• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Ahoj holky!
Prcek dneska spinkal opet jen do 3 hod. a pak v pul 6 uz chtel vstavat, tak jsem ho stahla do postele a spali jsme do 7 hod. Nevim, co zase takhle blbne, vzdyt uz si zacal natahovat spani do 5 hod. a ted zase tohle :rolling_eyes: Trosku pcika a trosku nudla, ale jinak dobry. To ma porad z te klimosky.

Kacul, tedy, chudera Stepanek, hlavne, aby mu uz bylo lip. To ja bych z toho byla taky na palicku.

Jaji, vcera jsem pro jistotu kontrolovala kolik mistnosti mame mit na dovce, tak mame oddeleny obyvak a loznici. Uff, tak snad to bude v poho :sweat_smile:

Dneska je fuj fuj pocasi. To pujdeme odpoledne asi jen na tu postu a pak budeme doma :wink:
4. srp 2009 v 07:57  • Odpověz
Pri, no vidis, jak jde manza do sebe. Zadna hadka :astonished: :grinning: Jaka je to barva kalvados? Ja to nevim :sweat_smile:
4. srp 2009 v 07:58  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
hlásí se flámařka :grinning: Bylo to supéééééééééééééééér, jak za starých časů. A až tak moc, že jsem si dala cigaretku :pensive: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :pensive: Už to dělat nebudu, stejně byla hnusná. Jenže mě nějak přepadla ta chvíle okamžiku, no :pensive:

Jinak vítám dovolenkářky :grinning:

Kačí tak to jste asi prožívali něco podobnýho, co my, akorát naše dítě bylo pořád živé, tak to nebylo zas až tak strašné. Ale topila slušně. My měly nejvíc 38,5 Dr. nám taky řekla, že je to od zubů. Zatím jí nevylezly. A dneska jsem na ní taky koukala, že má po sobě červené flíčky, po bříšku, malinko na kolínku a vzadu na krku. Tak nevím, jestli to taky trochu nebyla šestá nemoc. No, hlavně aby to už bylo za náma, viď? :wink:

Peti, Jáji, manža se na mě tentokrát ani moc nezlobil, když viděl, jak Bětce sluší ty čepice, tak roztál :wink: Hlavně ta medvídková je fakt boží :grinning:

Alí-Pri, tak super, že jste to ustáli bez hádek. My se při vybírání kuchyně taky zas tak nehádali, ale u nás jsem ustoupila já. Manža chtěl třešeň, tak máme třešeň. Já bych bývala radši něco světlejšího. Každopádně taky nevím, co je barva kalvádos.

Alí-O, včera jsem nestíhala, ale taky se těším, až dorazíš a předáš nám trochu energie :grinning:
Já asi pojedu příští týden na chatu s kámoškou a pak na chalupu k mámě, tak na týden asi taky vypadneme na venkov :wink:

Holky jdu dát Bětce snídani a jedeme koupit autosedačku, tak budu až po o :wink:
4. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
Kaci, manza taky nic nerikal, je zvykly, ze kazdou chvili domu dovalim neco Honzikovi nebo me na sebe :sweat_smile: Ta cepka se mu taky libila :dizzy_face:
A nebylo ti po cigu spatne?
4. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
Dobré ránko,
taky si nějak nedovedu představit barvu kalvados :grinning: Jinak my se teda většinou na všem do bytu shodneme, máme podobný vkus.

Kačí no Štěpán měl nejvíc 39,3 a to po odečtu, takže fakt moooc :frowning2: Ale už je dobrej a i ty fleky zmizeli, taky to měl na bříšku a pak i na zádíčkách. Teda Ty jsi taková flámařka jo? Tak super, že jsi si to užila. Jakou jsi koupila Bětce čepku, jako už na zimu?

A co jste si to holky koupily za tričko všechny tři včera? a kde??

Jáji no tak my máme na chatě ložnici hned vedle obýváku a TV je přímo u tý společný zdi a je tam slyšet dost a no problem :slight_smile:

My jdeme ven okolo poledne s kámoškou, mě to ochlazení celkem vyhovuje.
4. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahoooj,už jsme i my v Praze...Tatry jsou super,ale výstup byl jen jeden..na Hrebienok,prochajda na štrbské pleso..a jinak tak kolem,grilovačky a pod..hm chlastačky..
Jojo co kde za triko jste koupili,že ho máte všechny 3?
Katko..my jezdíme pořád ve vajíčku..chci už pořádně vybrat další autosedačku a tak vybírám a Elen přečuhujou nohy,jezdí proti směru jízdy aaale v noci..spinká parádně..ve vajíčku je to lepší..tak nevím jestli najdu tak super polohovací..
4. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
kuk,

Ducky...tééééééda cígo jooo :grinning: tak hlavně že sis to užila :wink: Co cvičení jdem???

a příští týden teda půjdu sama když tu nebudeš?

Peti...nakonec jsem si to pyžamo koupila v globusu, nedalo mi to a manža souhlasil :grinning:

kate...koupily jsme triko ve spencru, černé s kytkama a polodlouhýma rukávama :grinning:
4. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
Brý ránko, tak my dneska spaly do deseti...super :slight_smile: spaní s jednou ručičkou venku zvládá už úplně parádně ! Ve čtvrtek vytáhnu už obě ruce, na to jsem zvědavá...

Peti: mě Aduška taky první měsíc spinkala tak do pěti...kolem třetího měsíce si to začala zkracovat a teď má první buzení = krmení okolo druhý, pak v pět - v šest a pak když vstáváme. Přičítám to tomu, že jim mlíčko přestává stačit a že prostě potřebují více papat...ale třeba to tak není a zase se to srovná. U těch dětí fakt nikdy nevíš jaká bude noc :grinning:

holky, kalvádos je takový tmavší třešeň...víc jakoby temně červená až do fialova...zkusím nějáký vzorek najít a poslat...

jsem včera večer po příjezdu na netu ještě našla schodnice, pána co nám položí plovoučku a poláky co nám udělají fasádu...teď ještě pohlídat manžu, aby se na to nevykakal :grinning: ( to je stejně výborný slovo:grinning:) a můžeme se stěhovat :grinning: (jééé kdyby to MM četl, zas by mi řekl, že si to představuju jak hurvajs válku :grinning: )
4. srp 2009 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz
Aha, pri, tak tmavsi tresen... to uz si umim predstavit :grinning:
No, Honzik je na UM a ted posledni dobou docela hodne ji v noci, tak fakt nevim proc se tak budi :confused: Jedine zoubky :confused:

Jo a cepicku jsme koupili v C&A, takovou pletenou s 2 bambulkama a obrazkem medvidka Pu.

Jaji, pyzamko, ju. Budes urco spokojena :wink:
4. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
tak jen pro představu...ta kalvádos barva vypadá takhle... http://www.aukro.cz/item699156259_vchodov_bezpenostn_dvee_860_2030_kalvados.html
jsou to sice dveře, ale to je jedno...
4. srp 2009 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz
Hmn, tak na me by to bylo asi moc tmavy. Ja mam radsi svetlejsi barvicky, ale hlavne abyste byli spokojeni vy :grinning:
4. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
peti: no manžel chtěl taky světlejší, ale mě se zase líbí tmavší barvy...a přeci jen v kuchyni budu ouřadovat víc já, tak jsem měla právo veta :grinning:

ještě s tím Honzíkem, mě Aduška zhruba od toho třetího do půlky pátýho měsíce taky moc papala a pak jsem přišla na to, že za měsíc vytáhla skoro o sedm cm. Tak to může mít taky tak. Krom toho se říká, že kolem třetího měsíce mají ten růstový spurt...
4. srp 2009 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz
Peti...doufám, už je vyprané :grinning:

jinak jsem nakakaná, páč jsem uspala dítko u sebe v posteli, trvalo to než zabral, nemohl usnout a babička zrovna volala, takže ho vzbudila :angry: a to se ptala na takovou debilitu :angry:
4. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
Hmn, to nastve :angry: U nas nastesti dneska soused nevrtal :wink:
4. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
tak jsem byla v manduce v DM a dobrý :grinning:
4. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
Ahojky,
peti, platí ta půl druhá?
4. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
Holky, mate domaro prcky ohradku? Ja porad nevim, jestli ji mame kupovat :confused:
4. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
Hani, plati, prcek sice ted usnul vysileny z hysteraku pred papanim, ale kolem 13 hod ho vzbudim a on pak usne v kocarku.
4. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
Peti nemám a pořizovat nebudu, nevešli bysmě se do bytu. Káju trénujeme kam nesmí a docela jí to jde. Když něco potřebuju vrznu jí do postýlky nebo do kočáru a kouká na mně.
4. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz
autor
Tak už jsme domaaaaaaaa :grinning:

Peti kupodivu nebylo. A dokonce mi vůbec nebylo špatně, pily jsme koktejlky a já ani necítila nějakou lehkou opilost. Asi mi to prostě sedlo :wink:
My ohrádku máme a jsem spokojená. Teď momentálně obědvám a Bětka je tam, páč tady lezla a já k ní furt odbíhala a v klidu jsem nejedla. Ona sice taky slyší na ne, ne, ne, ale stejně na ní musím furt koukat. Taky jí dám do ohrádky když jdu na záchod :grinning: Mám klid. Máme 135x100, větší by se nám taky nevešla :wink:

Kačí to víš, 9 měsíců jsem nikde nebyla, tak jsem jak utržená z řetězu :grinning: :grinning:
Jsem ráda, že i Štěpánek je už v pohodě. Vy jste teda měli mega horečky, to my naštěstí menší. :pensive:
A čepičku už popsala Péťa, já bych jen doplnila, že Honzíček jí bude mít tmavě hnědou, Tomášek modrou a Bětulka krémovou :grinning:

Jáji jasně že jdem. No a příští týden budeš muset sama, no :sweat_smile: :pensive:

Alí tak ten váš kalvádos vypadá dost podobně jako naše třešeň :grinning:

A jinak tohle je naše sedačka, ptž jen černou neměli na skladě a já týden čekat nemůžu:
http://www.babypark.cz/autosedacka-maxi-cosi-priorifix?variants=28840
4. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
my taky nebudem pořizovat, zatím teda leze kam nemá, ale snad se to zlepší :unamused:

já taky dám buď do lehátka nebo do postýlky
4. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
autor
Čau fíkuuuuu :grinning:
4. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
hele ztracená dcéérea se vrátila z nákupu :grinning:

autosedačka pěkná, taky jí chceme :slight_smile:)

ten náš fík se otočil ve spánku na všechny 4, pak hlavu položil, zadek nechal chvíli ve vzduchu a pak složil i zadek a spí dál na břiše
4. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
teda vy jste ale treperendy.....co vy všechno napovídáte... :grinning:
Jak to všechno stíháte?? :slight_smile:
Vítám Kačku po dovolené.....a hlavně že Štěpula už je zdravý a zas vám ukáže jak neposedí :slight_smile:
Jáji...ty si uží dovču, jsem moc zvědavá, jak Tomík bude hodný a jak si to užiješ....snad víc než já :grinning:
4. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
Kačí autosedačka dobrá, taky o téhle uvažuju, my necháme nákup asi na září. Já jen doufám, že se Štěpánovi bude líbit víc jízda po směru jízdy než teď. A otrženost ze řetězu naprosto chápu :grinning: Jen mě stačí vypít dvakrát dvě deci vína a cítim to :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jáji hmm dobrý popis, tak takhle spí Štěpánek běžně :grinning:

Vladi no četla jsem, že jsi si taky s Kubíkem začla užívat rodeo :grinning: taky mě štve jak za mnou Štěpán pořád leze a ještě víc mi vadí jak se na mě věší - stoupá si o moje nohy a chce abych ho chovala.

Ohrádku doma nemáme, ale máme jí na chatě v altánu nebo venku. Štěpula v ní ale sám být nechce, hned začne řvát, ale i tak jí využíváme dost. Možná si jí po létě vemem do Prahy. Ale je fakt, že to už nebude v obýváku k hnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
Jáji :grinning: Však jsem ale psala, že budu až po o :wink: A Tomík má teda vtipné spací polohy :grinning:

Vladí Bětka teď spí, tak proto :wink:

Kačí hezké fotečky :wink: U nás se o mě Bětka taky staví, ale ne primárně. A dokáže si i hrát sama. Jen když je unavená, tak začne volat mamam a chce mě. Včera byla u manži a kdykoliv jsem odešla z místnosti, tak spustila :grinning: Tak jí musel manža nosit za mnou :grinning:
4. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
Hmm tak to jsem naštvaná, jedině Štěpánek snad ještě neřekl ani jednou máma, pořád jen táta :angry: :angry: O mě se teda staví dost často, sám si dokáže hrát taky, ale opravdu jen chviličku. Sedí a něco zkoumá, nejlíp kabel od foťáku, mobily, ovladače a podobný "hračky" :grinning: Teď taky spí, tak jsem si stihla uvařit oběd, najíst se a najít nějaký hračky, co bych chtěla koupit v tom Babyparku jak jsi dávala odkaz na tu autosedačku :slight_smile:
4. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
Tak Bětka spala asi jen 40 minut :angry: A teď je ubulená, ptž takový spánek jí zas tak nemohl osvěžit :angry:

Kačí já jsem jí koupila v Dětským ráji, tohle jsem našla rychle přes Googla :wink: A taky jsem tam koukala na hračky, ale protože už jsem kupovala odstrkovadlo, tak jsem to radši nechala :wink:
http://www.detskyraj.cz/zbozi/6149-fisher-price-choditko-odstrkovadlo-tygr
4. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
Přeji všem hezké dopoledne,
Ondrášek spinká teď skoro každý den stejně, tzn. od ccA 20.00 do 5.30, pak mlíčko, a potom ještě spánek cca do 7.30. Pak si hodinku hrajeme v posteli, převlečeme se v horních komnatách a jdeme dolů do cestovní postýlky, hrajeme si tam, Ondrášek si dá svačinku mi snídani, atd atd...

Jajinko, dobré spací polohy má Tomášek:slight_smile:.
Katko-Ducky, to je fajn, že sis setkání pěkně užila.
Katko-Katchul, Štěpánek mamam mama řekne, neboj:slight_smile:. Náš klouček je hrozně upovídanej, moc se mi to líbí, "mama", "tata", "teta", "tak" máme na denním pořádku.
Peti, my ohrádku nemáme a pořizovat ji nebudeme, já Ondráška vždycky strčím do postýlky nebo do kočárku a je to. Stejně bychom se do bytu s tím monstrem ohrádkovým nevešli.
Kate, tak vítej v Praze! Měli jste se hezky v Tatrách, viď.
Alčo-Pri, hezká barva, ale sama mám také raději světlejší. Aduška teda spinká hezky, že?

Už ani nevím na co jsem chtěla ještě reagovat:slight_smile:, tak se nezlobte kdybych na všechno něco nenapsala:slight_smile:.

Byla jsem dneska procházkou ve městě, nakoupila nějaké kaše, plenky, atd. - je to tu všechno o dost dražší než v Praze, ale Ondráškův oblíbený čajíček tu měli v dobré akci tak jsem hned koupila tři.
4. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz
Kaci, ta sedacka je moc pekna. No, my budeme asi porizovat neco zacatkem pristiho roku. Ale asi Romer, protoze jsme s tou co mame fakt spokojeni, tak zustaneme u stejne znacky. Akurat se mi zda, ze tahle sedacka co mame je prckovi docela tesna :sweat_smile: Jo, to me tedy napadlo, jak budete vozit deti v zime v aute oblecene? V aute normalne bez kombinezy a pak mu ji navliknete az se bude vystupovat, ze? Jinak by se asi upekl :wink:

No, my premyslime o ohradce 150x150 cm, chci zrusit stul v obyvaku a koupit novy do kuchyne, u ktereho budeme vsichni jist. Ted jsem to merila a zjistila jsem, ze nam ta ohrada zabere tak treti obyvaku :sweat_smile: Ty jo, fakt tedy nevim.... :confused:

Kaci, to odstrkovadlo je fakt dobry. Dobry namet na vanocni darek pro Honzika. Dikes :dizzy_face:
4. srp 2009 v 15:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.