• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Ahoj holky!
Jee, take vitam ztracene dusicky zpatky z prazdniny :grinning:
Pri, Adusce gratulujeme k zoubku!
Kaci, klepat kosu, jo? To je jako sexik? Haha, to by me fakt nenapadlo :grinning:
Jaji, v kolik dneska? 13:30 hod. na Budejovicke?
17. srp 2009 v 07:02  • Odpověz
autor
Dobré ránko :wink:

u nás se dneska vstávalo v 6.34 :angry: a to mě už předtím několikrát vzbudila :angry: :angry:

Peti mě by to taky nenapadlo, pochází to od Anacondy z Ledňáčků :grinning: Moc mě to pobavilo :grinning: A jj, je to sexík :grinning:
17. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
krásné ráno :slight_smile:
přejeme Péťám vše nejlepší k svátečku :slight_smile:
17. srp 2009 v 08:42  • Odpověz
Dekuji za pranicko :slight_smile: Ja preji vsem ostatnim Petam vse nej k svatku :wink:
17. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
autor
Ty voe, to jsem ale debil. A ještě si ráno říkám, nesmím zapomenout popřát švagrový, to je Petra a pak jsem přemýšlela, komu ještě. :sweat_smile: Nějak jsem ale nedopřemýšlela, Bětka mě zaměstnala. Teď spí, tak to můžu napravit.

Peťulko vše nej k svátku :wink:

Druhá Péťa sem nechodí, ale kdyby, tak samozřejmě taky přeju :sunglasses:
17. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
ahojky,

Peťulko vše nej k svátečku :slight_smile: srazík ve 13:30 je super, před donaldem?

včera na mladýho spadl stojan s reprákem od domácího kina, naštěstí ne na hlavu, se picnu :frowning2:

jinak kdo je na facebooku, můžete juknout na videjko co jsem nahrávala u babičky :slight_smile:)
17. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
Jáji toho ještě bude :pensive: Hlavně, že se nic nestalo. :wink:
17. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
no to bude, páč on na všecho šahá a tak, takže musím být jako ostříž a už zase leze k botám, se z něj picnu
17. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
Dekuji za pranicko :slight_smile:

Jaji, plati , pred donaldem:slight_smile: Hlavne, ze je Tomik v poradku. No, on je takovy akcni, tak se nesmis divit. Si rikam, ze jeste ze lezime, pak budu mit taky oci na stopkach :grinning:
17. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
Peti..bys měla vidět jak se neuvěřitelně rychle plazí když ho něco zaujme, to jsou mety :sweat_smile:

dáme točenou zmrzku než půjdem na bus, mají tady výýýýbornou smetanovou
17. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
čauky,

Peti taky přeju vše nej k dnešnímu svátku, at Tě prcek nezlobí :slight_smile: :wink:

Já dneska nevylezu ven, to vedro se mi nelíbí. Navíc ještě vybaluju, peru a uklízim :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jáji no a počkej až Tomík poleze, to budou ještě větší mety než to plazení :grinning: Jako ostříž už teď budeš pořád :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 v 11:53  • Odpověz
katch...noo toho se děsím, zatím na to nepřišel, tak snad ještě chvíli nepřijde :slight_smile:)))

my ven jdem, na srazík s Péťou, půjdem do lesa, tak to nebude tak děsný, já bych s Tomem doma celej den nevydržela, by kňoural
17. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
tak mě se teplíčko moc líbí, jenže na chalupě u bazénku je to na rozdíl od Prahy velmi příjemné :slight_smile:
jinak to mám jako Alenka, taky se děsím návratu domů, Nelinka je zvyklá být pořád venku a stále s někým, bude to šok pro nás obě,ale za pár dnů si zvykneme :wink:
Jáji a Péti užijte si prochajdu, v září se přidáme :slight_smile: :slight_smile:
17. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
marti...bazén závidííííím

jinak mě stačilo být skoro dva týdny s Tomem, Tomík byl nadšenej a já na něj nebyla sama
17. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
Ahooj,no tak se taky přidávame k blahopřání..ke svátku Péti..a Péta je Hrusti že jo?
Marti se vrátila z dovči,tu dlouho nebyla..
No to nevím co budu dělat až El vstane v takovém vedru...
17. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
Tak my byly nakoupit a už asi nevytáhnem paty :sweat_smile: Ještě uvidím, ale musím dát prát další pračku a Bětka furt chrupe, tak jí nechci rušit.

Martí to bude šok, co? Tak snad to ustojíte bez větších potíží. :wink: Já už se těším na brusleeeee :grinning:
17. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
Kačí, já už se taky těším na brusle, můžeme vyrazit hned 1. nebo jak se ti to bude hodit :wink: já přes léto docela sportuju, ale taky hooodně papám, takže výsledek žádný :slight_smile:
17. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz
autor
Martí my jdeme hned 1.9. na 10ti měsíční, tak to nemůžu. Tak buď 2.9. (ani nevím, co to je za den) nebo pak od 4.9.. ptž 3.9. jdu zase k zubařce :sweat_smile:
Jinak já provozuju cvíčo s Jájou a jinak taky nic moc, ale chci to napravit. Už jsme se navíc dohodly s kámoškou, že si zase budeme psát jídlo a cvičení a budeme si to kontrolovat. Takhle jsme obě už jednou zhubly :wink:
17. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
Krásné tropické odpoledne,
připojuji se s přáním všeho nejlepšího Petře k dnešním jmeninám a všem přeji hezký den.

Tak už i Adrianka je zoubkatá, docela brzy, co? Gratulace.
Jaji, Peti, hezky si užijte dnešní srazík a neuvařte se. I tady na severu je vedro jako blázen.
Katko, tak klepat kosu mne taky pobavilo:slight_smile:.
17. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
autor
Alí viď? :grinning: Já když to slyšela, hned se mi to zalíbilo :grinning:

Běta odmítla ovoce na sváču, tak to zkusím ještě jednou za 10 minut a když nebude chtít, tak smůla, bude hlady. Takhle si vymýšlet nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
17. srp 2009 v 15:52  • Odpověz
Kačí tak se ještě dohodneme, my máme 2.9 čtvrtou hexu,jinak snad zatím nic nemáme...taky jsem zjistila, že škola začíná až v úterý,budu v Praze už od neděle večer, takže bychom mohly i toho 31 :wink: no je čas na dohodu :slight_smile:
Alí kde máš fotku?
17. srp 2009 v 16:23  • Odpověz
a klepat kosu mě též pobavilo, ale my používáme svůj termín :grinning: ale to neprozradím, to je jenom naše :slight_smile:
17. srp 2009 v 16:25  • Odpověz
autor
Martí jj, dohodneme se, však to teď nutně nemusíme hrotit :wink:

Alča psala, že má nějaký problém s fotkou při připojení z Rumbáče :wink:

Jdu na prádlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a Alí, náměstí v Rumburku jsem hned poznala, ani jsem si nemusela číst nadpis :sunglasses: :grinning:
17. srp 2009 v 16:33  • Odpověz
tak u nás už byla bouřka a po ní už není takové vedro...
17. srp 2009 v 16:39  • Odpověz
autor
U nás ještě nee, ale před chvílí jsem cítila vodu ve vzduchu, tak třeba se to taky chystá :wink:
17. srp 2009 v 16:55  • Odpověz
tady je 27 což je uplně akorát :wink:
17. srp 2009 v 17:01  • Odpověz
autor
Tak tolik máme v bytě, ale to akorát není :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zase budeme mít v ložnici 25 st. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 v 17:44  • Odpověz
srazík super, pak se zatáhlo a bylo hned líp :slight_smile:))

cesta busem ovšem děs, ty lidi jsou debilní, v buse jedny golfky s docela velkou holkou s ní tatínek kterej byl opřenej o sedadlo a stál vedle ní a na druhé straně stála holka a na sedadle obrovskou krosnu a nikdo se nechtěl hnout, tak já prosím tu holku ať to dá dolu že jsme další dva kočáry a ona odvětila: já to pak ale nezvednu, tak jí přítel říká já ti pomůžu, no krááááááááááva :angry: tak jsem se tam nacpala a ten tatínek tam stál dál takže Péťa stála tak nějak divně páč se tam díky němu nevešla, no děs :angry:

kačí...to máš dobrý s tím hubnutím, já nemám pevnou vůli :(((((
17. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
jako sem nasr... až na půduuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Kačko jako Hanka nechala stepík v pondělí, jsme dneska mohly jít :frowning2:
17. srp 2009 v 19:52  • Odpověz
autor
Jáji cože????????? Jak to víš???
17. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.