• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Peti...dík za info :wink: Jinak jojo ožilo , já jsem drbna :grinning: a Tom je furt stejnej se mi zdá
12. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
Jáji....moc pěkný.....a to jste byli s rodičema?? Nebo kdo je na těch fotkách.....jinak vypadáte všichni tam moc spokojeně..... :slight_smile:
12. srp 2009 v 17:10  • Odpověz
vladi...Tomovi rodiče jsou na dovče v jižních čechách a my tam byli taky, tak jsme tam jeden den byli s nima
12. srp 2009 v 19:25  • Odpověz
Tak jsme doma. Byli jsme na prochajde. Prcek uz nechce moc lezet v kocarku, chce jezdit v kocarku na konikach. Dneska i pani dr rikala, ze pry je zvedavy :astonished: Ma byt po kom :grinning:

Zitra a pozitri tady moc nebudu. Manza ma dovcu a hlida, ja jedu zitra ke kadernici, pak tu mam kamosku a vecer jdeme na koncert a v patek mame dopolko rehabku a pak jdeme objednat ten stul a zidle do kuchyne :dizzy_face: Mrknu na vas asi v patek vecer, tak tu moc nezlobte :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
Peti...jaký den se ti hodí to naše rande? :grinning:
12. srp 2009 v 19:49  • Odpověz
Jaji, je mi to celkem jedno, akorat pristi ctvrtek mame kyclicky a v patek asi budu balit, takze optimalne pondeli az streda :wink:
12. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
Peti...ok takže pondělí až středa, tak dám vědět potom co mi písne známá jaký den může ju?
12. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz
Jaji, jj, pak se ozvi :slight_smile:
12. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
tak můžu kdykoli tak si řekni :wink:
12. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
choj holky, jsem byla dneska celý den u táty v Řepích...po cestě domů jsem se ještě stavila na Andělu v Tescu a koupila Adriance plavky, když bude chodit na to plavčo :slight_smile: . Domů jsme dorazily v půl devátý a Aduška nám pak vytuhla u krmení...hodinku kdy jsem čekala na krkánka si zdřímla a pak do jedenácti tady s námi byla, žvatlala a smála se...
Zítra odjíždím za mamkou, pomůže mi uklidit v baráčku, teta bude hlídat a v pátek ráno jedeme pak do mé rodné vesničky za kamarádkama..máme tam pouť a v sobotu oslava...tak to bude prima víkend. V pondělí pak přijede táta a budeme obkládat koupelnu a kuchyň...já teda budu penetrovat a malovat...takže na přijmu budu až ve středu, pokud si s sebou nevezmu notebook, to ještě zvážím...

Jáji: zkoukla jsem fotečky...jsou moc hezké. Muselo tam být prima...ukážu je manžovi a pokud by se mu to líbilo, poprosila bych Tě o kontakt :slight_smile:

No nic, jdu spinkat, ještě nakouknu ráno...
12. srp 2009 ve 23:59  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky!
Posilam vam a prckum rychly pozdrav :slight_smile:
Pri, uzij si vikend, oslavy atd. Akorat to uklizeni by mohl udelat nekdo jiny, ze :grinning:
Jaji, klidne hned pondeli nebo utery.
Mejte se pekne, mrknu na vas zitra vecer :slight_smile: Drzte palce, at dneska vecer neprsi :confounded:
13. srp 2009 v 07:28  • Odpověz
ahoj.....i já jen jukám jak se všechny máte a jdu rychle balit....Míla má nějaké zařizování, tak jedeme s ním a spojíme to s nějakýma návštěvama, popř. výletama....takže vůbec nevím kdy a jak budu. Pak se hned přihlásím....takže moc pozdravujeme s Kubíkem všechny milé maminky tady a krásné dětičky :slight_smile:
13. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
Ahoh holky...jen jukám!
Přeji Alče vše nej... k svátku a ať jí dělá Ondrášek jen samou radost :grinning:

Tak my frčíme...beru noťas..tak večer juknu! Pááááááá
13. srp 2009 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz
Oboum Alenkám vše nej k svátečku :wink:
13. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
tak holky papa :slight_smile:
Jo a taky se připojuju ke gratulantům.... :slight_smile:
13. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
Ahoj holky,
děkuji za blahopřání:slight_smile:. Máme to tu v domečku květinami vyzdobené, dostaly jsme s maminkou k svátku spoustu hezkých vazeb:slight_smile:. Dneska je tu nádherně, hurááá. Byla jsem naproti tatínkovi, který za námi dorazil, takže jsme tu teď v sestavě: Ondrášek, moji rodiče, Štěpánka a já. A je nám tu hezky a veselo.

Dostala jsem hezké dárečky. A zítra vyrazíme se Štěpánkou na výlet do Drážďan - už se těším na sestřičkovské výletničení. Doufám, že bude příznivé a příjemné počasíčko.

Jajinko, fotečky jsou pěkný, hezky jste si to určitě užili.
Vladi, tak pěkné výletničení!
Peti, Tobě přejeme večer hezký Madonnový zážitek!
Alčo, vše nejlepší k jmeninám a krásný víikendek.
13. srp 2009 ve 14:45  • Odpověz
Ahoooooooooooooj, všechny jste fuuuuuuuuuč, jo?
Tak se mějte nádherně.
13. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ahoj holky!
Hlasim, že koncert byl SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER a MADONNA JE TŘÍDA!!!!

Alcam vse nej k svatku a Hance v predstihu :wink:
14. srp 2009 v 00:02  • Odpověz
peti: fajn, že jsis koncert užila a líbil se :slight_smile: Byla tam i jedna moje kamarádka, tak jsem zvědavá na její vyprávění :grinning:

Já svátek včera oslavila prací na baráčku, ale jsem spokojená, udělaly jsme všechno co jsme potřebovaly a to jsme začaly až ve tři odpoledne a v sedm bylo hotovo! :slight_smile:
Aduška teď v noci krásně spinká (ťuk, ťuk, ťuk) budí se jen jednou a pak až ráno kolem deváté...Jinak je to ale neposeda...v bdělém stavu je neustále na bříšku, snaží se lézt, brebtá o sto šest a začíná mi pérovat v kolínkách...a hlavně je s ní sranda :slight_smile:
tak já to tady jdu pobalit, uděla ranní hygienu a tak za hodinku vyrazíme směr Loučeň! Já se taaaaaaaaak těším!!!
14. srp 2009 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz
Holky juk...

www.uberusky.cz

je to e-shop co patří známé a nemá špatné ceny, hlavně si to můžete vyzvednout na hájích a nebo já na srazíku s ní :slight_smile:)
14. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahoj holky,
dneska to bylo narocny. Byli jsme na rehabce, obidku, na nakupu a ja jak jsem nevyspala, tak bych spala snad i ve stoje :pensive:
Zitra jedem k nasim, mamca-Alca slavi svatek a pak ke kamosce omrknout novy byt, tak tady zase cely den nebudu.

Jaji, kdy dame ten srazik?
14. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz
Peti...klidně v ponděli nebo jak chceš?
14. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
Jaji, klido pido. Tak pondeli. Priblizim se tedy na Budejarnu?
14. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
Krásný večer,
zdravím Vás po příjemně stráveném dni se Štěpánkou v Drážďanech, hezky jsme se prošly, nafotili si historické centrum a nakoupily si pár věcí na sebe pro sebe a pro Ondráška a rodiče. Byly jsme dost úspěšné. Fakt perfektní a pohodový den.

Pri, šťastnou cestu a hezky si užijte pobyt v Loučni.
Peti, fajn, že se Ti koncert líbil.
14. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
Peti...jo jo tak ponděli, zajdem na čokoládku?? :wink: :grinning:
14. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
Kampak chodíte na čokoládku, Jajinko?
14. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz
Dobrou noc, papa
14. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
Ali...na půl cesty na Kavčí hory :wink: horká čokoláda s pravou šlehačkou a vaječným koňáčkem
14. srp 2009 ve 22:52  • Odpověz
Ahoj holky!
My jsme dneska spinkali do 4:45 hod, pak chvili Honzik zlobil, ale pak se mnou vytuhnul do 7.30 hod.
Jaji, pocitam s tim. Zitra nebo v pondeli upresnime cas :slight_smile:
Holky, hezkou sobotu!

O vikendu se ma vratit Kacka, tak to opet diskuze ozije :grinning:
15. srp 2009 v 08:04  • Odpověz
Hezké odpoledne,
to je dneska ale nádherně, co?
Užíváme si další krásný den, pečeme si mňam mňam koláče s tvarohem a rybízem, sedíme na zahradě, povídáme, vzpomínáme, je to super. Ondrášek je hodňoučký, ale pěkně vzdorovitý a někdy vzteklý, když nedostane co by chtěl nebo na něco nedosáhne...

Jajinko, tak to si na čokoládce pochutnejte!
A Tomáškovi vše nejlepší k dalším měsíčninkám:slight_smile:.

Hanko, vše nej nej nej k dnešnímu svátečku, doufám, že se máte dobře.
15. srp 2009 v 15:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.