• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
ježíš to nééééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2009 v 11:56  • Odpověz
Holky, ach jo, já mám zvýšenou teplotu - to mám z toho horka, jak jsem tu psala, trpím na to:frowning2:.
A z Ondry mi ještě strašně a více třeští hlava.

Marti, tak gratuluji ke zvládnutí vyřízení pasu.

Co se týče dalšího dítěte, tak já si ještě ráááda počkám, pořád nejsem zhojená duševně z toho prvního porodu. Takové 4 roky rozdíl mezi dětmi bych viděla, uvidíme.
15. dub 2009 v 11:57  • Odpověz
A Ondra vůbec nechce spát, já se z něj zblázním. Před pěti minutami usínal v postýlce a teď tam vyřvává, zkusím ho tam nechat křičet.
15. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
Martí jo, chlapečka :grinning:

Alí tak to je mi moc líto :frowning2: Já to mám naštěstí bez teplot a bez ukřičeného dítěte :frowning2:
Vezmi si Paralen, ten můžeš i při kojení a měl by zabrat i na tu hlavu. Anebo Ibáč, ten se taky může. Ne po hrstech, ale může se :pensive:
15. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz
Ali to je mi líto

Marti, tak super. Tak se ještě domluvíme kam a kdy dorazím, kdyby lilo, tak můžeme někam dovnitř. :wink: ¨

Katko tak mytí myčky ti nezávidím, já to absolvovala tak před 2 měsíci, jenže než mě napadlo umýt ta ramena, tak jsem si ještě cvičně umyla všechno to nádobí co bylo v myčce, jsem myslela že mě švihne.

Jako dítě si mi sedá v lehátku a málem se překlopilo i s léhátkem :angry:
15. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz
Asi jo, jdu do Paralenu, je to fakt na palici.

Během dvou hodin se musím rozhodnout, jestli vyrazíme na kurz nebo ne. Je mi líto, abychom zmeškali hodinu, ale zase necítím se fakt nic moc. Co mám udělati?
15. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz
ali a nemůžete si tu hodinu někdy nahradit? být tebou radši zůstanu doma a prolívám se čajem :wink:
15. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
Alí taky bych dneska radši nikam nešla. :pensive:

Hani nestraš :sweat_smile: Já to dám umýt ještě jednou bez tablety a pak se na to podívám. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz
Kačí žádnej chlapeček nebude :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Alčo to je mi líto, že ti není dobře e že ještě k tomu Ondrášek nespinká, nemohl by ti to někdo odpo povozit venku? že by sis odpočinula :wink:
Hani, jasně, pokud bude hezky šla bych tím lesem a třeba se můžeme stavit k tom obchodě, jak jsi říkala, no a kdyby lilo, tak si někde sednem a dáme obídek :dizzy_face:
15. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz
Nemůžeme:frowning2:, je to jen ve středu... Tak uvidím, jak mi bude po paralenu.
A Ondra řve a řve z postýlky, byl několik minut zticha, tak jsem si myslela... ale ono prd... ještě ho tam chvíli nechám, mizeru jednoho maličkatého.
15. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz
Bohužel na odpolední vození nikdo není - kromě manžela a ségry i babičky a dědeček pracují dnes do večera, takže mám smolíka pacholíka. Vyrazit ven by pro mne možná znamenalo, že by usnul a byl konečně zticha, i když to také není zaručené...
15. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz
Marti, tak chlapečka už ne, jo?? Já doufám, že naše druhé dítko, přeci jen nechceme aby byl Ondrášek sám, bude holčička - hodná a klidná. Jestli to bude druhý Ondrášek půjde do babyboxu:slight_smile:.
15. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz
Alčo :grinning: určitě to bude hodná holčička, zasloužíš si jí :wink:
15. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ali aha, tak to je škoda, tak to si musíš rozhodnout :frowning2:

marti super, už se mooooc těšíme.Doufám že mi Nelinka Káju něco naučí :grinning:
15. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
Martí malý Míša nebude, jo? A já se tak těšila :grinning:

Alí a zkusit dát Ondráška na balkón?
A tvoje druhé dítě musí být nehodnější holčička pod sluncem :wink:
15. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz
Alčo ještě jsem ti chtěla říct, jak si tady na koníku píšu s jednou kámoškou, tak té holčička taky hodně pláče, jsou ted objednané do Motola do ambulance plačících miminek, tak ti pak písnu, co jim poradili :wink: jdou někdy příští týden :wink:
15. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz
autor
Hani nějakou lumpačinu :grinning:
15. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz
Hani, určitě jí naučí nějakou lumpárnu :grinning:
Kačí Míša by to stejně nebyl, já chtěla Marka :wink: ale už nechci a když sleduju Alču, Jáji a Katchu tak jsem vděčná za hodné holky :wink: i když samo by byl naše zlatíčko :grinning:
15. dub 2009 ve 12:23  • Odpověz
Marti, moje kamarádka tam taky byla a nic moc prý ji neporadili - ani se mi těmi radami nechlubila. Náš Ondra se prostě asi nudí a spát nebude aby něco neprospal - je zkrátka moc akční, aktivní, dráždivý. Asi se s tím nedá nic dělat.

Katko, na balkón jsem to zkusila, ale bohužel tam nedostanu kočárek, takže jen na lehátku nebo v té korbičce, ale nelíbilo se mu tam - okamžitě řev.
15. dub 2009 ve 12:42  • Odpověz
Jo, ale určitě mi napiš, co kamarádce řekli, jsem zvědavá.
15. dub 2009 ve 12:42  • Odpověz
zatím jí poslali nějakou knížku, ale to je spíš o uspávání...no dám vědet, jak dopadnou, navíc se mi zdá,že jí až tak moc nebrečí,když je s námi, tak skoro nikdy, prý nejvíc když jsou samy doma....no uvidíme, co si přinesou za radu :wink:
15. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz
nám řve v kočárku, protože tam nevydrží moc dlouho spát a hlavně mám pocit, že se chce chovat a chovat, ale to prostě pořád nejde!!! Když je bdící tak má možnost koukat z kočáru ven a stejně řve. Pak řve přes den když ho unaveného ukládám do postýlky - nechávám řvát - nechovám. někdy usne ale většinou ne, takže až se trochu zklidní vyndám ho z postýlky...
15. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz
tak snad to přejde, až bude lézt a trochu se zabaví :wink: určitě brzy se to vylepší :wink:
15. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz
i když teď je pokrok, že se chce chovat, v těch prvních 3 měsících řičel furt a když jsme ho chtěli ukonejšit v náruči a mluvili na něj něžně, bylo to ještě horší!!! celkově se to už hodně zlepšilo, ale k normálnímu stavu to má dost daleko. V cizím prostředí se dokáže chovat hezky.
15. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz
Holky, tak já vyrážím, teplota i hlava díky paralenu krapet lepší, Ondra se pomaličku zklidňuje, tak si dá papání a vyrazíme. Mějte se, ahojky
15. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz
ahoj holky,

děkujeme za přáníčko...

zoo fajn ale já si to moc neužila, nejdřív jsme šli pěšky, páč vždy v buse někdo byl a v ZOO předvel Tomáš takovej hysterickej záchvat z hladu, když se vzbudil, že nešel utišit a prso taky nechtěl, přisál se asi až po 20min příšerného řevu, já s ním chodila, třásla , houpala, nic nepomáhalo, hrůůůůůůůůůůůůůza!!!!!!!!!!!

přijde mi že má občas jen žízeň, zítra se zeptám mudry zda mu můžu dávat čaj, jinak ho budu mít u prsa co hodinu :(((( a občas si jen párkrát sosne a konec
15. dub 2009 v 16:32  • Odpověz
Jejda Jáji, tak to mě mrzí. No já bych mu ve vedrech klidně nějaký čajík nebo jenom kojeneckou vodu dala, třeba po lžičkách. Je nesmysl mít ho u prsa pokaždé když bude mít žízeň, to bys nevytáhla paty.
15. dub 2009 v 17:08  • Odpověz
Jo a málem bych zapomněla, s blahopřáním se taky přidáváme :dizzy_face:
15. dub 2009 v 17:09  • Odpověz
Hani...no právě, s tím kojením je to s ním hrůza a je to od té doby co jsou ty vedra :confounded: uz to jsou dva tydny skoro
15. dub 2009 v 17:14  • Odpověz
A zítra jdete k doktorce? Tak se zeptej a když ti bude tvrdit, že mu kojení stačí, že je i na žízeň, tak se nenech odbýt a zeptej se co teda máš dělat s tím, když pak takhle bulí a chce pít co hodinu a že to má od začátku veder a uvidíš. To vodou se podle mě nic nezkazí.
15. dub 2009 v 17:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.