• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Jáji....to je hezký, že si jukla na nás :slight_smile:
Kačko...mamka spíš je zvyklá, přece jen už má několikáté vnouče....a ségře pomáhá hodně často. Protože jak má dvojčata, tak fakt někdy je toho moc, takže má školu vyloženě :slight_smile:

Tak jsem sundala nárazníček z postýlky, už mě rozčilovalo, jak ho Kubíno pořád odmontovával.... :slight_smile:
7. srp 2009 v 17:30  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak jsme doma. Užili jsme si den na chalupě, zavzpomínali, vzali pár věcí a konec. :pensive:

Vařím véču, tak pak ještě přijdu. :wink:
7. srp 2009 v 19:55  • Odpověz
Ahoj holky,
tak skoro cely den jsem tady mela kamosku, blbla s Honzikem a pak jsme jeli nakupovat do Globusu, ale to uz byl prcek protivny. Vykoupali jsme a nastesti spi, i kdyz uspavani bylo na dvakrat, protoze se mu nechtelo spinkat. Dala jsem mu mlicko z 180 ml vody a on by snad chtel jeste. Ja uz fakt nevim co s nim, protoze nas za chvilku s tatkou asi sezere :grinning: Az pujdu k dr, tak s ni budu muset probrat ty prikrmy :confused:
7. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
Hezký večer všem,

tak Ondrášek už snad taky spinká, dneska nějak ne a ne zabrat, a to byl po vypití moře mlíčka tak hodný, mazlivý a tulivý, no co naděláme, že? A když už skoro usnul, tak se do toho šíleně pokadil, takže se tím probral a musela jsem ho uspat, snad se zadařilo.

Peti, taky mám někdy pocit, že nás Ondrášulka slupne jako malinu.
7. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
Holky tak to budeme asi všechny okousané, ptž Bětka by taky furt jedla. :grinning:
Ona je jak pejsek, co loudí. Jakmile meleme pantem, tak kňučí :grinning:

A já musím zase pracovat :pensive: Je toho jak ..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
Katko, Ty jsi ale pracant pracovitý. Tak ať Ti to jde od ruky.
Dneska jsme si na zahradě zařádili při focení, docela sranda:slight_smile:.

Přeji všem dobrou noc, jdu se poumývat a hajdy na kutě. Sousedi tu mají zase sešlost, holt pátek, tak doufám, že nebudou příliš hluční a rozeřvaní.
7. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
Tak dneska na to už prdím. Zadala jsem tarifní zóny pro 2 státy a už nemám náladu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jé, Alí, já vlastně nebyla na rajčeti, tak se jdu juknout :wink:
A jinak vám přeju klidnou noc a ohleduplné sousedy :sunglasses:
7. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
Ahoj holky!
Kaci, ty jsi tedy pracovita jako Ferda Mravenec :slight_smile:
Dneska v noci hlidal Honzulku tatka, ja jsem spala vedle v pokoji, ale stejne jsem se v noci probudila a byla jsem kluky smirovat :grinning:
My za chvilku vyrazime obhlidnout novy jidelni stul a zidle a pak na obidek, takze budu asi nekdy odpoledne nebo k veceru.
Hezkou sobotu!!!

Alco, co sousedi? Vyspali jste se?
8. srp 2009 v 08:05  • Odpověz
autor
Dobré dopo :grinning:

jo, holky, beru pravidelně měsíčně malý peňauz a většinou nic nepotřebují, páč program je zaběhnutý. Takže když něco přijde, tak holt makám a držím hubu a krok :grinning: A je toho ... , jou, jou :pensive:
Dneska snad dorazím tarifní zóny a zadám jim tam pár tarifů, ať už to fachá aspoň částečně :sweat_smile:
A pak na týden pryč a zase až se vrátím, tak bude pokračování. Šéfík mi na to stejně dal měsíc, tak co :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peti tak dobře vyberte, ať se tam vejdete vy dva, Honzík, Maruška, Kubíček, Anička a tak dále a tak dále, prostě všechny vaše další děti :grinning: :grinning: :grinning:

My se chystáme na nákup, musím tu manžovi nechat nějaké papů :grinning: a něco si vzít sebou, hlavně musím koupit i pro Bětuldu :wink:
A jinak práce, práce, práce. Balit budu zítra dopo :sunglasses:
8. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
Hezké dopoledne,
Peti, jj, dnešní noc byla v naprostém klídku - sousedi nevyřvávali. Pěkně pořiďte jídelní stoleček. Manžel teď také dělá v noci chůvičku Ondráškovi, ale většinou spí docela tvrdě a neslyší když se ozývá:slight_smile:, ale spát vedle v pokoji je docela fajn. Dnes se klouček vzbudil v 6.10 a už pak nechtěl spinkat, no nedalo se nic dělat, spinká až teď na zahradě.

Katko, kam razíte na týden? A samy holky bez manžela, jo?
Tak jo, mrkni se na našeho Ondrášulku jak pěkně roste:slight_smile:.
8. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
autor
Alí od neděle do středy budu s kámoškou a jejím Matýskem u nich na chatě a pak přejedu k mámě na chalupu :wink: Táta bude doma a těší se, že se vyspí :grinning: On si šetří dovču na Vánoce, přeci jen to bude lepší, když s náma bude doma přes svátky. Týden to bez něj zvládneme, navíc když budeme ve společnosti :grinning:

Na fotečky jsem koukala, Ondrášek je moc šikovný :wink: Ty ani nepíšeš, že si sednul a tak a přitom na fotkách krásně sedí, stojí a tak. A leze? Se pochlub, mamino :grinning:
Evidentně bude intelektuál, ptž ty kroužky mu jdou fakt dobře. Já koupila Bětuli takovou tu věž, co jsme mívaly i my jako děti, ale jí zatím baví vyndavat jednotlivé kalíšky, pak si vezme dva a tříská s nima o sebe. Že by stavěla nebo skládala, to ne :grinning:
8. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
ahoj kočičky....tak dneska po dvou dnech mi kubík v noci zas spinkal, od 7 do 6 v kuse. Ovšem v 6 jsme museli vstát. to nebylo příjemný...jinak dnes jsme doma, protože večer vezeme děti na to letiště, tak dobalujeme a chvíli půjdeme pak na prochajdu.... :slight_smile:
8. srp 2009 v 11:55  • Odpověz
Ahoj Katko,
tak to Tě čekají samé příjemné dny v příjemných společnostech, viď?
Manžel také bude na svátky doma s námi, ale jak je teď v Praze a my tak daleko v Rumburku, po čtyřech dnech se mu stýská a jede sem:slight_smile:.

Ondrášek je šikovný, je to naše šikulka zlatá milovaná. Tu věž máme taky a synek skládá kalíšky do sebe, zatím ne na sebe, ale za chvíli to jistě zvládne:slight_smile:. Tyhle skládačky, vkládačky ho opravdu baví. Na kolínkách zatím není, v cestovní postýlce nebo na zemi když sedí se přemisťuje po zadečku a když je na bříšku tak couvá:slight_smile:. No, a staví se na nožičky když ho někam posazujeme či zvedáme.

Holky, jak často by dítko našeho věku mělo kakati? Je to nějak určené nebo je to (jako všechno) individuální?

Vladi, no vidíš jak Kubík pěkně zase spinká. My dneska také vstávali v 6.10, ale to je pro mne úplně úžasný. Jakmile je to po 6té je to super.
8. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz
autor
Alí je šikulka. Je vidět, že pohyb ho zas až tak neláká, ale mozeček si brousí o 106 :grinning:
Nevím, jestli je někde stanovené, kolikrát mají děti kakat a myslím, že to určitě částečně individi bude. Každé děcko jinak spaluje. Bětka kaká většinou 2-3x denně, vyjímečně třeba jen jednou.
A Ondrášek?

Vladí tak hezky zabalte, ať jim na Djerbě nic nechybí :wink:

A já jdu zase pracovati. Bětulka spinká, s manželem jsme vepři, tak aspoň se nějak zabavím :wink:
8. srp 2009 ve 14:45  • Odpověz
AHoj holky! Jsme doma. Obhlidli jsme stoly a pak si dali k obidku pizzu, neco pokoupili v Tescu. Samo jsem opet neodolala a koupila Honzulkovi nejake oblecky na zimu :sweat_smile:
Stoly se nam libi 2 - me kulaty a manzovi hranaty, ale tentokrat to asi prohraju, protoze manza je (výjimečně) hooodne neoblobny, takze asi vyberu zidle a potahy na zidle :wink:

Ali, se nedivim, ze se manzovi styska. Manza sice nic nerika, ale je na nem videt, ze se na prcka hrozne tesi. Prcek uz nam ted zacina pekne "povidat", asi bude ukecany po mně :grinning:
8. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz
Katko, přesně tak, v pohybu se nikam nežene:slight_smile:, ale mozek si trénuje velmi a rád, zdá se.
Ondrášek kaká většinou 3xdenně, párkrát se stalo, že vůbec a někdy jen jednou. Takže je to normální, že?

Peti, takže úspěšné nakupování a vybírání, jo?
8. srp 2009 ve 14:49  • Odpověz
Ali, da se rict, ze uspesne, jen to jeste dolatime a pak objedname a zaplatime. Do konce srpna totiz maji akci 10% sleva, pokud si koupis stul + 4 zidle :wink:

Mne se libi tento stul:
http://www.ton.cz/eprevue/ItemInformation.po;jsessionid=hSCeODLvyn5XKNd8DAtfMLUE(XD1QBSK5)?iid=314&seclid=-268909163-1249736440048

Manzelovi tento:
http://www.ton.cz/eprevue/ItemInformation.po;jsessionid=hSCeODLvyn5XKNd8DAtfMLUE(XD1QBSK5)?iid=319&seclid=-268909163-1249736440048

Kaci, ve pri, ju? Te manza nakakal?
8. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
autor
Alí řekla bych, že to normální je :wink:

Petí ty odkazy nejdou otevřít :sweat_smile: My máme doma teda kulatý stůl a zatím jsem spokojená. Vždycky jsme měli hranaté, kulatý mi zatím přijde lepší :wink:
Njn, se nakakal zas kvůi pí... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už mi to fakt se.e :angry: Jsem řekla, že mají v Nextu hezké podzimní věci. A když jsme jeli autem, tak se tvářil jak když spolkl ježka, tak jsem se ho zeptala, proč je na... a on prý že jsem chtěla do Nextu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přitom jsme tam vůbec nebyli, tak ať se jde vycpat. Jsem mu jen řekla, že tam mají hezké věci. No a pak doma čistil toustovač a já mezitím přišla a chtěla začít vyklízet nákup, tak jsem ho obešla a on po mě vyjel, co prý že chci. :angry: Tak jsem mu řekla, co na mě řve, že jdu vyklidit nákup a ať se laskavě uklidní. Už toho mám dost, takové pí.oviny :angry: a on se chová jako malé děcko :stuck_out_tongue_closed_eyes: Se těším, že si od něj odpočinu. :angry: Fakt že jo. Se chová, jak některá ženská co má mrchu :angry: :angry: :angry:
8. srp 2009 v 16:03  • Odpověz
Aha, Kaci, nejak se tam spatne nakopiroval ten odkaz. Musis to cele zkopirovat i s temi cisly a vlozit do listy, kde je netova adresa a teprve potom to funguje :confounded:

No, koukam, ze tvuj manza ma taky sve dny, co :angry: Ja jsem ted zkusila neco objednat z Nextu z UK pres nejakou holku z MMB. I kdyz maji vyssi kurz libry nez je aktualni, tak i tak to vyjde levneji. Tak uvidime, jestli mi to dorazi a jak to bude vypadat :confused:
8. srp 2009 v 16:17  • Odpověz
Kačí....já jsem četla, že jste vepři....pořád jsem nerozumněla tomu, co to znamená, až pak mi to došlo :slight_smile:
Já nevím, že ty chlapi nemají pro to naše nakupování pořádně pochopení :slight_smile:
Holky a vy už takhle nakupujete věci na zimu?? Nechte toho, nebo začnu být nervózní, že ještě skoro nic nemám :slight_smile:
Už máme sbaleno, Lucka šla s Kubínem ven si ho prý užít a psala sms, že jí usnul, tak aspoň budeme moc jet na letiště všichni....
Peti...taky mi to nejde otevřít....my měli kulalý stůl a pak jsem chtěla hranatý s lavicí, tak máme to. Ale teď bych chtěla hranatý se židlema. Prostě vždy chce člověk co nemá :slight_smile:
8. srp 2009 v 17:09  • Odpověz
Vladi, ja kupuju uz na podzim a zimu, ale spis ze se mi to libi a je to za rozumnou cenu :wink:
Manza ted odesel na chvilku ven s prckem, tak si asi pujdu lehnout do postele s knizkou :astonished: :grinning:
8. srp 2009 v 17:16  • Odpověz
Vladi, taky jsem si chtela z Kacky udelat srandu, jestli jsou s manzelem vepři (jako čuníci) nebo ve při :zipper_mouth: :grinning:
8. srp 2009 v 17:18  • Odpověz
Peti....já to pochopila jako vepři.....jako líní....že se jim nic nechce..... :grinning:
8. srp 2009 v 17:20  • Odpověz
Alčo....přávě, že už ten spánek není ono.....do 6měsíců, možná do 7 to bylo super.....
Jinak k tomu kakání, my tedy většinou jednou denně po ránu, ale někdy i dvakrát, fakt jak kdy.....ty máš většího jedlíka, tak třeba kaká i častěji. Kubíno je zlobidlo na jídlo. Závidím Vám, jak píšete, jak děti hezky papají....mně "holomek" nechce sedět v židličce, má strach, že mu něco mezitím uteče :cry:
A Ondrášek je fakt šikulka :slight_smile:
8. srp 2009 v 17:42  • Odpověz
Nikde nikdo od odpoledne, jo?
Tak tedy dobrou noc a krásné sny.
8. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz
autor
holky sorry, já zase makala. Dokonce i odpo, když Bětka spala a pak jsem pokračovala, ptž manža jí vzal ven. :pensive: Mají tam už nějaké tarify, na zbytek si počkají. U toho nebudu sedět zase do půlnoci dneska :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zítra musím zabalit, tak snad to během dopo zvládnu. Pak obídek a razíme a týden válečka na čerstvém vzdoušku :wink:

Petí já to tak i zkoušela, ale nešlo mi to a teď jsem zjistila, že mi vypadl středník, který ale byl rozhodující :grinning: Jinak já bych byla na vážkách, ale oba jsou hezké, takže pokud vyloženě nechceš kulatý, tak ten čtverhraný je hezoučký :wink: A s vepříkama to říkáme schválně :grinning: Někde jsem to vzala z nějakého filmu, či pořadu, už ani nevím :grinning:

Vladí já taky nakupuju už nějaké věci na zimu, nebudu čekat, až všichni proberou ty hezké kousky a na Bětulku nic nezbyde :grinning: Nééé, to si dělám srandu, ale nechci to pak vše kupovat naráz, lepší je to postupně, aby to tak nezatížilo rozpočet :wink:

Holky jdu chrnět, ať jsem zítra použitelná.

Nevím, jestli se sem zítra ještě dostanu, tak kdyby ne, tak hezký týden.
Kubíkovi a Štěpánkovi přejeme dopředu k pidi midi narozkám :grinning:
Pááááááááááááááááá :grinning: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz
Ahoj holky!
Kaci, ty jsi tedy pracovita. No, hlavne, ze manza pohlidal, abys mohla chvili pracovat a mela na to klid. To jsi delala nejakou celni deklarantku nebo tak neco, ze zadavas tarify?
My chceme dneska dopoledne zkusit brusle a pak tatka vari obed v ramci snaziciho obdobi :grinning:
Hezkou nedeli a vsem oslavencum prejeme k mesicninam :slight_smile:
9. srp 2009 v 08:06  • Odpověz
hezké dopoledne....
tak co Kačí...už máš sbaleno?? Užij si to tam a dej vědět, jak byla Bětka hodná :slight_smile:
Já jsem se dneska trošššššku vyspala. Míla vstal ráno s Kubínem, po delší době :slight_smile:
Jinak dětičky už se cachtají v moři, měli odletět včera před půl 10 a letěli až v 1, takové měli zpoždění.... :frowning2:
9. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
jo a děkujeme za přáníčko....já jsem na to zapomněla úplně :zipper_mouth: :slight_smile:
9. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
Krásné poledne:slight_smile:
K přání se připojujeme i my z Beránkova. Dneska se po Ondráškoě obědě, který jdu dnes asi jen ohřát ze skleničky. chystáme na vycházku směr rozhledna Dymník, tak doufám, že nám to vyjde. A my rodiči si tam zajdeme na pozdní oběd, snad tam nebude zahuleno, ale nebývá´... Tak uvidíme.

Ondrášek dnes zapojil do své mluvy "kuku":slight_smile:, a ráno byl tak hrozně roztomilý.
Po 50 minutovém spánku jsme si hráli s autíčkem, posílali si ho po zemi a myslím, že vznikly zase moc hezké fotky, už se těším až se na ně večer podívám (společně s těmi co ještě během dne vzniknou) a pak je až bude Ondrášulka v noci spinkat dám na rajče.

Mějte všichni nádherné odpoledne.
9. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.