• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Tsss, jaký baci baci :stuck_out_tongue_closed_eyes: My se ze září hromadně přesouváme, tak je to trochu problematiš no... Pardón ne... :sweat_smile: :grinning:

Čau všichniiiiiiii :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
kam se sunete???

ducky asi podle fotky
27. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
autor
Jako to je mi jasný, že podle fotky, ale někoho vidět na fotce a pak naživo, je to trošinku rozdíl :confused:

A Háňa se nám ukázala :grinning: Jak, přesouváte?
27. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
Katko, jj, Štěpánka Vás zná z fotek.
27. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
autor
Alí tak to je fakt dobrá :wink:
I když já taky myslím, že bych Štěpánku poznala, kdybych jí viděla.
Tak se vlastně přestanu divit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
Balíme to na koni a jsme na facebooku, tam nás nemůže nikdo šmírovat :slight_smile:
27. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
na facebook? a proooooc
27. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
Hani tak já bych teda nevěřila ani Facebooku. Zrovna nedávno ho někdo "kreknul" a stáhnul si osobní data od spousty lidí. :pensive:
Hele tak to tady asi necháte tu Jaa, nebo jak si to v pátek říkala? :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
Protože hodně holek už si na koni smazalo album, kvůli nějakýmlidem co jim pak dělají potíže a dočítají si diskuze a tak, tak se už dávno rozhodovalo, kam se přesuneme, kde můžeme mít fotky a můžeme kecat a ani jedno neuidí nikdo, kdo nechceme, aby to viděl a na FB to jde, tak tak
27. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
Katko ne ne, jdem všechny.

Jasný že nějakým hackerům se neubráníme, ale tohle je spíš o tchýních, pomlouvačkách z vesnice a tak a ty tam prostě bez našeho schválení nemůžou :wink:
27. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
Hani tak to jo. To je síla teda a gratuluju si k dobrému rozhodnutí, že na Koně Bětku nedáme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
27. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
mně tu fotky káji nijak nevadí, ať se na ně klidně cizí podívaj
27. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
no taky už mě napadlo kdo všechno to tady může číst, kdyby se aspon dala diskuze zamknout
27. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
Tak to je ještě hustší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale pokud si dobře pamatuju, tak Rezetka měla už v těhu v albu velké varování pro někoho :confused:
Tím mě tehdy zaujala a pak jsem se ráda dívala na Tobiáška. Ale nikde jsem jí nešmírovala :sweat_smile: To néééé, jen jsem se dívala na fotečky :sweat_smile:
27. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
To bohužel Jáji, taky jsem si říkala, že by to bylo lepší. A taky bychom rozhodly, koho sem pustíme a koho ne. :pensive: Pak by mě nedostávaly věty typu já už si vás nějakou dobu čtu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
27. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
Ono je koukat a nic a nebo koukat a číst a pak to proti někomu použít.

Jáji a právě proto, že to tu nejde zamknout, zrovna tyhle "staré" diskuze - však už se známe 2 roky, by to myslím docela ocenily, tak z toho důvodu jsme migrovaly
27. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
Tak já jsem koukala a když tak bych jí jen řekla, že má krásnýho chlapečka :grinning:

Souhlas, už se nějakou dobu známe a taky bych radši víc soukromí. :pensive:
27. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
tak se taky zpakujem na FB? :grinning:
27. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
autor
Jáji :grinning:
Nevím, tady je to takový přehlednější mi přijde. Mě teda FB moc nevoní :pensive:
Ale kdyby s tím všechny souhlasily, tak samo jdu taky :wink:
27. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
jako je to porod, to vám povim, ty co FB neznaj, tak jsou z toho běsný, nic nemůžou najít a nadávají, tady si mažou alba a pakujou se úplně :confounded:
27. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
FB je jen o tom, že se tam člověk musí rozkoukat, jediné, co oproti místní diskuzi nemá jsou smajlíci.
27. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
Hani to je mi líto, ale mě to tam taky přijde takový nepřehledný a to FB už trochu znám :pensive:
Dejte jim čas, třeba se přidají. Anebo budou kecat tady a vy sem třeba občas přijdete. :pensive:
27. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
Já ti nevím, já ho moc nemusím. Mám ho jen kvůli sestřence, která mě do toho uvrtala. :sweat_smile: :pensive:
Já bych stejně některé věci nepsala nikam, ale třeba vám je řeknu osobně.
27. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
Však jo, čas jim dáme, já jen že ono je hrozně lehký to hned zahodit, že :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
Brý večer...mě dneska MM nas...jak to říká Kačí...nakakal... Celej den se starám o Adrianku, uklízím, vařím...on si ráno odejde do práce, oblečení nechá tam kde mu od ruky odpadne, přijde...nají se, kouká na zprávy, sport...pak noviny (který nechá ležet po přečtení na podlaze)...tak jsem se ho zeptala, jestli by mi taky aspoň s tou Adriankou nemohl pomoct, že jí mám po tom celým dnu taky dost...co myslíte, že udělal? Posadil si jí na kolena a koukal s ní na fotbal. Samozřejmě, že se jí to líbilo asi 5 minut. Tak jsem ho seřvala, jestli takhle si představuje zabavit dítě a máme tichou domácnost...

Ach jo...tak jsem zkusila Aduš dát spát s nesvázanýma obouma ručičkama (vytuhla totiž už u krmení), ale vzbudila se půl hodiny po tom co jsem jí dala do postýlky...

holky, já mám náladu na dvě věci... :frowning2:
27. črc 2009 ve 21:54  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Hanko, to jsou teda věci:frowning2:. Tak úprk na FB, hmmm. Pěkně to teda zvládněte.
27. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
Ali...ajaj, manža zlobí? jo to je dobrý vzít si ji na klín a koukat na fotbal :rolling_eyes: Jinak vydrz, jak dlouho ti spinka s jednou rukou venku? zkus to tak min 14 dní a pak teprve obě
27. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz
Alčo, to je teda manžel ale eanec. :frowning2: No, snad se situae u Vás brzy uklidní a bude Ti manžel více pomáhat.
27. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
autor
Hani tak to určitě, hned to odepsat a ani nezkusit, to není úplně fajn :pensive:

Alí-O. hezké fotečky :grinning:

Alí-P. to je mi líto, kočko :pensive: Ti chlapi jsou někdy na pěst. Ten můj to dělá taky, bere jí zas k počítači a když kňučí, dá jí do ohrádky. Už ani moc nepřebaluju, většinou jen když mu řeknu, přes den neuspává a tak. Ale aspoň nenechává věci válet po zemi a po sobě si uklidí :pensive:
Nechceš nechat Adušku spát zavázanou? Aby jsi se trochu prospala, to pak bude svět trošku lepší :pensive:
27. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
autor
Jo a nakakal pochází od Alenky-Oskarky, to jí nemůžu udělat, abych si to přivlastnila :grinning:

Jo Alí-O. a myslím, že držhubky se už taky pěkně ujaly :grinning:
27. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.