• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Bětka je mega číslo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Hoď odkázek :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :fearful: :fearful: :fearful: :confused: :confused: :confused:
24. črc 2009 v 16:34  • Odpověz
24. črc 2009 v 16:36  • Odpověz
holky koukala jsem na MMB a jsou tam dvě použité manducy - jako předváděcí z krámu, jedna 1200 a druhá 1500, prý jsou vyšisované, ale jinak funkční :wink:
24. črc 2009 v 16:43  • Odpověz
když já nechci vyšisovanooou, hlavně chci béžovou :slight_smile:)
24. črc 2009 v 16:51  • Odpověz
autor
Hani a jaké barvy?
24. črc 2009 v 16:58  • Odpověz
no jedna je ta modrá a druhá červená
24. črc 2009 v 16:58  • Odpověz
autor
Aha, tak já bych zase zrovna chtěla černou :pensive:
24. črc 2009 v 16:59  • Odpověz
jinak se Tomovi klube jednička nahoře :sweat_smile:
24. črc 2009 v 17:10  • Odpověz
autor
U Bětky se to nějak zastavilo, to klubání. Ale asi to nebude dlouho trvat :wink:
24. črc 2009 v 17:32  • Odpověz
autor
Tý jo, Bětka stála několik sekund bez držení :astonished: :astonished: :astonished:
No, já furt říkám koupit jí to chodítko, jak se tlačí před sebou :wink:
24. črc 2009 v 17:44  • Odpověz
no já to zjistila náhodou, že se mi zdálo že to má pod dásní bílé a je fakt že ji měl předtím červenou a nateklou a vidim pidi prasklinku :grinning:

a Bětule je šikule :grinning:
24. črc 2009 v 18:05  • Odpověz
autor
Tak u nás už taky byla prasklinka, ale teď najednou není a nic se neděje :confused:
24. črc 2009 v 18:09  • Odpověz
uff vyžehlenooo

tak jsem zvědavá jak to se zubem bude u nás :grinning:
24. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
Tak manduca se Vám všem zalíbila, jo?
24. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
Alí jj, zalíbila :wink: Akorát manža to ještě neví :grinning:

Holky já vám jdu napsat, že tu asi moc nebudu. Máma mi odpo volala, že mi koupila dárek k narozkám dopředu a že mi ho zítra dá. A před chvílí se tady ještě zastavila a předala mi ho a je to ...............

Nokia E66 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Je to moje nejzlatější maminečka (samo ne kvůli mobilu). Já jí říkám, jak jsi věděla, že se mi tenhle líbí a máma, že prý nevěděla, ale je jeden z nejlepších. :grinning:
Takže jdeme přetahovat, instalovat a tak :grinning:

Kdybych se tu ještě ukázala a vy nikde, tak radši popřeju dobrou noc :wink:
24. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
teeeeeda tvoje mamka je zlatááá :slight_smile:))

jinak manduca objednána :grinning:
24. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
:grinning: Ahojky, jeste lezim v posteli, ale chtela jsem vyzkouset nasi wifinu a pisu pres mobil
25. črc 2009 v 08:07  • Odpověz
Ahoj holky,
hlasim, ze jsem na zivu. Mam tady dneska jeste nastevu, tak mrknu bud vecer nebo zitra a doctu vas. Koukala jsem na fotky. Takze s manducou spokojenost, ju? :slight_smile:
25. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
Tak jsem vas v rychlosti docetla.
Tedy Kaci, mamca je fakt zlata. Ja jsem s mobilem spokojena, ale kdybych dostala nejaky novejsi model, tak by se taky nezlobila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak ta moje manduca stala pres 3 tis., jenze ja jsem chtela jen tuhle barvu a to je nejaka limitovana kolekce a proto byla draha. No, Honzik dostal nejake penizky od babi, tak jsem mu to za to poridila :grinning:
Jdu se jeste venovat navsteve, mame uvarene kaficko a prcek na chvilku zabral :slight_smile:
25. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
Srazík byl samozřejmě faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajn :slight_smile:
25. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ahojte holky, ten včerejšek mě mrzí, že jsem nedorazila. Učíme Adušku spát bez svázaných ručiček, ale jde to horko těžko...první noc se mi budila co půl hodiny (to byla zrovna ta ze čtvrtka na pátek) tak jsem ráno byla jak praštěná kladivem a když to v deset zalomila, hupla jsem do postele s ní a vzbudila se až v půl jedný. Jela jsem hned za vámi, ale už jste byly na Budějovický...no alespoň jsem skočila do Bauhausu a máme vybraný (KONEČNĚ) sprcháč. Večer jsme pak ještě zajeli do Hornbachu a tam vybrali dlažbu do kuchyně, chodeb a plovoučku do obýváku...takže jsem ráda!!!
25. črc 2009 v 19:23  •  2 děti  • Odpověz
Pri, my to chapeme, ze jsi byla vyrizena. Hlavne, at to Aduska brzy zvladne bez zavazanych rucicek.
Ja jsem mela stesti, ze prcek mi nechtel spat v zavinovacce docela brzo, protoze kdyz mel prdiky, tak nemohl v zavinovacce kopat nozickama. Do zavinky ho davam jen kdyz ma nejaky hysterak a uz nevim co s nim. Tak to je posledni reseni, ktere vetsinou spolu s kolibanim zabira :wink:
25. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
Hezký večer!
Holky, máte někde fotečky z toho srazíku? Ráda bych se mrkla, když jsem za Vámi a s Vámi nemohla být. A už se těším na září a na tu naši dámskou jízdu:slight_smile: :slight_smile:.

Držím palce, Pri, abyste spinkání bez svázaných ručiček dokázali a hlavně ten proces odnaučení vydrželi. Je to náročné, ale jde to.

Katko, gratuluji k mobilu. Nokia E66 je prostě super, jsem s ní nadmíru spokojená, tak věřím, že i Ty budeš.
25. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
autor
Ahojky, stale pisu pres mobil, nejak jsem se dneska vubec nedostala k pocitaci.

Ali to je jasny, ze jsi to zalomila s Aduskou. A jsem rada, ze tva cesta nebyla marna :wink:

Peti mama je takovy maly blazinek. Ja nadavala na svuj mobil a vubec by me nenapadlo, ze mi nejaky koupi a uz vubec, ze se jeste takhle trefi. Jsem nadsena. A asi proto, ze mi bude 30, tak jsem dostala vetsi darek.

Ali zatim jsem totalne nadsena. A myslim, ze me to jen tak neprejde. :grinning:
25. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
Katko, opravdu hezký dáreček:slight_smile:.
Měli jsme tu dneska návštěvu z jihu Čech - tatínkova bratra, jeho ženu a jejich syna - bylo to super. A Ondrášek byl zlaťoučký hodňoučký úžasňoučký. Spinká od 19.45hod., zlatíčko naše.
25. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
Peti IP :slight_smile:)

jinak ahoooooj všem, dneska jsme byli u mamky a pak nakoupit a v 8 teprve šel Tom spát :slight_smile:) ráno byl vzhůru v 5:10 dostal najíst a ještě usnul v postýlce do 7:30 nebo tak nějak ale já vylezla až po 8mé :grinning:
25. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
Pri...holka vydrž, bude to náročné ale za týden se to zlepší, hlavně vydrž, ona se to Aduška naučí, mluvím ze své zkušenosti a přesně takhle mě uklidňovaly holky
25. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ahoj Jajinko,
tak jste měli hezký den?
25. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
Ali...jo docela jo, ale nějak nestíhačka, Tom už pak i brečel a mručel v autě a usnul 5min před barákem :sweat_smile:

jo a dneska se poprvé pokandil do vany, tajtrlík :grinning:
25. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
Ahoj holky!
Jsem to vcera zalomila vecer s prckem. Honzik vyslysel prosby utahane maminky a spinkal do 5 hod. a pak po papani jeste do 8 hod. Opet tezky sok :astonished: :grinning:
My dneska se budeme flakat, vareno mam od vcera, jen potrebuji do drogerie, tak si udelame prochajdu :slight_smile:
Hezkou nedeli!
26. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.