• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
mě dítko na chvilku uslo, huraaaa
vůbec nevim co budem dělat celej den, ven se mi faaakt nechce, fuj
23. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
já ven taky nepáchnu, i když jsem koketovala s tím, že půjdu do jysku, ale asi nee, teploměr hlásí 28 ve stínu, to by mně zabilo.

Právě jsem zjistila, že je mi už jasný, proč máme doma pořád takovej bordel. My máme takovejch krámů, který nejsou kam dát a pak se to tu kupí :angry: :angry: :angry:
23. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
Ahojda, tak jsme zpět od Dr. Pořád nám hnisalo ouško (po naušničkách) tak jsme si došly pro další mastičku...
Aduška teď už skoro hodinu spí na chodbě tady u nás v činžáku. Je tam oproti bytu nádherně chladno...a asi se jí tam spí dobře :slight_smile:
23. črc 2009 ve 12:57  •  2 děti  • Odpověz
Jajinko, nazdarek :slight_smile: nebudu narušovat diskusi členek debaty :slight_smile: jen jsem byla sama překvapená, co to ze mě vypadlo za informace, když jsem se dívala na fotky Tomíka a pak jsem se dívala na další alba od autorky a najednou tě vidím online :grinning:
23. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
jsem nějak mimo asi nechápu :confused:
23. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
23. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
mám asi mateřskou demenci bo co :sweat_smile:
23. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
asi nějaká známá ne?
23. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
no podle nicku ji teda neznam :sweat_smile:
23. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
jaký informace?
23. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
No každopádně ten příspěvek nic moc říkající není, nebo mám taky mateřskou demenci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
mno právě, tak snad nám to pisatelka objasní :confused:
23. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
:sweat_smile:
normálně já jsem dneska jak slimák, všechno mi tak dlouho trvá, že když kája usne a azačnu něco dělat, tak je za chvilku vzhůru a mně přijde že jsem udělala úplný prd :confounded:
23. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz
hele asi ničemu neva že je Tom už druhej den jen na mlíku ne?
23. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
a kvůli čemu?
23. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
myslím, kvůli čemu je na mlíku
23. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
no protože včera jsme nestihali a dneska chudak pri tlaceni tak plakal ze jsem mu dala jen mliko
23. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
jo ták, no neva, ale tak mu můžeš dát odpo ovoce a večer kaši ne?
23. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
jo jo odpoledne dostane presnidavku, mam tady posledni malou a ven se mi nechceeeee

kaši na noc nedávám, po mlíku mi spí dobře, to se musí?
23. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
ne nemusí, jen že by nebyl celý den na mlíku. Ale jinak to ničemu nevadí. Děti často když jsou nemocný, tak nic jiného nechtějí než mlíko, Kája když měla tu angínu, tak byla taky jenom na mlíku. Ale zas jen tak bych to nedělala, když už máte zajeté příkrmy,no.
23. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
no já mu jednou za čas dám jen mléko ale to většinou že někam jedem a já nevím kde bych to ohřála :unamused:

no a dneska to má chudík kvůli tomu tlačení
23. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
ahoj holky....tak já jsem tady měla kamarádku, tak jsme pokecali, taky jsme chvíli byli venku v tom horku a teď už budeme doma a snad tu trochu poklidím....
chci se trochu rozloučit, protože Míla má teď týden dovču, tak určitě doma nebudeme a nebo vždy jen na skok. No a odjíždíme už zítra.....takže se tu mějte hezky a nezlobte tu ... :slight_smile:
Když budu mít ještě čas tak nakouknu :slight_smile:
23. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
fuj jsem si přečetla hrozně smutnej příběh tady na koníkovi :cry:
23. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
jáji a nemáš termotašku? já mám takovou malou od aventu a když někam jdeme, ohřeju to doma, dám to do tašky a ono mi to 3 i víc hodin vydrží teplé

jakej příb ěh?
23. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz
mám termoobal na láhev ale přijde mi na prd
23. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz
na hlavní stránce, čekání na zázrak je tam andílek
23. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz
záleží jakej, no. Já mám tenhle http://www.rajmaminek.cz/podle-vyrobce/avent-thermabag/, je to teda drahý jak prase, ale fakt to v tom vydrží dloooouho
23. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz
ahoj holky, jsem byla dopoledne na chvili na nakupech a ted jsme zalezli doma. je tam faaaaaaaakt hnusne a prcek je pekne protivny. jsem ho vycachtala ve vane a snad ted bude chvilku spinkat :wink:
jsem mu zase dneska neco koupila .... úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúžasnou medvídkovou kombinézku na zimu :dizzy_face:
zitra by mělo být příjemnějš.
hani, manducu už jsem si připravila, tak snad jí nezapomenu doma :sweat_smile: tedy ti ten uklízecí elán závidím. já bych taky potřebovala uklízení a vyklízecí náladu :confused:
23. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
hele dotazek, kdyz budes Peti brát manducu Hance, nemohla bych ji v rychlosti zkusit? zda by v tom Tom vydržel?
23. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
jaji, ja jsem ten clanek cetla nedavno. no, v tehu jsem si zakazala takovehle clanky cist, protoze bych z toho byla jeste vic spatna :frowning2:
23. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.