• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Odcházím do horních komnat, přeji všem dobrou noc, papapa
27. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
jaji: no v kočárku spinká s oběma venku (asi měsíc) a nemá s tím problém...doma jen s jednou a to teprve od čtvrtka...vím je to brzy, asi bych po ní chtěla zázraky :-/

Ali: díky za podporu, ono zítra bude líp, ale člověka to štve. Se celej den točím jen kolem ní. O víkendu jsem s ním na stavbě, aby jsme toho víc udělali. Jezdím po všech čertech, vybírám dlažbu, obklady...nákupy atd. a nakonec je unavenej on, kterej celej den sedí u PC a hrabe se na internetu. To je škoda slov...

Kačí: jj, někdy bych mu jí s chutí flákla :slight_smile: jenže to by mi asi přiletěla taky :grinning: Tak MM nepřebaluje vůbec (smrdí mu to), uspávat umím jen já...prostě co se týče Aduš, dělám krom večerního krmení všechno já. On si s ní pohraje a jak začne kňučet, volá mě...A ty věci dřív uklízel, nevím co se to teď naučil všechno nechávat jak mu to od ruky odpadne...
Já jí nechala jednu ruku venku. S ní už jakžtakž umí spát...a když je nejhůř, vezmu jí k sobě do postele a to spí normálně. Ale je to fakt, potřebovala bych se trochu prospat...jenže kdy :frowning2:
27. črc 2009 ve 22:08  •  2 děti  • Odpověz
Ali...hele mě spal v kočárku v pohodě od mimča a doma ne, vydrž, ona si zvykne spat s jednou rukou venku a pak s oběma

jinak já už přemýšlela že sem nebudu dávat fotky Tomíka, že bych to dala třeba na rajče pod heslo
27. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
Ali...nemůžeš dát Aduš manžovi o víkendu na prochajdu aby sis oddáchla?
27. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz
autor
Alí-O. dobrou noc, ať tě blešky neštípu celou noc :grinning:

Alí tak tohle taky znám, sestřenky manžel taky odmítal přebalovat, že mu to smrdí, jenže u nich pracuje sestřenka a páč v Anglii mají mateřskou snad jen půl roku, tak už chodí do práce a on, ptž práci nemá, tak se stará o malou. Takže vlastně musel. Dá si tričko na nos a přebaluje. :grinning: Takže ono by manžu taky neubylo, ať si dá na nos voňavý kapesník a přestane si vymýšlet. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ten můj drahouš zase prohlásil, že nemá nervy na krmení a to je taky jen na mě. Celkem mi to nevadí, už mám grif a Bětku nakrmím během chvilinky. O víkendu mi ale nakakal s tím uspáváním, páč večer je to jeho práce, tak jsem čekala, že se toho chopí i přes den, ale to ne. Skoro celý víkend proseděl u PC. Já vařila, krmila, uspávala, starala se o myčku (kromě nedělního rána, kdy vyndal čisté nádobí). :pensive: Nějak přestává doma spolupracovat a mě se to přestává líbit, asi hodíme řeč. Já blbá jsem začla jezdit na nákupy v týdnu, sama s Bětkou, páč jeho to nebaví a nechce tím zabíjet víkend a on nehodlá doma nic dělat? Tak to na mě asi brzo narazí :angry:

Ale promiň, já se tu vykecávám a ty přitom potřebuješ utěšit :pensive:
Tak se aspoň jeden den vyprdni na stavbu, domluv se třeba s mámou (jde to?), aby šla vozit a doma se natáhni. Nešlo by to?
27. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz
autor
Jáji to záleží na tobě. :confused: My to nechtěli kvůli víš čemu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
27. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz
autor
Holky jdu se vykoupat, pak přijdu :wink:
27. črc 2009 ve 22:21  • Odpověz
jaji: on o víkendu maká na baráčku...ale vozí mi mamka a tchýně. Jenže jsem moc poctivec a místo, abych hodila nohy nahoru, jedu za ním na barák makat nebo pomáhám tchýni, žehlím a tak...

Ono to totiž všechno pramení z jeho rodiny. Jeho táta (ten alkoholik) mám mámu taky omotanou okolo prstu. Nají se, nechá talíř na stole a jde spát. Máma se stará komplet o celou domácnost a teď co začal pít dělá už i chlapský práce. A když byli kluci (MM a jeho brácha) malý, starala se o ně jen tchyně ...takovej ten vzor našich babiček - chlap vydělává a ženská pečuje o domácnost. Já to beru...ale jeho táta dělá zedničinu...těžkou fyzickou práci...ale MM prodává baráky, což teď v krizi vlastně ani nedělá. Ale má to prostě zažitý z domova, že ženská dělá všechno a chlap nic...resp. chlapský práce, což jak víte v Praze v bytě se jich fakt moc nenajde :slight_smile: Ale já se nedám...budu prostě držkovat tak dlouho, dokud se nechytne za rypák (omlouvám se za ty slova) a nezačne mi zase pomáhat...

Kači: mu to zítra s tím voňavým kapesníkem řeknu :grinning: Oni si snad myslí, že nás to věčný uspávání, krmení, vymýšlení zábavy baví...tedy mě to baví, ale jsou prostě chvíle, kdy chci taky vypnout a připadat si trochu víc jako ženská než máma... Teď o víkendu je tam u nás pouť, tak aspoň uvidím pár známých a večer možná vypadnu na dvě hodinky na zábavu...snad bude Aduška spinkat...
27. črc 2009 ve 22:28  •  2 děti  • Odpověz
Ali..ani nevíš jak sem ráda že chodím s Kačkou cvičit, je to prostě vypnutí a relax pro mě :wink: Potřebovala bys něco podobného a ať se manža stará :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ducky...a víš že přesně nevím?? jinak manža rozhodl že uděláme soukr album, takže ho smažu
27. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz
jaji: to vám zavidím. Jenže pro mě je to trochu z ruky...max. že bych jela autem...to je někde v Bráníku, že? Nejede tam tram. č.16?

koukám, že jste se bavily o facebooku, já tomu taky na chuť moc nepřišla...Sice ho mám, ale chodím tam dost sporadicky...a hlavně s ním pořád bojuju, nevím kde co najít a tak :slight_smile:
Jdu se taky vykoupat...
27. črc 2009 ve 22:44  •  2 děti  • Odpověz
autor
Alí tak tyhle chlapi bych vrátila matkám na převýchovu. I když tady zrovna za to ta máma ne zcela může, ale přesto. :confused:
A ty nebuď tak aktivní, nech někoho vozit a dej si nohy na stůl. Odpočinek potřebuješ, však nejsi robot.
Já tě naprosto chápu, taky mám radost, když přijde manža z práce a já můžu na chvíli vypnout. Nemusím mít oči furt na šťopkách, můžu si trošku odpočinout od nošení a tak :pensive: Malou miluju a za nic na světě bych jí nevyměnila, ale jsme pořád i jen ženský, co potřebujou čas i pro sebe. A na tom není nic zlýho.

Jak psala Jájinka, to cvičení je balzám. Sice je mi líto, že nemůžu dát malý pusu na dobrou noc, ale ono se to jednou za týden dá vydržet :grinning: Pak se vždycky těším, až se ráno vzbudíme :grinning: Ale běda, když mě vzbudí brzo, to je pak po těšení :grinning:

Nechceš zvážit to cvičení taky? Ty to manžovi ale moc ulehčuješ. Že uspávat umíš jenom ty. Co když tě nedej bože třeba zlomíš ruku. To se bude manža jen koukat a ty budeš všechno obstarávat jednoruč? Nech ho, ať se to taky naučí a choď s náma. Ze Žižkova ti jede 16tka, akorát bys musela přestoupit na 3,17 nebo 21 třeba u nás ve Dvorcích, páč 16tka nejede až na Černýho koně :sunglasses: Jen tak btw, budeme chodit v úterý, páč Hanka udělala z pondělních stepů břišní pekáč, což je jen čistý posilování a to bychom nedaly :sweat_smile:

Jáji ve starý diskuzi jsem myslela, co se stalo mě a Hance :sweat_smile:
27. črc 2009 ve 22:45  • Odpověz
ducky...písni mi to do IP, já to nikdy nevěděla přesně

Hele já jsem asi krkavčí matka, jako dítko miluju ale cvíčo si užívám a ani domu nespěchám :sweat_smile: A že jsem nedala Tomovi pusu? no co dostane ji o půlnoci :grinning:
27. črc 2009 ve 22:52  • Odpověz
holky co blbnete s těma albumama??? :frowning2: jáji? tobě někdo něco provedl? Nebo o co jde? Proč tu ty děti nikdo nechcete mít?
27. črc 2009 ve 22:57  • Odpověz
ducky: zvážím to...promluvím s manžou. Příští týden jsem sice mimo Prahu, ale třeba pak by to šlo...
A zítra si zkusí Aduš uspat...tak...jsem se naprdla.
27. črc 2009 ve 22:57  •  2 děti  • Odpověz
Hani,,,neprovedl zatím, ale je fakt že každej sem má přístup a nikdy nevíš :unamused:
27. črc 2009 ve 23:01  • Odpověz
autor
Jáji ty fíku, písnu ti to do IP :wink:

Hani asi se nějak množí negativní věci. :pensive: Si myslím teda, my to tu nemáme od začátku, takže u nás žádná změna :pensive:

Alí určitě to zvaž, my budeme s Jájuchou rády, viď Fíku? :grinning:
Autem bych to moc neviděla, nezapomeň, že bys jezdila ve špičce a to jak magoška, tak Bohdalec bývají zacpané. Ale 16tka jede z Ohrady asi 35 minut tuším a to přece není tak strašné :wink:
A jen ho nech, ať se to naučí. Jen ať má taky s Aduškou nějakou vlastní chvilku, bez tebe. :wink:
27. črc 2009 ve 23:02  • Odpověz
jáji a nevím co? že se na ně podívá? já nevím, přijde mi to fakt přehnaný, jako jasný, je to každýho věc, ale myslím že se z toho dělá víc než to je a je mi líto, že takhle nemůžu sledovat tak často ty vaše ratolesti, ale aspoň si je uchráníte od cizích no :pensive:
27. črc 2009 ve 23:02  • Odpověz
autor
Jáji ty jsi jak vítr :sweat_smile: Koukám, že už to máš smazaný :sweat_smile:
Tak hlavně písni do IP, kde Tomík bude, ať se můžeme kochat :wink:

Hani já bych to bývala tady měla, ale po tom incidentu v Krči. :pensive: A manža je hodně opatrný, přeci jen, dělal v IT a je to i jeho velká vášeň a ví, co všechno se dá provádět. :sweat_smile: Internet je dobrá věc, ale člověk musí být opatrný, co kam dává za osobní data :pensive:
Tak se budeme hodně scházet, naživo jsou ty děti lepší, no ne? :grinning:
Půjdeme někam, kde si budou moc pohrát :grinning:
27. črc 2009 ve 23:06  • Odpověz
nebojte holky, pro vás bude vstup povolen a Hani ty Tomíka taky uvidíš a i naživo :wink:

no právě, mě tak napadlo že si tě kdokoli může vyhmátnout, píšem kdy a kde se scházíme a máme tu fotky dětí atd :sweat_smile:
27. črc 2009 ve 23:08  • Odpověz
No jo incident v Krči, prostě dvě krávy co se nudily a četly si co o nich kdo píše. Jako jo, naštvalo mně to. Ale co z toho maj? Tak se podívaj jak kája vypadá? A co tady kdo sežene za data??? Jako to spíš pochopím internetové bankovnictví, vyplňování formulářů, obchodování přes net. Ale tady? Pár fotek? No nic, můj názor.

Jdu do pelechu. Ráno musím žehlit a balit na chalupu, budu až v neděli. Tož sa majte pekně a doufám až se vrátím že tu nenajdu jen plno fialových ikon bez fotek
:frowning2:
27. črc 2009 ve 23:10  • Odpověz
Hani nečerti se :wink: jsem tě četla i v zářijovkách :grinning:
27. črc 2009 ve 23:13  • Odpověz
holky, jdu hajat...MM "chrápe" na koberci, ale nechám ho. Denně mu říkám ať jde spát, že ho zase bude bolet krční páteř...není mimino, tak ať si dělá co chce...

Dobrou noc!
27. črc 2009 ve 23:13  •  2 děti  • Odpověz
jáji čertím, protože nejsi jediná, v zářijovkách se to rozmáhá a kvůli blbině, jedna paní povídala, prostě mně to štve. Ale to máte fuk. Nebudu vám kazit náladu. Pusu dětem a nezlobte tu.
27. črc 2009 ve 23:14  • Odpověz
autor
Hani mě to naštvalo, manžu vytočilo a on hlavně nechtěl dávat fotky sem. A já to respektuju. Máme je jinde, přátelé, rodina tam mají přístup, prostě jen lidi, kterým věříme.
Každý má na to jiný úhel pohledu, tohle je totiž hrozně subjektivní. Já bych si třeba na web nikdy nedala nahatou fotku dítěte, spoustu ženských jo. A každá budeme mít svou pravdu, proč jo a proč ne. A tohle je stejný. :pensive:
Ty osobní údaje sem už vůbec nepatří, koukala jsem na UTZ kde bylo celé jméno a RČ. :astonished: No, tak ať se pak dámy nediví, když to někdo zneužije. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tohle je fakt těžký, nedá se říct, že má někdo pravdu a někdo ne. Prostě každý dělá tak, jak cítí. :pensive:
Na vaše fotky se samo ráda dívám, ale ještě radši s váma domluvím sraz :wink:

Hezky si užijte chaloupku :wink:
27. črc 2009 ve 23:16  • Odpověz
Hani...všimla jsem si že Šárka si ho smázla :unamused: Tak dobrou nocku a pusu Káje
27. črc 2009 ve 23:17  • Odpověz
autor
Alí dobrou :grinning: A jen ho nech, nebudeš mu dělat mámu, ne? :wink:
27. črc 2009 ve 23:17  • Odpověz
Kačí..ty jo mě děsně bolej ty nohy, se asi picnu :sweat_smile:
27. črc 2009 ve 23:18  • Odpověz
autor
Od nás taky. :wink: Velkou pusu malýmu čertíkovi Káje :grinning:

Jáji co ty? Já asi taky půjdu do pelechu :sweat_smile:
27. črc 2009 ve 23:18  • Odpověz
autor
Jáji a to počkej na zítra a pozítří :grinning: To bude ještě horší :sweat_smile:
Já jsem zatím v poho, ale zítra uvidím, jestli dám nohy od sebe :grinning:
Navíc asi přijede tetka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Byly nějaké malinké náznaky po cvičení :sweat_smile:
27. črc 2009 ve 23:19  • Odpověz
tak jdi, my koukáme na film a máme to ještě na 50min :grinning:
27. črc 2009 ve 23:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.