten velky parak.
Dneska to pocasi bude faaakt humus :angry:
23. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
autor
Peti :grinning: Jsi mě fakt pobavila. :grinning:

Tak kdybychom byli v tom parku na Kavkách, tak je to stejně do Arkád blíž :wink:
23. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
brý ránkooo,

Peti neee nepochybuju, já jak mám okolo sebe jen holky tak jsem Honzíka úplně zazdila :sweat_smile: se omluvuju :wink:

jinak my dneska asi nevytahneme paty, sice nevim co budeme delat ale chcipnout venku nehodlám žeee

jinak dítko spalo do 7 parááááda a pak jsme ještě usli od 7:45 do 9:15 juch :grinning:

3 dny za sebou nevstával v 6, čumím, čekám kdy to zas přijde
23. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
Jaji, omluva se prijima :slight_smile:

My jsme dneska spinkal do 7 a v pul 9 jeste usnul a porad spinka :astonished: :astonished: :astonished:
23. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
23. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
Ciao maminy, tak já mám dneska uklízecí den. Docela mám náladu na totální debordelizaci bytu, tzn. vyházení nepotřebných věcí, ale jaksi mi v tom kdosi lezoucí všude brání. Tak jsem aspoň stihla jakž takž uklidit obývák, asi se ještě vrhnu na dětský pokoj, u toho taky může být a zbytek buď až bude spát nebo jindy. Doufám, že mně takový elán ještě někdy navštíví :sweat_smile:

Na zítřek se těším, doufám že nám počasí bude přát
23. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
kde jste kdooooo?
23. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
já se tu komýhám
23. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.