• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Tak uz spinkame, ale dneska to bylo faaaakt narocny :frowning2:

Holky, muzu se zeptat, jestli jste nejak resily kdyz vam prckove breceli, kdyz jim rostly zoubky? Nejake masticky, kousatka atd? Ja jen na co se mam pripravit :frowning2:
29. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
Peti já to neřešila bo mi kvůli tomu zatím neřval, ale mám kousátko a on sám hryže co mu přijde pod ruku a existují gely, to ti poradí v lékárně :wink: a vím že když to bylo neúnosné tak někdo dal i nurofen sirup nebo tak něco
29. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
Hezký večer všem.
Dnešek byl krásný slunečný pohodový poklidný, takže jsem ani neměla čas na internet. Ondrášek dnes spinká bez plakání, huráááá huráááá, snad bude spinkat klasicky do svých 5.10-5.30, brouček náš. A pak ještě do těch 7.20-7.40.

Jajinko, Tomášek má moc hezké míry. Je to čahounek, však má být po kom.

Jo, a jinak další novinka u nás - máme dva ďuby:slight_smile::slight_smile:. Ale zatím jsme to s maminkou nikomu v rodině neřekli, chystáme jim to jako překvapení na páteční příjezd (pokud to vydržíme).
29. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
Alco, tedy Ondrasek je taky pekny sikulin!!!

Ja jdu asi zalehnout, abych neco naspala, kdyby prcek v noci nejak zlobil. Zitra uz dorazi tatka, tak uz to bude lepsi :wink:
29. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
jééé Ali gratulace k zoubkůůůůůůům :dizzy_face:

my už máme třetí, dneska vykoukl :grinning:
29. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
Jáji podle mě na jogurt brzo je. Všude píšou až od 8mého měsíce. Je ale pravda, že nějaké jogurtové svačinky od Hami, Hippu jsou uváděné třeba už od 6tého. Tak nevím. Každopádně klasický bílý jsme tu myslím všechny začly dávat až po uk. 8mém měsíci :wink:

Alí tak gratuluju k zoubků, jste se konečně dočkali, viď? :grinning:
U nás se stále klube minimálně jedna jednička nahoře, ale vždycky cítím pilku a druhý den třeba ne. Asi jak jí to chudince otéká. :pensive:

Peti tak Bětka má kousátka, dokonce speciální dudlík od Tomme Tippee (snad jsem to napsala dobře :sweat_smile: ) a mám doma Kamistad gel (volně prodejný v lékárně), ale taky se u nás zatím zuby obešly bez větších potíží. Stejně jak u Jáji, kousátka má volně na hraní, takže do nich přes den i kouše, ale že bych vyloženě viděla, že zuřivě hledá kousátko, tak to ne :wink:

Holky učím se háčkovat, ale koupila jsem si nějakou přízi pro profíky, tak to zatím moc nevypadá. Máma mi pošle vlnu, s tou to prý jde dobře. A nejdřív se musím naučit dečky a pak teprve můžu čepičky :grinning:
29. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
no já mu jogurt zatím nedám, až tak na konci toho 7mého :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
Jáji myslím, že není kam spěchat :wink:

A kde jsou zase holkyyyyyyyyyyyyyyy :confused:

Jo a dneska jsme šly s mámou kousek kolem Vltavy a byla tam hromada bruslařů a kolařů, takže tam bych to odvolala a dala prochajdu někde jinde :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
ok prochajdu jinam :grinning:

holky utekly, Peťa asi už spát :grinning:
29. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
Já bych šla klidně zase na Kavky na točenouuuuuuuuuuuu :grinning:
A pak taky tam, kde si kupuješ tu dobrou zmrzku :grinning:

Aha, a Alča taky? :confused: Druhá Alča je asi unavená vybíráním dlažby :wink:
29. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
A já jdu čučet na Top Star, ať se dozvím nějaké drby :grinning:
29. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
já du do sprchy :grinning:

tak jo na kavky a na točenoooooou
29. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ahojky, mluvila jsem s manželem, vrátil se z Bruselu, volal mi z letiště:slight_smile:.
Taky jsem čučela chvíli na Top Star.

Jo, když čtu o točené, tak tady na náměstí měli v pondělí super mňamózní točenou - vanilka-ananas, mňam!
29. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
Jo, a ten jogurt jsem dávala od ukončeného 8.měsíce, a jak nám jede - bílá Holanda - jak Ondrášek vidí kelímek už se celý radostí třese:slight_smile:.

Zoubků jsme se dočkaly, však je jasný, že jednou vylezou. Už od neděle jsme něco viděly s maminkou, ale až včera večer jsme se o tom při krmení kovovou lžičkou přesvědčily a dneska pořádně zahlédly:slight_smile:. Ondrášek tam totiž pořád strkal jazýček, dával si ret do pusinky a nebylo nic vidět...

Jdeme dát popelnici za vrátka, aby nám ji zítra ráno vyvezli, zatím pa.
29. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
Jáji to budeme v pondělí pěkně točené :grinning:

Alí tak je jasný, že jste se museli dočkat, já jen slyšela, že když zoubky rostou třeba až v roce, tak je to problém, tak je dobře, že už vám taky vyrašily :wink:

Holky tak na to, že mám špatnou bavlnku (teda pro profíky), tak už mám asi 5 řad :grinning: A kupodivu mě to zatím docela baví. Asi mě žene ta vidina krásných čepiček pro Bětku :grinning:
29. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
Blíží se 22hodina a to je hodina odchodu do horních komnat, takže tu ještě zběžně na něco mrknu a hurá do hajan.
29. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
Holky dobrou, já se jdu vykoupat a do hajan :wink:
29. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
Ahoj holky, jen v rychlosti...dopoledne jsem lítala s Aduškou po koupelnových studiích, asi ve dvě jí předala tchýni a šla na baráček pomoct tátovi, kterej štukoval. Tak jsem odloupala z oken takový ty ochraný folie, v šest pak hrál brácha fotbal na místním hřišti a do Prahy jsme dojeli v devět. A do teď jsme s manžou vybírali koupelnu...už mi z toho jde hlava kolem, vůbec nevím jakou dlažbu a obklady tam dát :frowning2:

No nic jdu se koupat a do hajan...

Jo a včerejší rozmlouvání s manžou zabralo...dneska vytřel a utřel všude prach!!!! :grinning: tak jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží :grinning:
29. črc 2009 ve 23:44  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky!
Jak je videt, tak Jaja me dobre zna. Ja fakt jsem vecer nepouzitelna, obzvlast po tom hysteraku vcera :unamused: Nastesti prcek spinkal az do 4.45 hod., dostal napapano a pak se mnou v posteli do 7.30 hod. Takze to byla snad jen nejaka prehanka.

Jinak kousatka mam taky, ale jen takova obyc od Nuku, on do nich chvilku hryze, ale pak je odhodi a hryze si ruku :slight_smile: Takova ta chladici nemam.

Kaci, Jaji, o.k. pocitam s pondelim a zmrzkou :slight_smile:
Ty jo, ja bych jela na brusle. Ze bysme vyrazili v sobotu dopoledne :confused:

Kaci, ja hackovala kdysi za hoooodne mlada, ucila me to babicka. Nejlip se mi pletly ty ruzne sitkovane vecicky z takove prize na hackovani, tedy spis to vypadalo jako silnejsi bavlnka. Tedy, jestli se rozhackujes, tak urco udelas i neco pro Honzika, co :wink: :grinning: Ale na tu jeho kulatou kebulku to bude drina :grinning:
30. črc 2009 v 08:02  • Odpověz
autor
Dobré ránko,

Alí to si ještě "užijete". My jsme 2007 rekontruovali kuchyň, záchod, koupelnu, předsíň a taky to trvalo, než jsme vše vybrali, dohodli se a tak :sweat_smile: Ale zase to zato stojí. :wink:
A snad to manžovi vydrží. :wink:

Peti ty bruslíš? Jako že by jsi se nebála s kočárkem? Mě můj brusling partner Martinka zmizla na celý prázdniny a já se sama nevykopu, tak pokud bruslíš s kočárkem, tak můžeme chodit :wink:
Já taky doufám, že se rozháčkuju. Zatím mě to baví a ani se nevztekám, když se mi to nepovede a to je u mě dobré znamení :grinning: Já mám taky nějakou silnější bavlnku, ale máma mi říkala, že pro začátek je to dost těžký s tímhle. Jako je fakt, že mám ty očka na řetízku dost malá, takže když pak dělám tu další řadu, tak se mi to tam blbě napichuje :grinning:
A jestli se to naučím, tak určitě upletu čepičku i Honzulkovi :wink:
30. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
Ali, no to staveni vam nezavidim. My jsme taky uvazovali o baracku, ale uz se nam do toho nechce, protoze je to silene moc zarizovani :unamused: Mne staci, kdyz nastradame nejake penizky a prestavujeme jednu mistnost v byte, zacinam od stukovani, malovani... proste komplet predelame mistnost (koupili jsme byt s nabytkem od puvodniho majitele) a to mi fakt vzdycky staci, takze max. je jedna mistnost za rok :wink:

Kaci, my jsme chodili na brusle s manzou nez jsem byla tehu. Tedy moc mi to nejde, jsem na tom jako barbina :grinning: My chodime tedy asi nekam k vam, protoze parkujeme vetsinou u kina v Modranech a tam odsud jezdime kolem vltavy. Ted kdyz jsme byli, ja jsem se bala kvuli te jizve, tak manza jezdil na bruslich a ja jsem s kocarkem se prochazkovala. Ale chci to zkusit, snad to s kocarkem zvladnu, kdyztak tam mam tu rucni brzdu. Nejspis to vyzkousim s manzou a dam vedet, jak mi to jde, ju? :slight_smile:
30. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
autor
Peti jasně, v pohodě.
Pokud parkujete až v Modřanech, tak to je kus za mnou :wink:
Mě to s tím kočárkem jde snad i líp než bez, páč mi dává stabilitu. Ale je to větší makačka :grinning:

Holky já jdu dneska poprvé pryč :confused: Na jednu stranu se těším, na druhou stranu je to pro mě takový divný.
Jdu na bowling s kolegama z práce.
30. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
Kaci, ja kdyz jsem sla minule sama do toho kina, tak jsem se citila ze zacatku tak divne, ale zakazala jsem si myslet na ty zverstva, co se dejou doma, abych si to aspon trosku uzila :wink: :grinning:
30. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
Peti tak já nepředpokládám, že by se tu děla nějaká zvěrstva :grinning:
Bětka bude spát a manža si bude užívat volný večer. Jen já se budu muset oprostit od svých neustálých myšlenek na Bětulku :pensive:
30. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
No, ja jsem minule jela odpoledne a nejak se zacalo zatahovat. Prcek mel kratasky a manzovi rikam, aby kdyz pujdou ven a ochladi se, aby mu dal ty teplacky, co tam ma pripravene. Kdyz jsem prijela na zastavku, tak manza uz s kocarkem cekal a to jsem mu psala z Budejovicke, ze se pomalu blizim a ze nejak dojedu domu, takze presny cas nevedel :astonished: Na kocarku byla plastenka a neprselo, tak se ptam, proc ma prcek na kocarku tu plastenku a manza pry aby mu bylo teplo, ze se ochladilo a prcek ma na sobe porad ty kratasky :grinning:
30. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
ahoj holky
30. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
autor
Peti :grinning: :grinning:
To mi připomělo mého bratra, který hlídal svého syna a když se švagrová vrátila, tak byl malej přikrytej dekou a pročůranej. Ona mu říká, proč ho nepřebalil a on že to neřekla. A ona, vždyť by mu mohla být zima a on prý, ne já ho přikryl dekou :grinning: Bylo to v zimě :grinning:
Tak to manža to zvládne, to nemám strach, ale já asi budu nesvá.

Čau fíku, co je? :astonished:
30. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
Hezké dopoledne!
Tak jak se máme při čtvrtečním dni? U nás dobrý. Jen já mám od včerejška první mrchu po asi 18 měsících a je to teda nic moc. Docela dobře mi bylo bez ní, ale dobře, že to zase funguje:slight_smile:.
30. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
ducky...ale reakce na očko :frowning2:
30. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
Jaji, Tomik ma teplotku a je protivny? Chudera, jeste to vedro k tomu :frowning2:
30. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.