• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Čaos ženos :slight_smile:

Marti ty se teda máš :slight_smile: My na chalupu razíme zítra a budu tam až do př. neděle, tak musím juknout na počasí.

Dítě má dneska řvací den, jakmile je v posteli chytí hysterák, mám podezření na zuby, po calgelu se vždycky trochu zklidní. Vypadá to že jí rostou dvojky.

O chlapech ani nemluvte. Ten můj sice na žádný offsity nejezdí, ale včera jsme se taky málem zhádali. Naštval mě minulý týden, jak jsem byla s kájou celý týden u našich, v pátek pro nás jel a že v sobotu večer jde ke kolegyni z práce na mejdlo, že tam pojede na otočku (výlet 160 km jen podotýkám) :angry: Tak jsem utrousila nejdřív něco o blbosti jet tam a zpět a pak jsem naštvaně řekla že kdy už ne kvůli káje, tak by mohl být večer aspoň se mnou když jsme se týden neviděli že... :angry: Byl naprdnutej, ale pak si to z chalupy zrušil sám, myslím že se mu nechtělo ale tváří se, že to rušil kvůli mně. No a včera jak jsme se málem chytli tak se to točilo kolem toho a tak vůbec.

Holky mně ty chlapi někdy serou. Jako když se podívám na jejich den, tak ok, jsou v práci. Ale to my v podstatě taky. Jenže oni přijdou domů, navečeří se, jdou na net, někteří si zahrajou a kytaru, hru na pc, kouknou se na seriál, chvilku si pohrají s dítětem a jsou vyzývaný. Moje dnešní náplň byla celodenní žehlení, bavení káji, věšení závěsů, koupání, odbíhání ke řvounovi.... a teprv teĎ jsem se sem a chvíli utrhla než půjdu utřít prach, vyklidit myčku, uklidit prádlo a naložit myčku. Ne nev...li byste se na to???

Pardon za výlev, ale už mě to občas fakt točí. Těším se že od září najedeme s tchýní na systém - jednou týdně venčení káji cca od 12 do 19. Plánuju ten den vždycky uklízet, tak snad tu aspoň nebude bordel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2009 v 18:55  • Odpověz
autor
Tý voe, tam měla být profilaxe :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hani tohle naprosto chápu, jenže oni ti chlapi mají většinou pocit, že rodina na nich závisí a je to strašná odpovědnost a to, že ženská celý den kmitá nevidí a nedokážou si to představit. :angry: Když pak mají o víkendu dítě zabavit, vezmou ho většinou k telce nebo počítači :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Manža teda doma musí luxovat a vytírat a z toho nepovolím, nebudu tady všechno dělat sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A až Bětka přestane být mamánek, tak je taddy třeba nechám na víkend a někam pojedu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak! :angry: :grinning:
20. srp 2009 v 19:29  • Odpověz
Hani, me taky pekne panove tvorstva se.ou :unamused: Manzovi jsem za trest nevyzehlila pradlo, at si ho zitra vyzehli a zabali si sebou na dovcu.
Jo, v tydnu jsem mu rikala, ze jsem si koupila knizku, az nebudu vedet roupama, co na dovce delat, tak ze si budu cist. Tak nechapave koukal, tak jsem mu pripomenula, ze na dovce se o Honzulu stara on a on na to odvetil, ze tedy nebudeme moct jezdit na vylety, protoze on nebude po tom nocnim vstavani vyhajany a mohli bysme nabourat :astonished: :angry:
20. srp 2009 v 19:38  • Odpověz
Ahoooj ženy :slight_smile:)))

tak hlášení od nás, noc katastrofa a ještě jednou katastrofaaa, buzení po 30min až po hodině a to tím že byl na čtyřech, takže jedl o půlnoci, ve 3:30 a v 6 ráno a v 7 že bude vstávačka, ve 2 ráno jsem řvala na nějaký debily venku co se tam bavili ať držej hubu, pak jsem se rozbrečela páč jsem byla unavená a měla naspáno asi 20min :(( ráno totál nevychrápaná.....

pak jsme jeli k babičce, byla tam mamka, docela jsem si odpočinula :slight_smile:) Tom byl v bazénku, žvatlal a říkal tata :slight_smile:))

jo jo e-shop je super, Martinka bude mít radost když něco nakoupíte a jak sem psala není problém si to vyzvednout na Hájích a nebo přes Jájinku
:grinning:
20. srp 2009 v 19:55  • Odpověz
jo a včera mě trošku naštval dobrej kámoš, zkopčím to co jsem psala lednovkám

tak tu byl kámoš co se v září žení a přinesl nám oznámko a vejslužku a k tomu nám sdělil že máme dorazit na 16tou hod na oslavu, docela mě to překvapilo, páč jsme počítali že nás pozve na oběd, jelikož patří mezi naše nejbližší kamarády a svědčil manžovi a byl jak na obědě tak celý den s námi :unamused:
20. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
Jaji, tak treba nemaji moc penez a maji na obed jen rodinu, tak kvuli tomu. Treba, fakt nevim. My jsme meli na obed taky jen asi 15 lidi, nejblizsi rodina plus dve nejlepsi kamosky s manzelama a na vecer par znamych :confused:

Jsem hodila odkaz na e-shop jarnackum, tak se treba nekdo chytne :wink:
20. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
Peti...jo já to chápu, ale pak si nemaj pořizovat auto za 270 tisíc a jet do řecka na dovču a tak víš?? si myslím že 500kč na oba na oběd není trága

a dííííííky za hození odkazu :wink: :dizzy_face:
20. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
A hele, paní double Tomíková :grinning: Já si říkala, co se s tebou děje.

Hele kromě toho, co píše Péťa třeba taky neví, jak kvůli Tomíkovi. Přeci jen, když svědčil manžovi, dítě nikdo neměl a bylo to "jednodušší". My to třeba měly s kámoškou tak, že si odsvědčíme navzájem, ale pochopily by jsme, kdyby jedna druhou třeba z finančních důvodu pozvat na hostinu. :pensive: Vlastně když to vezmu kolem a kolem, tak byla na její (vdávala se 2004) s kámošem a ona na mojí nakonec sama, ale původně měla jít s manžou a dětma.
20. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ali, Kačí: objednala jsem mu slávistickej dres...on sám by si ho nikdy nekoupil a já ho sehnala za půlku...

Kačí: to mě teda čekaj pěkný věci s tím papáním...aby se dítko vůbec soustředilo!

Jáji: no kámoš teda asi není moc dobrej...i když bůhví jestli třeba nemaj oběd jen v kruhu rodinném...

Ali: neboj, Ondrášek už bude jen hodnej. Je fakt moc šikovnej!!! Ale to je Tvoje zásluha, že se mu tak věnuješ :dizzy_face:

vladi: doufám, že to nebude nic vážného a Lucce bude za pár dnů zase dobře. To je vždycky riziko v těhle arabských zemí

Peti: super, že máte kyčličky v pořádku!!! :grinning:
20. srp 2009 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz
jinak Tom už byl zase na čtyřech :frowning2: to zas bude noc, budu jako mrtvola opět
20. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
Zdravíčko :slight_smile:
omlouvám se za absenci, ale včera i dneska jsem byla se Štěpánkem u našich.
Zítra odpo jedeme na chatu, ale jen na víkend. Tak doufám, že se sem dostanu přes den a počtu si, pokud mi to náš tyran dovolí :grinning:

Martí ty jo, tak Štěpánek nechce sedět u jídla už teď. Doma ho přikšíruju do jídelní židličky a má chlapec smůlu. Ale jinde, např. u našich je to děsný ho krmit. Dneska obědval v bazénku :grinning: :grinning: Jinak jsem ho taky honila po celý kuchyni, protože sedět mi na klíně fakt nevydrží :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kačí DoubleTomíková, to mě rozesmálo :grinning: :grinning:

Jáji u nás dvě poslední noci taky katastrofa, strašný pláč a nevíme vůbec proč. Buzení taky "imrvére" :angry:

Ad chlapi-otcové je to fakt všude plus mínus stejný. Mě nejvíc štve, že já nesnášim bordel, ne teda, že bych měla sterilní domácnost, ale mám prostě ráda věci na svym místě. Jenže většina chlapů bordel vůbec neřeší, ten můj by si snad nevšiml kdyby se tu uprostřed pokoje válelo ho... :unamused: Já bych si představovala, že by občas mohl sám od sebe uklidit, ale to ne. Ještě že tomu Štěpánkovi se aspoň věnuje, to mu zase musim přiznat.

Zbytek jsem zatim nečetla. Tak dobrou noc všem
20. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
Ahoj Katchu, no já právě nejsem ochotná za ní běhat, takže dnes téměř neobědvala ani nesvačila, protože vždy utekla, zato večer už měla hlad, tak snědla v klidu všechno.Ono to půjde, chce to být důsledná a s tím já mám trochu problém,ale musím :wink:
Peti super, že kyčličky ok a že už jsoujadýrka :slight_smile:
a Lucce od Vladi držíme palce, ať je jí lépe, z Tunisu si každý přiveze střevní problémy,snad to brzy přejde.
20. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
ještě k těm chlapů, ono je to asi těžké pro obě strany,chlap pořád maká a ženská je s dětma a obstarává první poslední....u nás je to ted úplně v pohodě, protože oba děláme něco, co ten druhý obdivuje a nikdy by to nezvládl, já pracovat v zahraničí a tak moc a on zase celodenní péči o děti, domácnost a vše okolo :wink:
20. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
Holky ahoj, před odchodem do vany a do horních komnat Vás zdravím a přeji dobrou noc.
K večeru jsem sekala celou zahradu, sklízely jsme s maminkou záhony, praly hory prádla (ale dost toho ještě budu prát v Praze asi), pak jsem koupala, krmila a uspávala Ondráška, pak ještě dělala domácí pizzu a jsem grogy. Dočtu si Vás zítra, tož papaa, maminky.
20. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz
katch...tak doufám že se aspoň trochu obě vyspíme, kéééž by :sweat_smile:

jinak dneska dávali na nově že porodila ženská co ani nevěděla že je těhotná a to má dvě děti už, to snad ani není možný??? a co pohyby? to si jako myslela že ji každej den zloběj střeva??? nechápu :confused:
20. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz
Ahoj holky!
Prcek se opet dnes v noci budil od 1 hod, ale mel rymu, tak jsem musela trosku odsavat. Mam podezreni, ze jsme ji chytili na tech kyclickach, protoze tam meli v cekarnu klimu, ktera docela hodne ficela :unamused:

Jinak vcera byl takovy divny den Dopoledne hodinovy telefonat s kamoskou z Francie, ktera mi minuly tyden slavnostne oznamila, ze cekaji mimi a vcera volala, ze jde z nemocnice po kyretazi, prisli o mimi v 10tt
A :cry: pak jsem volala mamce, protoze se neozvala od vikendu, prislo mi to divny a vylezlo z ni, ze je deda v nemocnici na jipce, uz mu bylo delsi dobu spatne, ale porad nechtel do nemocnice, ted uz mu bylo asi hodne spatne, ze jel a ma slabe srdicko a plice, takze mu nedavaji moc sance Mam :cry: ca mi to nechtela rikat, aby nam nekazila dovolenou No proste takovy divny a smutny den :frowning2:

No nic, jdu prebalit a dat napapat prckovi :slight_smile:
21. srp 2009 v 08:15  • Odpověz
Brý ránko,

tak u nás noc docela dobrá...kojo ve tři a pak silou vůle spala do 7:45. Teď se tady želví na dece a čekám až se unaví...

Peti: to je mi líto s tím dědou, ale třeba to nebude tak špatný jak se zdá...my o dědovi říkali, že vypadá špatně asi už 7 roků a umřel teprve letos v únoru...
A kamarádce přejeme především hodně sil, aby se dala co nejdříve dohromady jak fyzicky tak psychicky....
21. srp 2009 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz
Pri, no s dedou uz je to spatny asi 5 let, ale ted se to hodne zhorsilo. Hlavne deda to uz sama vzdava, pry uz tady nechce byt... takze tomu fakt moc nedavam nadeji. Musime cekat co reknou dr.

Ja jdu taky unavit prcka, potrebuju jeste dozehlit posledni kupu veci sebou na dovcu, at to mam z krku :unamused:
21. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
Ahooojk..
tak hrusti,držím palce dědečkovi...je to smutné,když je někdo nemocnej,já se dověděla ,že bratránek,mladší než já,má rakovinu,chodí na chemo a nesmím to nikomu říkat,nepřejou si to,je to těžké,když se mě někdo z rodiny zeptá jak se má..(mamča je ze 7 dětí,jsme veelka rodina)
Jinak jsme včera se ségrou i malou byli na šeberáku..teda lepší než Slapi,ale malá měla svůj bazének a to vedro mě položilo,pořád mě bolí kebule..
Jo,zase nadáváte na chlapi?
21. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
ahoooj,
Jáji tak u nás byla noc fakt lepší, co u Vás?? Ale vstávačka v 6,15 hrůza :frowning2:

Peti tak to jsi neměla opravdu veselý den, to je mi líto. A kolik je dědečkovi let?

Já jsem už teď spocená jak myš, máme tu na padnutí a právě jsem myla koupelnu a záchod :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prcek spí, tak toho využívám, ale mám dojem, že už ho slyším, ach jooo....
21. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
Kacul, dedovi je pres 80.

U nas dneska vstavacka v 7.30 hod, ale jen kvuli tomu, ze v noci zlobil. Jinak by vstaval po 6 hod a to bych ho asi uskrtila :wink:
Jdu zehlit, at to mam z krku. Vezmu si sebou asistentka, tak snad nebude moc vyvadet :confounded:
21. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
ahoj holky,

tak já jsem to konečně dostala, sic mi to vůbec nechybělo ale už dva měsíce nekojím a byla jsem značně nervozní zda jsem jako ok....

jinak noc, opět byl mladej vzhůru, sice jen 2x ale zase na čtyřech, pomoooooc
jo a pěkně se rozžvatlal, většinou jede tata a baba a pak svou hatmatilku :slight_smile:))

včera jsem mu koupila telefon od Fisher price, mobilní a furt ho otvírá a zavírá :slight_smile:)

no a včera v 23:30 jsem zařvala z okna na nějaké mladíky co se tu hlasitě bavili pod oknem, ať držej hubu že chceme spát a oni drze ať spíme a haha, tak říkám že zavolám poliici a oni ať zavolám, nicméně do 5min byli fuč, ty vogo ale ve mě se krev vařila, hajzlíci :angry:
21. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
katch...u nás vstávačka v 7 ráno :slight_smile:) a noc viz výš :slight_smile:))

petru...užij si moc dovču , budete mít hezky:slight_smile:))))
21. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
Jaji, to jsi kupovala U Berusky? Tomikovi se libi, ju? Ja tam urco objednam darky k vanocum, ale asi to omrknu normalne v kramu a pak to objednam tam. Porad nevim, co by se mohlo prckovi libit :sweat_smile:
21. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
Dobré ráno, u nás noc tradiční, spala cca od 19 do 7 do rána. Takže pohoda. TeĎ už je v pelechu, aby chrněla zase, ale trochu protestuje. Já jsem stihla dopo aspoň vyluxovat, teď asi půjdu zabalit, páč odpo razíme na chalupu a budu tam s naší máti Terkou až do příští neděle. Doufám že bude hezky.

Jáji super, že tomíka baví hračky, kája jich má jak nas.... a zásadně ji zajímají knihy, dvdčka, psí žrádlo, psí voda, atd. Je to děs. Přijde mi že d rána nedělám nic jinýho než že ji pořád okřikuju co nemá dělat. :confounded:
21. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
ne ne to ne, už se to asi nevyrábí, dodavatel to nemá a tady u nás měli poslední :slight_smile:) ale jinak dokáže sehnat skoro všechno, takže kdyby se ti něco líbilo od Lamaze nebo FP a něměla to, dej mi vědět zjistím za kolik to sežene :slight_smile:))
21. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
No, jsem zvedava, jake bude pristi tyden pocasi. Zabalila jsem prckovi spis kalhoty s dlouhymi nohavicemi, jen asi jedny kratasky, protoze v tech sumavskych hvozdech bude asi chladneji nez v Praze :grinning: Jsem ale zvedava, jak to naskladame do auta. Nejak se mi to tady kupi, manzu asi klepne pepka, az to uvidi :sweat_smile: :grinning:
21. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
no my toho měli taky hooooodne :slight_smile:) pristí týden má být zase léto :slight_smile:)
21. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
Peti razíte na šumavu jo? kam přesně?

Holky to moje dítě je fakt praštěný. I když je sebevíc unavená, tak má v posteli jakmile odejdu hysterák, hrůza, úplně se zapomíná nadechnout. Jakmile jsem u ní, je ok, jakmile odejdu, bulí. Mě z toho švihne fakt.
21. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
Hani...to dělá Tomáš taky, ne vždy ale docela často :unamused:
21. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.