• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Týýý jo, to se rodí jako o život:slight_smile:, gratulace všem maminkám.
Je to rozhledna Tábor u Lomnice nad Popelkou, je to tam super, my byli v okolí s manželem a je to bezva místo na turistické vycházky.
18. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
Alí my chodíme do té Betynky a jsme spokojení, akorát mě tenkrát naštvali s tím jak jsme marodily, ale pak jsme se dohodli...tak kdybys chtěla chodit s námi, tak jsou ještě místa :wink: akorát je to teda v centru.....
18. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
Čusík holky, tak nějak zběžně jsem dočetla, ale pomalu se mi zavírají očička, tak budu reagovat snad zítra večer už z klidu domova v Praze. Jsem dneska vymalovala podruhé obývák a jsem spokojená...zítra ještě přetřu rohy a odpolko pofrčíme do Prahy...
Těším se hlavně na manžílka, ale taky na náš byteček a klid :grinning:
Ve čtvrtek máme poslední hexu a plánuju hlavně spát...jsem nějáká unavená :frowning2:

No nic, jdu spinkat, nezlobte se, že vás tak odbývám...holt únava je silnější než já ...

Dobrou noc :slight_smile:
19. srp 2009 v 00:01  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky!
U nas dneska hrozna noc. Prcek vcera delala odpoledne Sipkovou Ruzenu, pak v pul 8 vytuhnul, ale od pulnoci se porad mlel v postylce a kvikal, ve 2 hod. jsem uz nevydrzela a vzala si ho do postele, ale porad to samy, ve 4 hod rev, ze ma hlad a pak uz jsem ho dala zpatky do postylky, dala si polstar pres hlavu a snazila se spat, protoze si chtel povidat. Ach jooo :unamused:
19. srp 2009 v 07:47  • Odpověz
Vladi, kam jedete na Zakynthos?
Marti, to je tedy uroda kamosu a kamosek :slight_smile: Marti, vy jste taci cestovatele, nebyli jste na Mallorce? Doporucila bys mi nejakou oblast nebo primo hotel?
Ali, to bych byla taky dojata z takoveho darku :wink: Znama pry bude chodit v Petrovicich nekde u Varty, je tam pry taky bazenek. Nebo Hana chodi s Kajou tady u nas na Hajich, pry je to tam dobre, davala mi odkaz.
Pri, se nedivim, ze jsi utahana. To jsi dobra, ze jsi vymalovala :slight_smile:
Jinak vsem preji hezky den, dneska asi moc nebudu. Chci vyrazit mrknout do prace za kolegynema a mozna dame rychle kafco odpolko s Jajou... Jaji, co ty na to? :grinning:
19. srp 2009 v 07:55  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Peti, na Mallorce jsme byli v roce 2OO3 a i když jsme tenkkrát byli spokojení,tak to až tak super není, přijde mi to tam podobné jako ve Španělsku, akorát je tam víc draho, velké hotely, veliké přeplněné pláže, spousta barů,diskoték a žádná extra atmosféra, myslím, že je to tam spíš pro mladé páry,co chtěj pařit.Já miluju Řecko, tu atmosféru, malé pláže v zátokách,příjemní domorodci,výtečné taverny.Ale netvrdím, že se na Mallorce nedá zažít krásná dovolená, taky záleží na letovisku,já si ted nemůžu vzpomenout, jak se to tam jmenovalo.Pro děti je prý dobré Bulharsko, tam já byla naposledy v roce 85 :grinning:
19. srp 2009 v 08:19  • Odpověz
ahoj,

jedem na výlet k Anacondě, mějte se tu :slight_smile:))) kdo by neznal, je to jedna lednovka, Kačka ví :slight_smile:))
19. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
Jaji, tak si to uzijte!

Marti, my jsme byli v Recku na pevnine a na Rhodosu, tak jsem chtela vyzkouset neco noveho. Puvodne jsem chtela na Kanary, jenze tam se leti 5 hod, coz mi prijde docela dost pro me, natoz pro prcka. Takze premyslime o Mallorce, mozna Menorce, Kypru nebo Krete. Fakt nevim, proto shanim reference :slight_smile:
19. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
Brý ránko, tak u nás vstávačka v 8:15 ale noc prapodivná...pořád s sebou mlela, budila se...nevím co se zase dělo...

Peti: já když dělala u Tomi Touru byla jsem na Mallorce na info cestě, takže jsem jí projela téměř celou...záleží na tom jestli vyhledáváte rušnější nebo klidnější oblasti...přeloženo, zda-li se chcete večer cournout třeba po tý jejich hlavní silnici plné obchůdků a restaurací vedoucí podél moře nebo raději klídek. Ale rozhodně to není tak, že tam bude hotel a široko daleko nic. Ona Mallorka je na můj vkus moc přehotelovaná. Průvodkyně nám povídala, že to tam neohlídali a třeba v tom nejživějším letovisku El Arenal je to jeden osmipatrovej hotel vedle hotelu a to ve třech i více řadách, takže lidí mraky, ale třeba my to máme rádi...klidnější je třeba S´Ilot, líbila se mi i Palma Nova a hotel Tobago...do něj jsem přímo zamilovaná :grinning:
Ale jinak je to přesně tak jak píše Marťa...
Mě se nejvíc líbí v Chorvatsku u našich známých, kdy to máme k moři přes silnici, je to levný, paní je češka takže bez jazykové bariéry a to moře a nad ním to pohoří...no nádhera! V zimě zase zasněžený Alpy...jééé, já už bych tak ráda někam jela...
19. srp 2009 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz
Peto, já bych asi volila ty Kanáry, ono když už letíš tak je skoro jedno jestli 3 hopdiny nebo 5, moje ségra byla mna Tenerife a moc se jim tam líbilo :slight_smile: já bych tam chtěla jet o jarních prázdninách, jen tam na mě asi bude zima :frowning2: a z toho co ještě píšeš bych volila Kypr, tam jsem ještě nebyla :wink: a Krétu miluju, hlavně jih, tam bych se taky ráda vrátila :slight_smile:
19. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
Pri, no my chceme jet s prckem, tak spis neco klidnejsiho, ale ne zase uplne mimo, spis nekde na kraji mesta, abysme pak mohli vecer se jit cournout nekam na promenadu. Diky za info. Mrknu na to :wink:
19. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
Peto určitě něco vyberete a kdyže to chcete jet?
u nás je dnes zase krásně, takže budeme bazénkovat :slight_smile:
19. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
19. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
Marti....Já si myslím, že Kubík je na to ještě malý, že by z toho z toho moc neměl a my bychom si taky neodpočinuli....týden to snad zvládneme. Moje mamča si ho moc neužije, bydlí dost daleko, takže ta je i docela ráda, že bude hlídat a bude s ním, takže po výčitkách co jsem měla a co mě holky tady řekly, ať nemám už se těším.....možná ještě hůř než já to nese Míla, ale nakonec uznal, po naší společné dovolené :grinning: že potřebuju "dovolenou" :grinning: Teń od Kubíka nechtěl....
19. srp 2009 v 11:55  • Odpověz
Alčo....díky za podrobný popis chlebíku :slight_smile:
Peti....a vy se chystáte taky někam na dovču?? Teď někdy??
19. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
já mám smolíka, vždy když mám chvíli tak nikde nikdo....tak jdu něco dělat, než se mi probudí "zlobidlo" :grinning:
19. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
Krásné odpoledne,
u nás je nádherně, takže jsme střídavě venku a pak zase doma a koukáme na atletiku.
Peti, jj, o Vartě vím, ale tam mi nabídli pro nás nevhodný den, takže musím zkusit něco jinčího, uvidíme uvidíme. A do centra se mi, Matru, po pravdě moc nechce, no uvidím ještě se poradím s manželem.
Jaji, jak sis užila výletík s Anacondou?
19. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
Vladi, u nás by to bylo stejné, i kdybych se já rozhodla, že pojedeme bez Nelinky, tak by to Míša nedovolil.Ale já jsem ráda, že jsme jeli všichni :slight_smile: tak si to krásně užijte :slight_smile:
19. srp 2009 v 16:56  • Odpověz
baf,

výletík byl supeeer, poznala jsem další dvě nové tváře, nasmála jsem se jak nikdy :o)))) Kubík od Anac leze a dělá most nebo jak to říct, prostě si stoupne na nohy a opírá se o zem rukama, nevim jak to lip popsat a skoro sedi , sem čuměla :slight_smile:))
19. srp 2009 v 18:42  • Odpověz
Vladi, ten hotel, co mate vybrany si hodne chvalila jedna holcina z jarnacku. Pry tam chteji jet pristi rok s prckem. Tak urco budete taky spokojeni.

Jaji, to je super, ze sis uzila srazik.

Marti, my jedeme pristi tyden na Sumavu na tyden. K moricku planujeme pristi rok, ale mozna to budeme zamlouvat uz ted na podzim/v zimě, tak shanim informace.

Ja jsem dneska byla v praci, docela jsem se tam zdrzela. Dala jsem si s kolegynkama obidek, pak jsem obesla kramky na budejovicke, koupila prckovi v Jumbo-jet moc pekne bodynko a pak jsme meli spicha s tatkou na Chodove a sli jsme domu pesky, takze jsme dorazili domu az kolem 19 hod. Prcek spinkal odpoledne jen chvilku, tak byl nejaky pretazeny a protivny, ale doufam, ze snad bude spinkat celou noc.
Zitra odpol nas cekaji kyclicky, tak jsem zvedava. Snad to bude v poradku :confused:
19. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
Se mi dneska prcek normalne procural pres den pres obleceni. Posledni dobou se mi to stalo po nekolikate, ze se bud procural nebo prokakal a to porad pouzivame stejne plinky. Tak jsem dneska vzala na zkousku Pampers...
19. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
Peti a co používáš za plenky?
19. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
Jaji, Huggies Premium. Doted to bylo v poho, nevim, jestli je to tim, ze se vic hybe. Minuly tyden se prokadil az na dziny, o vikendu pocural Vaska a dneska se mi pocural v praci, jeste, ze jsem mela nahradni obleceni :rolling_eyes:
19. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
fakt jo? mě teda neprotekl ani jednou a hejbe se jak o život a čůrá ještě víc
19. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
Hmn, tak fakt nevim proc :rolling_eyes: Jsem koupila ted na zkousku ty Pampers s tema vytahovacima paskama na zapinani i na prdelce, tak uvidim :rolling_eyes:
19. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
na zapínání i na prdelce?? co to jeeee
19. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
Baf holky :grinning:
Po celým dni první chvíle klidu a hned letím na koně. Chudák manža :sweat_smile:

Byly jsme s dětma v Arkádách, tak jsem si tam koupila boty na zimu, Bětce krásnou čepici s rukavicema a k ročku xylofon od Lamaze ve tvaru ptačí budky.
Sestřenka taky koupila spoustu věcí Belle, měla chudák pak v ruce další tašku a bude se modlit, aby jí s tím vzali do letadla. Říkala, že prý jim bude říkat, že má za chvíli rok (10.9.) a že v Čechách slavila s rodinu, ptž sem teď nějakou dobu nepojede :grinning:
A kámoška koupila Matýskovi taky pár věcí.
Pak jsme si daly coura domů, přes Kavky a tady ten cheesecake. Bombaaaaaaaaaaa :grinning:
Večer jsem holky odvezla na letiště a teď už jsme v klidu, sami :sunglasses:
19. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
ducky...čus, proč si neřekla kámoška si otevřela e-shop a má tam hračky od lamaze, za kolik si ho koupila?
19. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
autor
Jáji no, jo, vždyť jsi sem házela i odkaz. Tak teď už je to jedno :pensive: Koupila jsem ho v Bambuli za 599,- Kč. Kouknu k ní, kolik jsem prohloupila.

Anac zase perlila? Jo a tomu, co dělá Kubík se říká komín :grinning:
19. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
ducky..449 ehmmm :unamused:
19. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.