• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
no ty čajíky jsou od ukončeného 1 týdne, tak si myslím že mu to neublíží....

jo jo zítra jdeme, jsem zvědavá kolik váží, moc nepřibral dle domácího vážení
15. dub 2009 v 17:25  • Odpověz
Ahoooj holky,
tak jsme zpět. Robátka byla fajn, cesta tam i zpět v klídku, takže hurááá. Dokonce se Ondrášek trošku vyspal. Ještě, že jsem šla. Sice je to pro mne únavné, ale snad bude klidný teď večer. Musím rychle nakojit, za chvíli je čas:slight_smile::slight_smile:.

Jajinko, já teď Ondrovi také na žízeň vozím v lahvičce kojeneckou vodu buď samotnou nebo do ní dám trochu ovocné šťávy. MUDr mi říkala, že kojení stačí, ale že tu vodu můžu.
To mne mrzí, že byl Tomášek tak hysterickej, ale moc dobře to znám, náš mladej to předvádí velmi často.
15. dub 2009 v 17:28  • Odpověz
autor
Jáji já taky myslím, že mu čajík nebo koj vodu můžeš dát. My taky pijeme častěji, když je teplo.

Já nikde nebyla. Nechtělo se mi s tím plným nosem. A Bětka už 2 hodiny spí v postýlce, tak se jdu na ní podívat.
V 18 má mít stejně kójo :wink:
15. dub 2009 v 18:02  • Odpověz
Nazdárek :dizzy_face:
Jáji vodou určitě nic nezkazíš :wink: a nebála bych se ani čajíku :wink:
my jsme byly celé odpo venku a pak ještě na návštěvě, bylo to super, akorát jsem upajdaná :wink:
15. dub 2009 v 19:21  • Odpověz
Teda Katko, Bětka takhle dlouho před nočním spinkáním spí, jo? Tsss, to jsou mi věci.
15. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz
tak u nás změna, byli jsme venku od 18 do 19, spinkal, koupání v 19:40 pak kojo a usnul tak kolem 20:30 takže dneska nebudíme, držte palce ať se aspoň trošku vyspím :sweat_smile:
15. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz
Jajinko, tak to jsem na Vás zvědavá jak to bude fungovat:slight_smile:.
U nás se spinká así od 20.35 - taky jsem zvědavá, myslím, že nás v průběhu noci probudí kakáč, páč jsme od odpoledne nekadili. To bude zase něco:frowning2:.
15. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz
A Ondra mě teď hrozně ale fakt hrozně tahá za bradavky, že mne to šíleně bolí, hrůza. Nevím, co ho to teď popadlo tak strašně blbě nasávat a odtahovat se ode mě... Au au au, každý kojení je utrpení:frowning2: :frowning2:.

Tak já si jdu dát koupel a půjdu na kutě.
15. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz
Ali...tak dobrou, já bych tak brzo neusla :sweat_smile:
15. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz
Jak mi není dobře, tak se mi chce ležet, usnout se mi asi taky nepovede...
15. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz
teda holky to byl den, jsem uplně vysátá...snažila jsem se celý den jen kojit - nedokrmovat (ani mým ani UM). Je to dřina, ale šlo to...až teď navečer jsem jí dala nejdřív 50ml mého odstříkaného a teď na noc vypila 65ml UM. U prsa mi pořád řve (tak po 5 minutách sání) a já pak ještě odstříkám 20ml takže mlíčko tam je, ale ona je líná tahat. Když to dnes viděl manžel jak u toho pláče, sám mi řekl ať se na to vykašlu...ať kojím co to jde, dokrmím a pak odstříkám...to je fakt řev jak když jí chci vraždit
Zítra to jdu říct Dr. to jsem zvědavá co mi na to poví, ale ona je taková hodná, třeba mi pomůže...

na srazík se těším. Píšu si teda ten příští čtvrtek a pokud bychom se mohly slézt na Budějovický, budu ráda ...
15. dub 2009 ve 21:32  •  2 děti  • Odpověz
pri...já bydlím na Budějárně tak tě vyzvednu :wink: a ten hladovej řev znám, to mi Tom dneska udělal před kojením, vypadalo to jako když ho vraždím minimálně
15. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
Baf, jdu na vás juknout, než odkráčím do koupelny a pak hajat.

Alí taky mě překvapilo, že tak dlouho spala, ale jo. Akorát když jsem tam šla, tak koukala :wink:
A koupala jsem ve 20, kójo ve 20.30 a chvíli jí teda trvalo než usnula, ale už spinká :wink:
A za bradavky mě Bětule taky tahá, brousí si o mě dásničky. Máme v puse spoustu bouliček, zoubek zatím žádný :pensive:

Jáji držím palce :wink:

Zítra už asi vystrčím hlavu ven, snad ty 2 dny stačily.

Tak holky dobrou nocku :grinning:
15. dub 2009 ve 22:12  • Odpověz
Ahojky,
tak vidím, že se tu marodí :unamused: Katce a Alence přeju co nejrychlejší uzdravení, v tomhle vedru být nemocná teda nic moc, co? U mě ty záda taky pořád blbý. Zatim prášky nezabraly, snažim se Štěpánka nosit minimálně, ale asi bych potřebovala jen pěkně v klidu ležet a to nejde...
Jsem ráda, že Nelinka už je v pořádku :slight_smile: :slight_smile:

Holky, zrovna jim zmrzlinu od Hájka, tak jsem si na Vás vzpomněla :grinning: V kolik hodin to bude ve čtvrtek?? Teda jestli už jste domluvený. Ta zahrádka mi přijde dost malinká, vejdeme se tam vůbec s tolika kočárama?? Asi zbytečně plašim :grinning: Doufám, že mi ty moje záda dovolí se konečně taky zůčastnit :slight_smile:

Tak dobrou noc všem :wink:
15. dub 2009 ve 22:12  • Odpověz
autor
Kačenko bude to ve 14 hod.
Doufám, že budeš moct přijít :wink: :grinning:

Dobrou noc :sunglasses:
15. dub 2009 ve 22:48  • Odpověz
ha ha ha tak moje dítko má nějaký radar nebo co, vzbudil se sám ve 23:45 na kojení, já spala 45 min :grinning:
16. dub 2009 v 08:00  • Odpověz
Ahooooooooj holky,
jen na skok než budu kojit a pak odcházet na endo.
Naše dítko dneska spalo v kuse od 20.35 do 5.20!!!!!!! Pak krmení a ještě spinkání do 6.40. To je teda výkon na našeho kulihráška.

Dneska tu budu mít na hlídání a na pokec Štěpánku, k večeru přijde tchýňka.

Jajinko:slight_smile::slight_smile:.
16. dub 2009 v 08:14  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
tak u nás se taky krásně spinkalo, tak snad když to tady napíšu, tak mě Bětule nepotrestá nějakou hnusnou nocí. Usnula ani nevím kdy, ale včera jí to chvíli trvalo. Byla ale potichu, tak mi to nevadilo. Vzbudila se v 0.30 a dneska se mi přiznal manža, že jí asi vzbudil on, jak lezl do postele. I věděl, že jsem jí dala dudlík a já myslela, že on už spí :grinning: Každopádně po dudánku se vzbudila až ve 4 hodiny ráno :astonished: , takže jsme po dlouhé době měly jen jedno kojení. Vstávaly jsme v 7.30 :wink:

Jáji zkoušej to, on třeba postupně začne spát déle a déle :wink:

Alí tak teda krásná noc na vaše poměry :wink: 9 hodin v kuse, to jsi si musela pospat :grinning:
Tak teď nevím, co budeš dělat s tou přebytečnou energií :grinning: Když jsi už 5,5 měsíce zvyklá jet na záložní zdroje a teď se ti najednou dobyly všechny baterky :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 08:42  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:
tak u nás se taky spalo hezky, Nelinka se sice vzbudila na jídlo už ve 3 a pak chvíli fnukala, ovšem potom spala do 9.50, nevzbudila se ani když Kačka vstávala do školy :dizzy_face:
ted jdeme k tomu Hájkovi, protože jsem na to včera zapomněla, zkusim vyměřit, kolik se tam vejde kočárů a objednám dort :dizzy_face:
Alčo a Kačenko gratuluju k pěkné noci :wink: a at je to dnes také tak :wink:
16. dub 2009 v 10:29  • Odpověz
Katchu a doufám, že dorazí náš ženich :dizzy_face: Nelinka se už těší :dizzy_face:
16. dub 2009 v 10:30  • Odpověz
hihi holky mažu na kontrolu pak dám vědět jak jsme dopadli pááááááááááá

jooo Ali...supeeer noc :wink:
16. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
Jáji tak dobré pořízení u dr. :wink:
16. dub 2009 v 10:36  • Odpověz
autor
Jáji dobře pořiďte, jsem zvědavá na vaše míry :wink:

Dneska odpo už se chystám ven, rýma je trochu lepší, v noci jsem si už nemusela vykapávat nos. Akorát mě se.ou zahehlý uši. To je děs. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Martí vyměř to zodpovědně, bude nás snad hodně :grinning:
16. dub 2009 v 11:22  • Odpověz
tak sem doma, nebyla tam ale moje mudr :frowning2: ale jiná a ta tak pečlivá nebyla

nicméně, má 5555g a 64,5cm, za měsíc přibral skoro 600g a vytáhl se o 6cm :confused:
16. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
Jáji pěkné, obzvlášť ta váha je fakt stylová :grinning:
16. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz
vid?? prej to staci, prej pribira hezky :grinning: a cajik muzu davat po lzickach v pohode
16. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz
autor
To jo, to přibírá :wink:
Jste šikulky :grinning:
16. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz
jinak mě asi fakt vysával kvůli tomu že se hodně vytáhl a taky kvůli teplu, protože teď jedl po 2,5 hod a ještě by vydržel
16. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz
autor
Tak hlavně aby se to už upravilo :wink:
A vytahovat se musí, však má po kom být vysoký :grinning:
16. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz
no já doufám že to brzy skončí a mohl by konečně spát celou noc hihi :grinning:
16. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.