• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Kuk holky, zdravím v letu, jsme zpět z chalupy, páč jdu dneska do práce kvůli zaškolení na práci z domova a manža má taky schůzku a zítra dopo se zase vracíme až do neděle.

Doufám že tady je vše ok, večer se stavím na dýl.

Papa H
27. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
Ahojky, jsme zpatky z rehabky. Venku je opet nechutny vedro :unamused:
Jinak jsme dostali pochvalu, ze je to lepsi nez pred mesicem, ale rekla jsem pani, ze proste 4xdenne cvicit nestihame, protoze taky chodime ven a prcek nemusi mit vzdy naladu, ze? Nic ne nema prehanet :wink:

Pri, ty prvni kasicky by mely byt bezlepkove a jestli jeste kojis, tak klidne kup nemlecne a udelej ji z mlicka.
27. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
autor
Peti tak to je fajn, že je to lepší. Já si fakt myslím, že oni ti řeknou radši víc, abys tak splnila normu. Přece si někdo nemůže myslet, že malý mimi bude chtít 4x denně cvičit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky mě ta nákupní horečka asi nepřejde a protože na teď má Bětka oblečení dost, kupuju už na zimu. :pensive: V pátek v C&A teplý svetr a balónové šatičky s tričkem, v sobotu jsem na Venclu objevila výprodej ve sportu A3 a tam Adidas soupravu na roční dítě za 440,- Kč :astonished: . Ukecala jsem manžu a koupili jsme jí. A dneska jsem jela do Tesca na nákup jídla, opakuji jídla a mám dvě trička s dl. ruk a krásný svetr. :sweat_smile: To už radši manžovi ani ukazovat nebudu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: Ale co, vždyť ona to unosí. :wink:
27. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
Kaci, ja posledni dobou taky porad taham jen obleceni. Manzovi jsem rikala, ze jsem prckovi zase neco koupila a on na to, ze mi evidentne dosla materska :grinning:

Jeste jsem se chtela zeptat, kde jste kupovali ty tahaci zviratka, co mate na kocarku, a od jake znacky jsou a kolik staly? Premyslim, ze koupim neco takoveho Honzikovi :sweat_smile:
27. črc 2009 v 15:04  • Odpověz
autor
Peti jenže mě manža už nadává, že pořád něco kupuju, že si nevážím peněz, utrácím bezhlavě a tak. Jako trochu má pravdu, páč se mi stenčily úspory na účtě, ale zase přeci nebudu kupovat oblečení na zimu naráz, ne? To by se mu určitě nechtělo vydat najednou balík peněz. :pensive:

Já mám toho motýla z Arkád z Bambule. Pokud vím, Bambule je i na Chodově a větší a lepší, tak se podívej tam. Kámoška má zebru, ta je naprostro super a ta je někde z Letňan. Ale to máš trošku z ruky. Zkus ten Chodov :wink:
27. črc 2009 v 15:11  • Odpověz
:slight_smile: ahoj holky....taky se hlásím jen na skok, byli jsme pryč, a jsme opět doma jen na otočku.....vybalit, zabalit a zase zítra odjíždíme....s Kubíkem je to teď docela těžký protože chce pořád lézt, no a když pak jsme hodně venku, tak dlouho nevydrží v kočárku.... :zipper_mouth:
kačko....já jsem úplně to samý. Říkala jsem si, že nebudu moc utrácet, když budu doma za oblečení na mně, stejně skoro nikam nejdu, ale opak je pravdou, pořád si něco kupuju. Kubíkovi mám taky plno věcí, ale stejně prostě mě to nedá, když jsou ty slevy...prostě utrácím hodně. A to je to samý s DM, jdu jen pro jídlo Kubínovi a nechám tam majlant... :angry:
Peti....ty mají skoro všude....já to kupovala v chiccu na Andělu....je to moc hezký a dětem se to líbí , ale nejlevnější to není...
27. črc 2009 v 15:24  • Odpověz
autor
Ahoj Vladi,
to znám, Bětku vyndáme na hřišti, např. pohoupeme, hraje si na písku a tak a pak jí dáme do kočárku, že jdeme a ona ztropí vztekací scénu, propíná se a řve :grinning:
Tak jí vždycky řeknu, ať se naučí chodit :grinning:

V DM taky vždycky zahořím a nevím, jak je to možný :grinning:

Tak já si jdu hrát, Bětuška nechce být u PC :grinning: Jééé a chystat se na cvičení musím :grinning:

Tak páááááááááá :grinning:
27. črc 2009 v 16:15  • Odpověz
Holky, tak to s tim cvicenim neprezente :grinning:
Ditko spinka, tak si jdu zalezt do postele a jdu si cist. Mam novou knizku :wink:
27. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
kuk,

Ali...já kaši na noc nedávám, po mlíku mi spí dobře tak ho zatím nebudu zacpávat kaší, občas dám tu hotovou sunarku a nebo nestle mlíčko s kaší :wink:

cvíčo supeeeeeeer

peti...jak zítra?
27. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
Jj, cvico super. Mam radost, ze uz se chytam. Akorat jsem si pri prevlekani rozbila sklicko (snad jen) od hodinek, a to zrovna od Stormu :frowning2:
Bych se z toho po... :angry:
Snad to pujde opravit a nebude me to stat majlant.

Jo holky, ve stredu me mama bude ucit hackovat, tak az se naucim, budu plest cepicky :grinning:
27. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
Ahooooj holky,
dneska bylo nádherně, přímo luxusně, krásný den celý strávený venku, bezva.
27. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
bazén zááávidím :wink:
27. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Omlouvám se, poslala jsem to dříve než jsem příspěvek dopsala:slight_smile:.

Ani nevím, jestli se mi bude chtít jet zpátky do Prahy, je to tu bezva. Dneska jsem byla doprovodit Štěpánku na autobus do Prahy a nakoupila pár potřebností ve městě. A některý z příštích dní se chystám do Varnsdorfu do DM, kde bych chtěla ještě uplatnit nějaké kupony co mám k dispozici - na kaše, plenky, atd.

Katko, Jaji, fajn, že jste si cvičení užily a že Vás to tak bavíííí!! Ducky, Ty budeš Bětulince dělat čepičky, jo? Téééda, to bude krasavice.

Jajinko, nebylas dneska kolem 16té v metru na Holešovicích?

S těmi nákupy je to i u nás podobné - vždy když někam vyrazíme tak něco našemu kloučkovi přivezeme, přineseme. I Martin ze služebních cest nezapomene něco dovézt. A tak má Ondrášek asi nejvíc věcí z nás všech.
27. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
Ali...no byla jak to víš?? byli jsme v ZOO :grinning:
27. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
Já ci taky bazéééééééééééén :grinning:

Jj, Alí, chystám se na pletení čepiček. A pokud se vám budou líbit, můžu to zkusit i pro vaše ratolesti. :wink:
27. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
Všechno vím, všechno znám:slight_smile:.
27. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
Holky, nevím, jestli jste na mne nezanevřely:frowning2:, když jste mi neodpověděly, kde bych našla fotky z Vašdeho srazíku, ráda bych se také pokochala.
27. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
Jé, Alí, ona asi každá z nás myslela, že ti to poslala některá jiná. :grinning:
Já teda myslela, že to pošle Háňulka :grinning: :grinning:
Hodím ti to do IP a samozřejmě jsme na tebe nezanevřely :wink:

Jáji já skoukla toho tvýho Bimbeduna a je to děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
ducky...coo? sem asi mimo :sweat_smile:

Ali...pověěěz jak to víš?
27. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
A Hanka kecá u zářijovek a my prd jo? :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
27. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
No tu prosincovou těžkou váhu Fíku :grinning: Se ti to asi vycvičilo z hlavy. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
A už jsi jukla na tamtoho buřtíka? :grinning:
27. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
ducky...jooo a jooo, no ja myslim ze to moje je i vetsi burtik coo? :sweat_smile:
27. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
Jáji asi jo, ale o prsa korejské závodnice :grinning:

Ta Hanka dostane na zadek se mi zdá. Prý já večer přijdu. Aha, ale do září, že? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
Aha aha, tak to jo:slight_smile:, děkuji za odkaz. Ráda mrknu.
Na rajče jsem dala zase pár fotek Ondřejíka, mám pocit, že je den ode dne rozumější, delší, chytřejší, zručnější. Naprosto v pohodě povídá, dělá tanyny tanyny, složí ty kroužky na tyč, vyndavá a zandavá předměty z krabiček a zavírá je. Je to náš ohromný šikulka.

Jájinko, mám v Praze špiona:slight_smile:.
27. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
teda mě bolej stehna zvenku ale jako masakr, pomooooooooc

Haniii dostaneš na prdel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
jééé Alí a koho? že mě poznal?

teda Ondrášek je ale šikulka :wink:
27. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
Alí na fotečky mrknu a Ondrášek je teda fakt šikulka. Já chci Bětce něco takovýho koupit taky :wink:

A mě taky zajímá ten špión :grinning:

A teď se jdu k manžovi na PC podívat na něco vtipnýho :grinning:
27. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jaji, Štěpánka Tě viděla a psala mi, abych napsala do diskuse, jestli jsi tam nebyla:slight_smile:.
27. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
teeeda a to mě poznala jo?? fíha
27. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
A Štěpánka zná Jájinku? :astonished: :confused:
27. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.