• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Fí, a tady už to bouří, lítá....
23. črc 2009 v 17:37  • Odpověz
autor
Tady taky :sweat_smile: Chudák manža bude možná někde na cestě :sweat_smile:

Jáji tak jsem si to taky přečetla, ten příběh :cry: :cry: :cry: :cry: Jsem trdlo :pensive:
23. črc 2009 v 17:40  • Odpověz
Tak Honzik ted zacal vystrkovat prdelku nahoru, odstrkava se nohama a hlavou ryje do postele a hrozne se vzteka, kdyz mu drzim prdku u zeme. Ty vogo, ma docela silu :astonished:
23. črc 2009 v 18:00  • Odpověz
a je po všem, škoda, teplo je mi stejný :rolling_eyes:
23. črc 2009 v 18:01  • Odpověz
autor
Tak manža to vychytal v autobuse :grinning:

A vedro je stejný, to je pravda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 18:16  • Odpověz
tak to měl dobrý :grinning:

jinak Tom je ukňouranej až hrůza a po celém dni mě to docela sejří, manža odešel na volejbal a já tu jsem sama, v půl ho vykoupu a nakrmim a pujde chrupat
23. črc 2009 v 18:18  • Odpověz
Jaji, povidej mi o tom. Mně už hrabe, a to se manža vrací až příští týden ve čtvrtek, ani na víkend nejede domu :rolling_eyes:
23. črc 2009 v 18:27  • Odpověz
holky u nás na Žižkově se teda řádně ochladilo. Teploměr mi ukazuje 23 stupňů a hĺavně je tam krásnej vítr...a Adušce se krásně spinká, ale jdu jí vzbudit, jinak nebude spát v noci. Už takhle než se unaví půjde spát v devět...
A jdu zavolat MM, kdy jako hodlá dorazit...ty podlahy už přeci musí být dávno zalitý...
23. črc 2009 v 18:53  •  2 děti  • Odpověz
Peti...no to ti nezávidím, to bych se zcvokla úplně

jinak dítko už chrupe, mám tu otevřená všechna okna abych to trochu schladila
23. črc 2009 v 19:09  • Odpověz
Tak dítko chrní. Dneska měla meloun, jedla ho jen v plíně, byla zadělaná až za ušima ale moooc jí chutnal. Jen doufám že jí nebude blbě, když ho měla hodinu před večeří kaší :sweat_smile:
23. črc 2009 v 19:53  • Odpověz
pomoooc já mam žravou, sežrala bych celou lednici kdyby to šlo :sweat_smile:
23. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
já sr tu cpu sýrovýma tyčinkama bohemia :zipper_mouth: :zipper_mouth:
23. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
no já se dala na hubnutí, teda nežrat sladky a brambůrky atd :sweat_smile: ale dala bych si, ale doma to nemáme
23. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
Holky Bětulka byla teď strašně roztomilá. V chůvě se ozvalo zakňourání, tak jdu do ložnice a ona hačala v postýlce :pensive: Tak jsem jí položila, ona rozhodila ruce do pozice vzdávám se, párkrát potáhla dudla a zase spinušká :grinning:

Tak my jsme akorát po večeři, máma mi dovezla tokáně. Mňaaaaaaaaaaaaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ještě bych si dala klidně :grinning:
23. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
tokáň jo? co to je? nějaké ptactvo? jsem o tom ani neslyšela :confused:
23. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
autor
Já se musím mámy zeptat na přesný recept. Ale nikdy jsi neslyšela Pivovarský tokáň? Je to masíčko v takové husté smetanové majdě s majoránkou. Je to strašná mňamka :grinning:
Až budu mít recepis, můžu to sem hodit, chceš-li :wink:
23. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
smetanové omajdy, mňáááááááám
23. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
hoď, to jsem neslyšela. A je to teda pták nebo co tam je za masí?
23. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
Tak jsem něco našla, ale to teda není ani smetanový ani s majoránkou :grinning: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=93463&vOffset=9330&vGotoLast=1#end
23. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
Myslím, že je to kravička :wink:
Hodím, hodím, tohle je fakt lahůdka. Mám to ráda už od dětství. Většinou se to dělá s hranolkama, nebo opečeným bramborem, jdou i knedlíky nebo těstoviny, vlastně popřípadě i rýže. Ale já to mám nejradši buď s těmi hranolky nebo opečeným brambůrkem :wink:
23. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
holky jak to uděláte zítra s obídkem pro holky?
23. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
Normál sebou :wink: Bětka je zvyklá, dneska taky jedla v terénu :grinning:
23. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
23. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
to jo a kde jí to ohřeješ?
23. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
autor
Já to akorát viděla. Šikulka. A je to fakt hubeňour :wink:
Ohřeju to doma. Ono to sice vychladne, páč nemám takovou vychytávku jako Háňa :wink: , ale ona to sní i studené.
Anebo to nechám ohřát v Arkádách třeba u MC Donalda. To už jsem dělala. :wink:
23. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
tak jo, tak já to zkusím vzít taky sebou ouhřáté a uvidíme zda bude jíst venku :grinning:

jo je hubenej po tatínkovi :grinning: ještě že tak :sweat_smile:

dneska jsem mu před koupáním málem vypíchla oko, myslela jsem že jsem mu tam dloubla nehtem ale asi ne,neplakal, chudík :sweat_smile: :pensive:
23. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
Jáji oni mají dobré reflexy a je možný, že to oko zavřel :wink:
23. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
snad jo, páč jinak by řval jako tur :sweat_smile:

zabiju manžuuuuuu, měl být doma v 9 a kde nic tu nic, po každém volejbale jde do hospody a ani neumi prijit vcas :angry:
23. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
Hm, tak tohle přesně taky nesnáším. Má přijít, kdy řekne, od toho je to chlap, ne? Anebo aspoň zavolat. :angry:
Já vždycky zuřím. Navíc mě třeba manža udělá to, že napíše, že se zvedá a jde a ona hodina, hodina a půl v pr... a on stále nikde. Já šílím strachy a on se prý ještě zasek. Tak mu vynadám, jestli by mu jako upadla ruka, kdyby napsal SMS. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
23. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
a nenapíše viď?? od čeho ty mobily maj? a ještě k tomu služební žeeeeeeee :angry:

jinak už ho mám doma, prej ho nechtěli pustit, jako malé děti :angry:
23. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.