• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Katko, je to hrůza to manželovo cestování, viď? Nás to čeká příští týden od středy do pátku:frowning2:.
Brzy se uzdrav ať můžete zase vesele skotačit:slight_smile:.

My se před nějakou chvíli vrátili z hodinku a něco trvající procházky a teď jsem se dala ještě do praní zbylého prádla - ručníky, souprava z koupelny a WC a vyvětrávám peřiny. Je tam hezky, ale mooooc vedro, nic pro mě.

Marti, na to, jestli zásilka dorazí jsem mooooooooooooc zvědavá.

Ve čtvrtek dopo mne čeká kontrola na endokrinologii po asi 3/4 roce, tak doufám, že bude vše OK. Ovšem musím tam vzít Ondráška s sebou, páč tam mám být v 9.25 a to mi ho nikdo nepohlídá:-/, snad nebude vyvádět.
14. dub 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
Alí jj, je to děs. Hlavně mě štve, že mu to říkají skoro ze dne na den, tak se na to člověk nestihne ani připravit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Snažím se :grinning: Proto nejdu dnes ani ven, páč teď jsme furt někde byli a to se pak vyležet nedá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ještě kdyby se Bětka aspoň na jednu noc umoudřila. To, co teď předvádí je fakt děs. Jsem nevyspalá až běda :frowning2:

A kontrolu snad zvládnete. A když by Ondrášek křičel, tak tě aspoň vezmou přednostně :wink: :slight_smile:
14. dub 2009 v 11:18  • Odpověz
Taky pravda:slight_smile:, mohli by mne vzít přednostně:slight_smile:.
My byli taky každý den někde a je to docela náročné. Díky za pochvalu fotečky v profilu, více a myslím, že i pěkných máme na rajčeti, tak můžeš mrknout.

Ondra zase kňučí a řičí, jdu za ním, zatím pááá.
14. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
ahoj holky,

Ali pěkná fotečka :slight_smile:)

Kačko..koukám že manža zas odjíždí, chjooo, to je děs co?

jinak my nic moc, v noci se stále budí a dneska přes den už měl hlad po hodině a půl, tak nevím co se děje, jestli neztrácím mlíko, nebo mu to nestačí??
14. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz
Jajinko, neboj neboj, mohl by to být spurt:slight_smile:, u nás to kolem třetího měsíce bylo a zdá se mi, že je to i teď (MUDr. mi říkala, že to bývá v 6ti nedělích, kolem 3. a 6. měsíce). Tak vydrž a uvidíš.

My zase máme období řevu, už to bylo trochu lepší a teď v posledních dnech se to zhoršilo.

Nechce se mi v tom poledním žáru ven, Ondra na mne usnul, přendavám ho do kočárku, houpu s ním na chodbě, a hned je vzhůru, děs běs. Tak teď sedí vedle mne v lehátku a chrochtá a asi brzy spustí své nejvyšší zlostné volume:frowning2:, tohle mne zničí.
14. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz
autor
Alí jdu se mrknout. Snažím se dnes trochu polehávat, tak jsem se k tomu dostala až teď :wink:

Jáji děs to je, ještě se vším ostatním :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz
Ali,..u nás to trvá ale už 8 dní, to je nějak dlouho neee??
14. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz
U nás to bylo skoro 14 dní. Tak třeba je to ono, Jajinko, uvidíš.
Katko, jen polehávej, odpočívej a dívej se na fotečky.
14. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz
Tak jsme doma z kontroly, dýchání prý naprosto čisté a to občasné zakašlání jsou prý zbytky hlenu, které se potřebují dostat ven, takže dobré, antibiotika už dávat nemusíme, jen ještě 3 dny probiotika a postupně chodit ven, plavat až za týden...pokud bude znovu nemocná, budeme to řešit různýma vyš., ale zatím vyčkáme no a protože po nás v čekárně nikdo nebyl, tak nám udělali roční prohlídku, což je prima, že tam za týden nemusim, mám vždycky hrůzu, že tam něco chytneme takže měří 75 cm a váží 8,5 kilo, prý to vůbec není málo a je to úplně v pořádku, většina dětí prý váží moc, tak mám radost, že nemám trpaslíka jinak vše ok, je šikovná, ale to já vím :grinning:
14. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ali..uff 14 dnííí? mě klepne :sweat_smile:

matru..tak supeeer, tak snad už bude zdravá :wink:
14. dub 2009 ve 12:58  • Odpověz
Marti, to jsou skvělé zprávy. Huráááá.
14. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz
Marti, na kdy je naplánován ten náš srazík k Nelinčině ročku?
14. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz
Alí, na ten další čtvrtek, zítra až půjdu kolem, tak to tam zamluvim a písnu přesněji :wink:
14. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz
já tomu ani nemůžu věřit, že už je to rok!! zdá se mi to jak včera, přesně si ten den pamatuju, minutu po minutě :dizzy_face:
14. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz
no a že Kačce bude za týden 10 ani nemluvim :wink:
14. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz
Téééééda, to jsou holky už velký, co? Taky se mi nechce věřit, že už to za chvíli bude půl roku od narození Ondráška, letí to hrozně. Takže čtvrtek 23.4. odpoledne, jo? Už se těšíme:slight_smile:.
14. dub 2009 ve 13:09  • Odpověz
Alčo jo jo, zítra to řeknu s určitostí, pokud tam bude volno, taky se moc těšíme :wink:
14. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz
jdu si udělat papání a vyrazíme ven, jupííííí :wink:
14. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz
Tak se dobře nadlábněte a pořádně se projděte, ale nespalte se, teď to tam pere z celého dne nejvíc. My půjdeme asi až k pozdnímu odpoledni, abychom se vyhli tomu velkému horku.
14. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz
Nějak jsem si nědělala zápisky, kdy se Ondra poprvé usmál, kdy cíleně, kdy začal vydávat nějaké zvuky, atd... A teď to nedám snad dohromady, nebo co. Ach jo.
14. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz
Katko, Ty jsi asi usnula, viď? Jen se z toho vyspinkej ať jsi brzy fit.
14. dub 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
Alí nene, ale hrála jsem si s Bětulí a pak jsem jí uspávala :wink:
I když spala bych taky, ale teď už moc nechci, abych spala v noci.

Martí tak to jsou samé super zprávy. A určitě jste akorát :grinning:
Na ten čtvrtek se budu moct těšit a snad už budu v pohodě.

Jinak my to taky letí, zítra nám je 5,5 měsíce. To je síla :fearful:
14. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
Jo Alí a fotečky jsou moc pěkné, krásně vyjarněné :grinning:
14. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz
hihi nám jsou zítra 3 :grinning:
14. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
Jáji :grinning:
Nám tam zítra naskočí 5 měsíců a 2 týdny :grinning:
14. dub 2009 ve 13:47  • Odpověz
takže zas pojedem spolu jooo?? :grinning:
14. dub 2009 ve 13:53  • Odpověz
autor
Jj Jáji, vždyť jsem ti to říkala :grinning:
Máme dítka přesně o 2,5 měsíce :grinning:

Tam je krásně, bych šla ven, ale fakt to dneska nedám. Chci mít klid.
I když Bětka je lehce protivná, ale budu to muset vydržet. :sweat_smile:
14. dub 2009 v 15:01  • Odpověz
já byla venku cca hodku, tady to vic nejde, pac jak dlabe poi dvou hodinach, tak bych nemela kde kojit, ale zitra jdem do zoo
14. dub 2009 v 16:01  • Odpověz
autor
Téda Jáji, takový výlet, jo?
My to s kámoškou plánujeme taky, ale nevíme, jestli se nám vejdou dva kočáry do auta.
14. dub 2009 v 16:12  • Odpověz
my pojedem metrem zase :slight_smile: a pak asi pesky :grinning:
14. dub 2009 v 16:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.