• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Přesně tak :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
A já jdu spinkat, dobrou nocku a zítra se těšííííííííííííím :grinning:
23. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
dobrou a zítra jsem tam jako na konííííííííííkovi :grinning:
23. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz
holky, jste tu ještě někdoooo??? V kolik zítra na té Budějárně???
23. črc 2009 ve 22:26  •  2 děti  • Odpověz
v 10 :grinning: před panem donaldem
23. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz
díky:slight_smile:
23. črc 2009 ve 22:35  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno,
omlouvám se že jsem včera vypadla bez rozloučení, šla jsem sklidit prádlo a pak na mě padla tak blbá nálada, že jsem myslela že dneska ani nikam nepůjdu. No co vám budu povídat, taková ta klasika, celej den doma s dítětem, nic moc s ní doma přes den neudělám a večer když přijde manža tak si moc neodfrknu, protože koupání, krmení, poklizení.... Zatímco manža se nají, zahraje si na kytaru, nebo hru na PC, pak jde na net... Prostě včera to na mě padlo, že vlastně nemám žádnej volnej čas pro sebe a když si nějakej ukradnu tak je to vždycky na úkor něčeho, třeba úklidu a pak tu mám bordel jak v tanku.. No prostě depka jak prase.Ale pak jsem si řekla že tím spíš půjdu, že s ní nebudu trčet doma a čekat až zahřmí :angry:

Takže v 10 jsme tam jako na koni, jen ji tam budu muset dát sváču, pač svačíme v 10.

Oběd s sebou taky beru ohřátý a dám jí ho venku.

Jáji ten Tomík je teda péro, to je super, že už takhle kolínkuje :dizzy_face: To si s ním asi pěkně užiješ :sweat_smile:
24. črc 2009 v 07:16  • Odpověz
Ahoj holky!
Ja jsem vcera padla s prckem za vlast kolem 20 hod., ale aspon jsem se vyspala :sweat_smile:

Mam jeden trapny dotaz: Co date dneska prckum na sebe, tady je sice slunicko, ale fouka vitr, tak nevim zase jak bude odpoledne, aby se neupekl :sweat_smile:

Hani, na me to taky pada, ted jak jsem doma sama tak kazdy den :frowning2: , ale zase se nemusim s nikym dohadovat, ze se vali u telky a s nicim mi nepomaha :wink:
24. črc 2009 v 07:48  • Odpověz
Ja chci dat prckovi laclove kratasky a body s dlouh. rukavem, tak snad se nebude pect :sweat_smile:

No nic, jdu ho mordovat cvicenim, napapame se a pak vyrazime smer Haje za Hankou a Kajou :slight_smile:
24. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
Peti já dám káje asi body s krátkým ruk. nebo šatky, ale vezmu s sebou mikču a tenké kalhoty, kdyby náhodou.
24. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
Tak to přehodnocuju, ono tam fakt docela fičí, takže jí dám asi taky ´body s dl. a s sebou vezmu s krátkým, kdyby se udělalo teplo
24. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
Hani, vy jste proti nam otuzilci :wink: Ja vezmu body s kratkym, teplacky a slabou mikinku kdyby se nahodou zmenilo pocasi. Ted jdeme papat, uz tady krici jako kdybych byla krkavci matka :sweat_smile:
24. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
Kam jdete?zase beze nás..my musíme balit, večer cestujem do Tater,proč tak dalekoooooo??jo a byli jste někde u vody?
24. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
Kate, Hanka s Alcou byli s prckama na koupaku, ale voda pry studena. Uzijte si Tatry. Doufam, ze bude tatka hlidat a ty se budes rekreovat :grinning:
24. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
Tak, my se jdeme oblékat, zabalit a pak vyrážíme směr Háje. Peti možná tam budeme o pár minutek později, skočím na hájích do bankomatu ČSOB, ale snad to moc času nezabere.
24. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
Hani, o.k. Ja jeste potrebuji do pekarstvi pro pecivo :slight_smile:
24. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
Tak to se tam možná potkáme :grinning: je to hned vedle
24. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
čusík,
užijte si sraz, ať Vám vítr neodfoukne prcky :slight_smile: :grinning:
Mě není dobře, celou noc jsem se budila a chtělo se mi zvracet, dnes taky nic moc. Ale musim balit a jít nakoupit, odpoledne jedeme na chatu. Tak snad už mi bude líp, nechápu z čeho to může být.

Kate teda do Tater bych jela hned, tam se mi moc líbilo. Ale radši teda bez Štěpánka, což nejde, takže nic. Každopádně přeju krásnou dovolenou :slight_smile:

Vladi taky jsem zaregistrovala, že někam jedete příští týden, tak si to užijte, snad bude hezky :wink:

No a těm tatínkům co se doma po večerech flákaj u TV nebo u PC bych teda dala!! Chtěli dítě, tak ať se taky starají, ne? Zapojte je aspoň do koupání a večerního krmení nebo uspávání.
24. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
kačko díky :slight_smile: ve 12 dám kubínovi napapat a jedeme. my si zajedeme na oběd cestou... nemáme naplánováno nic v kuse, takže vždy někam na pár dní, pak domů a zase pryč :wink: taky si to na chatě užijte a hlavně ať ti je líp (jak si psala posledně o Štěpulovi, nestihla jsem zareagovat, tak my to máme podobné...) :slight_smile:
Počasí je tam fakt takový, že taky nevím co obléct.....ale asi dám bodíčko s krátkým a mám takové kalhoty šikovné pro Kubíka, který se dají udělat jako dlouhé a nebo je tam knoflík, že z nich uděláš kraťasy :slight_smile:
24. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
jojo užijte si srazík..
jo tak na koupaku byla ta voda studená??..hm..
hm tak manžel zahlásil,jestli si může vzít do Tater kolo!!ja že ne,že chci taky na dovolenou..!!
24. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak jsem se dnes málem vetřela na srazík :grinning: :grinning: jdu z Rossmanu a potkám Kačenku, čekající na holky :grinning: ráda jsem Vás viděla :wink:
jinak jsme zvládly poradnu, všechno v naprostém pořádku, váha 10,2 kg a délku už ani neměřili, máme první prevenar,tak doufám, že se to obejde bez reakce, ani moc neřvala, akorát ted z toho usnula.
2.9. nás objednali na 4 dávku hexy a v říjnu další prevenar a v listopadu spalničky, máme to trošku zpožděné, ale prý to vůbec nevadí.
venku mi bylo vedro, Neli měla body s krátkým a kratasy a byla skoro vařená.
24. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
kuk jsem doma, bylo to moc fajn jako vždy :grinning:
24. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz
Ciao, jsme též doma a jsem nějaká unavánkovaná či co..
24. črc 2009 v 15:09  • Odpověz
fotky jsou supeeeer :dizzy_face:
24. črc 2009 v 15:22  • Odpověz
:slight_smile: Máme holt fotogenický děti.
24. črc 2009 v 15:27  • Odpověz
Pomoc, to dítě mi doma žere všechno papírový, knížky, časopisy, žvejká to a pak to normálně rozmočí a spolkne :astonished:
24. črc 2009 v 15:35  • Odpověz
:grinning: teda ta Kája je éro :grinning: ale neboj, Tom to určo bude dělat taky :sweat_smile:
24. črc 2009 v 15:45  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím Vás ze severu, včera odpoledne tu byla naprosto šílená bouřka, vichr a lijavec a nešla až skoro do rána elektřina, docela hustý. Zahrada byla jeden velkej sajgon, kytky lítaly, atd...

Jak jste si užily srazík? Jsou někde k nahlédnutí fotičky?
24. črc 2009 v 15:45  • Odpověz
autor
Ahojky,
tak já už se taky hlásím. Jsem psala Jáje, jak mě to moje dítko nakakalo. Jdu kvůli ní pěšky z Budějárny a ona si usla až u školy :angry: Pak jsem si s ní sedla chvíli v parku a za chvíli byla vzhůru, naprosto veselá :angry: Já necítím nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry:
Aspoň ze snědla přesnídávku.
Já tu teď mám kafe ve svém velkém Mařížškém hrnečku a Bětka je v ohrádce a dřív ven nepůjde, dokud si nevypiju kafíčko :angry: :grinning: Chci taky trošku klidu na to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Martí to bylo bezvaaaaaaaaaaa. Jsem ráda, že jsi šla kolem :wink:

Fotky bezvaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: Tomášek bude model :grinning:
24. črc 2009 v 16:20  • Odpověz
autor
A co myslíte, už na mě řve z ohrádky :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Ale má smolíka, se nenechám vytočit.

Jo a sraz byl taky bezvaaaaaaaaaaaaa :grinning:
24. črc 2009 v 16:21  • Odpověz
ducky...ty vogo Bětka je číslo :grinning: Tom spal vyjímečně hodinu v postýlce ale probudil se chudík s pláčem :slight_smile:)

jinak asi budu objednávat manducu a bacha našla jsem novou za 2270 i s dopravným :wink:
24. črc 2009 v 16:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.