• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Ahojky,
tak my dneska planujeme taky malou prochajdu :wink:
Ja asi budu muset i trochu poklidit, ale do obeda lenosim. :grinning:
Betka zas tak hezky tentokrat nespala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
Jinak jsem v patek v praci neuspela. Na personalnim mi rekli, ze pry musim s tim papirem na socialku, protoze mi plati materskou socialka, takze ten denni vymer mi musi vyplnit oni. No, neumim si to dost dobre predstavit, jak pojedu s kocarkem nekam na urad na Prahu 8. Radsi tam jeste pristi tyden zavolam, ale asi me z toho klepne :angry:
26. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
Peti proc na Prahu 8? :astonished: Vzdyt na Jiznaku musite mit pobocku. Ja vse vyrizovala na Pze 4 v Taborsky, kam spadam podle bydliste.
26. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
kuk holky :slight_smile:)

jsem dneska spala ráno na etapy :slight_smile:) vylezla jsem z postele až v 10:40 :grinning: Zítra máme tátu doma tak jdem do Zoo :grinning:
26. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
Teda ty spáči :grinning:
Bětka teda zrovna teď taky chrupe, jsem jí musela uhoupat, páč jinak by teď ještě stála v postýlce.
To stání nám byl čert dlužný :sweat_smile: :pensive:
Ba ne, ať pěkně stojí a začne chodit, ať je větší legrace :grinning:
26. črc 2009 v 11:03  • Odpověz
Ahojte holky, tak hlasim prvni maly uspech:wink: Aduska dneska spinkala celou noc s jednou rucickou venku a budila se jen na papani (ve dve, v pet, v osm). Tuk, tuk, tuk...kez by se holka naucila spat bez svazanych rucicek! Mamka si ted vzala kocar, tak mam chvili pro sebe:slight_smile:
26. črc 2009 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz
Ali...super, neboj zvykne si s jednou, pak se začne vztekat a začne spát s oběma volně :wink:

ducky...mnooo včera jsem moc dobře nespala tak doháním
26. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
Alí tak super, Aduška je šikovná :wink:

Jáji však jo, jen si pospi :wink: Bětka se dnes k ránu trochu budila a po mlíčku taky, ale jinak si nestěžuju :sweat_smile: :grinning:
26. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
Kaci, no mne ted plati materskou socialka a vyrizuje se to na Praze 8, tak jsem pochopila, ze musim tam s tim papirem pro potvrzeni materske a pak teprve na Prahu 4, resp. 11. Zitra si tam brnknu a budu doufat, ze se pletu :wink:

Jaji, vy jste tedy spaci. Zoo je fajn, ale to vstupne je docela brutus :unamused:
26. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
Peti...já si koupila tu roční za 500kč, jinak 150 na jeden vstup je masakr :confounded: ale zase zoo je krásná

jinak jsme dali dítku postýlku níž dneska a taky jsem mu dala Hami s kouskama a tvářil se dost blbě a snědl jen 3/4 sklenky
26. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
Jaji, tak to jo. Ja chci pristi rok taky poridit tu permanentku, ted z tech zviratek prcek jeste nema rozum :wink:
No, my zase trenujeme vetsi savicku, kdyz uz je Honzik velky kluk, ale zatim se u toho tak lehce topime, protoze hrozne hlta a pak to nestaci polykat a vzteka se u toho :frowning2:
26. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
Peti...ono se to vyplatí, tak budem chodit příští rok spolu :wink: na savičku si zvykne neboj, Honzajs je šikulka :dizzy_face:
26. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
autor
Peti aha, tak to nevím, jak to chodí, mě vyplácela mateřskou klasicky firma. :wink:
Ale jak píšeš, nejlepší je zavolat :wink:
Mě se Bětka "topila" taky, já nevěděla, že jí mám dát nejřív ten menší, tak když jsme zkoušeli flašku s odstříkaným MM, tak protože už jí byly 4 měsíce, tak jsem jí dala tu od MAMu a ona se taky hrozně zalykala.

Do ZOO si taky chci koupit permici, ale asi taky až příští rok, byli jsme v ZOO ve Dvoře Králové a Bětka z toho rozhodně nic neměla :grinning: A na safari jí tak akorát vzbudili hlasitý polský smradi a dodělal to pan řidič, který promluvil do mikrofonu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jáji on si zvykne. Ale lepší to zkoušet teď, pak bych v 8mi měsících koukal chudák.
Jo a ještě jsem objevila jednu ledňačku se starší autosedačkou a to Sonisek a ta má dítě starý jak ty. TO už ho v tom jako vozí? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
ducky...no asi jo, já nevím, kdy se vůbec kupuje další autosedačka? Tomovi totiž za chvíli bude přečuhovat hlava :sweat_smile:
26. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz
Jaji, Honzik pry souhlasi, ze budou pristi rok chodit s Tomikem do zoo koukat na zviratka :slight_smile:

Tak s ty formularem holka v Jarnaccich psali, ze to snad vyrizuji i kdyz jim to posles postou, tak snad tam nebudu muset jet. To by me z toho asi kleplo :unamused:
26. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz
Jaji, myslim, ze je to podle vysky a vahy. U vas to bude podle vysky a u nas podle vahy :grinning:
26. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz
holky jdu řídit, se bojíííííííííím
26. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz
Jaji, to zvladnes. At nepotkas moc idiotu a neni moc velky provoz :wink:
26. črc 2009 v 15:20  • Odpověz
autor
Jáji půlročnímu dítěti nemůže být ta sedačka malá. Navíc je víc na sezení, takže když tam posadí dítě, který ještě nesedí, tak mu zničí páteř :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jako věřila bych to možná tobě, ptž vy jste s manžou vysocí, ale nemyslím, že je teď Tomík větší než Bětka a ta tam má ještě tak 5-10 cm :wink: A ten Sonísek asi není tak vysoká jako ty.
A hlavně se někde nezrakvi :grinning:

Peti tak držím palce, abys to tam mohla jen poslat.

Jdu za rodinkou ven, jsem si potřebovala ještě umýt vlasy, tak šli napřed :grinning:
26. črc 2009 v 16:50  • Odpověz
ducky..no těch 5cm tam tak je, nohy mu už čouhaj ven ale hlava zatím ok :grinning:

jinak žiju, začátek hrůůůůza ale pak sem si i zajezdila
26. črc 2009 v 17:13  • Odpověz
Jaji, kolik mrtvych? :grinning:

Ditko nejak nechce spat, zase tam rve jak na lesy, ale fakt na nej nemam nervy, tak ho necham vyrvat :frowning2:
26. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
Tak snad uz spi :slight_smile:
26. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
Krásný večííííír!!!!
Užili jsme si další hezký den, věřím a doufám, že i u Vás je vše pěkné, pohodové, procházkové,miminkovské a maminkovské.
26. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
Peti...nikdo kupodivu :grinning: no snad se to naučím a budu moct jezdit :sweat_smile:
26. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
AHoj holky!
Tedy vcera tady bylo solidne mrtvo, tak jsem to opet zalomila. Doufala jsem, ze prcek bude tak pekne spat jako minulou noc, ale bohuzel se vzbudil pred 4 hod. Ma zase nejakou rymu, frkal nosem a spatne se mu dychalo, ale tou hadickovou odsavackou jsem skoro nic neodsala. Tak dostal papat a nakapano vincentky a spatl ted skoro do 8 hod.
Dneska mame rano dalsi cviceni s fyzioterapeutkou. Jsem zvedava, co nam rekne, protoze to cviceni trosku flakam. Cvicit 4x denne s prckem fakt nestiham :sweat_smile:
27. črc 2009 v 07:59  • Odpověz
autor
Ahojky,
my jsme včera koukali na film na Primě a pak už jsem PC nějak nezapínala, šla jsem se vykoupat a spinkat :wink:

Ráno jsem to taky nestihla, páč přijeli na chvíli táta s maceškou a já chvíli předtím vstala, takže koně už jsem fakt nestihla :grinning:

Peti tak ať dobře dopadnete. Víš, já ti mám pocit, že ty lektorky říkají 4x, ptž ví, že se to nedá stihnout, ale bude to mít efekt třeba i 2x,3x, nevím. Už jsem párkrát slyšela, že někdo necvičil úplně poctivě a nakonec to bylo akorát. A naopak kamarádka cvičila poctivě a dítě "přecvičila" Uvolnil se tak moc, že pak naopak měli cvik na zpevnění. Tak si vyber :unamused:
27. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahojte maminy a miminka :slight_smile:

tak dnešní noc byla zase jedna z těch horších. Budila se co dvě hodiny, tak jsem si jí nakonec asi v jednu vzala k sobě do postele a to docela šlo...spaly jsme silou vůle do čtvrt na deset.

Jdu k vám co už jste začaly s příkrmama a kašema na radu. Vím že mám začít s mrkví, pak přidat brambor a pak maso...s tímhle jet asi tak měsíc a další měsíc přidávat jiné zeleninové a přidat ovocné příkrmy. Ale nevím jak je to s kaší??? Kdy se začíná??? A s jakou se začíná??? Má se dávat jeden druh nebo to střídat??? A pak ještě na pití...je lepší čaj nebo ty ovocné nápoje?
27. črc 2009 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz
autor
Alí nene, nejdřív začneš mrkví. Pak můžeš brambor, ale taky brokolici nebo květák. A nejdřív jedeš tak 14 dnů zeleninu, pak teprve přidáváš maso. S ovocem se začíná měsíc po zavedení masozeleninových příkrmů.
A kaši můžeš začít dávat hned s příkrmama. Dle mého nejlepší je Hami první kaše obilno-mléčná, ptž jde do flašky. Pokud nechceš do láhve, kup jakoukoliv třeba Nestle, ta je hustá. Můžeš taky začít rýžovýma kašema. :wink:
Bětka byla schopná jíst měsíc tu Hami první kaši, páč jí chutnala. Ale teď jí to střídám, aby měla jiné chutě. Teda když kaši otevřu, tak jedem tu, ale jak jí doberem, beru jinou příchuť :wink:
Na pití je lepší voda nebo čaj, na ty šťávy jí učit je bič na tebe. Mě teď Bětka čaj nechce :pensive: Kupodivu před pár dny jsem jí do flašky nalila vodu a ani se neošklíbala a chvíli pila :astonished:

Jinak s tím odnaučováním to nehroť, však Jájince to taky trvalo, viď fíku? :grinning:
Nemusíš jí to přece odnaučit okamžitě a v pár dnech :wink:
27. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
ducky, jj...s těma příkrmama jsem to takhle měla na mysli, jen jsem to asi špatně napsala...
A co sunarka..ta tekutá cereální??? Taky bych nejprve chtěla ty do lahve...a u kaší platí to co u příkrmů...nejprve obyčejné a pak teprve ty s ovocem atak???
Zatím jí učím na heřmánkovej čaj a dobrý...taky jsme zkusily fenykl...ten jí moc nejel, ale budu jí ho nabízet a ona si ho časem vezme!

A s tím odnaučováním...myslela jsem, že když včera spala perfektně, takže dneska už to bude taky super, ale ouha :frowning2: no ale není to tak hrozný...holt musím vydržet...no nic. Jdu jí dát spinkat...
27. črc 2009 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz
autor
Alí aha, tak já to pochopila tak, že jí nejdřív chceš dát mrkev, pak brambor a pak maso a až pak jinou zeleninu :grinning:

Jestli jí chceš do láhve, tak vezmi tu Hami První kaši obilno-mléčnou. Je fakt vynikající. A nejdřív bych jí dávala bez příchutě, pak s ovocem.
Tu Sunarku neznám, klidně jí taky zkus. Bětka mi nejedla nějakou kukuřično-něco Sunarku, ta byla divná. Ale teď máme jogurtovou s jahodama a jogurtovou s lesním ovocem a ty bych jedla i já :grinning:

Tak vydrž, ono to přijde. :wink: Já jsem fakt ráda, že Bětka spí od malinkata ve spacím pytli. Jsem se tomuhle vyhnula :sweat_smile:
27. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.