• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
já jsem konečně koupila ten netekoucí hrneček od aventu, tak už zkoušíme čajíček do něj :slight_smile:
21. srp 2009 v 15:18  • Odpověz
Vladi jo? A jak se na něj tváří? Já už jsem hrníčky opustila, nepije mi z ničeho jiného než z klasické avent lahve z dudlíkem
21. srp 2009 v 15:19  • Odpověz
Holky, co budete dětičkám kupovat k 1.narozeninkám nebo k Vánocům? Já nějak nevím, hraček i oblečení máme hoooodně, a zase nechci abychom to doma měli jak v obchodě (i když mi někdy přijde, že toho mám až hrůza).

A leje jako z konve.
21. srp 2009 v 15:20  • Odpověz
autor
Hani jj, hlásili to :pensive:

Vladí tak to tiše závidím, já hrnky taky vzdala jako Hanka, Bětka pije jen z MAM láhve s dudlíkem :angry:

Peti teda, spíš Šípkový Růženek, ne? :grinning:
Bětka taky zatím spí, už se to blíží hodině, tak to je u nás taky velký úspěch :wink:
21. srp 2009 v 15:22  • Odpověz
Vladi, a jde to Kubíkovi? Ondrášek z AVENT hrnečku nechce pít, ale z normálního hrnečku jo. Takže to sem tam pilujeme a jde mu to vždy o kousek lépe. Jinak čajík pijeme také stále z normální lahvičky.
21. srp 2009 v 15:23  • Odpověz
autor
Alí my zatím máme koupený batůžek s Méďou Pú, ptačí xylofon a pak takovou výbavičku pro vílu, křidýlka, čelenku a hůlku do ruky. Mám ale vybraný další hračky, co chci, aby jí dala rodina a my taky ještě určitě něco koupíme. Bětka má samý miminovský hračky, tak už chci pro ní nějaký odpovídající jejímu věku budoucímu :grinning:
21. srp 2009 v 15:23  • Odpověz
Ali já moc ještě nevím, ale docela uvažuju nad tříkolkou, takovou tou 3v1 Leonardo, nemyslím přímo tu, ale ten typ, že ji v tom můžu nejdřív vozit a pak až může sama. Jinak od našich dostane asi toto http://www.sparkys.cz/DetailPage.asp?DPG=27302, babička si zamluvila odrážedlo motorku, dává to každé holčičce tak musí i té naší :sweat_smile: a já uvažuju že jí koupím pejska od FP http://www.uberusky.cz/eshop-fp-mluvici-pejsek-12-355, ale ještě nejsem 100% přesvědčená
21. srp 2009 v 15:24  • Odpověz
Katko už vílu jo? To máš do první třídy ne? :grinning:
21. srp 2009 v 15:24  • Odpověz
jdeme na jogurt, budu za chvilku
21. srp 2009 v 15:26  • Odpověz
autor
Hani :grinning: Já už jí vidím, jak v tom bude lítat. Kámošky holčička to úplně milovala a asi stále miluje. Byly jí 3 a už to nějakou dobu má a předtím to neměla a půjčovala si to u dětí kámošky švagrový. Takže bych řekla, že třeba úplně hned jí to brát nebude, ale třeba kolem toho 1,5 už by mohlo :wink:

O tříkolce taky přemýšlím, ale asi jí spíš ještě necháme na další rok :dizzy_face:
Já chci od Berušky ten mluvící hrnec FP a taky toho pejska :grinning:
Jo a to od Sparkys vypadá moc dobře :wink:
21. srp 2009 v 15:28  • Odpověz
Já fakt nevím, co tomu našemu Ondrášulkovi pořídit, s xylofonem a piankem si už hraje, kostičky a kroužky skládá, jezdí si autíčkem a mašinkami, fakt nevím... Možná taky nějaké to odrážedlo nebo tříkolku. Chtěla bych sehnat někde repliku volantu, když Ondřejík tak rád pozoruje auta a hraje si s autíčky. Anebo nějakou hračku sekačku (to přímo miluje), když jezdím po zahradě a seču je z toho úplně hotovej jak se mu to líbí.
Já fakticky nevíííím.
21. srp 2009 v 15:29  • Odpověz
Alí..já už k vánocům koupila mluvícího psa od fisher price :slight_smile:)je super :slight_smile:)
21. srp 2009 v 15:30  • Odpověz
tak jsem tu.

Ali a co takovou tu zatloukačku z ikey?
21. srp 2009 v 15:31  • Odpověz
Ali..já k vánocům a ty píšeš o narozkách haha :grinning:
autor
Alí tak o volantu vím jen o tom k PC, ale já takové věci moc nehledám, když mám tu holčičku :grinning:
A sekačku by třeba mohli mít? Nebo určitě nářadí.
jáji a zkoušela jsi ho? není to podobný jako byl ten pohádkovej medvěd? ten byl hrozně blbej, že začal povídat pohádku a pak řekl, jestli chceš slyšet pokračování zmáčkni 3 a když jsi nic nezmáčkla, tak asi po 5 minutách vykřikl, tak ty už si nechceš povídat? Tak dobře a ahoj příště. A dítě třeba vzbudil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 v 15:32  • Odpověz
autor
Alí tohle jsem teď jen tak vygooglila :wink:

http://www.mimisek.cz/shop/e-shop.php?id=61
21. srp 2009 v 15:33  • Odpověz
hani...neee to neee, tohle je mazec, zmáčkneš třeba nohu a on se zasměje že si ho polochtal na noze, říká to že tě má rád, že chce obejmout, abecebu, zpívá písničky, no jako mazec :slight_smile:)) joo že mu šáhneš na ouško a tak :slight_smile:)
21. srp 2009 v 15:34  • Odpověz
vy jste jecalky,já vám vůbec nestíhám a nechytáme se:frowning2:...
Oskarkoalenková,nám taky netekoucí hrnek učíci avent nefunguje...mi pořád pijem z flašky ach jo a to jsme starší..aaale líbí se jí přes slamku,prej jsou i pro děti tak jí asi koupím
Jájí,jaký mobil mluvíci máte že se otevírá,my co máme od fisheru tak ten učí čísla,písmena a hraje melodie ale přijde mi to tak potichu...
Hm já koupila na 1 narozky kočárek,taková klasika..ty odrážedla a kola,to neumí jeste
A i kdyz chodí tak sekačku i kočárek pořád převrací..padá s tím,líp to jde bez toho,ale ona furt chce něco tahat tlačit,
21. srp 2009 v 15:36  • Odpověz
autor
Jáji tak to je super, ptž chci, aby ho Bětce někdo koupil. Jsem ráda, že je tak bezva :grinning:
21. srp 2009 v 15:36  • Odpověz
Holky a vás se lidi ptají co mají koupit nebo jim to rovnou říkáte?
21. srp 2009 v 15:37  • Odpověz
autor
Kate dneska to tu jede :grinning:

Hani neptají, já jim to říkám. Třeba se svýma rodičema se vždy domluvím, táta s maceškou jsou myslím i rádi, že jim řeknu, co mají koupit. Máma a tchýně nakupují i samy, ale když byla Bětka v bříšku, tak jsme jim řekli, co bychom chtěli a taky to nakoupili :wink:
21. srp 2009 v 15:41  • Odpověz
kate...http://www.hrackanek.cz/baby-a-miminka/podle-znacek/fisher-price/mobilni-telefon-zvukovy-od-fisher-price---fp-k9861.html

a je taky potichu a ono je to asi lepší než aby mu to řvalo do ucha
21. srp 2009 v 15:43  • Odpověz
Kaci, ja o tom mluvicim hrnci taky premyslim a jeste o auticku se zviratkama :dizzy_face:
21. srp 2009 v 15:44  • Odpověz
holky fůj, teď jsem si tu zase přečetla příběh :cry: :cry: :cry:

tak já asi taky zkusím naočkovat, aspoň tchánovce..
21. srp 2009 v 15:45  • Odpověz
šmarja jakej zase??

peti...auticko se zviratkama?? jake??
21. srp 2009 v 15:47  • Odpověz
Jáji fakt to chceš vědět?
no že se ptáš, pak mě to bude mrzet ale ....
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.