• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
čau peti a jak pojedeš? nesejdeme se na hájích?
23. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz
Jaji, budu ji brat. Klidne to muzes zkus, ale musis si sestelovat ty popruhy :slight_smile: ja je mam ted utazeny na honzulu :slight_smile:
23. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz
jééé díky, hele a kdes koupila kombinezku?

jinak Tom je chvilema taky pekne uknouranej, no hlavne v byte mame dusnu a 26 stupnu :confounded:
23. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
Hani, pojedu metrem. Klidne si muzeme dat srazik, nekdy kolem 9.40 hod. na Hajich v metru?
23. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
peti a máš k tomu nějaký návod? nebo pochopím to???

jj tak v 9:40 u posledního vagonu
23. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz
Navod k tomu je, neboj, dala jsem ti to k tomu.
o.k. v 9.40 u posledniho vagonu, stejne pojedu po tech jezdicich schodech.

jaji, tu kombinezku jsem koupila v C&A. Jeste jsem nekoupila ty baterky do fotaku, tak ti to ani nemuzu vyfotit :pensive:
23. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz
kdyby v tom Tomáš neřval tak bych jí možná zase objednala :sweat_smile:

Peti...já tu c&a mám tak se zítra juknu :grinning:
23. črc 2009 v 15:02  • Odpověz
tak Aduška už dnes podruhý spinká...chudinka mi tu teď hrozně plakala, až se jí slzičky kutálely po tvářích...jsem jí nandavala naušničku a ona už jí ta dírka maličko zarostla, tak jsem to musela prorazit, tekla jí krev a strááášně plakala. Já čumákuju na netu po obkladech a spotřebičích do kuchyně.
23. črc 2009 v 15:02  •  2 děti  • Odpověz
já se snažím aby Tom usnul ale rasí postýlku :sweat_smile:
23. črc 2009 v 15:03  • Odpověz
chudik malááá
23. črc 2009 v 15:03  • Odpověz
asi chcípnu vedreeeeeeeeeeeeeeem
23. črc 2009 v 15:28  • Odpověz
autor
Nazdar beruny :grinning:
Tak mi zubařka odvrtala starou plombu, vyvrtala kaz pod ní (au, au) a pak mi našla ještě jeden malý kazík na osmičce vlevo dole. A jsem objednaná znovu v září, páč mám mezizubní, který by nestihla, a pak má podezření ještě na další dva kazy. :frowning2: Se z toho asi picnu. Já snad už v tý hubě nebudu mít jedinej zub bez plomby. No, vlastně jedničky a dvojky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Máma to s malou skvěle zvládla, teď holky spí :grinning: Bětka po hodině přemlouvání v postýlce, máma to zalomila na gauči :grinning:

Na zítra se těším, nemělo by být takovéhle vedro děsné. Snad. Do manducy bych si z dovolením Bětulku taky zkusila nandat :sweat_smile:

Alí Aduška beruška má trápeníčko s ouškem? Tak jí to za nás pofoukej :pensive:
23. črc 2009 v 15:32  • Odpověz
hele to by Petra mohla vybírat poplatek coo? :grinning:

ducky...juj zubák fuj, nemám ráda a moje zuby jsou podobné tvým, plomby nemám snad jen vpředu :sweat_smile:
23. črc 2009 v 15:35  • Odpověz
Hmn, tak to skoro o tom poplatku zacnu uvazovat :wink: Takze zitra hromadne zkouseni, ju? Hlavne se holky zitra o tu manducu nepoperte :grinning:
23. črc 2009 v 15:41  • Odpověz
a to mám prosím ještě zub navíc takže se odhodlávám dát ho ven ale je v dásni, tak nevím zda by to neřezali :cry: mám tam mléčňák a nad tím normálně vyrostl druhej zub
23. črc 2009 v 15:45  • Odpověz
23. črc 2009 v 16:01  • Odpověz
hmn, ja po tom, co mam za sebou to taky nechapu :cry:
23. črc 2009 v 16:04  • Odpověz
já jsem prostě proti tomu :angry:
23. črc 2009 v 16:05  • Odpověz
autor
Ta matka je fakt kráva. Chudák děťátko, snad to zvládne :pensive:

Peti neee, poplatek neeee. :sweat_smile: My jen zkusíme a zase vrátíme :grinning:

Jáji pokud ho máš pod nějakým zubem, tak si vůbec nedovedu představit ten mechanismus, kterým by ho vyndali :sweat_smile: Asi opravdu jen nějak vyřezat, ale nevím jak.

Kolegyně z práce byla teď u zubařky na vytrhnutí osmičky a ta čůza jí vytrhla zdravou sedmičku. A pak prý řekla, je, co to tam je vzadu? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ona z toho byla tak v šoku, že řekla, že jí to nevadí. :confused:
23. črc 2009 v 16:11  • Odpověz
ducky...jo jo kráva, jinak mám klasicky zub a v dásni druhej, ti to zejtra ukážu :sweat_smile:

ty vogo by mě jeblo kdyby mi vyrvali zdravej zub, bych jí nakopala
23. črc 2009 v 16:16  • Odpověz
autor
Mě by taky jedlo. Ale vůbec si nedovedu představit, jak se jí to může stát. Je slepá nebo co? Jsem psala Verče, jestli jí práskne na komoru a ona že ne, že by ta zubařka mohla tvrdit, že nebyl zdravý apod. a Verča by to nemohla nijak dokázat. Navíc prý jí sháněl její přítel, víme, jaká je situace se zubaři, nikoho neberou. :pensive:
Ale je to jinak fakt čůza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 16:24  • Odpověz
hmm to je teda na pěst

jinak mojí babičku předvolala policie, protože si na ní nějaká doktorka psala úkony a nebyla to pravda, takže jde svědčit :rolling_eyes:
23. črc 2009 v 16:35  • Odpověz
bože, tak dítě řve vedrem, ve vaně jí to nebavilo, tak jsem si myslela že chce spát a teď řve v postýlce. Boděť by ne, když má v pokoji snad milion stupňů :angry:

Já peču k večeři vepřové kotlety s pomeranči, tak jsem zvědavá, bůhví, jestli si ale nakonec k večeři nedáme jenom melouna.
23. črc 2009 v 17:02  • Odpověz
hani..tom je taky víc protivnej než jindy, má úplně spocenou hlavu :confounded:
23. črc 2009 v 17:04  • Odpověz
to kája taky, chudáci děti, už aby se ochladilo
23. črc 2009 v 17:05  • Odpověz
zjistilas co to bylo zač, ta holka tady?
23. črc 2009 v 17:05  • Odpověz
hmn, my jsme taky protivni a nevime, co chceme :confounded: nic se nam nelibi :angry:
23. črc 2009 v 17:11  • Odpověz
jéé konečně se zatahujeeeee
23. črc 2009 v 17:11  • Odpověz
Hani..nezjistila, nevim co to melo byt?

Peti,,,no u nas je to stejne, chvili si hraje, pak zacne knourat, vezmu ho a furt dokola
23. črc 2009 v 17:12  • Odpověz
autor
Tak jsme byly vyprovodit mámu, koupila jsem si zmrzku a stejně to nepomohlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bětka je celkem v pohodě, dokonce přežila i v autě. Akorát když jí máma krmila, tak jak jí dala ten bryndák s rukama, tak byla po jídle splavená :pensive: Měla úplně mokrý vlásky :sweat_smile:

Zítra má být jen 25 hurááááááááááá :grinning:
23. črc 2009 v 17:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.