• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Tak Bětulka se vzbudila chvilku potom, co jsem to napsala. A teplota ..................
36,9°C. :sweat_smile: Tak snad to bude dobrý :confused:
31. črc 2009 v 16:24  • Odpověz
Kaci, dneska jsou asi erupce na slunicku. Hlavne, ze je ji lip :slight_smile:
31. črc 2009 v 16:31  • Odpověz
autor
Peti tohle mi o to víc hraje na ty zuby :pensive: Doufám, že to tak bude. Řekla bych, že jí teď teplůtka trošku stoupla, ale rozhodně nehicuje jak předtím. Změřím jí před spaním a když tak jí dám znova čípek, aby se třeba chuděrka neprobudila uprostřed noci se 40tkou :sweat_smile: :pensive:
31. črc 2009 v 16:45  • Odpověz
autor
Tak teď večer před spaním 39°C před odečtem :cry: :cry: :cry:
Dostala čípek, načež když ještě pila před spaním šťávičku, tak se pokadila. :pensive:
Tak dostala další a už je v postýlce. Asi bude brzo spát, manža říkal, že hned jak jí položil, tak se otočila na bok, tak to už zaujala pozici na spaní :pensive:
Ach jooooooooo, beruška moje malinká :frowning2:
31. črc 2009 v 18:59  • Odpověz
kuk, vše nej Ondráškovi :wink:

Bětulce posílám pusinku ať je jí líp, je to hrozný ty horečky u dítek :frowning2:

my byli ve stromovce a bylo to moooc fajn, zítra nebudu vůbec, jedem odvézt tchánovce na dovču

tudíž vše nej Bětunce zítra
31. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
Jaji, koukala jsem na predpoved pocasi a to pocasi jste si na dovcu objednali, co :wink:
Ja budu zitra jen dopol, odpoledne mame velky sraz Jarnacku, bude nas tam asi 10 mamin s kocarkama :grinning:
Ja jdu do pelechu. Betulce preji, az tu horecku vyspinka. Honzulka uz vecer teplotu nemel, tak snad bude zitra v pohode. Akorat zitra a v nedeli ma byt docela vedro, tak doufam, ze nbude moc protivny a nebude mit zase teplotku :unamused:
Brou noc! :grinning:
31. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
Jáji Bětulka děkuje :wink: Já doufám, že jí bude zítra lépe :pensive:

Petí hezky si užijte srazík :wink:

My uvidíme, jak bude zítra Bětulce a buď budeme doma nebo pojedeme k tchánovcům. Původně jsme chtěli Bětulku zase vykoupat v bazénu :pensive:
31. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ahoj holky!
Honzik dneska spinkal do 19.30 do 5.30 hod :astonished: Ale pak nezabral a ted blbne s manzou na hraci dece :slight_smile:
Doufam, ze dopoledne jeste na chvili zabere :pensive:
1. srp 2009 v 07:35  • Odpověz
Krásné slunečné odpoledne.
Děkujeme za přání k Ondráškovým 9ti měsíčninám. Je to už ale velký klučina:slight_smile:.
Přejeme Bětušce vše nej nej nej nej ke stejným měsíčninám a posíláme pohlazení - už je jí, Katko, dobře?

To je ale vedro, co?

Včera jsem nebyla na netu, kromě starání se o synka-vnoučka, jsem měla dost zařizování ve městě, sekala jsem zahradu, praly jsme prádlo, vařily a pekly, páč večer přijel skoro celý zbytek rodiny (kromě Štěpánky) a pak jsme se věnovali povídání, prohlížení fotek atd.

Peti, to tedy Honzík spinkal moc pěkně!
1. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
tak jsme byli nakonec u tchanovcu. S Betulcinou teplotou je to jak na houpacce. Rano jo, pres den ne, odpoledne uz zase jo :frowning2: Uz to ale nelezlo do tak zavratnych vysin, tak snad se to zlepsuje.

Ali dekujeme za prani i za pohlazeni :wink:
1. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
Hezký večer!
To je zvláštní s tou Bětčinou teplotou, hm hm hm...
A u tchánovců bylo hezky?

Naši sousedi tady včera v noci měli nějaké velmi hlučné mecheche, takže jsem docela dost nevyspalá, doufám, že dnes to bude alespoň o trochu lepšejší. Jiní sousedi zase něco grilujou, ale jdou od ních docela nelibé vůně, sice žádné velké hluky, ale zase smrad.

Ondrášek se dneska pěkně vyčvachtal v bazénku, hrál si na dece a celý den byl moc hodný, ale bohužel to usínání doprovázel zase pláč, tak jsem mu zpívala a uspala ho. Nějak mi bylo líto ho po tak hezkém dni nechat srdceryvně plakat.
1. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
A jak si ostatní užily dnešní horký tropický den?
1. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
Ahoj holky,
my jsme byli vcera s Honzikem na srazku Jarnacku, bylo to fajn a poznali jsme nove tvare a Honzik nove kamose a kamosky :wink: Byl plny dojmu, ze spinkal do 20 hod do 6 hod rano :astonished: :astonished: :astonished:

Kaci, doufam, ze bude Betulce lip a snad i ty teplutky prejdou.
Jaji, co Tomik?
Alci, uzivejte si mimoprazskeho vzduchu :slight_smile:

My dneska vyrazime k mym rodicum, asi na cely den. Akorat ta cesta bude asi nic moc, ma byt vedro :frowning2:
Hezkou nedeli!
2. srp 2009 v 06:32  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
tak ráno byla v pohodě, teď se mi zase zdálo že začíná topit, tak dostala sirup. Ale možná jsem už paranoidní :sweat_smile:
Každopádně druhou noc se kolem půlnoci vzbudila, což dělala, když jí rostly ty jedničky dole. Navíc slintá jak bernardýn a cpe si prstíčky až dozadu do pusy. Takže to asi fakt všechno je k zubům. Dr. říkala, že tohle často dělají špičáky, tak uvidíme, jestli jí něco vyleze nebo ne :pensive:

Alí tak jak jsem četla, tak ono je jedno, jestli jseš v paneláku nebo v domě na venkově, stejně, když máš blbé sousedy, dokáží ti otrávit život :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Tak snad mejdáč byl jednorázová událost a grilování taky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

U tchánovců to šlo, tentokrát mě ale pár věcí nakakalo, jako třeba když se Bětka spící v kočárku na terase probírala, já vyrazila, abych jí ještě uspala a tchýně a švagrová na mě prý tak jí nech. Samo že jsem šla, je to moje dítě a znám jí, samo že to byla konečná se spánkem, i když jsem se snažila jí ještě uspat. Ale byly to takové drobnosti, jen mě to zatím utrvzuje v tom, že jí tam nenechám samotnou na hlídání. :pensive:

Petí tak si užijte hezký den, já jdu uspat tu opici mojí :wink:
2. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
ahoj, jen zdravim, jedem k babi :slight_smile:))

tomík je ok
2. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
tak Bětulka snad bez teploty, ale uvidíme večer. :pensive:
A sahala jsem jí do pusy a má to pěkně nateklé a opravdu má bouličku na místě špičáku. :confused:

Jinak doufám, že jste si užily den, konečně prší a trochu se pročistí vzduch :wink:
Já večer asi moc nebudu, páč musím zadat do systému hromadu tarifů a nějak jsem se na to zatím vy.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2009 v 17:55  • Odpověz
Ja tady taky nebudu, protoze jsem v noci nemohla spat a jsem k.o., tak pujdu dneska brzy spinkat :pensive:
Holky, co zitrek?
2. srp 2009 v 18:01  • Odpověz
ozvu se zítra dopolko ju?
2. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
Hezký večer a dobrou noc.
Dnešní den byl opět super, vlastně celý víkend byl fajn. Martinova maminka i Martin si to tu hezky užili a dneska večer odcestovali do Prahy. Tropický den jsme strávili příjemně, v chládku pod stromy a slunečníkem, Ondrášek byl vždycky na nějakou dobu v bazénku a také se pěkně prospinkal - dopoledne hodinku a odpoledne 40 minut v kočárku a pak 1hodinu a 45 minut na mně:slight_smile: - až jsme se tomu smáli, mysleli jsme, že to bude na chvilku a on vytuhl na takovou dlouhou dobu - mohlo se vedle něj střílet a nevzbudilo by ho to. Úžasně. A večer po kaši usnul krásně, zírali jsme.

Zatím papa z Rumburku!
2. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
A tak krásně si povídá, směje se, no zkrátka super chlapeček:slight_smile:. Začínám si to konečně užívat. A to, že na něj nejsem nikdy sama je také skvělé, ale už se děsím jaké to bude až se vrátíme do Prahy a budu s ním celé dny sama, no snad to nebude hrůza.
2. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz
autor
Dobré ránko holky,
jedeme na nákup, tak mi prosím písněte na mobil, kde a kdy bude sraz. Já uvidím, podle toho, jestli budu stíhat a podle toho, jak bude Bětulce. Zatím večer 37,2 (dostala radši sirup) a ráno 36,8 :confused: Tak snad to vydrží. :fearful:
3. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
ahojky,

Peti tak coooo??? dneska by se mi klidně hodil chodov, potřebuju ještě jedny krátký kalhoty na dovču :grinning: ale klidně můžem na prochajdu...

joo a jinak jsem zkusila Tesco plenky a nesměj mi přes práh, dneska mu protekla a měl celou mokrou nohu :angry: Zlatý huggies, jsem si myslela že včera to byla náhoda ale nebyla :angry:
3. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
Jaji,
klido pido Chodov. V kolik a kde? Zase dojedes k nam :grinning:
Ja jsem dneska holky nejaka hrozne utahana. O vikendu me opet nastval manza, tak jsem v noci nemohla spat a porad jsem o tom premyslela a spala jsem snad 4 hodiny. Dneska jsem si uz vzala prasek na spani, ale prcek se zase vzbudil ve 3 hod. :angry: Chjooo.
Kaci, pisneme.
Jo, ukazovala jsem mamce vcera Honzikovy dasnicky a pry to fakt vypada, ze nam v dohledne dobe porostou zoubky. No, jak to nepoznam, tedy spis si nejsem jista, tak potrebuju odbornou konzultaci :grinning:
3. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
Peti...v 1?? na hájích?
3. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
Hezké dopoledne,
užijte si srazík. Musím říci, že se na Vás moooooooooooc těšíííííím až se s Vámi (ať už jen s maminkami nebo s miminky) uvidím.
3. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
Jj, to bysme meli stihat, budeme papat kolem 12 hod. Pisnes Ducky? Ja na ni nemam tidlifoni cislo :sweat_smile:

Alco, taky te po prazdninach moc radi uvidime. Ty budes nabita klidem a energii z chaloupky, tak nas trosku dobijes pozitivni energii :wink: :grinning:
3. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
Peti....víš co? tak v 13:30 ať to stíháme v pohodě, mě bude Tom jíst po 12té, my jsme teď vstali :sweat_smile:

Alí my se na tebe taky těšíme :wink:
3. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
O.K. :grinning:
3. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
a dám si tam oběd, doma nic není, nestihli jsme včera nakoupit :( ti budu vyprávět story :sweat_smile:
3. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
Kačce jsem písla smsku :wink:
3. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.