• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
No já si myslím, že vám nic jiného než pěškobus nezbyde. Pokud byste teda nechtěli čekat frontu na bus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2009 v 16:19  • Odpověz
Ahóóój, zdravíme po výletě, Kája tu řádí jak černá ruka, bodeť by ne, když celej den odpočívala v kočárku a já jsem zralá jít do postele...

ZOO mooooc doporučuju, my jsme si koupili za 500 roční permici a plánuju tam chodit častějc. Jela jsem metrem z Hájů a pak busem, žádné fronty, vůbec nikde, v buse jsme byly skoro samy a v ZOO pár lidí, dokonce ani na jídlo jsme nečekaly a cesta zpátky taky pohoda. To už sice pár lidí v buse taky bylo, ale nic hroznýho, kočárky jsme byly jen dva, my a naše máti s Terkou :wink: Jen lidi opět nevycválaný, jako že by se někdo nabíd, že nám s kočárkama pomůže, ani náhodou, rvali se jen aby byli první uvnitř a první venku. :angry:

Ale jinak nádherný den. Je tam toho spousta nového a pěkného. Skoro bych navrhovala nějaký sraz někdy tam, co vy na to? Takhle ve všední den je to tam moc fajn. Jen jsem zjistila, že se mi Kája v kočáře celý den nudí, takže zítra půjdeme asi jen na chvilku po o, jinak budeme doma uklízet a ať si může hrát na dece. Ve čtvrtek jedeme k našim, máme tam babinec mamin z práce a potom pojedeme s Kájou do Nymburka až do soboty. Takže si vás moc neužijeme tenhle týden, fňuk.

jo a byla jsem zaplatit plavčo, začínáme příští úterý a mooooc se mi to tam líbilo :dizzy_face:

Tak jsem vás zahltila¨.

Marti super že jste ok.

Ali krásná fotka.

Jáji, ZOO si užijte :wink:

A víc si nepamatuju :zipper_mouth:
14. dub 2009 v 17:07  • Odpověz
tak to jsi mě navnadila na tu zoo :dizzy_face:

akorat s tim mym protivou, no nevim
14. dub 2009 v 17:17  • Odpověz
Ahoj Hani, tak prima, že jste si zoo užily, já bych rozhodně někdy jela taky, už to tu navrhovala Péta :dizzy_face:
my jsme byly celé odpo venku, doufám, že se Neli moc neuštvala, je jak utržená ze řetězu a všude lezla, takže je jak čuně a já jí ještě chytře dala bílou mikinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2009 v 17:21  • Odpověz
autor
Ahoj Hani, tak super, že jste si to užily :wink: A super, že jste nestály frontu na bus, což bych já v tomhle počasí očekávala :astonished: :grinning:

Martí :grinning: :grinning:
14. dub 2009 v 18:23  • Odpověz
Jáji no o protivovi mi něco vykládej, Kája když nespí nebo není čerstvě po probuzení tak už v kočáře mručí a leckdy i řve, tak jsem ji tam párkrát vytáhla a nosila nebo jsme seděly na lavičce a bylo to moc fajn. Jó a bacha, půjčují tam goflky a vozíčky pro větší děti :dizzy_face:

Katko ony ty busy jezdí co 5 minut, takže pohoda :wink:

Marti a my musíme vyrazit do toho lesa, ale tenhle týden už to asi nezvládnu :confused:
14. dub 2009 v 18:49  • Odpověz
Jo jinak u nás už se spí, Kája padla jak mrtvej bojovník :grinning:
14. dub 2009 v 18:50  • Odpověz
Ahoj holky,
to je super, Hanko, že sis to v ZOO pěkně užila. A málo lidí, jo? To je super. Taky bych tam jela, ale asi ještě trochu dýl až bude Ondra větší a bude ho to trochu víc zajímat. Teď by tam asi akorát řval, čehož se děsím. Stačil mi ten velikonoční výlet.
Díky za pochvalu fotky:slight_smile:.

Marti:slight_smile: :slight_smile:.

My byli odpoledne vyzvednou maminku z práce a pak hezky procházkou zase domů - to byla cca hodinka. A pak jsme šli ještě asi na hodinku s mojí sestrou do Alberta, vrátit DVD, co si půjčila a projít se. Bylo to fajn.

Jo, a Ondrášek měl neuvěřitelně krásný hysterický smích:slight_smile: :slight_smile: trvající dost dlouhou dobu.
Jo, a taky dneska normálně seděl, teda na mém klíně, ale nedržela jsem ho. To je ale čipera.
14. dub 2009 v 18:51  • Odpověz
Hanko, cožeeee??? Už spíííí? Téééda, to Ti závidím.
Ondra ani po sedmi hodinovém pobytu venku nebyl tak unaven aby usnul dříve než ve 20.30 a v noci klasické špatné saptní.
14. dub 2009 v 18:52  • Odpověz
Teda to bylo o tom víkendu ne dneska. Dneska jsme byli venku 3x na hodinku.
14. dub 2009 v 18:53  • Odpověz
Ali no, spí a měla jsem co dělat aby mi neusnula před koupáním a před jídlem. Ona to prostě moc nezvládne být vzhůru od cca 15 nebo 15:30 až do 19 nebo 20 kdy chodí spát normálně, a musí si před tím ducnout, což dneska nějak nestihla :sweat_smile:

Ali a neuvažovala jsi o nějakém nosítku jako je klokanka, manduca a pod.? Třeba by v tom neřval. Kája by se nejradši taky jenom nosila, protože může čučet kde co lítá.
14. dub 2009 v 19:08  • Odpověz
Hanko, mám manducu doma, zkoušela jsem do toho párkrát Ondru dát, ale nelíbilo se mu tam. Ale je pravda, že teď už jsem to dlouho nezkusila, tak to možná udělám a uvidím. Třeba se mu to zalíbí:slight_smile:.

Tak to máš dobrý, že tak pěkně spinká. To Ondrášek dneska od 6. kdy byl budíček spinkal 2x20 minut. A ještě se mu evidentně spinkat nechce. Začal se nám pěkně točit ze zádíček na bříško:slight_smile: a to mi teď dvakrát předvedl na dece.
14. dub 2009 v 19:30  • Odpověz
autor
Hani tak to jo, no :grinning: Když jezdí tak často, tak se to tam nějak poskládá.
A Bětka teda taky nespí.
Ale zase mi spala od 16-16.45, pak už řvala v postýlce, ale když jsem jí vyndala, tak u mě kňourala jako že by ještě spala, tak jsem jí uhoupala v lehátku a spala ještě od 17.05-18.00 :grinning:
A já s ní, bimbala mi hlava, moc jsem nechtěla, abych spala v noci, ale nějak to bylo silnější.
Tak snad nebudu čučet do tmy. :confounded:

Alí tak se přidáš k holkám do klubu obracečů? :grinning:
Já to mám dobrý, Bětka to umí tak i tak, takže nemusím chodit obracet. Akorát někdy válí sudy a dostane se mimo podložku, tak to jí musím jít položit zpátky :grinning:
14. dub 2009 v 19:40  • Odpověz
Ahoj Katko, jj obracím obracím:slight_smile: :slight_smile:. Sice to ještě neumíme tam a zpět, ale na dece jsme mrštný až běda. Nějak se ten náš šikulka umí odstrkovat, pořád je jinde a to i v postýlce v noci když spí, tak je pak třeba napříč.

Takhle dlouho Bětuška spala, jo? Tééééda, závidím. Přes den doma ani ťuk, jedině když vyjedu s kočárem tak trošku.
14. dub 2009 v 19:44  • Odpověz
ufff tak u nás už se snad spí, sice breknul ale ne dlouho, bez toho to prostě nejde :sweat_smile:

jinak Tomík se začal smát nahlas, to je srandaaa, dneska se smál nahlas na tátu asi 5 min v kuse, no a my se smáli taky :grinning:
14. dub 2009 v 19:52  • Odpověz
Tak u nás se nespí a ani to k tomu nesměřuje, přes den usíná krásně, ovšem večer to je hrůza, dokud nepadne únavou, tak si nelehne, vidím to nejdřív ve 22 :frowning2: spala totiž 1,5 dopo a přes hodinu venku v kočáru :wink:
Hani, to máš super, že Kája chrupe už od sedmi, to je pak pohodička co :wink: do lesa se vydáme příští týden,to vůbec neva...já musím zítra na tu pasovku, aby Nelinku vyfotili a stavim se rovnou na Novodvorský v Tescu :slight_smile:
14. dub 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
Alí jj, spala takhle dlouho. Samotnou mě to překvapilo, ale protože od rána byla místama trochu protivná, tak jsem byla ráda. Od tý rýmy mě totiž trochu bolí hlava a když se přidala Bětka, tak to bylo fakt fajn :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:

Teď už jsme taky v posteli, chůva chvíli hlásala, ale teď je nějakou chvíli zticha, tak možná spí :fearful:

Jáji hlasitý smích je super, co? Je to hrozně roztomilý :grinning:

Martí tak ale zase ti pak spinká celou noc :sweat_smile: Já bych teď za celou noc dala skoro cokoliv. :pensive:
Jo a ty slevy byly do 14tého, to víš? :sweat_smile:
14. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz
Kačko...jo jo je to super :grinning:
14. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
Bětka se někdy tak směje, až začne pištět :grinning:
Každopádně je to taková další meta :wink:
14. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz
ahoj holky, pardon, ze vam sem lezu, ale taky bydlim na praze 4 a rodila jsem v thomayerce, tak jsem nakoukla a vidim, ze matru budes delat pro malou pas. Mohla by si mi prosim rict co je k tomu treba? Taky ho prckovi potrebuju udelat a nevim co je lepsi, jestli si ho jen nenechat napsat do pasu, diky
14. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz
No to on si vejská, hlavně v koupelně na přebalováku, kouká do stropu a blázní :grinning:
14. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz
Ahoj holky, Ondrášek spinká asi hodinku a já jdu také zalehnout, přeji všem dobrou noc, papapapapa
14. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz
Lilip: podle mě je lepší, když má dítě svůj pas, aspon má v cizině nějaký doklad....nejdřív musíš na matriku v Táborský, takm ti udělají uznání občanství( potřebuješ rodný list dítětě, svůj, manžela a odddací) s tím pak jedeš na pasovku-všechny tyto doklady sebou, fotku mít nemusíš, fotěj přímo u okénka :wink: všechno to stojí 100, jak matrika, tak pas :slight_smile: takže program na dva dny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz
Alčo ty se máš, tak brou brou :wink: u nás se stále nespí :frowning2:
14. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz
Lilip jo ještě občanku!
14. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz
matru - diky moc za info, takze zase urady, bleee :slight_smile:
14. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz
Ahojda maminy, tak další den za námi...ufff. Ve čtvrtek máme konec šestinedělí a já pořád marně doufám, že se něco změní...moje mlíčko, Adriančin spánek, časté plakání...si pořád jen stěžuju...snad mi to odpustíte!

Koukám, že se chystá srazík...mohu se přidat nebo máte "uzavřenou společnost" ??? Bych se maličko odreagovala, pochytala rady a zkušenosti :grinning:

vrana: já budu o víkendu taky kousek od Nymburka (Loučeň) mám to za odměnu po šestinedělí. Já odtamtud pocházím...

jinak na mým mlíčku se nic nemění, spíš naopak :frowning2: sice vždycky tak 10 minut kojím, ale je to boj...strašně se u toho prsa vzteká...přisává se a pouští, pláče u toho. Mě pak dojdou nervy a dostane flašku. To obulím, ale pak mi je hned líp na dušičce, když vidím jak je spokojená, brouká si, směje se...
Dneska jsem byla v DM a nechala tam litr...nakoupila kojící čaje, vydražila jsem odsávačku a budu se snažit tu laktaci znovu rozjet...zatím jen odstříkávám...po každým kojení odstířkám ještě 2Oml ale jsou to kapky, což chápu, že se Adušce nechce tahat...

no nic, jdu spinkat. Sice v noci krásně spinká, ale tím, že se v noci ještě snažím odstříkávat, abych zvýšila tvorbu, moc toho teď nenaspím a Adrianka přes den skoro nespí, tak si lehnout taky nemůžu.
Dobrou, holky
14. dub 2009 ve 21:56  •  2 děti  • Odpověz
Pri...pokud za holky můžu mluvit, tak se určitě přidej, my tě odreagujeme juuuu??? jinak neboj, já si tady taky stěžovala a holky to přežily, teda snad :grinning: takže si klidně stěžuj ju??

a s tím kojením, je super že se nevzdáváš ale nebreč kvůli tomu, Adrianka prospívá a to je super
14. dub 2009 ve 22:03  • Odpověz
Jaji: jsi hodná...děkuju za podporu! Bych u toho kojení vždycky potřebovala takhle nakopnout...
14. dub 2009 ve 22:07  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.