• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
pri...tak si na mě vzpoměň jak tě nakopávám :grinning:
14. dub 2009 ve 22:33  • Odpověz
autor
Pri jasně že se přidej, však Marťa psala, že je to pro všechny a že nás nebude vyjmenovávat, aby na někoho nezapomněla :wink:

Jinak já mám po dvou infarktech, nějak teď blbla chůva a vřískala, tak já se tam ženu a Bětka spokojeně spinká, jenže jak jsem rozsvítila, tak se probrala. Naštěstí snad spí dál. A pak tu chůva znovu pískala, pak pískala ještě ta stanice u Bětky v posteli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Se bojím jít do sprchy. :pensive:
14. dub 2009 ve 22:35  • Odpověz
autor
Jo a ještě domyla myčka, otevřu jí a koukám, co to tam je za sajrajt. a ona se nerozpustila tableta. :angry:
To se taky ještě nikdy nestalo. To abych to ráno dala mýt znovu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

Holky jdu do tý sprchy, snad se nic nestane :pensive:
14. dub 2009 ve 22:36  • Odpověz
Krásné, opět slunečné ráno!
Prioritko, těšíme se na Tebe i na Adrianku:slight_smile:. Jo, a klidně si stěžuj, však si tu také stěžujeme:slight_smile:.
Katko, teda ta chůva jedna přiblblá, takhle Tě děsit, viď? To je děsný. Ale asi všechno OK po spršce, že? A co dnešní noc? Spinkala Bětuška lépe?
15. dub 2009 v 07:32  • Odpověz
Ahoh holky :dizzy_face: krásné sluníčkové ránko :dizzy_face:
Priorito: počítám s tebou i s Adriankou :wink: určitě holky doražte :slight_smile:
Kačí jak ti je, je to lepší? s myčkou už se mi to taky stalo, nevím proč, ale jednou za čas se to blbě rozpouští :unamused: mně se minulý týden povedlo vyprat prádlo bez prášku na praní a zjistila jsem to až u věšení, když na každé druhé věci byly fleky, skleroza šílená :grinning:
jedeme na ten pas, tak mrknu až v poledne....jo a noc u nás krásná, sice usnula až ve 22, ale potom až do 7.15 krásné spinkáníčko :dizzy_face: tak se mi to líbí :dizzy_face:
15. dub 2009 v 07:51  • Odpověz
Dobré ráno,
u nás noc nic moc, ve 3 začla bulit, netuším vůbec proč, tak šla k nám do pelechu a tam usnula a vzbudila se kolem sedmé a až do 7:45 mi vyprávěla. Teď už se válí na zemi. Dopo budeme muset do krámu, nemámu tu ani ťuk :confounded:

Katko zkus si vyndat taková ta stříkací ramena a umýt je a vydloubat z dírek různé věci, u nás tam třeba bylo hořčičné semínko z okurek nebo kukuřice. Ono to to rameno ucpe a pak to málo stříká a nerozpustí to tabletu. Teda aspoň u nás to bylo tím :wink:

Marti dobře pořiďte :wink:
15. dub 2009 v 08:16  • Odpověz
Tak Ondra dnes spinkal od 20.30 do 0.45 kojení, a pak cca od 1.00 do 6.05 s tím, že kolem páté se začal točit v postýlce a já myslela že už bude buidíček, ale byl napříč postýlkou a ještě usnul:slight_smile:,
15. dub 2009 v 08:35  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak chůva ještě jednou zařvala, tak jsem Bětku dala výš a položila jí na záda a už to bylo dobrý. I když se skoro hned otočila na bok. Nevím, co to včera bylo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A tahle noc byla hezoučká, po dlouhé době spala od 21-1.20, pak mě sice vzbudila ve 4, ale dudlíčkem se nechala udyndat do 5.19 a vstávaly jsme v 7.48 :wink:
Takže na naše nynější poměry dost dobré. A teď jsem jí tu zase pochválila, takže další noc bude opět hrůza :sweat_smile:

Martí začínám kašlat, ale zatím je to sucháč co bolí v krku. Rýma stále děsná, 2x jsem si v noci musela vykapat nos, abych mohla dýchat. Ale snad už je to na cestě k uzdravení.
Dobře pořiďte na pasovce :wink:
A s tou pračkou, to je fakt dobrý :wink:

Hani díky za tip, dala jsem to umýt ještě jednou a uvidím, zda to byla náhoda, nebo se to teď bude dít stále. Já mám spíš pocit, že ona blbě spadla, páč jsem jí sundala z talířů. Jakože nepropadla kam měla. Nechápu proč, talíře tam jsou vždycky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Alí tak to jste měli taky krásné spinkání, ne? :slight_smile:
15. dub 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
Jo a přejeme Tomáškovi vše NEJ k 3 měsíčním narozkám :grinning:
15. dub 2009 v 09:09  • Odpověz
Tak to je fajn, že dnešní noc byla u Vás, Katko, dobrá. Já si na naši také nestěžuji.
Nějak se mi dneska nechce ven, cítím se znaveně, tak budu doma, doufám, že si Ondra alespoň na chvíli zdřímne, a až odpoledne vyrazíme na hudební kroužek, snad budu mít více elánu.

K přání všeho dobrého Tomáškovi se připojujeme. Jajinko, hezky si užijte ZOO, nebo kam to dneska jdete.
15. dub 2009 v 09:19  • Odpověz
Martí tak nakonec do Nymburka s mámou nejedeme, kvůli počasí. Nechceš se někde sejít v pátek?
15. dub 2009 v 10:35  • Odpověz
Brý ránko :slight_smile: tak u nás noc dneska úžasná...spala od devíti do pěti - kojo u kterýho vytuhla a spánek do osmi...nádhera. Ráno jsem jen kojila - bez dokrmu - teď mi spí na ruce...ale už jí půjdu vzbudit, dokud není tak hladová...

tak to se na srazík už moc těším :slight_smile: to datum je 24.4. a ještě mi povězte, kam mám přijet ???

My taky přejeme Tomáškovi vše nej k jeho čtvrtročním narozeninám.
Ducky: Tobě brzké uzdravení...je to vopruz, viď? :frowning2:
Matru: jsi mě pobavila s tou pračkou :slight_smile:
15. dub 2009 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz
autor
Alí-Oskarko taky si nestěžuju :wink: :grinning:
A asi půjdu taky až odpo a jen na chvíli, páč se furt nějak necítím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Alí-Pri jj, je to děs. Člověk se pořádně nevyspí a nemám kdy to vyležet, když se tu starám o tu mojí treperendu :grinning:
Srazík bude v cukrárně u Hájka, je to mezi Budějovickou a Kačerovem. Nevím, jak se ta ulice jmenuje, ale určo nás půjde víc od Budějárny, tak si můžeme dát někde sraz, abys nám pak někde nebloudila :grinning:

Hani tak dojde asi na tvou radu. Ta debilní tableta opět skončila v talířích a nerozpustila se :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2009 v 10:49  • Odpověz
Katko, šíleně mě bolí hlava a v krku, snad se to nějak nerozjede. Uvidím, jak mi bude odpoledne, zda půjdeme na Robátka nebo ne. Potřebuji být fit, abych mohla Ondráška zvládat. Je to s ním náročné a náročné a náročnější.

Na srazík se těším, počkejte, sraz je 24.4.? To mi zase něco uniklo, já myslela, že je ve čtvrtek, a to by mělo být 23.4. No, počkáme na Matru co zarezervovala:slight_smile:.
15. dub 2009 v 11:14  • Odpověz
A to počasí se nám zkazí, co? Ale to nevadí, bylo doooooooooost krásných dní. Jdu krotit kňourálka.
15. dub 2009 v 11:15  • Odpověz
Holky ve čtvrtek je 23.4., odpo to jdu zamluvit :wink: ta ulice je myslím Jihlavská, ale jistě to nevím, mrknu až tam pojedu :wink: kdo by netrefil, můžeme si dát sraz na metru, ještě se domluvíme :dizzy_face:
pas je vyřízený, bude 30.4. a od 1-10.5 tam mají zavřeno, tak abyste to věděly, že nebude možné žádat ani o pas ani o občanku :wink:
15. dub 2009 v 11:17  • Odpověz
Hani, pátek by se nám hodil :dizzy_face: snad nebude lejt :unamused:
15. dub 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
Alí tak ti budu držet palce. Náročný to je i s hodným dítětem, páč i to chce chovat a já jsem pak splavená jak blázen :pensive:
A to datum mě ani nedošlo, já vím, že je to čtvrtek a tím to pro mě končí :grinning:

Martí tak jste šikulky. Máš holky v občance? Je to k něčemu nebo ne? Já o tom furt přemýšlím :fearful:
15. dub 2009 v 11:20  • Odpověz
Kačko, já jsem si dělala novou občanku v listopadu 07, takže tam mám jen Kačku...určitě je to dobré, protože jinak musíš všude tahat rodný list a ten je ted tak blbě velkej :unamused: zrovne ted jak si půjdu vyzvednout ten pas, tam mi paní říkala, že ho musím přinést, jinak mi to nedá, kdybych jí měla v občance tak by to stačilo, takže pokud si budeš dělat novou, tak to dobré je, ale pokud ti ještě dlouho platí, tak bych to asi neřešila.
15. dub 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
Martí právě že mi platí ještě dlouho, páč jsem si novou dělala 2006 po svatbě.
Tak já asi ještě počkám, kdyby jsme měli ještě druhé dítě, tak bych je vyřešila obě naráz :wink:
15. dub 2009 v 11:36  • Odpověz
jo, to určitě, abys tam nelítala každej rok, já jsem si jí buhužel musela udělat v tom listopadu, protože mi skončila, Neli už byla v bříšku a měla jméno, ale to mi neuznali :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 11:38  • Odpověz
a jinak, přesně před rokem jsem měla první termín podle MS :wink:
15. dub 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
Martí :grinning: :grinning:
Se nedivím, však třeba u Jájinky to taky byla Gábinka a vylezl Tomášek :grinning:
Jo hele a každý rok? Jako já nechci Klapzubovu jedenáctku :grinning:
15. dub 2009 v 11:40  • Odpověz
no já maslela letos a za rok :wink: né i za dva tři .... :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 11:41  • Odpověz
neříkala jsi, že se budete snažit od května??? už je za dveřma :grinning:
15. dub 2009 v 11:43  • Odpověz
autor
No tak dobře, no :grinning:
Už jsem myslela, že ze mě chceš udělat chovnou samici :grinning:

No úplně původně jsem říkala od května, ale pak jsem to změnila od léta, páč od května, to by byl stále celkem malý věkový rozdíl. Léto bude ideální. :wink:
A uvidíme, jak to půjde, no :sweat_smile:
15. dub 2009 v 11:46  • Odpověz
Kačí chovná samice je dobrý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já si taky myslím, že menší rozdíl než 2 roky je brutální, já jsem se svými 9 lety max. spokojená :grinning: takže jestli třetí tak za 9 let, ale to mi bude 41!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže nic :wink:
15. dub 2009 v 11:48  • Odpověz
autor
Martí :grinning:
Jako my jsme s bráchou o rok a půl, ale já si to nějak nedovedu představit. Teda je fakt, že naši to takhle neplánovali, oba s bráchou jsme náhody :grinning: :grinning:
Já myslím, že ty 2 roky jsou ideální. Zase chci, aby si spolu hráli, aby maminka mohla koníkovat :grinning: :grinning: :grinning:
A třetí dítě klidně můžeš mít v 41 :wink:
Někdo v tomhle věku začíná :slight_smile:
Anebo toho kluka pořídíte třeba za 4,5 roku :grinning:
15. dub 2009 v 11:51  • Odpověz
to ne, nechci být matka důchodkyně, pokud nebude nějaký omyl, tak nám dvě holčičky budou stačit :wink:
15. dub 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
No tak tam toho kluka šoupněte už teď :grinning:
To zvládneš :grinning:
15. dub 2009 v 11:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.