• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Hlasim, ze jsme uz v postylce a mozna se uz i dokonce spinka. Za chvilku ho pujdu zkontrolovat. Jsme zase vecer rvali, byl protivny az hruza :frowning2: Nevim, jestli to bylo tim pocasim.... Melo by se ochladit, tak snad bude lip :wink:
17. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
Peti ochladit se má asi tak na pikosekundu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prý má být vedro až do půlky září :sweat_smile:
17. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
Krásný večer všem.
to je fajn, že jste si srazík, Peti a Jaji, užily.

Ondráška jsem teď uložila, vrtěl se ze strany na stranu, ale věřím, že snad brzy usne a nebude se probouzet s pláčem jako včera. Tady zatím pořád vedro a vedrok, tak uvidíme, zda se sem přižene nějaký deštík na osvěžení vzduchu.
17. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
Kačí fakt jo? Hlavně, že na začátku léta tvrdili, že žádný léto nebude :grinning:

Peti tak Honzík usíná sám? To jsme tu asi jediný, co máme problém s usínáním, Štěpánka musíme buď uspávat v naší posteli nebo usne u flašky - to většinou. Jinak ne :unamused:
17. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
Kacul, Honzik vetsinou usne u jidla nebo ho necham v postylce a zabere. Obcas ale zlobi a nechce spinkat, tak ho musim ukolebat na ruce nebo si s nim lehnout k nam do postele a pak ho dat zpatky do postylky.

Kaci, myslim, ze pristi tyden ma byt chladnejs. My budeme na te Sumave, tak tam takove vedro nebude :wink:

Ali, diky za prani k svatku :slight_smile:
17. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
Samozřejmě, že bude vedro až budou žáci a učitelé do školy, to je celkem klasika.
Maminka (učitelka jak víte) to říká na začátku každých prázdnin:slight_smile:, že nejletnější a nejteplejší dny nastanou až půjdou do školice.
17. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jaji, tak jsem tu zmrzku, co jsem si nedala s tebou vykompenzovala veceri u mekace a ted do sebe laduju bilou cokoladu :sweat_smile:
17. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
Kačí...noo četla jsem to u ní na stránkách, psala to někdy koncem července :angry: chjooooooooooooo

Peti...teeeeeda ty si dáváš :grinning:
17. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
No, jsem cunik, takhle se ladovat cokoskou :sweat_smile: Ale kdyz mam dneska ten svatek :grinning:
17. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
Peti jasnýýýý, si dej :slight_smile:) ty na tom nejsi tak blbě jako já :sweat_smile: :frowning2:
17. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
Haha, no ty jsi tedy vtipna. Vzdyt jsem jako krabice. Driv jsem byvala jako lanka, ale to uz je hoooodne daaaaavno :rolling_eyes:
Holky, brou noc. Jdu si cist, dostala jsem novou knizku :grinning:
17. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
Peti, hezky si čti a dobrou noc.
Tady se bouří, doufám, že to nebude nějaká hnusná ošklivá buřna, ty tu dovedou být e-e.
17. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
já doufám že tady zaprší, dle mapy na idnesu se to žene :grinning:
17. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
A už leje a blesky lítaj.
17. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
Tak já jsem si dneska plánovala jak budu večer na koňovi, protože jsem sama doma a on mi pořád padal a pak už to nešlo vůbec!!! :angry: :angry:

Alí tady v Praze už taky bouří, uvidíme co z toho bude.

Tak brou noc všem :slight_smile:
17. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
Holky pozor, památná věta - já jsem žehlila :grinning:
Jak tu totiž byl manža minulý týden sám, tak instaloval komp maželovi té kamarádky od Matýska a nějak se tam pinknul a spal tam. Tak mu kámoš půjčil košili, no a mě bylo blbý jí vracet zmačkanou :grinning: A když jsem v tom už byla, tak jsem jich pár přejela i manžovi. Je to teda ale fuj činnost :stuck_out_tongue_closed_eyes:

S tím vedrem jsem to někde četla :sweat_smile:

Jáji tak to mě teda pěkně kaká :angry: Tak jdem příští týden zase v pondělí? Já tam chci tu hubenou :grinning:
Jo a víš, že Adajar porodila? 26+0 a zatím to vypadá dobře :wink:
17. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
ducky...mno jasná že jdeme :slight_smile:)) se těším :slight_smile:)

vím a sleduju skoro denně jak je na tom
17. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
Jáji já taky. 2 týdny bez cvíča, jsem si nějak zvykla a chybí mi to :cry:

Tak to jo, já to hledala až dneska, nějak jsem po návratu neměla čásek :sweat_smile:
17. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz
Peti, Peti...ještě stíhám...vše neeeeeeeeeeejjjjj.... k svátku.

Zase nic nestíhám. Dneska jsem byla celej den na baráku a zítra mě to čeká taky...jen mi selhalo hlídání, tak musí jít Aduška se mnou...no nedá se nic dělat.
17. srp 2009 ve 23:49  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky!
Pri, dekuji za prani.

U nas se dneska vstavalo v 6 hod :angry: Ja jsem nespala od 4 hod, kdy bylo papani, jsem nemohla usnout, tak jsem ted docela mimon. Zapla jsem pracku a jdu zehlit, aby nebylo takovy vedro. Chtela bych jit dneska na socialku s tou zadosti o rodicak, ale uvidim, jak bude spat prcek. Aspon aby dopoledne spal delsi dobu, jinak bude protivny jako blazen :unamused:
Hezky den, snad bude dnes trosku lip nez vcera.
Je mozny, ze u nas neprselo? Nebo o tom nevim :sweat_smile:
18. srp 2009 v 07:18  • Odpověz
autor
Dobré ránko,
tak u nás se už druhý den vstávalo v 6.30 :angry: :angry: Já se teda vždycky snažím ještě usnout, ale marně. :rolling_eyes:

Alí tak to s Aduškou hezky zvládněte :wink:

Peti u nás pršelo až někdy kolem 23 hod., tak jsi to asi spíš zaspala :grinning:

Odpo pojedeme naproti sestřence s Isabellkou a zítra tu s námi budou i kamarádka s Matýskem. Chystáme se teda i do Arkád :wink:
18. srp 2009 v 08:21  • Odpověz
autor
Jé a vše nej Honzulkovi ke čtyřměsíčninkám :sunglasses:
18. srp 2009 v 08:22  • Odpověz
Dekujeme. Jsme velci kluci :grinning:
18. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
autor
Holky až usne Bětule, tak jdu dělat cheescake z bílé čokolády s malinama :grinning:
18. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
Kaci, tedy delas mi chute. Prcek spal asi hodku, takze vyrazime na tu socialku. Jeste ziva, ale spat nechce, tak treba usne v kocarku.
18. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
Honzíkovi vše nej :dizzy_face:

dneska na sebe opět Tom shodil stojan s reprákem, se z něj picnu :confounded: on si chce tu hlavu rozbít nebo co :sweat_smile:

vstávačka v 7:30 ale v 5:30 papal :slight_smile:)

jinak dneska nemám tucha co budeme dělat, já tak nesnáším chození ven sama
18. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
přidáváme se ke gratulaci Honzíkovi, už je to velkej chlapák :wink:
my vstáváme každý den kolem půl osmé, takže jsem spokojená, akorát se posledních 14 dnů budí často v noci, rostou jí stoličky,tak doufám, že je to tím a že až vylezou, že zase bude spinkat celou noc :slight_smile: dva už jsou vidět :wink:
18. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
autor
Peti tak jsem olizovala krémík, co zbyl v misce a bylo to nechutně dobrý :grinning:
Tak jsem zvědavá na výsledek. Jinak je to docela rychlý a jednoduchý, asi pěkně kalorický :grinning: a 6 hodin se to má chladit, nejlépe přes noc :wink:

Jáji a přidělat nejde? Už víš, proč mám ohrádku? :grinning: Zrovna před chvílí jsem jí využila, když jsem potřebovala na WC. Bětka tam šupajdila :sunglasses:
Já jsem si za těch 9,5 měsíce zvykla na vození sama, ani mi to nějak neva, ale samo je to lepší ve společnosti :wink:
18. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
Téda Martí, vy budete teda už řádně ozubený :wink:
Já už se snad konečně dočkám jedniček nahoře. To je děs, jak to pomalu roste. Už jsou vidět pod dásní bůh ví jak dlouho, už jsme měly i horečky a stále nic :angry: Tak snad už se dočkáme. :wink:

Jáji mi tak napadlo, že já bych teoreticky mohla ven, pak bych jen sjela na Florenc. Ovšem závisí to na tom, kdy sestřenka napíše, že přijede. Včera psala kolem 16té, takže by jsme si mohly dát spicha třeba kolem 13.30, povozily a já bych pak jen hupla do metra.
18. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
nazdárek,
taky gratulujeme Honzulkovi :slight_smile:

Kačí a když šoupneš Bětku do ohrádky, tak nekřičí, nevzteká se? U nás teda je okamžitě křik, ale my jí stejně doma nemáme, jen na chatě, takže na záchod mám pravidelný doprovod :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Jedničky se nám klubaly snad měsíc nebo i déle :astonished: Ale už jsou obě venku.

My už dneska byli na poště a na prochajdě, bylo celkem příjemně. Odpoledne možná už zase bude větší teplo a to já nemusim, teda aspoň v Praze ne. Zítra jedu k našim a mám radost, že tam nebude švagrová s malou, takže budeme mít s mamkou klídek a na starost jenom Štěpuláka :slight_smile:

U nás byla dnes vstávačky v 5,50 hrůůůza :frowning2: A celkově noc byla děsná, pořád se budil. Jinak vstáváme pravidelně nějpozději v 6,30, nic moc teda.

Jáji to je na prd s tim reprákem, opravdu to nejde nějak aspoň provizorně přidělat?
18. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.