• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
ahoj holky.....tak nakukuju mezi lítáním kolem Kubíka (který tedy dnes už hodinu a půl spinká, což normálně neznám - už jsem mezitím obalila řízky) a dáváním studených obkladů Lucce - ale už je dnes mnohlem lepší.... :slight_smile:
21. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz
Peti....co děda?? Snad to bude dobrý....
Hani.....taky Kubík čučí hrozně na reklamy a pak na znělku televizních novin, tu miluje - když ji stihne. A dřív to ještě byla "Ulice" - když šla....už aby šla zase :slight_smile: A chci se zeptat....co si psala o tom , že dáváš na dásničky??? A pomáhá to???
Kačí....já nestihla fotku a nebo jí nenašla??? :cry:
21. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz
Jinak jsem dnes Kubíkovi zkoušela dávat špenát od Hippu, ale vůbec ho nechtěl, zakryl si pusinku a musela jsem mu dát hovězí s mrkví a bramborem, to spapal :slight_smile:
21. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
vladi psala jsem cal gel, je volně prodejný v lékárně a pomáhá :wink: kája nejvíc miluje znělku reklamy na primě a pak reklamu na dove, jak tam leží ta ženská, tak se jí hrozně líbí ta hudba, vždycky se u toho tlemí a houpe do rytmu.

Jdu do krámu pro zmrzku a pro sýr, udělám je v sýrovém těstíčku.
21. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz
autor
Vladí nestihla, už jsem jí sundala. Tak jestli tu teď jsi, tak ti jí tam na chvíli nahodím. :wink:

Jé, Hani, zmrzka, vždyť já mám v mrazáku Míšu :grinning:
21. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz
Kačko jsem....tak šup, šup :slight_smile:
21. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz
tak to já ho koupím....ale v pondělí, dnes se mi už nikam nechce.... jsem lenoch :sunglasses:
Hani....Kubík má rád hodně tu reklamu s Čechem na českou spořitelnu..... :slight_smile:
21. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz
jinak koukám, že jste řešily fusaky.... :slight_smile: je fakt, že mě koník tady taky už mockrát pomohl při rozhodování....je to fajn tady :slight_smile:
21. srp 2009 ve 14:50  • Odpověz
tak my jsme spali, teda spíš Tom a díky tomu že jsem byla u něj sem ho udržela spát s 5min přestávkou hodinu a 45min, záááázrak

jinak mi tu žvatlá o 106 :slight_smile:)))
21. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz
autor
Vladí tak je to tam.

Bětka milovala reklamu na Můller, teď tu ala Romeo a Julie. Vždycky se chechtala, když sletěl dolů :grinning:
21. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz
autor
Téda Jáji, to byla chrupka :wink:
21. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
u nás už prší :angry:
fusak asi řešit nebudu, protože pochybuju, že do něj Nelinku dostanu, budu ráda, když si sedne do kočáru,chce pořád lítat, už ted chodíme na kratší procházky bez kočáru.
21. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz
Kačí tak jsem se s dovolením také mrkla na fotečku a supeeeer, moc ti to sluší a změna je to pořádná :slight_smile: co na to manžel??
21. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz
Kačí....můžeš jí zas smazat.....sice jsem tě ve skutečnosti neviděla, jen na fotkách ze srazu, ale musím říct, že se mi to taky moc líbí, a vypadáš ještě mladší.... :slight_smile:
21. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz
Jáji....my dnes taky spali dlouho, taky je to dneska naše poslední spaní, teď až do večera oko nezamhouří :slight_smile:
Moc se mi líbilo, jak dnes Kačka nepsala o Štěpulovi, že je to "tyran" :slight_smile:
Tak asi půjdu udělat svačinku - budeme mít banán s broskví, docela mu to chutná.... :slight_smile:
21. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
autor
Martí samo, jsem ráda, páč bych jí tam pro tebe zase dávala, tak takhle jsem vás sfoukla naráz :grinning:
A ty to asi takhle mít nebudeš, to je jasný, jenže Bětce bude v listopadu rok a celá zima před náma, kdy asi už bude chodit. A jakmile to bude umět, tak je mi jasný, že jí v kočáru taky celou dobu neudržím. Už teď by chtěla být venku a lézt :sweat_smile:
Jo a jinak díky :wink: Manža mě naživo ještě neviděl, posílala jsem mu sice MMS, ale neodpověděl, asi je furt vepř. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

Vladí díky :wink: A já se teda jinak mladá cítím :grinning: To by mě teda zajímalo, na kolik jsem vypadala předtím a na kolik teď :grinning:
21. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
Kačí na 2O a ted na 18 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. srp 2009 v 15:01  • Odpověz
zato já jsem dnes jak stoletá stařena, bolejí mě záda jako prase :cry: :cry:
21. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
Uf, tak jsme zpátky, je tam teda nechutně, tak jsem se s manžou domluvila že pojedeme až kolem osmé, to už snad nebude tak hrozně a dálnice už by taky mohla být ok
21. srp 2009 v 15:04  • Odpověz
autor
Martí :grinning: , tak to jo :grinning: :grinning:
Já měla předevčírem boleníčko nožiček. Chodily jsme po Arkádách a pak z kopce domů pěšky v tom vedru :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem byla unavená. Pak jsem ještě skákala kolem sestřenky a kámošky, nakrájet dortíček, pití a tak :grinning:

Bětule taky spí, jsem zvědavá, kolik dá.
21. srp 2009 v 15:05  • Odpověz
Tak u nás obrovský vítr, zataženo (někdo nahoře už zhasnul) a brzy bude lejt. Ale je vzdoušek, jupí.
Maminka vozí Ondráška v kočárku, tak snad si trochu dáchne (dopoledne to byla hodinka).
A Martin je ve městě a nakupuje, snad moc nepromokne

Ahoooj, Marti, takže u Vás také už slejvák, co?
Vladi, čusík, dobrou chut Kubíkovi ke svačince. Já dnes asi nastrouhám jablíčko a do toho hrozno nebo banán, uvidíme... A samozřejmě musí být alespoň kousek Lučiny:slight_smile:, tu Ondra vidí a jásá a když ji zblajzne je na vrcholu blaha.
21. srp 2009 v 15:07  • Odpověz
to je sranda jak u nás dokola jede, tata, dada, baba, dodo, dede
21. srp 2009 v 15:08  • Odpověz
Jajinko, to je super, když se dětičky rozžvatlají, co?:slight_smile:
Malé miminko se mi moc nelíbilo, ale to období teď je super.
21. srp 2009 v 15:09  • Odpověz
Jé slejvák, kéž by chtěl dorazit i sem :dizzy_face: Kája teď dlabe kus chleba, škemrala zmrzlinu, tak jsem jí dala chleba a je klid. Ale za chvíli má jogurt a pak zkusím jestli ještě neusne. Je to ale estet, nadrobila si pod sebe a drží nožičku ve vzduchu, aby si ji neválela v drobkách :grinning:
21. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
Ali viď? Taky jsem nad tím tuhle přemýšlela, že mimino je fajn, ale tohle je lepší, už je s nimi i sranda. :slight_smile:
21. srp 2009 v 15:12  • Odpověz
Kačí....tak nějak jak říká Martinka.....dřív tak na 22, teď jak nějaká osmnácka...... :slight_smile:
Tak to my moc nepovídáme....bába nám jde krásně, ale jinak se nám moc mluvit nechce....
21. srp 2009 v 15:12  • Odpověz
Vladi buď ráda, Kája tu tlaminu nezavře, jen když baští, jinak pořád něco mele a je to spíš na palici
21. srp 2009 v 15:13  • Odpověz
autor
Alí oni včera říkali, že bouřky mají přijít kolem 16té od západu, do Phy až tak kolem 20té, takže my se ještě pečeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A taky souhlas, teď je s ní větší sranda. Já se ještě těším na chození :grinning:

Hani tak to je dobrý :grinning:

Vladi tak to jo :grinning:
21. srp 2009 v 15:15  • Odpověz
Mne prijde, ze uz ted je s Honzikem vetsi sranda nez kdyz byl jen lezaci mimi. Moje Sipkova Ruzenka spinka uz hodku a pul :astonished: :astonished: :astonished: To si zase vybere v noci :confounded:
21. srp 2009 v 15:16  • Odpověz
Až ve 20? :cry:

Jo holky a víte co máme ještě za zábavu? Hodí si plínu přes hlavu a leze poslepu po 4, asi si hraje na slepou bábu. Zkusím to natočit.
21. srp 2009 v 15:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.