• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Ja mizim rychle nakoupit. Prcek spal necekane 1,5 hodky :astonished: , takze mi trosku udelal caru pres rozpocet, ale hlavne, ze je vyspinkany. Jdeme pro pecivo a do lekarny a odpoledne budeme zavreni doma :sunglasses:
30. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
hmm ráno se vzbudil v 6:15 se strašným brekem a horečkou, ani jsem ho neměřila, byl rozpálenej až hrůza, dala jsem nurofen sirup, jídlo, ale vypil jen 70UM a usnul na hodinu u mě v posteli přitulenej ke mě a já měla sourkomá kamínka
teď má 37,6 po odečtu a chvílema kňourá :frowning2:
30. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
chudík Tomík
30. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
se z toho po...už má 38 po odečtu :frowning2:
30. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
Jáji vyprdni se na sirup a dej mu čípek. Sirup mu jen zaplácne žaludek a i proto ti nejí. Navíc ten čípek je účinější.
A jinak je mi ho moc líto :pensive:

Alí tak vítej do klubu, já jsem teď zrovna taky na malinách a nechrčím blahem. Já už to mám ale asi tak počtvrtý, tak už si zase zvykám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
Jaji, mne rikala dr, ze pokud bude mit vic jak 38 stupnu, tak po 4-5 hod. stridave davat cipek a sirup. Ale cipek asi rychlejs zabere a nezaplacne mu zaludek :wink:

Jinak jsem ted dorazila z lekarny. Jsem prckovi koupila drahy krem na telicko, protoze ma porad ty fleky a me se osvedcil a kozni dr rikala, ze s nim muzu mazat i prcka. Ale priste to objednam pres net. V lekarne jsem za ten krem dala 410 Kc a pres net to maji za necele 300 Kc :angry: Takze kdyz toho objednam vic, tak se mi to postovne rozpocita :wink: No, uvidim, jak mu ten kremik zabere a kdyztak to objednam pres ten net :confused:
30. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
Já myslím, že ten čípek je účinější, rychleji zabere a má to delší trvání. Každopádně co je prokazatelný, nezaplácne žaludek. Ten sirup je sladký, hustý a pro to malé tělíčko je to fakt jak kus jídla.

Peti tak to je velký rozdíl v ceně. To je docela hustý. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
Kaci, je to fakt velky cenovy rozdil. Ted jsem koukala, ze na netu maji levnejsi i Bebu, co davame Honzikovi. Normalne ji kupujeme za 235-247 Kc a na netu ji maji za 209 Kc, takze asi udelam jednu vetsi objednavku a zaplati ji.... tatka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
Hm, tak to bych určitě taky objednala. :wink: A na účet taťky. :wink:
Já se ani nějak nepídím, to Hami stojí 199,- Kč za 600 g, tak to myslím, že je to dobrá cena.
Ale vím, že kamarádova manželka takhle neustále hledala plínky, používali taky Huggies Premium. :wink:
30. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
Kaci, ja to taky nehlidam, jen jsem ted koukala na net a kdyz to tam maji levnejsi, tak udelam jednu velkou objednavku. Jeste tady mlicka mame, tak az budou dochazet, tak to objednam. Dam pak vedet, kdybyste chtel nekdo neco objednat.
No, plinky nehlidam, jen kdyz nekde nahodou vidim letak nebo nekdo rekne, ze jsou v nejakem obchode levnejsi, tak je koupime, protoze se na nich usetri, ale ne ze bych hlidala vsechny letaky, co nam prijdou domu :wink:
30. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
tak jsem si s nim lehla a po 30min brekot, dala jsem mu zase sirup a usnul na dalších 30min, pokud bude mít ještě teplotu tak mu dám čípek ale já ho neumím dávat :frowning2:
30. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
Jejej, chudak Tomik. At mu je brzy fit. Dneska je jeste takove vedro a vypada to na nejakou burinu :unamused: No, ja jsem ho tedy taky nezavadela prckovi, jen sobe, ale asi bych mu zvedla nozicky jako pri prebalovani a strcila mu ho tam :sweat_smile: Oni jsou delane tak, ze tam dobre vklouznou :sweat_smile: Neboj, to zvladnes, hlavne, at mu sleze ta teplota a je brzy fit. Na minule ockovani jste meli taky takovou reakci? Jak dlouho bylo Tomikovi spatne?
30. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
Peti...já mu dávala čípek když mu byli dva měsíce a to byl porod, vůbec to tam nešlo :confounded: Jinak minule měl taky reakci :(( a taky až ten druhej den a pak už klid, tak snad zítra bude dobře, doufám

za dva týdny jdem na synflorix, mě klepne
30. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
Tak drzim palecky, at mu teplota klesne a zitra je mu lip. Muzu se zeptat kolik budete za ten synflorix platit? Ja abych vedela orientacne jak se pohybuje cena, chceme ho prckovi taky pak nejak vyhledove dat pichnout.
30. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
no ted ho maji v akci asi za 1700, jinak stojí 2200 cca
30. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
Hmn, to je docela palba :sweat_smile:
30. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
no to docela jo, ale co bysme pro svá dítka neudělaly že?? jako dneska si ho jdu vyzvednout tak uvidim za jakou cenu :sweat_smile:
30. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
autor
Jáji normálně mu dej nohy jak při přebalování a čípek vsuň do zadečku. Jde to dobře, vkloune tam hladce.
Fakt mu nezacpávej žaludek sladkým sirupem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
mám s ním bejt dneska radši doma?
30. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz
autor
Já bych asi byla. Kdyby nebylo takový vedro, tak bych řekla, že krátká procházka mu neublíží, ale v tomhle vedru teda nevím :pensive:
Uvidíš, kdyby mu ta teplota klesla, tak někudy stínem, na chvilku :confused:
30. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
já bych jen potřebovala do lékárny a pro chleba a teď je v pohodě, to by mohl zvládnout ne?
30. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz
zdarec holky, tak my si s Áďou pospaly dneska do jedný (tedy s dvouhodinovou ranní přestávkou) a teď jsem pěkně vytočená...dva týdny v práci leží formulář pro OSSZ týkající se denního výměru pro účely vyplácení rodičovského příspěvku. A když tam dneska volám jako co, že už to musím odevzdat tak mi paní s klidem řekne, že oni to vyplnit nemůžou, že musí OSSZ na P8 a ŽE UŽ TO TAM POSLALI. A já to musím nejdýl za týden odevzdat, protože budu čerpat tu zrychlenou variantu...

Peti: ty jsi to tam taky posílala poštou? Už to máš zpátky??? Nevíš jak dlouho to trvá???
30. črc 2009 ve 14:29  •  2 děti  • Odpověz
No ja bych s nim byla doma. Venku je fakt vedro. Nevim jak Tomik, ale Honzik to vedro moc nemusi :pensive: Honzik spal dopoledne 1,5 hodky a ted zase uz hodku spinka :astonished: Asi nabira sily na vecer, az se vrati tatka :grinning: Na privitanou jsem dala prckovi body s napisem DADDY´S LITTLE SWEET :slight_smile:
30. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz
Ali, ja jsem to jeste neposilala, jen jsem si tam volala, ptz mam jeste do konce zari cas. No vzhledem k dovolenym si nedelam iluze, ze ti to do tydne poslou. Ale jedna holcina z Jarnacku psala, ze jim tam volala a oni ji poslali jen nejakou vyjetinu s pocitace, kde je ten vymer uvedeny a dala to k te zadosti. Tak si tam zkus zavolat. Telefon je: 283 104 111 - to je ústředna a tam tě spojí na odd. nemocenského pojištění.
30. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz
autor
Alí tak to je síla teda. Clověk by je nakopal, viď?

Jáji já nevím, tak možná stínem a hned domů.

Peti to body je z C&A? Já ho mám taky :grinning: Tak bacha, ať ho třeba nepokaká nebo nepoblinká :grinning:
30. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
Kaci, jj, je z C&A. Manza ho dostal k Valentynu a teprve dneska jsem ho omylem nasla, tak jsem ho prckovi dala, at ho unosi. No, snad ho nestaci poblindit do vecera, i kdyz clovek nikdy nevi....
Prcek porad spinka :astonished: :astonished: :astonished: Tak surfuju na netu a koukam na dovolenou u more. Tenhle rok nepojedeme, ale doufam, ze to vyjde pristi rok. Tak checkuju Recko a Kanary, abych vedela jak moc mame setrit :grinning:
30. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz
autor
Tý jo, závidím spící dítě. Bětka spala dopo 40 minut a pak od 13 do 13.26 :angry: Před chvílí kňučela, tak jsem jí zkusila uhoupat a nic. Tak dáme sváču a vyrazíme ven, snad si dá ještě chvíli spánku.
Jako fakt nechápu, vždyť spala odpo vždycky hodinu a víc, co to zase je :angry: :angry: :angry: :angry:
Já skoro nic nestíhám za tu její spací dobu.
Za tu odpolední jsem tak akorát stihla vyndat nádobí z myčky, dát tam čistý, uvařit a naštěstí vypít kafe a konec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
30. črc 2009 v 15:12  • Odpověz
Kaci, dneska je to svetla vyjimka. Jenze kdyz spi pres den tak to znamena, ze vecer bude zlobit. No, aspon si ho tatka poradne uzije :grinning:
Uz jsme vzhuru, jdeme cvicit, krmit a pak taky na prochajdu :slight_smile:
30. črc 2009 v 15:14  • Odpověz
autor
No, tak to Bětka snad nebude a když, tak já tu nebudu a bude taky zlobit taťku :grinning: :grinning: :grinning:

My jdeme svačit a pak ven, tak pááá

Kdybych to nestíhala, tak hezký večer :wink:
30. črc 2009 v 15:22  • Odpověz
Kaci, vecer si to uzij. Ja tady vecer asi taky nebudu :wink:
30. črc 2009 v 15:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.