• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Ahoj holky,
pisu jen v rychlosti z mobilu, jsme doma. Musim vybalit, dat prat, proste klasika, vsak to znate.
Zatim
15. srp 2009 v 16:19  • Odpověz
Ahoj Katko,
těšíme se na zprávy z dovolené:slight_smile:. papa
15. srp 2009 v 18:09  • Odpověz
autor
Tak gde se všechny couráte???????? :grinning: :grinning:
Kačenka je tadyyyyyyyyyyyy :grinning: :grinning:
A kdepa je Háňa a Martinka?

Peti Madonna super? Tak že bych udělala blbost, že jsem tam nešla? :astonished: Tak třeba příště :wink:

Jáji na fotky juknu později, manža dělá véču, pak musím pověsit prádlo a pak klepat kosu :grinning:
Brouku asi nebudu moct i tohle úterý na cvíčo, což mě mrzí, ale bude tu sestřenka z Anglie s malou Bellou, tak je mi blbý odejít :sweat_smile: Ještě to promyslím. :confused:

Alí vy jste si klasicky krásně užívali, jak jsem četla.

A je véča, tak pak napíšu víc :wink:
15. srp 2009 v 19:25  • Odpověz
Katko, ahoooooooooooooj,
jsme rádi, že jsi zase na diskusi:slight_smile:.

Marti je do konce léta na chalupě, mají se tam fajn. Ale kde je Hanka to nevím, nějak si nevybavuji.
My se máme skvěle, fakt. Ondráška jsem před chvíli uložila, snad hezky usne, teď už několik nocí spinká 20-6 a pak ještě do 8.20. Sice se v noci docela dost mele a převrací a vzdychá, ale je to super.

Tak napiš víc, jak jste se s Bětuškou měly, co jste všechno viděly, navštívily atd.
15. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj Kaci!
Jak jste se meli? Co manza, styskalo se mu? :grinning:
No ja jsem z Madonny fakt nadsena, bylo to super a urcite bys neprohloupila, kdybys sla :wink: Ty vogo, kdybys videla jakou ma kondicku :astonished:

Hane vse nej k svatku!!!

My jsme dorazili pred chvili domu od nasich a znamych. Honzik byl cely den hodny, ale pri zpatecni ceste rval jako tur, asi mu bylo vedro, ale ja jsem nechtela zapinat klimosku, abysme pak z toho nebyli nastydly a on se v te autosedacce skoro uvaril, chudera :frowning2:
15. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
Tak u nás byly nějaké problémy s usínáním. Bětka spala asi 30 minut, pak se probudila a plakala. A docela dost hystericky. Tak jsme jí chodili střídavě houpat, hladit a tak. Nakonec mě napadlo, že na chalupě bylo 20 st. a doma máme v ložnici 25 st. :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak jsem jí dala napít a bumbala jak vzteklá chudinka. Teď už zase spinká a na mě tam čeká hora prádla k pověšení.¨

Jinak jsme se měly dobře, s kámoškou jsme byli v Dobřichovicích a na Karlštejně. Vyrvaly jsme ten kopec, já s golkama, no děs. Na nádvoří bylo tak plno, že si ani nebylo kde sednout, tak jsme jely zase pryč :pensive:
No a na chaloupce super, sice když jsme tam přijely, tak měla Bětka hysterák, nemohla jsem se od ní ani hnout (náhlá změna prostředí a lidí, ale pak se srovnala a dobrý. Máma jí naučila co to je, takže když si vezme něco do ruky, tak řekně to to je? :grinning: Je to hrozně roztomilý. Byly jsme v Písku, tak jsem jí tam koupila u Bati bačkůrky, aby mohla doma trénovat chození za tím odrážedlem. A pak jsem jí tam koupila dvoje tepláčky, ptž se nějak hrozně vytáhla a z ničeho nic jí je spoustu věcí malých :astonished: Dneska jsme jí k tomu s manžou dokoupili v Tescu sadu body s dlouhým, krátkým a overálky a další dvoje tepláčky :wink:
Jsem hrozně unavená, ptž na začátku týdne mě budil kamarádky Matýsek a na chalupě pro změnu Bětka, která se budila ani nevím proč. Jo a každým dnem budou jedničky nahoře, jen protrhnou dáseň. Je to hrozně vidět :grinning:

Alí ale Martinka by měla být zpátky na chalupě u mámy a tam je internet, ne? :fearful:
Jinak kde jsme byly jsem psala výše :sunglasses:

Peti tak super, že jsi si to užila. :wink: Je mi jasný, že to muselo být super. Madonna je prostě třída :wink:
A my klimkujem na Bětku od mala a už je na to zvyklá, takže jsem dneska v autě udržovala hezkých 21 st. a Bětulka byla v pohodě. :wink: Chudáček Honzulka, ty vedra teda nic moc, že? :confounded:

Tak já jdu pověsit to prádlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Ali...Tomík děkuje :dizzy_face:

Kači ahooooooooj, vítej zpět :slight_smile:)) s tím cvíčem si nelam hlavu, půjdu sama, chápu to :wink:

jinak potvrzuji lezou Tomovi další 3 zuby, takže jich bude mít 7, oujeee :sweat_smile:
15. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
Týýý jo, Jajinko, to je tedy ale už zubů:slight_smile: a lezou v pohodě a v klídku nebo o tom hodně víte (jako že špatný spánek, řev, atd..)..
15. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ali...no včera večer spal a najednou řev takovej že jsme museli chovat, jinak docela v pohodě, občas protiva a včera mu dáseň krvácela asi se kousnul spodním zubem
15. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
Jáji já ti dám ještě vědět, ale spíš to nevidím :pensive:
Teda Tomík bude ale zubatec :grinning: My jsme nějak zubově pozadu :grinning:

A jinak jsem úplně zapomněla, ale dodatečně přejeme vše nej Alenkám a dnes Háně, i když tu není. Jestli ona nekecá na FB a na koníka nekašle :pensive:
15. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
kačí..v pohodě, fakt :wink:

o Hance nevim nic, ale přeju vše nej

Jinak lednovky se přesunuly též na FB, kdybys po mě chtěla pátrat :grinning:
15. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
autor
Jáji co to? Proč jste se přesunuly?
15. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
Holky, přeji Vám dobrou noc.
Ducky, my máme zuby dva, takže určtě nejste pozadu:slight_smile:. papa
15. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz
ducky...no holky se tak dohodly, páč jednu četla rodina manžela a pak jí to dala sežrat a druhou četla tchýně atd
15. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz
autor
Alí dobrou, já půjdu taky :wink: A jsme tu asi poslední skoro nezubatci, i když nám se ty nahoře vyklubou každou chvíli :wink:

Jáji aha, tak to je mi líto. :pensive: Mmch, hezká fotka a fotky z dovči pěkné :sunglasses: Akorát tchánovi bych řekla, že jsi viděla jeho fotku ve 13ti letech a že tam teda rozhodně neměl břicho a měl by s tím něco udělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Holky tak dobrou :slight_smile:
15. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz
autor
Jo a pokud jsem tak neučinila před odjezdem, tak Tomíkovi vše nej k pidi narozkám :grinning:
15. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz
Ahoj holky!
My jsme dneska spinkali do 4.45, papani a pak jeste do 7.30 hod, ale to jsem si prcka vzala k nam do postele. Ale uz ho musim hlidat, protoze ono se mu nejlip spinka na boku, ale on se uz chce z toho boku porad pretacet na brisko :sweat_smile:

Mam tady haldu pradla na prani, tak peru, ale nastesti dneska nemusim varit,protoze tatka nas pozval s Honzulkou na obidek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hezkou nedeli!
16. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
Dneska rano jsme vazili Honzika a ma 7,2 kg :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
Kačí Tomík děkuje

ahoj holky,

dneska v noci sem byla na mrtvici, ve 4 ráno nás Tom vzbudil tím že jakoby lapal po dechu, jsme vylítli jak nevím co, vzala jsem ho do ruky a dobrý, ale klepala jsem se totálně, pak jsem ještě hodinu nespala a kontrolovala zda je v pohodě :frowning2:
16. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
Dobré ránko,

Peti o hromadě prádla mi něco povídej :grinning: My navíc neplánovaně jedeme na chvíli k tchánovcům, páč jsou tam nějací příbuzní, co chtějí vidět Bětulku. Tak až dopere pračka, tak tam sjedem na oběd, chvíli pobudem a zpátky zase prát a uklízet. Berem Bětce aspoň plavky, aby se smočila, když má být dneska to vedro :sunglasses:

Takže vlastně taky nemusím vařit :wink:

Peti teda, to je ho kousek :sunglasses: My shodou okolností taky dneska Bětku posadili na váhu a oblečená, s plínou a v bačkůrkách to tam hodilo 9 kg, tak tipuju, že má tak 8,5 :sweat_smile: Dojedu poslední balík trojek a jedu na čtyřky plíny :confused:

Tak zatím pááá, užívejte neděli :wink:
16. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
Jáji brrrrrrrrr :confounded: , to je teda zážitek. Snad to nic nebylo. :pensive:
My jsme zatím líní vytahovat monitor dechu, ale on tam zas na druhou stranu ničemu nevadí, že? :confused:
16. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
Jaji, tedy fuj fuj. Hlavne, ze je Tomik v poradku.
Kaci, my taky mame porad monitor dechu. Doporucuji ho asi do roku ditete. Nevite, jestli je tam nejaky vahovy limit? Aby ho Honzik nejak nestrhnul :grinning:
16. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
Peti :grinning: Ty jsi Fík teda taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Váhový limit to asi nemá, nevím, nezkoumala jsem to :grinning: Ale leží na něm 8,5 kilová Bětka a ještě ho nestrhla :grinning:
16. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
kačí...no jo ale u nás monitor dechu už ani nepoužíváme, páč Tom je v noci a večer často na čtyřech, takže by to plašilo zbytečně :(( No on měl v ruce plyšáka tak jestli si ho strčil do pusy nevim, ale fuj :confounded:
16. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
Jaji, zitra hlasi vedro :confounded: Neposuneme ten srazik na utery? Je to jen navrh :wink:
16. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
v úterý ale musím dřív dom, kvůli cvičení :slight_smile:) vedro je fuj, můžeme do krčského lesa?
16. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
jaji, myslis v pondeli do lesa?
my razime na obidek, zatim paaaa :slight_smile:
16. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
no klidně, já určo ven půjdu, celej den doma, by mě odvezli do blázince :sweat_smile:
16. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
jaji, a kde si dame spicha? my jsme byli jednou v tom lese, ale smerem od Kunratic. My taky chodime ven, kdyz je vedro, ale vetsinou dopolko na chvilku a pak pozdeji odpoledne do parku, kde je chladnejs...
16. srp 2009 v 16:20  • Odpověz
autor
Baf holky,
tak už jsme doma a další pračka se vrtí :wink:

Jáji sorry, že jsem už neodpověděla, ale najednou jsme začli lítat, abychom vyrazili, že už jsem to nestihla. Bětka si i stoupá a monitor nepípá, takže ani pozice na čtyrech by neměla monitor blbnout. Každopádně já zase slyšela, že po půl roce už nemusí být a vlastně když máš zdravé dítě tak ani předtím, no, to je každýho volba. Je možný, že ten plyšák nebo jestli je chlupatý, tak třeba vdechnul chlupy a bylo :pensive: Snad se to nebude opakovat, kdyby jo, tak samo hned k dr. :fearful:

Peti tak jaký byl obídek? :sunglasses:
16. srp 2009 v 17:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.