• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Hani, kousek od Vimperku. Mrkni na www.sumavous.cz
21. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
jáji a necháváš ho vyřvat? Mně je jí vždycky hrozně líto, bulí opravdově, ale stát tam u ní nechci no :cry:
21. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
Hani někdy se snažím ale moc to nepomáhá, úplně se zalyká a má pak jakoby tiky vzlykací :sweat_smile:
21. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
Hani, Honzik taky obcas rve, ze mam pocit, ze se zacne dusit. No, nekdy ho necham vyrvat, nekdy ho vezmu ven z postylky a za chvili zkusim dat znovu :unamused:
21. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
Holky, jsem prckovi vyhlidla fusak na zimu. Ale docela palka :unamused:
http://obchod.teplodomova.cz/fusak-detsky-vlna-3
21. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
mě z ní švihne fakt, už k ní běhám 30 Minut
21. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
peti pěknej, aby mu v něm nebylo zas velký vedro když vlezeš třeba do krámu nebo tak :confused:
21. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
no prave, ze se mi zda taky teply, ale zase jestli bude zima, tak by mu v tom slabsim asi byla zima, ne? stejne ho budu muset v obchode rozepnout, aby mu nebylo vedro. tak nevim :confounded: tenhle mi prijde takovy nesizeny, že by mohl vydrzet :wink:
21. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
peti já nevím, je fakt pěknej a teplej bude, ale po pravdě, v praze takové zimy nebývají, přijde mi dobrý buď pro úplně narozené miminko nebo do -20. Já bych šla do klasického fleecu, zahřeje taky, ale když ho rozepneš tak zespodu to nebude tolik hřát jako vlna. Počítej že ho stejně budeš mít ještě oblečeného
21. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
znama bude jeste objednavat tento fusak http://www.moje-miminko.cz/zimni-fusaky-do-kocarku/fusak-lodger174-bunker414
vypada hrozne roztomile, tak je to dalsi adept na fusak. libil by se mi ten hnedy s bezovym, ladil by ke kocarku :wink:
21. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
taky pěknej, ještě bych se bála aby ty chlupy nepouštěly, ale snad ne no
21. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
Hani, diky za radu. Tak se poohlidnu jeste po jinem, nejakem slabsim :wink:
21. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
holky tak mě fakt švihne, vzdala jsem to, vyndala ji z postele a odnesla do obýváku že spát nebude. Seděla na zemi, načuřená, s osypaným čelem od pláče, koukala na reklamy. Reklamy skončily a zase řve. :rolling_eyes:
21. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
Abych pravdu rekla, tak budu asi ze zacatku opet tapak, jak mam prcka oblekat v zime, aby mu nebylo vedro nebo zase naopak zima, protoze bude sedet a jeste nebude chodit. Jsem si zvykla, jak ho oblekat v lete a najednou je zima :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
teda Peti taková pálka :confused: mě bohatě stačí ten od emitexu a i v něm je pěkný vedro
21. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
Jaji, no prave, takova palka :unamused: Jeste, ze mam holky konikovky, co mi poradi :wink: :grinning:

Hani, neboli ji ty zoubky, ze by kvuli tomu nemohla spinkat.
Na Honzulu zatim zabira, ze kdyz nemuze zabrat, tak ho vyndam z postylky, dam past koniky, on se utaha a zkusim ho tam dat za chvilku znovu a on vetsinou zabere :slight_smile:
21. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
Tak to možná byly zuby, namazala jsem jí je calgelem a uvozila ji v kočáře, ufff doufám že bude chvíli spát

Jáji viď, mně taky přijde že bohatě stačí. Já mám od redcastlu, je hodně podobnej, emitex je lepší že má kolem hlavičky to stahování, to ten můj nemá. Hlavně když třeba prší nebo sněží a ještě se přes kočár dá pláštěnka, to by se fakt uvařili.

Peti neboj, tápat budeme všechny :wink:
21. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
hele já dávala Toma do fusaku v dlouhým bodýčku a teplé mikče a čepici a stačilo to, to byla tak +2 cca, když byla velká zima, dala jsem mu kombinézu, takže do toho tvého?? to fakt nevím
21. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
Ahooooooooooj maminky,
tak Peti už řeší v dnešním tropickém dni zimní výbavičku, jo?:slight_smile: Potřebuješ se schladit alespoň pohledem na zimní věcičky:slight_smile:. Já mám fusak od Emitexu je dobrej, snad se mi do něj Ondrášek ještě letos vejde, ale asi jo, on má tu část na zvětšení. Ovšem teď jsem si uvědomila, že jsem ho zavakuovala a uložila až někam na úplné dno skříně, snad ho najdu:slight_smile:.
Hanko, to je pech s tím spaním dětiček, co? Jak vypadá situace s Kájou teď?
21. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak už mám hlavu asi o kilo lehčí. Vzala jsem to docela radikálně a mám mikádo :grinning:
Bětka mě naštěstí poznala, tak dobrý :grinning:

Peti to je mi moc líto s dědečkem. Ta psychika ale bohužel dělá hodně a jakmile to ty lidi vzdají, tak je tu nic neudrží. :pensive: Posílám dědečkovi hodně pozitivní energie a vůli žít. :wink:
Jinak fusak máme od Emitexu, zrovna tam byl, když jsem koukla na tvůj odkaz. Je super, nemůžu si na něj stěžovat a hlavně má prodlužovací vložku a s ní má asi 110, takže já to brala hlavně proto, že to bude mít na dvě zimy minimálně :wink:

Hani já Bětku chvíli nechám, ale pak jí vyndám a uhoupu na rukách. :pensive:

Jinak už jsme s manžou taky vepři. Začlo opět sexem a skončilo to tím, že jsem mu řekla, že vlastně tak strašně doma nepomáhá, jak si myslí, že naopak mě přibyly povinnosti a ještě jsem převzala nákup a že ani Bětce se nevěnuje tak moc, jak si myslí a hlavně, že vzít jí k počítači a pak jí šoupnout do ohrádky není věnování se jí. :pensive: Nemluví se mnou ani klika od záchoda :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem mu pak v noci poslala na mobil hezkou zprávu, páč jsem šla spát a on se koupal a vůbec na to nereagoval. Ráno měl jet s náma, ale vyjel na mě hned co jsem vylezla, když jsem mu řekla Broučku ty jsi nás nevzbudil :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak s náma ani nejel autem, když měl, no nevím, doufám, že ho to pustí brzo. :angry:
21. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
kačooooo, fotkuuuuuuuu a hned :slight_smile:)))) třeba do meilu
21. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
21. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
fotku! fotku! fotku!
21. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
autor
Jo a jinak holky přemýšlely jste, jak to budete dělat v zimě, až prcci budou chodit. Dáte ho s těma špinavýma botama do kočáru nebo jim budete sundávat boty? Já nějak furt nevím :confused:
21. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
hani...no leda tak :slight_smile:)) jako už z emitexu byl jako mimčo občas uvařenej :sweat_smile:
21. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
Tak se Katko ukaž:slight_smile:.
mě snad v zimě chodit ještě nebude, doufááááááááááááám, no i když :sweat_smile:
autor
Tak já se vyfotím a hodím to na chvíli na koně :grinning:
21. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
Katko nevím no, asi když bude mět spát tak sundat boty a když půjdeme jen tak ven tak s botama
21. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
tak dej echo.

Potřebovala bych se jít osprchovat, umýt hlavu a uvařit si oběd, ale krutě se mi nechce, kdo to udělá za mě?
21. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.