• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Jáji nejen šárka a to je právě to. U šárky je to navíc rozmar, který prostě nechápu. Ale to sem nepatří.

Katko, ano, osobní údaje sem opravdu nepatří, ale je to o lidech, co si to sem dávají. Nas fotkách jako takových nevidím nic špatného. Srazy jsou taky naše blbost, máme si je psát přes IP, pokud jim tedy věříte. A fotky jinde jsou fajn, ale třeba my i vy, pokud se nepletu, jsme s aktualizací hooooodně pozadu a to mi prostě přijde škoda.

No nic, tak dobrou.
27. črc 2009 ve 23:21  • Odpověz
autor
Tak to nevydržím.

Tak brou nocku a pusu Tomíkovi, ovšem jen tomu malýmu :grinning:
mno mě ale bolí nohy zvenku, jako od kyčlí dolu ale jako fest, v sedě, lehu všude :sweat_smile: :frowning2:
ducky...tsss velkýmu bych jí nevyřídila :grinning:

tak brou nocku kočky moje :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 23:22  • Odpověz
autor
Hani to jo, to mi s.re, už několikrát jsem říkala manžovi, ať mě to naučí anebo ať se s tím tak neupravuje. Jenže on má svou hlavu a cihlou zeď neprorazíš :pensive:

A utíkej spát, ať si zítra fit na cestu.
Já jdu taky do kanafasu :grinning:
27. črc 2009 ve 23:23  • Odpověz
Ahoj holky!
Vy jste toho tedy vcera nakecaly :grinning:
No, zjistila jsem, ze jsem mela v albicku utz s rodnym cislem a honzika bez plavek, tak jsem to smazala. Taky uvazuju, ze to dam na rajce, hlavne tady je to hloupy, ze je tady mozny omezeny pocet fotek a nebavi me porad promazavat albicko, aby se to tam veslo :unamused:

Jaji, dneska to na prochajdu zatim nevypada. Chces vyrazit na Chodov. Kolem 14 hod?
28. črc 2009 v 08:14  • Odpověz
Pri, uplne jsem videla svyho manzu, jak jsi psala o tom, ze se svlikne a tam veci zustanou, hodi nohy na gauc atd. To je u nas taky a dost me to kaka. Vzdycky mu kvuli tomu nadavam a on se chvili snazi a za chvili zase. No, vcera jsem manzovi psala, ze jsem utahana, tak at si o vikendu vybere jeden den, kdy ja spim vedle v pokoji a on vstava k prckovi. A navic budu od zari chodit na anglictinu, jednou za 14 dni v sobotu cele dopoledne, samozrejme to spojim s nakupy atd., takze manza bude mit dost casu se pekne starat o Honzicka :grinning:
28. črc 2009 v 08:16  • Odpověz
autor
Dobré ránko,

Peti tak ten UTZ je dobře, že jsi sundala :wink: U tebe jsem si toho ani nevšimla, že to tam máš. :sweat_smile:
Co se týká nahatých fotek, to je každého věc. Já jsem asi až přehnaně proti, my Bětku ani nahatou nefotíme. Já totiž nesnáším svoje nahatý fotky z dětství a stejně je nikdo nikdy neuvidí, tak proč je vůbec pořizovat. A na web bych je nedala kvůli strachu z toho (opět asi přehnanýho), že si nad tím nějakej úchyl bude honit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: Ale tohle je fakt subjektivní.
A to omezení je naprd, to je pravda. :pensive:

Dneska asi moc nebudu, má dorazit kámoška (snad přijde, když takhle leje) :stuck_out_tongue_closed_eyes: A teď dopo musím ještě drobně poklidit, ale asi juknu ještě :wink:
28. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
Nazdárek holky,
tak my tento týden vegetíme na chatě, ale dneska jsme na skok doma. Přítel musel do práce a stejně je nic moc počasí, já jsem tu zavřená se Štěpánkem a nikam nemůžu, páč jsme na chatě nechali kočár. Nechtělo se nám ho tahtat na ten jeden den.

Zajímavý věci jste tady řešily, ale já to chápu s těma fotkama. Taky jsem tu dost dlouho, déle než rok neměla žádný fotky, kde bychom byli poznat. Já mám takový nepříjemný pocit, že si mě tu třeba může někdo náhodu najít a číst si tu. Ale to by byla fakt velká náhoda, sice tu nepíšu žádný intimnosti nebo tajnosti, ale vadilo by mi to. I když teď to tu stejně flákám, buď nejsme v Praze anebo mám málo času. No je to každýho věc s těma fotkama, ale s těma osobníma údajema na UTZ se mi to taky nezdálo už v těhu. Peti dobře, žes to dala pryč :wink:
28. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
Kaci, my Honzika fotime nahatyho, ale tedy spis mame fotky z dob, kdy by manza poridil novy fotak a musel porad Honzika fotit... vsude tzn. i pri koupani.

No, ja bych potrebovala dneska vyzehlit. Prcek zatim nespinka, evidentne je cas na trosku muceni ve forme cviceni :grinning:
28. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
autor
Ahoj Kačí :grinning:
Stejně je dneska hnusně, tak budete doma, no. Ono se to nepo. Hele tvůj přítel je pořád samá dovolená, ne? :grinning:

Peti foťte Honzíka nahatýho, to je v pořádku. Nahota je přirozená. Já mám s tím nějakou potíž. Prostě když se ukazovaly fotky z dětství a já tam nahatá, tak jsem se mohla propadnout. Tak to Bětce nedělám. Třeba mi jednou řekne, proč nemá nahatou fotku, ale to už bude pozdě :grinning:
28. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
Taky zdravím po ránu...nálada se teda moc nezlepšila, ale tak snad to ještě přijde...odpoledne jedeme navštívit jednu těhotnou kamarádku, tak se docela těším, že si trochu pročistím hlavu...
MM spal na tom koberci asi do dvou, pak se přesunul do postele...a tichá domácnost pokračuje!
Jinak noc byla dneska docela dobrá. Spala do jedný v postýlce, pak jsem jí vzala k sobě do postele a do čtyř se ani nevzbudila, ve čtyři kojo - spánek do sedmi - zase kojo a pak už to stálo za prd, ale vydržela do půl devátý. A docela se už i přestává budit, když se těma ručičkama ve spánku šmudlá v obličeji...kéž by!

ducky: jj, taky mám spoustu nahatých fotek z dětství, ale mě to tedy nevadí. Naopak si říkám, tady jsem byla ještě hubená :grinning:. Pak jsme ještě s holkama dělali blbosti a fotily se nahý když mi bylo kolem 20 a to už mi tedy vadí se na ty fotky dívat...sice jsem byla hubenější než jsem teď, ale stejně je to hroznýýýý :grinning: ale beru to sportovně. Prostě taková jsem a teď s tím nic dělat nemůžu.
28. črc 2009 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz
autor
Alí tak samo hubená jsem byla taky, o tom to není. Ale mám prostě nějak v sobě, že tam dole je to pro mýho chlapa a nikoho jinýho. Samo moje dr., to je jasný. Já měla i velký problém skousnout chlapa v poradně, u porodu už mi to bylo jedno :grinning:

Jinak já jsem vytočená, už 2x jsem uhoupala dítě, položím do postýlky a žárovky. Tak ať se tam třeba ustojí, už na to kašlu. Navíc za chvíli dorazí kámoška, tak se třeba pak uklidním a znovu jí zkusím uspat.
A teď má ještě škytavku, no bezva :angry:
28. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
ducky: tak my už spíme...asi to půjdu na hodinu zalomit k ní:grinning:
28. črc 2009 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz
čusííík,

Peti...mno jako neprší a odpolko by se to mělo zlepšovat tak nevím a na chodov? já nesnáším tu plošinu a jak jinak se tam dostat nevim :unamused:

Ali...mam radost že se to pomalinku lepší, i když pomalinku :wink:
28. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
Pri, na hodku zalomit? Ty vogo, tak to u nas pres den fakt nehrozi :unamused:

Jaji, no, ta plosina je fakt na pest. Ja jezdim busikem, takze pres tu plosinu nemusim. No, tady se porad honi mracky, obcas vysvitne slunicko, tak nevim. Jestli chces na prochajdu, tak muzeme, ale urcite si vezmi plastenku :grinning:
28. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
Zdravím maminky, hladím miminka:slight_smile:.

U nás tedy od samého rána prší a prší, ale věřím, že to brzy, resp. odpoledne přejde, a budeme moci zase na zahradu na deku a pohodička klídek. Ondrášek teď spinká na zápraží asi čtvrt hodinky, tak snad si dá alespoň svých obvyklých 45 minut. Jinak v noci teď spinkáme od 20.00 (někdy s pláčem usínáme) do 5.30, přebaleníčko krmeníčko, a pak ještě spinkáme do 7.40. Takže spokojenost.

Pri, tak tichá domácnost nezáviděníhodná, ale ono to brzy přejde... No, ale je třeba, aby byl manžel do toho procesu starání se o mimíska a o domácnost trochu zapojen. A super, že Aduška spinká lépe a lépe s ručičkama nesvázanýma.

Katchuuul, ahooooooooooooooooooooj. Na chatě je dobře, viď? Já si to tady nemůžu vynachválit a nabažit se toho pobytu venku. Je to fakt skvělý.
28. črc 2009 v 11:03  • Odpověz
A k těm fotkám zveřejňovaným tady - já s tím ani moc problém nemám, ale chápu, že vystavovat tu osobní údaje, nahaté fotky, svoje děti, atd... někdo nechce a rozumím tomu. I já se tomu chvíli bránila, protože jsme měli sousedku, která vydávala dítě naší kamarádky za svoje dítě!!!!! - prostě záviděla, našla si ji tady, fotky si stahovala a pak se chlubila cizím peřím!!!, kráčmera jedna, ale pak jsem přeci jen alba založila a pár fotek do něj dala. Ale rozhodla jsem se už před časem, že tu nechám asi jenom album jak Ondrášek roste měsíc po měsíci a ta další dvě smažu.
28. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
Peti...tak já dojedu na Háje a pojedem tam busem spolu? a můžem i na malou prochajdu :wink:

jo a holky z dítka se asi stává žrout, nejen že včera běžne pil 150UM ale dal i 180UM a dneska jsem mu dala 2 malé sklenky, koupila tchyně a on to snědl celé to je 250g se picnu :grinning:
28. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
Jaji, Ondrášek je taky žroutík:slight_smile:. Ale snažím se ho nepřecpávat:slight_smile:.
28. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
Ali...no já jsem si říkala že jedna mu bude málo a dala jsem obě s tím že třebas tu půlku vyhodím ale on to snědl, to udělal poprvé :grinning:
28. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
Aha, Tomášek jí ještě pořád ty malé 125g jo? Ondrášek teda papá ty 200-220g a pošmakuje si na nich. Jo, a včera si pochutnal na Sunárku s mangem - mňam mňam.
28. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
Jaji, plati. V kolik vas mame cekat. My budeme papat ted a pak tak kolem 15.30 hod. Tomik totiz chytnul zraci bacil od Honzika :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
ne ne nejí, jí ty 190g ale tchyně mu koupila 2 tyhle malé a já se toho chtěla zbavit
28. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
Jo tááák, tak to jo:slight_smile:.
Peti a Jaji, jdete nakupovat?
28. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
Peti...mě bude dlabat kolem 14, tak co 13:15?? ať tam stihnem dojet a já mu tam dám mlíko
28. črc 2009 v 11:47  • Odpověz
Ali...no já ani ne, spíš pokecat

Joo Peti tu mouchu nebo co to je jak mám já i Kačka na kočárku mají i tady u nás, mám se ti juknout? mám to při cestě na metro
28. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
Tak si hezky pokecejte! Ondrášek posílá pozdravy chlapcům:slight_smile:.
28. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
že Ondráškovi děkujeeem :dizzy_face:
28. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
Holky, dnes to naše šikovné stvořeníčko složilo kroužkyna tyč podle velikosti :astonished: :astonished:. My (já a maminka) zíraly.
28. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.