• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Hm, tak příště si to budu už pamatovat :angry:

Hele budeš mi muset zase vyprávět historky Anac, když už nepíše na koně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz
no to si pamatuj :slight_smile:) má to za docela fajn ceny :slight_smile:)

počkej ti zkusím něco najít
19. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
Sorry, začuměla jsem se na Top Star :sweat_smile:
Navíc stejně asi půjdu za chvíli do hajan :pensive: :confused:
19. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz
Ahoj holky!
Jaji, spatne jsem to napsala, ma takove to perovani jak na zadecku, tak i na tech nalepovacich postrannich paskach a to Huggies nemaji. NO, dneska jsem mu na noc dala Huggies a opet se mi procural az na postel, ale musel az k ranu, protoze ve 4 hod na papani byl jeste suchy. Tak fakt nevim :slight_smile:

Kaci, super, ze jste si to uzili.

My dneska odpolko jdeme na kyclicky, tak pak poinformuju. Snad to bude o.k.
20. srp 2009 v 08:02  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak dnes zase vstávačka v 6.30 :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Peti já jsem taky Huggiesačka, Pampers jsme dostali od tchánovců a velmi brzy letěly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jednak byli napuštěný nějakou látkou a když se tam Bětka vyčůrala, tak to divně smrdělo a druhak okamžitě protekly, když se vykadila :angry: Huggiesky nám protekly jen párkrát a to většinou v případě, když se dostala ke konci váhového limitu a ještě jsme neměli tu další řadu. Teď např. dodělávám 5-9 kg, Bětka má tak 8,5 kg a občas protečou. Vím, že až přejdu na 4ky, tak to bude zase dobrý. :wink:
20. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahoj ženy :grinning:

tak jsme zpět v Praze. Přijely jsme včera v deset. Stihli jsme téměř všechno, už jsem stáhla i i fotečky...chci je pak hodit na MS, tak pošlu odkaz...

Kačí u nás taky dneska vstávačka dřívěji než obvykle - v 7:00. Normálně vstáváme v půl deváté...ale už zase spinká, tak se jdu s ní taky natáhnout...ve dvanáct máme očkování a pak pojedeme do Uhříněvse, taťkovi pro dárek...

Vrani/hani: ty dudlíčky...nevadí když si je vyzvednu příští týden? Zítra kolem 12cté totiž musíme zase na baráček, měli by přivézt materiál na fasádu...
20. srp 2009 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz
Kuk holky, moc nebudu, chci poklidit, mám tu žehlení a Kája má nějakej blbej den, teď mi tu hrozně dlouho bulela a nemohla zabrat. Nakonec se podvolila a spí u nás v posteli, tak doufám že neslítne.

Peti a co máte za velikost a kolik malej váží? Třeba už by potřeboval větší, je divný že ti takhle protéká. Já už "prémiový" značky nekupuju, fakt v tom nevidím rozdíl a nejvíc u nás frčí ta privátní značka z hypernovy a pak z lidla.

Ali jasný, dudlíky počkaj :wink:
20. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
jáji o jakém shopíku to mluvíš? :confused: :dizzy_face:
20. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
Alí teda, jste šikulky :wink: Už aby to bylo, viď? :sunglasses:
Bětka teď taky chrní, ale já už přes den nespím, páč bych pak nemohla spát v noci. :sweat_smile:

Hani eshop www.uberusky.cz je Jáji kámošky z Lednovek, tak jukni. :wink:
20. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
Ahoj holky,
my mame 5-9 kg a prcek ma neco pres 7 kg. Tak fakt nevim :rolling_eyes:
Hani, ja je kupuju vetsinou v akci. Ted jsem mu dala zkusebne ty Pampersky, tak uvidime...
20. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
Tak prcek uz se vzbudil, spal asi 45 minut. Dve patra pod nami maji cokli a ty tam same vyjou na mesic, tak ho to asi vzbudilo. Uz me fakt se...ou, protoze predevcirem vecer tam zase stekali jako o zivot a to uz jsem ockovala manzu, at tam za nima normalne jde a vynada jim, ze to fakt neni mozny!
20. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
Peti tak nevím. Zkus Pampers, za to nic nedáš. Mě přišly fakt děsný. Já mám teď asi 4 balíky Huggiesek 4 z akcí a pak chci zkusit Babylove z DM. Kámoška si je pochvaluje, tak bych to taky zkusila.
20. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
Peti nevím no, možná bych zkusila jednou koupit větší a uvidíš. Mně pampers přišly ok, častěji mi naopak protékaly huggiesky. Babylove nejsou špatný, ale jsou jediné po kterých se mi kája oprudila. A taky divně smrdí. Lidl i hyperka mají pružící ty pásky a parfémované nejsou vůbec :wink:
20. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
jo a ještě jsem chtěla k těm z hypernovy, že je mají i v albertu, ale jsou tam o 40 dražší, tak bacha a jak v H tak v A prodávají dva kusy na zkoušku :wink:
20. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
Hani, diky za tip! Tedy s tou cenou to je sila! Mrknu na Chodove a zkusim ty zkusebni :wink:
20. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
peti jinak ty zkušební stojí stejně tam i tam. Myslím 16, ale abych nekecala..
20. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
tak jsem koukala na ten shop a mají teda super ceny :dizzy_face:
20. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
Tak nám v Pampers pokaždé vyteklo ho.. na záda :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: V Huggieskách nikdy.
Prý jsou taky dobré Rossmann plínky, ty kámoška taky měla. Já pak budu testit, teď dojedu ty Huggies :wink:

Hani už taky vím, že tam mají dobré ceny :frowning2: No nic, xylofon je už doma, tak příště se juknu tam a vezmu to od ní.
20. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
jj, je to individuální, ostatně jako všechno. Což mi připomíná, že musím Káje koupit plíny :rolling_eyes:
20. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
Kaci, ja jsem ted koupila Honzulovi ty fialove Pampers Active Fit, ne ty klasicke modre.

Taky jsem koukala na hracky. Chtela bych tam objednat nejake hracky k vanocum. Libil se mi ten mluvici kyblik a pak takove auticko se zviratkama, kdyz mame doma chlapecky :grinning:

Za chvili vyrazime na kyclicky, tak se pak ozvu. Zatim papapapapapapapapapapapa :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
autor
Peti tak to bude asi taky ten problém, že já dostala ty modrý, který neměly ten pružný pásek na zádech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak pak poreferuj, jak jste na tom s kyčlema a jestli třeba Honzík nepočůral dr. :grinning:

U nás byl teď hysterák. Plivala svačinu, tak šla do postele, já odešla a zavřela dveře a v tu ránu ječela. Tak jsem se musela obrnit, abych tam chvíli nešla. Ona ale moc dobře ví, co na mě platí, páč když začne volat mamam takovým zoufalým hláskem, tak já hned letím :grinning: Už spí, jsem jí uhoupala.

A kde je dneska paní double Tomíková Jájinková?

Martinka se asi sluní a Alči jakbysmet :grinning:
20. srp 2009 v 16:04  • Odpověz
já, já, já jsem tu...jsem jela do Uhříněvse manželovi pro dárek a pán mi ho jaksi zapomněla nachystat...tak mám prdlajs :angry:
20. srp 2009 v 16:56  •  2 děti  • Odpověz
Krásné odpoledne, všem.
Peti, tak jak jste dopadli na kyčličkách? Všechno v pořádku?
Včera se mi Ondrášek také pročůral v Huggieskách, ale je to snad úplně poprvé za celou dobu co je používáme. My už delší dobu jedeme ve 4, ještě tu mám jedno balení v počtu 44ks, a mám pocit, že jsou Ondráškovi jen tak tak, takže asi brzy zakoupíme 4+, aby byly pohodlné a netlačily, jen aby neprotékaly.
Jééé, ahoj Hanko, jsem ráda, že Tě tu zase po delší době vidím. Jak se Vám vede? Asi dobře, viď?
Pri, copak chystáš manžílkovi za dáreček?

U nás dobrý, jen mne teď trochu více zlobí manžel, tak mne z toho bolí dost hlava a to horko je šílený. Zrovna se chystám, že půjdu sekat trávu, ale nevím nevím.

A ten beruškový shop je fakt bezvadný, pořádně to prozkoumám a asi si něco vyberu pro našeho kloučka, který z pusinky vyluzuje skoro dokonalé "r" - jak si jezdí autíčkem tak říká regulerní brrrrrrrrrrrrrrrrrm. Šikulka. A také je dnes samé "koko" a "kuku":.-) a naprosto úžasně dělá tááááááááákhle jsem velikej.

Jen se nám trochu více zkrátilo denní spinkání, takže spinkáme 2x cca 35 minut. Asi jak se blíží návrat do Prahy, klouček to vicítil a vrací se, bohužel, do svých starých kolejí.
20. srp 2009 v 17:14  • Odpověz
autor
Alí to mě mrzí s tím dárkem, to je teda pán pěkný pitomec :angry: Co to mělo být?

Alí jak může vůbec Martin zlobit? Tomu se mi ani nechce věřit :astonished:
A Ondrášek je šikulka. Je to prostě intelektuál :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 17:47  • Odpověz
Ahoj holky, Kačenka měla pravdu, celý den jsem se opalovala a hrošila v bazénu :grinning: paráda, už se nám to krátí, tak si to pořádně užíváme :slight_smile:
plenky- my jsme taky huggieskový :wink: ale ted jsme měli i pampersky a v pohodě, velikost máme 4 a stále čerpáme z toho co jsem, nakoupila před létem :wink:
jinak Nelinka strašně zlobí u jídla, né že by nechtěla jíst, ale odmítá sedět,ale já prostě odmítám za ní běhat, takže když vstane, tak nic nedostane, je to sice blbý, že nic moc nesní, ale to si zvykat nebude, dneska už jsem jí i dala na zadek, ale je jí to jedno,ještě se smála a řekla že jde kopat, což znamená koupat a odkráčela k bazénu, je to potvora a ještě si s ní užijeme :unamused:
Alí k roku už děti spinkají méně, to je normálka, takže xs neděs starých kolejí :wink:
20. srp 2009 v 17:48  • Odpověz
Ahoj holky,
jsme zpatky, kyclicky jsou v pořádku, jadýrka máme, tak už tam nemusíme :slight_smile: Pana dr. nastesti nepocural, ale bylo tam hrozne moc miminek, fakt sileny :rolling_eyes:

Ali, jak to ze zlobi manza. Mne taky :pensive: Odjel na 2 dny na offsite, zitra vecer se vraci a v sobotu rano jedeme na dovcu, takze musim vsechno pripravit a zabalit sama :rolling_eyes:
20. srp 2009 v 17:54  • Odpověz
autor
Já to věděla Martí :grinning: A s jídlem tě plně chápu, Bětka jí už teď výhradně v židličce, jen venku samo v kočáru. Do budoucna chci, aby to měla vštípený, že se jinde nejí. Taky se jí snažím dávat furt nohy dolů a vysvětluju, že si je nemůže držet u jídla, že když se jí, tak se jí :grinning: , ale to zatím úspěch nemá. Tak mě to dneska už nakaklo a svázala jsem jí je plínkou :grinning: Byla vykulená, ale dala pokoj :grinning: Akorát tu sváču na mě prskala, tak šla spát bez ní. Když by chtěla, tak by jedla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A Bětka se mi taky stále chechtá do ksichtu, když na ní křičím, dívám se fakt přísně, když jí třepnu přes ruku a podobně. Přivádí mě to k šílenství. Už aby poporostla, to bude chodit do kouta :stuck_out_tongue_closed_eyes: a bude chápat, proč tam jde. Takhle z toho má výtlem, že máma křičí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning:

Peti tak to je super, že máte jadýrka. Už budete mít klid :wink:
Já ty offsity nesnáším, manža už je měl i v minulý práci. Ať se druží na pracovišti, viď? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
20. srp 2009 v 18:00  • Odpověz
ahoj holky....já nestíhám....teď jsme se vrátili z Motola z pohotovosti. V půl 3 ráno se mi děti vrátily z Djerby a Lucce nebylo dobře a odpoledne dostala zimnici, 40 horečku, zvracela....tak jsem kolem ní lítala a nakonec jsme raději jeli aby jí prohlídli. Dostala nějaký prášek na bolest a injekci, aby nezvracela a naštěstí to není nic vážného...tedy snad. Teď spinká a nás čeká za chvíli koupání atd.....
Takže se nenudím....tak zatím papa
20. srp 2009 v 18:05  • Odpověz
Jee, Vladi, at je Lucce brzy lip. Nerekli co to je?
20. srp 2009 v 18:18  • Odpověz
autor
Vladi ať je Lucce brzo lépe :pensive: Jojo, škoda, že 14ti leté holky nemůžou vézt proxilaxy v podobě slivovice nebo něčeho jiného. My měli na Djerbě hruškovice, každé ráno malinká panáček a nic jsme nechytli :sweat_smile:
Hlavně, že to snad nic není :confused:
20. srp 2009 v 18:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.