• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Ahoj holky :slight_smile:
tak se po dlouhé době hlásím :wink: dnes odpo jsme se přesunuli z východu na západ a budeme tu ted až do konce prázdnin :slight_smile:
ani se nesnažím dočítat, to bych nezvládla :grinning: doufám, že je u všech všechno ok :slight_smile:
u nás nic nového, Neli roste,docela zlobí, lítá a začíná mluvit :slight_smile:
16. srp 2009 v 17:52  • Odpověz
Kaci, obidek byl dobry. Dali jsme si jeste dezert u Hajka :sunglasses:
Akorat Honzula je dneska doooost protivny, asi tim vedrem, nebo zase zlobi dasnicky. Porad knuci a nic se mu nelibi :frowning2:

Ahoj Marti! Doufam, ze si uzivate prazdniny:slight_smile:
16. srp 2009 v 18:00  • Odpověz
autor
Jéééééééééééé Martinka se našla :grinning: Super, že se máte dobře, my taky :grinning: Bětka chodí za ruce, ale sama rovnováhu udrží asi tak 5 sekund :grinning: Dneska už řekla co to je :grinning: Stejná první věta jako u maminky :grinning:

Peti tak dortíček u Hájka, hmmm, mňam :grinning: I když my měli dobrou buchtu u tchánovců, takže jsem si taky pochutnala :grinning: Jen škoda, že má Honzulka blbou náladu, možná je to obojí. Jak vedro, tak zuby, kdo ví :sweat_smile:
16. srp 2009 v 18:05  • Odpověz
ahoj Kačíííííí :slight_smile: já nebyla ztracená, jen z dosahu civilizace :grinning: :grinning:
Neli taky žvaní, umí asi 15 slov českých a zbytek má svojí nelskou řeč :grinning: :grinning:
16. srp 2009 v 18:08  • Odpověz
Kaci, no nevim, rano mel zase trosku zvysenou teplotku, tak ho asi brzy vykoupeme a pujde do hajan. Ted zrovna tady masakruje drevenou berusku, co dostal od jedne tetky :grinning: Jenze to ho zabavi tak na 10 minut a pak bude zase knucet :unamused:
No ja jsem si dala zmrzlinovy poharek. Byla to mnamka, akorat timhle zpusobem asi nezhubnu do tech veci, co mam ve skrini :sweat_smile:
16. srp 2009 v 18:17  • Odpověz
autor
Martí ale to bylo dýl než 3 týdny, ne? :wink: S takovou mě teda v příspěvcích nedoženeš :grinning:
Jé a co Nelinka povídá?

Peti to asi bude mít z toho vedra, ne? Bětka si po návratu k našemu velkému překvapení hrála sama asi 30 minut. Stačila jí Pet lahev, kalíšky a vyfouknutý kruh :grinning:
My jsme se na chatě domluvily s kámoškou, že si zase budeme psát jídlo a hlídat se, že cvičíme :wink:
16. srp 2009 v 18:49  • Odpověz
Kuky!
Marti, ahojjjjjjjjjjjj do civilizace! Užívejte si posledních čtrnáct dní prázdnin.
Jaji, teda ten zážitek s Tomíkem nic mo:frowning2:, asi ten plyšák, viď?
Peti, tak obídek a zákusek dobrý, jen Honzík trochu otrávený a otravný?
Katko, u tchánovců bylo dobře, jo? Fajn, že jste si pochutnali a měli hezké odpoledne.

My včera v noci zažili překvapení - Martin je od úterního večera v Praze, jak jsem tu asi psala s tím, že za námi přijede příští týden. Včera byl na svatbě svého kamaráda v Červeném Hrádku (blízko Jirkova u Chomutova), fotil jim tam a chtěl se svými spolužáky z VŠ strávit nějaký čas a po půlnoci přijel za námi do Rumburku. Docela šokézní, ale pak mi to přišlo velmi milé. Takže jsme tu strávili společně neděli a teď je můj manžel a tatínek na cestě zpět do Prahy s tím, že se Martin vrátí ve středu večer a ještě nějaký čas pobudeme spolu jako rodinka na severu Čech. A pak už, bohužel, zpět do Prahy.

Dneska se těším na pozorování perseid. Sedneme na zahrádku jako včera a budeme pozorovat nádhernou noční oblohu s meteorickými roji, je to nádhera.
Ondrášek bude, doufám, tak hezky spinkat jako dosud, dnes kupříkladu od 20.00 do 6.00.
16. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
Ali, tak to bylo ale prijemne prekvapeni od manzela. Asi se mu styskalo :wink: Ondraskovi pobyt na chaloupce prospiva, snad se to nejak nerozhodi pro prijezdu do zaprdene Prahy :unamused:

Honzik uz spinka. Byl fakt protivny, tak jsem ho brzo vykoupali a vytuhnul u papani, tak snad uz se neprobudi...
16. srp 2009 v 19:51  • Odpověz
Peti, toho návratu do Prahy se docela bojím po takové dlouhéééé době, no uvidíme.
16. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz
autor
Tak u nás se už spinká od 19ti :wink:

Alí to bude asi šok, co? I když já teda musím říct, že když někde jsem, tak i když se mi tam líbí, tak se vždycky zase těším domů, přeci jen doma je doma, tam má člověk všechno :wink:
16. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Ahój, hlásím návrat ztracené dcery :grinning:
16. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
Znáte mě ještě vůbec???? :confused: :sweat_smile: :zipper_mouth:
Katko, já jsem v Rumburku doma:slight_smile:, pořád se necítím jako Pražanda, i když jí jsem už dloooouho. Takže se mi tu moooc líbí a klidně bych tu zůstala, ale přeci jen, je to daleko, manžel práce v Praze a že bych tu v tom velkém domě chtěla být úplně sama s Ondráškem to ne:frowning2:.
Kam jste mi zmizely? :cry:
16. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
Hani,.,, čaaaaaaaaaaaau :slight_smile:)))))))))))))) kde jsi byla???
16. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
Jáji ahoj, konečně někdo :slight_smile:

Byla jsem týden v Nymburce z mamkou a od pátku na chalupě. Jsem se absolutně nestíhala rozloučit :sweat_smile:
16. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ondrášek se už dneska dvakrát probudil a plakal, nevím co ho trápí... No, uvidíme.

Nazdááár, Hani, tak další navrátivší se do Prahy. Měla ses hezky?
16. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
Ali jj, bylo to moc fajn. :slight_smile: a děkuju ještě jednou za přání :dizzy_face:
16. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
To ráda čtu, že jste si užili hezké týdny mimo Prahu. Já si to tu taky užívám a Ondrášek ještě víc.
16. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
Ahooojky, tak já se hlásím jako další navrátilec do Prahy. Všechny moc se Štěpulou zdravíme :slight_smile:
Budu mít doufám zítra trochu času něco aspoň zběžně přečíst. Teď musim mrknout ještě na maily a podobně.
16. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
jééé vítám ztracené dcery :grinning:

tak novinky od nás, Tom se plazí jako o život, péruje na kolínkách, je to mazec :slight_smile:) lezou mu tři zuby, takže bude mít celkem 7 :sweat_smile:

Peti...můžem jet busem od nás k lesu a po prochajdě tam dát bumbání :wink:
16. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
jáji tak to jsou super novinky :dizzy_face:

ali prima že se vám tam líbí, kdy se vracíte?

katch vítej zpět
16. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
Holky, mám tu nějakej problém s fotkou v profilu, tak ji tam teď asi nebudu mít do návratu do Prahy, neva, že?
Nazdááááááááááááár, Katch, já Tě v Praze nevítám, já tam ještě nejsem, ale jsem ráda, že ses ozvala.

Hanko, my se vracíme do Prahy nejspíš příští neděli.
16. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
Za takovou hodinku půjdeme sledovat krásnou noční oblohu a kochat se perseidy.
16. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
jééééééééééé, ahoj holky :grinning:
Tady se to dneska schází jak švábi na pivo :grinning: :grinning:
Tak konečně budeme v plné sestavě :grinning:

Já se omluvuju, ale klepali jsme kosu (Jáji to je fakt dobrý :grinning: ), tak jsem chvíli nebyla.

Alí to je divný, když tam máš fialový čtvereček :confused: Ale chápeme :wink:
16. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
Ahoj holky,

jsem po víkendu K.O. ale jdu se vám pochlubit...máme ZUBaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning:

Zítra dočtu a povyprávím...
16. srp 2009 ve 22:13  •  2 děti  • Odpověz
ducky...si odkoukala od lednovek coo :slight_smile:))

my nebudem klepat nic, páč mě dole pěkně svedí :((((((((
16. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz
autor
Jáji vždyť jsi mi to říkala na zastávce, že tomu tak říká Anac :wink: A mě to přijde fakt vtipný :grinning:

Alí gratulujeme k zoubku :wink: :sunglasses:
16. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz
ducky... :grinning: si to nepamatuju :grinning: :sweat_smile:

alí gratulka z zoubku
16. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz
autor
A na co myslíš, Fíku :grinning:

Půjdu spinkat, jsem utahaná. Dobrou noc :wink:
16. srp 2009 ve 22:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.