• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Alí jj.Já už to měla do půlky zad, což stejně nikdo neviděl, páč jsem to nosila furt stažený. Jinak mi bylo ještě větší vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jáji :grinning: , bys mě poznala :grinning:
21. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
autor
Já krmila Bětku a šla jsem si namazat chleba, páč jsem se o svůj hlad mohla opřít :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
Kaci,moc ti to slusi!!!!
21. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
já si ohřála fazole a nic moc jako tak si asi taky namažu radši chleba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
Holky já bych taky chtěla změnu. Skoro zvažuju jestli se nepůjdu poradit do nějakého vizážového studia..
21. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
autor
Peti děkuju :grinning:

Hani a co by jsi si představovala? Barvu, střih? Obojí?
21. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
Ondrášek probuzen, tak jdu vařiti obídek pro Ondráška, pak si budeme hrát na zahradě, naplníme bazének a budeme se čvachtati (musíme si to tu ještě pořádně užít), sepíšu Martinovi co je třeba ve městě a dáme si obídek my sami.
21. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
Já jsem si ještě koupila barvu, takovou do červena, tak to tam asi v neděli napatláme :grinning:
autor
Alí teda, tak že je i Martin v nemilosti, tak to už muselo být teda :confused: :pensive:
Kčí tak nějak všechno, zatím jsem našla tohle http://www.vizaz.cz/cenik.html
21. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
Tak já jsem docela nenáročná:slight_smile:. Jakmile mi vlasy narostou k zadku (což už bylo teď) nechám si je maminkou zastřihnout na ramena a jsem happy. A barvu si dávám v současné době mahagonovou duhovou nebo kaštanovou, dříve jsem ujížděla na odstínech do červena...

Včera Ondrášek úžasně papal kuře s mrkví, co jsem připravila - rozňahňala jsem na malé kousky kuřátko uvařené a k tomu mu dávala pokrájenou uvařenou mrkev a moc mu to šmakovalo. A odpoledne si dal nastrouhané jablíčko s banánem, dneska obměním dám hroznové víno.
21. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
Katko, není v nemilosti, tak drsné to u nás není...
21. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
autor
Hani jdu juknout. :wink:

Alí Ondrášek je asi jedlík Koně. Bětka domácí flusala ven :pensive:
21. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
akorát ty ceny mi přijdou docela nizoučké, našla jsem ještě něco jiného a tam chtějí za kompletní poradenství 12000 :confused:
21. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
Ty jo, tady to jede :grinning:

Kačí super změna, úplně jsi prokoukla :slight_smile: :wink: A s barvou do červena to bude určitě ještě hezčí.
21. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
autor
Alí aha, tak já měla dojem, že budete obědvat sami jako bez Martina, ten že bude na nákupu :grinning:

Hani a já ti akorát chtěla napsat, že je to super, za ty peníze. 12000????? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: COŽE???????
Tak to bych teda nedala ani náhodou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (blijící)
21. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
autor
Kačí díky :grinning:
21. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
Hani, jeste jsem ted nasla na netu, ze ten fusak exklusive je kombinovany letni a zimni fusak v jednom....

Kaci, no ta cervena barvicka to urcite jeste vic ozivi. Ja trosku ujizdim na barvickach do zrzava, ale ted moc ne, kdyz mam meliry :wink:
21. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
no 12 000 hrozný, ale zase 800 mi přijde divně málo, no.. tak já nevím. Bych chtěla takový to jak dělali v nahá jsi krásná, nový účas, ukázat líčení, ukázat hadry vzhledem k postavě a tak.

Taky jsem ujížděla na barvách, kromě černé, modré a zelné jsem měla na hlavě snad všechno :grinning:
21. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
perdon jsem musela zorat pole a teď budu sázet borůvky :grinning:

holky musím říct že jak jsme se přesuovali na ten FB, tak je too super :dizzy_face:
21. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
autor
Tak já už do zrz byla, ale nebylo to ono. Ta červená mi sedne víc, páč jsem zimní typ a potřebuju studené barvy :wink:

Hani zase tam měla docela dost úspěchů, tak nevím. Zavolat jí koneckonců můžeš.

A já musím jít, Bětka mi tam něco ničí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jsme po první části oběda, kuk. Vypravujeme Martina do města. A ještě půjdeme na rizotko, mňami mňami.

Katko, jj, domácí mu začíná chutnati více než skleničky - ty už moc nechce:slight_smile:.
Hani, tak Ty jsi na FB sama na sebe nebo jinak? Že bychom se staly přáteli:slight_smile:.
21. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
Ali jj, už jsem ti poslala žádost :wink:
21. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
Tak dítě je vzhůru a vypadá že je docela v dobré náladě. Tak uvidíme, jak dlouho jí to vydrží...
21. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
Tak jo, mrknu na to:slight_smile: a dám si Tě, ráda, do přátel:slight_smile:.
21. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz
A co Kája? Je tedy v pohodě a dobré náladě?
21. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
Tak už jsem potvrdila:slight_smile:.
21. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
Super, už jsi tam.

Kája vypadá v pohodě. Má to vždycky jenom před spaním. Myslela jsem že bulí jenom z principu, že má spát, ale spíš to vypadá že jí fakt bolely ty zuby, ale zase že by si to uvědomila zrovna před spaním. No nevím no. Snad ji to brzy přejde.
21. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz
holky mám tu kuřecí řízky. Poraďte co rychlého, nenáročného a dobrého mám udělat k večeři???
21. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz
A my si s Ondráškem zpíváme, on je super jak se pohybuje do rytmu a vyluzuje zvuky:slight_smile:, prostě zpívá (po svém).
21. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.