• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Peti tak samozřejmě je tam větší riziko, ale zároveň to můžeš chytnout v autobuse, v krámě apod. Tak ti nevím. :pensive:

Jáji aha, tak tam moc nechodím, ptž jsem tam nikdy nic moc nesehnala :pensive:

A Bětka spííííííííí :grinning:
29. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
autor
V pondělí by to asi šlo. Kam chcete vyrazit?
29. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
nevím kam, já donutila v posteli Toma na hodinu usnout, aspoň tak

po obědě jdem k mudře, tak uvidíme jak to zvládne
29. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
Tak Bětka si dala svojí tradiční půl hodinku. Ale jsem ráda, lepší než včera :sweat_smile:

Já musím někam pro přesnídávky. Jako vůbec se mi nechce, ale vzhledem k tomu, že tu nemám ani jedinou a Bětka svačit musí, tak se budu muset vykopat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
já chtěla na prochajdu ale musím až po doktorce, tam jdeme v 13:45,takovej divnej čas :unamused:
29. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
autor
Jo, vy jdete na tu půlroční, viď? Tak pak písni míry :wink:

Já asi zkusím vzadu v Bráníku Penny Market, nechce se mi někam daleko. Navíc po čtvrté přijede máma a asi půjdeme znova ven, tak ať nejsem večer zase zničená jako včera :grinning:
29. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
jo jo a na třetí hexu :confounded:
29. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
dneska jsou koukám všecky fuč co?
29. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
My jsme byli jen vymenit ty kalhoty a uz jsme zase zpatky. Jsem dneska nejaka lina, nikam ven se mi nechce, asi az k veceru. Prcek se po ceste vyspal, tak doufam, ze zabere jeste chvili odpoledne.

Jo, v pondeli mame srazik. Na stridacku to muzeme udelat na Budejarne. Ale tam to moc neznam, tak si rozmyslete, jestli treba chcete zase na kaficko :wink:
29. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
autor
Holky to záleží, jak moc se komu chce přestupovat. Taky můžeme jít tady u nás dole kolem Vltavy, ale to nikomu nevnucuju. Já dojedu celkem kamkoliv, pokud to bude bus, metro, tak v pohodě.

Tak my jdeme očíhnout Penny, ještě jsem tam nikdy nebyla :grinning:
29. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
mě je taky jedno kam :slight_smile: klidně můžem okolo voděnky :grinning:

ducky..penny moc ráda nemám :unamused:

Peti...ty jo já je ještě nezkusila :confounded: budu muset než půjdeme k mudře
29. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
Kaci, tak mi pisni jaka je to zastavka nebo jak se tam dostanu? Z Budejovicke busikem? Mne je to jedno, rada poznam novy kout Prahy :wink:
29. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
Jinak jsem si volala na tu socialka a opravdu mi ten papir na rodicak musi potvrdit socialka. Nastesti to tam lze poslat a oni to potvrzene poslou nazpatek.
29. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
Peti...jo jo z Budějárny, můžem jet spolu :wink:
29. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
No, jestli se vejdeme do busiku :wink:
Pak pisni, jak jste dopadli u dr. Jsem zvedava,jake miry ma Tomik-model :slight_smile:
29. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
vejdeme neboj, jedou tam dva :slight_smile:) jo jo písnu, od mudry se s ním asi na chvilku projdu
29. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
autor
Tak Penny je něco nechutnýho a vím, proč tam nechodím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A z dětských ovocných přesnídávek tam měli jen přislazeného Hamánka a pak nějakou značku, kterou vůbec neznám. Když jsem vylezla ven, tak jsem si všimla v dálce znaku lékárny, tak jsem šla tam, páč jsem si říkala, že aspoň Hipp by mohli mít. A oni překvapili a měli Hami, od Hippu jen ty malé. Tak mám 6 skleniček, s tím chvíli vydržím a třeba zítra nebo v pátek zajedu ještě někam :wink:

Holky jak chcete, to byl jen nápad. S busíkem problém nebude, spíš nevím, jak tam půjdeme tři kočárky vedle sebe :sweat_smile: Já klidně půjdu zase na ty Kavky. Včera jsme tam byly s kámoškou a daly si zase točenku. Mňam :grinning:
29. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz
tak jsem doma :slight_smile:

takže Tom má v sobě třetí hexu, kňournul jen na konci očkování, když už to dojíždělo, ale jinak byl statečnej :dizzy_face: Tak doufám že nebude mít velkou reakci, mudr řekla ať mu dám sirup až se mi bude zdát víc protivnej nebo tak něco ale ne preventivně...

míry modeláka: váha 7200g a délka 72,5cm :grinning:

paní doktorka z nás byla mírně paf, páč mi řekla: vy asi zuby ještě nemáte že jo? a já noo máme dva a třetí se klube :grinning: pak se ptala co teda Tom umí, jestli se už otočí ze zad na bříško a já nooo a taky naopak a taky se plazí a dokonce se staví na čtyři :grinning: tak to už chudák jen valila oči a řekla že ho bude teda docela zábava uhlídat :sweat_smile:

pak tam byla paní a ptala se mě zda už Tom sedí, tak říkám že ne a ona že to je divné že její 4,5m dítě sedí :confused: no nevim, páč když tam přišla tak kluka stavěla na nohy, no ukrajinka mnooo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 v 15:39  • Odpověz
jo a máme začít s jogurtem a prej žloutek do jídla, 2x týdně půlku a prej může i krupicovou kaši :confused: no tu mu teda nedám
29. črc 2009 v 15:45  • Odpověz
Tedy, Tomik je šikula. A má míry modela, takovy čahoun :wink: Ve 4,5m sedět? No, to se mi tedy faaaakt nezdá, netahá ho za ruce, aby si sednul?
Já jsem na netu našla, že si dítě samo sedá až v 7.m :confused:
http://www.babyonline.cz/vyvoj-ditete/psychomotoricky-vyvoj.html#mesic3
29. črc 2009 v 15:47  • Odpověz
autor
Jáji tak super, hezké míry.
Já dávám žloutek 1x týdně celý, teda snažím se. Hm, musím jí ho zase dát :sweat_smile:

4,5 měsíční dítě a sedí, jo? Tak to je strašný. :pensive: Chudák dítě.

Já muím, Bětka stojí u lehátka :sweat_smile:
29. črc 2009 v 15:48  • Odpověz
holky koukala jsem že jsou nějaké nové pampersky :confused:

Kačí a není na jogurt ještě brzo?
29. črc 2009 v 16:05  • Odpověz
Nové Pampersky? Já jsem viděla nové Huggies - Littler Walkers :confused:

My jdeme cvičit a pak na chvili na prochajdu :slight_smile:
29. črc 2009 v 16:26  • Odpověz
no jo mají bílej obal, jsou v letáku tesco
29. črc 2009 v 16:33  • Odpověz
Jáji, co Tomík? Jakou má reakci na očkování? Teplota?
29. črc 2009 v 19:07  • Odpověz
mnooo zatím to jde, dneska jsme ho jen sprchli a to byla síla, Tom ho držel nad vanou a já pustila sprchu a on začal řvát jako tur ale děsně, tak jsme ho opláchli, osušili ani nemazali a jídlo a už spí :sweat_smile:
29. črc 2009 v 19:09  • Odpověz
No, Honzik rve jako na lesy, evidentne se zadny spanek zatim nechysta :angry: Nevim, co mu zase je. Vetsinou usina u jidla a je gumovy, ale dneska ma nejak moc energie :unamused:
29. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
no tak Tom spal naposled od 14:30 do 15 takže byl fakt chudák k.o.

už mi spí odpoledne jen 30min :unamused:
29. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
U nas se porad nespi, ale uz ma mala ocicka. Porad rve a tre si dasnicku v puse, tak nevim, jestli ho nezacinaji trapit zoubky, nebo je to jen nahoda :confused: My jsme odpoledne spali spolu asi 45 minut, pak mi usnul po jidle a pak jeste v kocaru, takze dneska spal docela dost, takze zabere buhvi kdy. A to jsem se dneska tesila, ze bude vecer klidek a ja si trosku dachnu :frowning2:
29. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
nebooj on usne :wink: tak on spí dost přes den tak se mu nechce nooo :sweat_smile: to moje stvoření přes den skoro nespí, tak večer tuhne v 19hod
29. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.