• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
tak my jsme byli venku, v krámě a v lékárně a šup domů, dítko bylo v pohodě ale já spocená jak myš

synflorix 1800,-

teď je ukňouranej v postýlce
30. črc 2009 v 15:38  • Odpověz
Jaji, nezkousela jsi studeny obklad? Treba by mu to v tom vedru udelalo dobre :wink:
My jsme dopapali a asi za chvili vyrazime na prochajdu.
30. črc 2009 v 15:55  • Odpověz
tady budu večer sama joo? fňuk :(( zrovna když má manža volejbal

tak si to holky užijte :wink:
30. črc 2009 v 16:23  • Odpověz
autor
Tak jdu na vás pustit rychlý oko :wink:

Manža se nabídl, že sám nakrmí a vykoupe a já že můžu jít dřív na boulas :astonished:
Tak uvidíme, stejně musím něco zakousnout a připravit si mlíko na ráno. Tak jí možná i nakrmím :grinning:

Tak kočky, hezký večer ještě jednou a ty Jáji nesmutni, u lednovek určitě někdo bude, ne? :wink:
30. črc 2009 v 17:38  • Odpověz
mno joo ale když tady jsem doma

hezky si to užiiiiiij :wink:
30. črc 2009 v 18:39  • Odpověz
holky pamatujete si Adajar? ona sem jednou přispěla, možná si vzpomene Martinka, odepisovala jí, o první miminko přišla ve 21tt asi v Krči a teď je v 25tt a rozjel se jí porod :frowning2:
30. črc 2009 v 19:00  • Odpověz
Ahoj holky,
nakukuji před večerním obřadem - koupel, papání, spinkání. Nikde nikdo dneska večer, co? Jajinko, co Tomášek? Už je mu lépe? Tady bylo celý den hezky a i ty vysoké teploty tu nejsou nepříjemné, spíše naopak. Celý den jsme si pěkně hráli, tak doufám, že večerní usínání bude bez křiku a pláče.

Zítra s maminkou pěkně poklidíme, něco dobrého uvaříme, napečeme, dojedu nakoupit, no a večer už se těšíme na příjezd Martina, jeho maminky a mého tatínka. Jupííí. Bude nás plný dům. Chybí jen Štěpánka, ale ta má mooooooooooooooc práce:frowning2:, ale doufám, že jí to vyjde a přijede ještě na pár dní.
30. črc 2009 v 19:11  • Odpověz
Ali..nic moc, dneska skoro celý den teplota, teď se vzbudil pláčem, což nedělá :frowning2: už snad zase spinká
30. črc 2009 v 19:15  • Odpověz
Tak snad bude Tomášek brzy fit, chudík malej. Je to tedy reakce na očkování, jo?
30. črc 2009 v 19:16  • Odpověz
jo jo na očkování, stejně jako minule :frowning2:
30. črc 2009 v 19:24  • Odpověz
Tak koukám, opravdu nikdo nikdo, co?
Přeji tedy všem dobrou noc, papapapa
30. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
Ahoj holky!
Vcera se nam vratil manza a prcek ho po tech 10 dnech asi nepoznal B :astonished: yl z neho docela dost vyplaseny a koukal na nej pohledem "mami, at me ten cizi pan necha na pokoji". Ale dneska rano snad uz dobry, uz se na nej smal, tak snad uz si vzpomnel :wink:
Jinak pro zmenu dneska rano mel prcek 37,2 po odectu, tak nevim cim to je :confused: Ma jen malinko rymu, tak snad to bude behem dne dobry. Myslite, ze mam pro jistotu brnknout doktorce? V noci se budil od pulnoci po 2 hod., najedl se ve 2 hod., pak jsem si ho vzala k sobe do postele a nejak spinkal do 7 hod, ale ja jsem zase k.o.
:confounded:
31. črc 2009 v 07:50  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak já si včera báječně užila. Chvílema jsem si přišla jako dřív, že vlastně ani dítě nemám. Ale když jsem přišla domů a viděla ten pokládek, jak spinká v postýlce, tak jsem byla šťastná, že tam je :grinning:

Jáji Adajar si nepamatuju z toho, co píšeš, ale sleduju Listopadovkám albíčka tak z nostalgie, že i já byla listopadovka. Takže jsem si i četla, že o jedno přišli. Ale že se jí rozjel porod, to nevím a je to strašnýýýýý :frowning2:
Tak snad jí ještě chvíli udrží. :pensive:

Přejeme Ondrášulkovi vše nej k dnešním 9ti měsíčninkám :grinning:

Petí děti si nepamatují obličeje, které nevidí denně až snad někdy do roka a půl, do dvou let. Takže je jasný, že Honzulka tátu nepoznal. :pensive:
Já bych Honzíka spíš sledovala, měřila při každém přebalení. 37,2 u těch miminek nic není, Bětka měla na dovče taky kolikrát lehce přes 37 a bylo to třeba spíš přehřátí. :wink:
Ale jinak pokud se budeš cítit lépe po konzultaci s dr., tak jí samozřejmě zavolej :wink:
31. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
Kaci, to je super, ze jsi si to uzila. No, manza byl z toho trochu vyplaseny, ale ja jsem ho na to pred odjezdem upozornovala a on si myslel, ze si z nej delam srandu.
No, treba to muze mit i od zoubku. Prijde mi, ze ma dasnicku, kde je levy spicak nateklou a porad si to tam tre paleckem, tak nevim. Ja to nepoznam, jestli uz je to jen trochu natekly a bude to trvat delsi dobu nebo jestli uz se mu prorezava a bude venku za par dnu :sweat_smile:

Ondraskovi vse nej k mesicnimu vyroci :slight_smile:

To je hrozny s tou holcinou, co se ji ve 25tt rozjel porod. Chudera :cry: :cry: :cry:
31. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
Peti a měla si pravdu :grinning: Zoubek už ho zlobit může, asi ještě nevyleze, ale nateklý to může mít.
Jen by ti každý zubař řekl, že teplota k zubu je prý nesmysl :pensive: Jako dítě, když rostou dvojky taky nemáš teplotu a když ti jako dospělákovi rostou osmičky, tak taky nemáš teplotu.
Já jsem tohle jen slyšela, ale jak je to doopravdy, čert ví. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Každopádně Honzulku bych zase změřila a uvidíš.

Jáji už čtu Listopadovky (jejda, kdyby to věděly :sweat_smile: )
31. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
Sestricka u pani dr. mi rekla, ze mu mam davat dostatek tekutin a pokud nebude mit 38 stupnu, tak mu nic nedavat. tak snad to sleze. Ted spinka, doufam, ze bude spinkat delsi dobu, aby si trosku odpocinul. Ale musela jsem ho utahat, protoze byl protivny a nechtel zabrat, tak jsme si dali lekci cviceni a paseni koniku :grinning:
31. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
Jaji, co Tomik? Uz lepsi?

My bysme meli mit zitra sraz Jarnacku, tak snad to bude zitra dobry a nebude protivny :rolling_eyes:
31. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
Peti tak to bude asi fakt třeba jen přehřátí.
Moje dr. taky říká, že dávat něco až od 38°C :wink:
Bětulka taky spinká. Dneska jsem jí neuhoupávala, ale nechala dobu stát a pak si k ní na chvíli lehla a usnula skoro hned. Tak jsem zvědavá, kolik si dá :sweat_smile:
31. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
Jájinka určitě vyspává s Tomíkem :grinning:
31. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
Jájinka spala hodinku s Tomíkem, jinak je to lepší, má po odečtu 37,1 tak snad se to nerozjede, ale hrozně si začal strkat palec na horní dáseň a kňourá, ale zub je už prořízlej, tak nevim, může ho to bolet? Ale on si šahá na druhou stranu :confused:

ducky...to je super že sis to užila, v kolik ses vrátila?

jinak včera večer usnul až ve 23hod a to po sirupu, protoze plakal bolesti a chovali jsme
31. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
Holky tak u nás se něco děje. Se mi zdálo, že má Bětka horkou hlavičku, tak jsem jí změřila a ona má 38,3 po dodečtu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Volala jsem dr. a máme přijet na 12.30 :frowning2:
31. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
Kaci, tak drzime palecky. Dej vedet!
31. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
jejej chudinka, doufám že to nic nebude :( 6tou nemoc jste měly?
31. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
Jaji, sesta nemoc? To je jak mel Ondrasek, ze se osypal a mel horecku? Snad Betusce nebude nic vazneho, chudera :frowning2:
31. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
tak snad bude vše v pohodě. Paní doktorka si myslí, že je to od zubů. Né, že by měla horečku protože jí rostou, ale že když rostou zuby, změní se v puse mirkoflora a jak je to vlastně malá rána, tak se udělá pidi zánět a od toho je teplota. Jinak jí vyšetřila, opravdu důkladně, i ouška mačkala.
Taky jsem jí říkala o 6té nemoci a ona říkala, že uvidím. Ale že se tak říká všemu, kdy jsou teploty a pak se dítě osype :grinning:

Jáji k tvému dotazu předtím, vrátila jsem se domů ve 23.15 :wink: A jsem ráda, že Tomík už je v pohodě :wink:

Peti co Honzíček? Tím pádem by klidně mohl mít teplůtku k zoubku :frowning2:
31. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
Kaci, ted jsem ho merila a mel 36.9, tak snad dobry. Ted zase spinka, ani venku jsme nebyli, i kdyz dneska neni takovy vedro.
Hlavne at je Betusce brzy lip!
31. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
autor
Peti tak to je dobře. To jsou prostě jen malinké výkyvy a jim teplota lehce na 37 nic nedělá :wink:
Beruška moje snad bude dobrá, doufám, že je to opravdu jen k zoubku. :pensive:
31. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ahoj holky...teda vy jste se tu všichni nějak rozstonali??? Tak ať je těm vašim uzlíčkům brzy dobře...

My měli dneska taky havárku...měla jsem Adušku na gauči, seděla jsem vedle ní, šáhnu pro sklenku s pitím a v tom se Aduš převrátila a svezla se dolů ze sedačky...naštěstí máme pod ní koberec a fakt se spíš sesunula než by z ní hupla. Ale má bouli na čele...tak snad to bude dobrý...plakala jen chvilku...brouček muj malinkej!

Jo a už máme koupelnu!!!
http://www.azulev-keramika.cz/?purl=plantillaSerie_ambiente.asp?IDIOMA=Eng&TIPO=1&CodFamilia=350&CodElemento=4234
31. črc 2009 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moje prdelka to asi vyspává. Spí už hodinu a půl :astonished: Radši na ní půjdu sáhnout :sweat_smile:

Alí jestli se chová normálně, tak bude vše v pohodě a spíš se lekla. Jinak "vítej" do klubu padačů, i když já v něm vlastně oficiálně nejsem, páč Bětka hupsla manžovi :pensive:

Koupelna je krásnáááááááááá :grinning:
31. črc 2009 v 15:30  • Odpověz
ducky: myslím, že se chová úplně normálně...a koukám, že už i ta boule jí zmizela...tak snad to bude v pohodě!
31. črc 2009 v 15:54  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.