• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Kuk holky,
už mám sbaleno, tak vás už jdu jen pozdravit a mažeme :grinning:

Peti nene, celní deklarantku ne. Dělala jsem export sběrná služba, to jsou malé zásilky. Plus k tomu Superusera pro spediční program, který používáme. A aby se ulehčila práce kolegům, tak jim do něj zadávám tarify, aby se jim to po zadání zásilky do systému samo počítalo. :wink:

Tak páček shledáček, jak říkal Pavel Nový :sunglasses:
9. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
Kaci, mejte se moc pekne :slight_smile:
9. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
Jinak my jsme byli dopolko na bruslich, tak jsme zjistila, ze moje kondicka je na bodu mrazu. Byla jsem ufunena, ujela jsem s kocarkem 2 mensi okruhy a pak jsem cekala na manzela u stanku s obcerstvenim :grinning:
9. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
Peti....to chápu. Chtěla bych vyjet na kolo a úplně mám strach, že budu funět :slight_smile:
Alčo....jsem zvědavá na fotky. Kubíkovi se taky líbí autíčka a taky ho baví posílat. Dokonce někdy s ním taky jezdí i sám když je v dobrém rozmaru, jinak hází :wink: Ale na dlouhou procházku s ním to nejde. Byli jsme odpoledne, a tak hoďku dokáže sedět v kočárku, pak si začíná stoupat a popř. kňourat. Vůbec teď pořád stojí, je to hrůza. V týdnu určitě budeme muset zajet koupit ty botičky. Zato mluvit se mu moc nechce :confused:
9. srp 2009 v 18:11  • Odpověz
Vladi, kolo jsem tedy jeste nezkousela. Ale jsem zvedava na dovcu, chceme chodit pesky, tak to budu asi pekne vyrizena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2009 v 19:50  • Odpověz
Holky, ahoj.
Vycházka na kopec s rozhlednou se nám vydařila, dali jsme si tam dobrý obídek a Ondrášek byl celou cestu tam i zpět moooc hodný. Hezky jsme si ten odpolední výletík užili. Teď si připravuji fotečky z dneška na vyvěšení na webík, tak doufám, že to do své 22hodiny zvládnu a půjdu spinkat.

Mějte se tu pěkně, Jaji a Katka jsou na dovolené, tak to tu asi moc žít nebude, nebo se pletu? :slight_smile:

Dobrou noc, kdybychom se tu už "neviděly".
9. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
Krásné ráno, dneska jsme vstávali s Ondráškem v 6.00, už se mu po mlíčku nechtělo spinkat, tak si hrajeme. A možná dneska vyrazíme do města, potřebovali bychom sem koupit vysavač a nějakou pozornost mamince k svátku, je taky Alena, alespoň kytičku - zítra přijede, tak ať pro ni něco máme, že. A ve středu dorazí Štěpánka, hurááá, už se na ni těšííím.

Tak zatím pa a hezký den.
10. srp 2009 v 07:56  • Odpověz
Dobré ranko,
nejvetsi drbny jsou na dovce, tak to tu lehce vazne, ze :wink: :grinning:
Ali, Honzik taky dneska vstaval v 6 hod, pak si s nim hral manza, ale kolem 7.30 hod se mu opet chtelo spinkat, tak spinkal az do 9 hod :slight_smile:
Ali, moje mamca je taky Alena :wink:
Tenhle a pristi tyden to tu bude vetsina slavit.... Alci, Hanky a Petry... snad jsem na nekoho nezapomnela :sweat_smile:
Hezky den!
10. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
caaaf,my na dovče nejsme :slight_smile: ale o víkendu jsme pořád někde....
Alí už jste od 6 vzhůru jo?
10. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahojky, tak jsme dopoledne strávili ve městě, naobědvali jsme se tam, koupili dárky a vyrazili zase pěšmo domů. Doma jsme dali Ondráškovi papů a pak hurá s kloučkem do bazénku:slight_smile:, aby se trochu vyčvachtal, no a teď, po mírných protestech, asi patnáct minut spinká. A já jsem chvíli u netu, no a pak budu asi utírat prach, luxovat, prádlo už se pere, atd. atd., prostě klasika.

To je fakt, teď budou samé jmeniny:slight_smile:.
10. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz
čauky holky, treperendy :slight_smile: tak my jsme se teď vrátili z nakupování botiček Kubíkovi. Byli jsme tam jak jsem Vám házela ten odkaz a hrozně ochotná prodavačka.....věnovala se nám, Kubíkovi vyzkoušela, které botky nám budou sedět, poradila jaké číslo....je to fajn, než to kupovat v nějakém velkém obchodě, kde je problém někoho odchytit.....takže už máme botičky, ale jak není na ně zvyklý, tak jsme už měli nehodu, hodně spadl :frowning2:
A kde vůbec máme Háňu a Prioritku? Taky se dlouho neozvaly...hlásily že budou na dovče?? :slight_smile:
10. srp 2009 v 15:12  • Odpověz
Vladi, tak to gratulujeme k botičkám. Je fajn, že se Vám věnovala prima prodavačka. Někdy bych je nakopala, jak jsou neoochotný a nic nevědí.

Vůbec nevím, kde se nám Háňa a Alča toulají.
10. srp 2009 v 17:50  • Odpověz
A jakpak to, že Kubík hodně spadl? Zakopl?
10. srp 2009 v 17:52  • Odpověz
Vladi, jee, chudak Kubik, doufam, ze nema zadne velke bebi :frowning2: No narazit na ochotnou prodavacku je obcas docela narocne. Hlavne, ze jste dobre poridili :slight_smile:

Honzik dneska dopoledne zlobil, porad breci a saha si do pusinky, tak nevim, jestli se opet zacinaji ozyvat zoubky. Uvidime :confused:

Hezky vecer!
10. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
To máš pravdu s těma prodavačkama.....taky mě to dokáže otrávit.... :unamused:
No on stál a už se zkouší držet jednou rukou a zaklánět hlavu u toho - frajer - přitom ještě nemá tu stabilitu. No a najednou z toho stoje spadl dozadu přímo na hlavu, hrozně to zadunělo a vůbec jsme ho nemohli uklidnit. On tedy se bouchá každou chvíli, ale tohle bylo fakt hodně. Taky jsme se pak od něj až do večera raději nehnuli...ale bude se to muset naučit. No a právě ty botky jak jsou větší a nutí ho držet tu nohu, tak si myslím, že tomu pádu pomohli, bez nich už stál docela a hýbal se docela dobře....
10. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
Peti....já už asi měsíc říkám, že nám lezou zuby.... :slight_smile:
Alčo....moc hezký fotky. Ondrášek vypadá hrozně "rozumně" :slight_smile:
10. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz
Vladi, náš Ondrášek rozumný je, nám tedy přijde na svůj věk hodně vyspělý - tělesně i rozumově:slight_smile: :slight_smile:. Zlatíčko naše. Uspávala jsem ho dnes zpíváním, snad se mu bude hezky spinkat.

Ondra dělá hrozně roztomilé "berany berany duc" - velmi jemně vždy přistrčí hlavičku k nám a dneska řekl "du" znělo to úplně jako duc.

Uklidila jsem celý dům, posekala zahradu a jsem mrtvá, takže půjdu bzry do hajan, předtím do blahodárné sprchy.
10. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
a kdy začal takhle povídat? Co ještě poví??
já jdu taky do vany a brzo spinkat.....doufám :slight_smile:
10. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
Ondrášek povídá už hodně dlouho, v jeho repertoáru je - "táta" "teta" "mama" "veveve" "ta=tak" - např. když něco složí , dále "ta=tam" (slyší auto a ukáže), "kuku" "du", atd.

Tak se mějte, hezké sny a zítra zase pa.
10. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
Holkyyyyyyyyy, ahoooooooooj, tady jsem...

Hledáme nějakou dovolenou, tak všechny volný chvilky vysedávám u netu a sháním nějáký příjemný apartmánek, penzionek nebo hotýlek. Nemáte někdo nějáký tip???

Vladi: já vždycky říkám, že těch bolístek a pádů ještě bude :slight_smile: ale strach bych taky měla...

Alči: teda ty jsi superžena :slight_smile:

Peti: Aduška si sahá do pusinky asi dva měsíce, ale zoubek nikde nevidím, ani to nemá nateklý...

Jsem jí dneska vážila a za tři týdny přibrala asi 200g to je hodně málo, že? Mám už začít s příkrmy??? Já pořád nevím :-/
10. srp 2009 ve 22:06  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky!
Pri a kam chcete jet? My jedeme ns Sumavu do penzionu Sumavous, do apartmanu. Mrkni na www.sumavous.cz.
A ty ji plne kojis nebo davas UM na noc. Adusce uz je 5 mesicu, tak klidne uz muzes zacit s prikrmy :wink:

Ali, tedy Ondrasek je sikovny :slight_smile:

Hezky den!
11. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahoojky,Prioritko,mě malá přesně od 5.měsíce přibírá každý měsíc 200-300g,no jenže my jsme velká žena tak to asi nejde srovnávat no..
Val vy už máte botičky jo?to jakože už chodíte tyjoooo? jo a co ta prodavačka radila,já jsem totiž četla,že má mít dítě prostor tak 1cm..jenže víte jak ona v tom pak zakopává(máme doma kdejaké čísla co jsmedostali už předem)i tak jsme ale dokupovali už 3 botičky..
Alenko tak čtu že z malýho se už klube moc hodnej chlapeček že jo?
11. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
Peti: přes den plně kojím, na noc dávám jednu flašku (180ml) UM. Ale to spíš z mý pohodlnosti (dýl mi po ní spí). No já asi s těmi příkrmy příšít týden začnu...teda ale nechce se mi :-/

Kate: no já myslím, že přibereme tak max. 250g za celý měsíc. Což u kojených dětí je asi normální. Ona je poměrně dlouhá na svůj věk (70cm) ale váží jen 6,2kg . Ale myslím, že tu někdo psal, že dítě má mít v půl roce dvojnásobek své porodní váhy...což máme...tak snad je všechno v pořádku...
11. srp 2009 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz
Jo a Peti, ano, ano..tady po Čechách...je jedno kam. A děkuju za odkaz, juknu na to :slight_smile:
11. srp 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz
pri..tady je to moc pěkný,ale stránky nemají, cena 300 na osobu, nebo 350 s velkou terasou,majitelé moc fajn

jinak vsechny zdravím,zítra jedem dom

peti..pristi tyden se srazime,ma tam byt otaznik ale nevim kde je
11. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
Jaji, nazdarek! Jak to s Tomikem zvladate?
S pristim tydnem pocitam, muzeme klido na Budejarne :wink: Uzijte si posledni den dovci a pozdravuj od Honzika Tomika :slight_smile:
11. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
Bobas, ta fotka, jak je zakližený mezi těma špriclema je fakt dobry :grinning: Mate ohradku? Ja premyslim, jest :confused: li ji poridit
11. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
Jee, se omlouvam, to jsem chtela psat Jarnackum :sweat_smile: Pardon!!!!
11. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
Krásné odpoledne.... :slight_smile: tak jsme dnes byli navštívit kolegy v práci a docela jsme se tam zdrželi. Bylo to fajn, hrozně ráda jsem je viděla....Kubík ze začátku když na něj někdo promluvil, tak spustil, ale za chvíli si zvykl a už to bylo dobrý....pak tam lezl po zemi a vybíral kamínky z květináčů :slight_smile:
11. srp 2009 v 16:16  • Odpověz
Kate....ještě nechodíme, to by mi ještě chybělo :slight_smile: ale stojí a stojí pořád. Tak mi doktorka řekla, že když si stoupá takhle brzy, že by měl mít boty, aby si neničil nohu.....a přesně jak píšeš, bota je asi o cm větší, takže se mu v nich stojí špatně třebě dělá krok a zakopává.... :frowning2:
11. srp 2009 v 16:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.