• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Alco, tedy Ondrasek je sikulin!!!

Jaji, plati. Ve 13,15 cekame u metra. Mrknu jak nam jede nizkopodlazni busik. Na tu mrsku tahaji mrknu v Bambuli a kdyztak te zaukoloju. Ono to nepospicha. Manza vcera volal, ze koupit prckovi nejakou hracku, tak at nema moc hracek najednou :wink:
28. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
Ondrášek je opravdu chytrej chlapeček :wink:

Peti...no snad to stihnem, teď jsem dala dítko do postýlky, ale nevím zdy usne, je unavenej až hrůza :cry:
28. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
jo tak stihnem, už je z postýlky venku protože nejen že řval ale prostě spát nebude a já než abych se rozčílila tak jsem ho vyndala
28. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
Právě koukám na net po nějakých složitějších hračkách, ty miminkovské už ho neberou:slight_smile:.
28. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
Alí téda já koukám jak je ten Ondra šikovný, taky jsem chtěla tuhle hračku před časem koupit, ale přítel tvrdil, že je na to ještě brzy. Tak to ho teda vyvedu z omylu :slight_smile: I když Štěpánek teda takhle šikovný není. Zatim jen bourá věže z kostek :grinning: Ale zato už dělá krůčky okolo nábytku.
A mimo Prahu je to opravdu super, úplně něco jinýho než v bytě :slight_smile:

Kačí no přítel nemá pořád dovolenou, já jsem na chatě třeba přes den sama a on jezdí normálně do práce (třeba včera). Výhoda je, že máme chatu fakt kousíček za Prahou, takže autem do práce to má 40 minut a domů to máme jen půl hoďky :slight_smile: A taky jsem tam byla týden s mojí mámou, ale musim říct, že už mi teda lehce šla na nervy. Je fajn a pomůže mi, ale nějak je jí hodně...

Alí-Pri teda teda to by mě taky štvalo s manžílkem, držím palce ať se Ti povede ho více zapojit do domácích prací a hlavně o starání o Adušku. Já být na Štěpána sama (teda skoro, jak to tak čtu), tak už jsem dávno v Bohnicích.

Jáji a Peti užijte si srazík a nezmoknětě. I když nemají být žádný velký přeháňky, tady spadlo od rána jen pár kapek.
28. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
Alco, clovece, ani nevim, co delaji za slozitejsi hracky. Mozna by se Ondraskovi libily takove ty ruzne tvary, co se davaji do urciteho tvaru (krychle, koule atd.) nebo delaji takova drevena puzzle, kde jsou drevena zvirata s takovymi uchyty a je to v drevene desce a da se to vyndat a zandat. Jinak vubec netusim co delaji pro vetsi ditka :slight_smile:
28. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
Jinak Štěpula mě začíná už občas fakt hoooodně vytáčet, slušně řečeno. Pořád se mi plazí po nohou a chce abych ho chovala, když dělám jako, že si ho nevšímám, tak spustí řev. Sám si vydrží hrát jen chviličku a jakmile vidí, že něco dělám já, tak je hned zase u mě přisátej. Notebook v jeho přítomnosti už vůbec nemůžu používat už nám zlikvidoval jednu klávesu, naštěstí jen tabulátor :grinning: Na konferenčním stolku už nemáme nic, protože tam dosáhne a všechno shazuje na zem. A naučil se ječet, takový to ááááááááááááá, dělá to jen tak pro zábavu, ale je to fakt otravný a bohužel se to nedá ztišit... NO mám ho teda plný zuby, to se přiznám. A spaní je u nás pořád na houby, budí se minimálně dvakrát za noc, sakra vždyť už mu bude brzy 9 měsíců, kdy se to zlepší?
28. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
boha jeho dítě mi mručí, řve a já ho mám plný zubyyyyyyyyyy :angry: jdeme už teď, takže Peti klidně vyraž dřív, jinak ho zahlušííííííííííím
28. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
Kaci: uz se na tom pracuje. Ted ho necham chvili vydusit a az vecer pujde Aduska spinkat, reknu mu vsechno co mam na srdci. Je mi jasny, ze se pohadame, ale mam toho tak akorat dost. Dopadla bych jak tchyne a to fakt nechci!
Jinak Adus taky je to asi dva tydny zacala pistet a kdyz spusti, je to na spunty do usi. A ze ji to nekdy drzi i pul hodiny!:slight_smile:
28. črc 2009 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz
Katchul, no Štěpánek je tedy hoooodně dopředu v tom pohybu, co? To musí být docelá záhul.
Tak to já bych v Rumburku být sama nechtěla (hlavně přes noc, přeci jen je ten dům hooodně velikej, je tu 33 oken a tak nějak bych se tu báááálaaaa), teď jsem tu jen s maminkou, v pátek přijede Martin se svojí maminkou a mým tatínkem, v neděli odjedou a budu tu zase s maminkou, pak naši budou pryč a budu tu s Martinem, atd... No, a poslední srpnový týden už budeme v Praze.
28. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
Tak já jsem si teď zdřímla se Štěpulou, vzbudil mě telefon. Ale byla jsem už úplně KO.

Alí-Pri jo, jo já myslim, že je důležitý to řešit a ne si to nechat líbit. Dobře děláš, tak snad to manžel vezme rozumně a pochopí o co Ti jde :wink:

Alí-Oskarko jéé tak to já bych na chatě sama přes noc taky nebyla, to bych se bála. I když teda máme jen 5 místností, ale já nejsem zvyklá na domek, takže přes noc se sama cítím dobře leda tak v bytě ve městě :slight_smile: Na chatě je totiž příšerná tma v noci, není tam žádný veřejný osvětlení. Ale přes den už jsem tam párkrát sama byla a to zvládám. Ale radši jsem tam samozřejmě s někým.
28. črc 2009 v 17:22  • Odpověz
jsem doma :slight_smile:) hezky jsme si s Péťou pokecaly :grinning: Tom mě poblil, vylil mi kafe na zem, no sranda :grinning:
28. črc 2009 v 18:13  • Odpověz
Jáji, jak jsou kalhoty. Nám jsou úplně akorát, tak přemýšlím, že je půjdu vyměnit za 74. chtěla jsem je tak na září, až se trošku ochladí :sweat_smile:
28. črc 2009 v 19:21  • Odpověz
Jinak u pana dr. jsme byli opet asi dve minuty. Poklepal prcka tim kladivkem a konstatoval, ze ma stale svalove napeti, leka se a sevrene pesticky. Pak jsem mela dat prcka na brisko, to rekl, ze jsme se zlepsili a kontrola v zari. Stezovala jsem si na tu frekvenci rehabilitaci u te jeho sestry a pry je hlavni, jak casto cvicim JA s prckem DOMA, ne jak casto chodime na rehabilitace k sestre. No comment, obzvlast kdyz nam ta jeho sestra ukazala jeden cvik, co mame cvicit, a proto jsme si nasli soukromou fyzioterapeutku :angry:
28. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
teda Peti, to je debil :angry:

jinak nevim jak mu jsou, nezkousela jsem :sweat_smile: Jo a Tom mi usnul chudák a já ho musela na jídlo budit :( Takže teď už půl hodinky chrní, už byl hotovej :sweat_smile:
28. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
Honzik byl taky dneska nejaky utahany. Zacal rvat uz nekdy po seste hodine, pak samozrejme silena sirena po koupani a pred jidlem, dala jsem mu najist a uz 15 minut spinka. Ani jsem ho nedala odkrknout a nestihla jsem mu pomazat tu pusu tou vodickou, ale ruce mam fialovy, jak jsem to lila na tu steticku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem holt sikula :grinning:
28. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
hihi to budeš fialová ještě dlouho :grinning:

jinak jsem zase zkoumala tu dáseň a už se mu to klube ven :grinning:
28. črc 2009 v 19:51  • Odpověz
No vidis, ja jsem nemela sanci se tam mrknout, protoze kdyz rval, tak jsem mu delala jidlo a pak jsem mu pusinku zacpala flaskou :grinning:
28. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
hele a ty kalhoty jsou mu krátký???
28. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
Ne, kratky mu nejsou, ale jsou mu akorat i v pase, i na delku a ja nevim, jestli je ted unosime, aby mu v zari nebo rijnu byli :confused:
28. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
Nezapomen, ze rosteme jako houby po desti :grinning:
28. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
jo taaak, tak v pase to se nebojim ze Tomovi nebudou :grinning: ale ta dýlka, no zkusím je zítra radši :sweat_smile:
28. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
tak se hlásím po báječném dnu s kámoškou. Jen mě Bětka nakakala se spaním. Dopoledne jsem jí 2x uhoupala a nic, pak přišla kámoška, tak jsem jí šoupla do kočáru a vozila jí a nic :angry: Usnula až ve 13.30 na 30 minut :angry: :angry: :angry:
A to bylo vše, co za den uspala. Taky byla večer totál hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kačí tak Bětka to už taky dobu provozuje chození podél nábytku, ohrádky a tak, dokonce chodí za ruce :astonished: Myslím, že to dlouho nebude trvat a naše děti se rozběhnou. :sweat_smile:

Alí-O., teda Ondrášek je fakt chytroučkej. Já dneska Bětce koupila takovou tu věž z kelímků, tak to s ní zítra zkusím :wink:

Alí-P. držím palečky. Rozumná domluva je zde na místě. Nejsi robot a taky potřebuješ svůj klid. A navíc jestli se v práci nudí, tak se určitě může víc zapojit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

Jája a Péťa utrácely, jo? A kdo to tu psal, že on nebude, že si jede jen popovídat? :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
ducky...však my si jely jen povídat, původně :grinning:

hele Tom taky spí míň a míň :confounded:
28. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
Kaci, utracely, ale jen malicko. Znas to, same potrebne veci :grinning: Ale mam tu mrsku natahovaci na kocarek :grinning:
28. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
Jáji jasněěěěěě :grinning: :grinning: :grinning: Ti to tak budu věřit.
Bětka normálně spí 2x denně, dopo 30 minut a zkraje odpo 45 minut až hodinu a půl. Já nevím, co to dneska bylo. Je pořád dost malá na to, aby spala jednou za den a jen 30 minut. :pensive:

Peti játo znám, samozřejmě :grinning: Já taky kupuju jen samé potřebné věci :grinning:
A na Chodov se taky chystám, musím zkusit zajít do Stormu, jestli se dá opravit to moje sklíčko :pensive:
Tak se podívám ještě po jedné natahovací potvůrce. Dneska jsem viděla jednu na Budějárně, od Nattou, za 269,- Kč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
No ja mam toho brouka co ma Jaja. Meli tam jeste nejakou kouli s ocickama a nozickama za 359 Kc. Na Budejarne v te hrackarne v DBK?
28. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
ducky...my tam koukali na ty natahovací a ceny těch ostatních byly obdobné :unamused:
28. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
Cože??? Já myslím, že ten můj motýl stál určitě pod 200 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
359,- Kč? To se pokakali, ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak to bych si radši za ty prachy koupila tu od Nattou.

V DBK vedle Človíčkova. Mají tam i obléčo a taky tohle :wink:
28. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
jo ten tvůj motýl ano ale měli ještě nějaké dražší :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peti...já myslím že si koupila to co má Kačka ne??

já jsem teda myslela jinej obchod, ne vedle človíčkova :grinning:
28. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.