• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Porodnice Kramare-nechoďtě tam
21. srp 2009 v 15:48  • Odpověz
autor
Hani tak když to takhle napíšeš, tak jsem zvědavá :pensive: A vím, že mě to bude mrzet.

Peti hrozně se mi líbí, co by to mělo dělat. Já do něj jdu určitě :wink:

Bětka furt spííííííí :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: Už je to hodinu a čtvrt.
21. srp 2009 v 15:49  • Odpověz
Kája asi vytuhne za chvilku už je ležmo a čučí do blba. A vypadá to že i bez řevu :confused:
21. srp 2009 v 15:50  • Odpověz
jáji,ahá tak mi máme jinej..je těžkej,že když mi ho minule hodila na nohu,odpadl mi neht...
nooooa my chceem houpacího koníka,aaale nevím dokdy jí to bude bavit no...
21. srp 2009 v 15:51  • Odpověz
autor
Hani a kde to je? já projela asi 3 stránky a neviděla jsem nic dlouhýho :astonished:
21. srp 2009 v 15:52  • Odpověz
Tak Ondrášulka se rozhodl odpoledne nespinkati, no co naděláme, že?
Hlavně, že spinká v noci.

Děkuji všem za odkazy, prostuduji si to:slight_smile:. A zkusím se s tchánovci, rodiči, Štěpánkou a případně dalšími dohodnout, co kdo pořídí:slight_smile:, aby se to neopakovalo nebo toho nebylo přehršel.
21. srp 2009 v 15:54  • Odpověz
to je smutný :((( podobný článek jsem četla na idnesu ale v čr, maminka měla problémy se srdíčkem, doporučili jí nepřenášet ale v porodnici na to kašlali a po 10 dnech po termínu rychlý císař a dítě mrtvé :(((
21. srp 2009 v 15:55  • Odpověz
Jáji to je hrozný co :frowning2: Strašný je, že se můžeš dovolávat aby se o tebe doktoři starali a jim je to fakt u prdele. :angry:
21. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
holky, já psala, že jsem ho koupila a zkoušíme ho, ne že je z něj nadšený.. :grinning: ..teda poprvé byl, nová věc, podobná hrnečku z kterého chce pít, když nás vidí.....ale jinak taky pije pořád raději z flašky, ududlává se dudlíkem.....
ale budu to zkoušet, třeba ven do kočárku budu nosit hrníček a doma flášu.... :slight_smile:
21. srp 2009 v 15:57  • Odpověz
autor
Hani aha, tak ty témata jsou dvě a já vlezla do toho druhýho.
Tohle musí být hrozný :pensive: Nevím, jestli bych toho byla schopná, ale chtěla bych, aby byli dr. potrestaní, takže bych je hnala k soudu, kór jestli mají jednoznačnou pitevní zprávu.
Ale to říkám teď, nevím, jak bych se chovala, kdyby se mi tohle stalo. :pensive:
Je to smutnéééé :cry:

Holky nevím, jestli to máte taky, ale já když ted vidím něco zlého o dětech, i třeba ty spoty v TV, tak normálně bulím. Vždycky si představím, co by se stalo, kdyby to bylo moje dítě a už to jede :pensive: :cry:
21. srp 2009 v 15:59  • Odpověz
Katko nápodobně, proto si zakazuju kamkoliv takhle lézt a připouštět si to, teď se mi to docela dařilo, jak jsem byla víc na FB, ale na koni je to mor no :angry:
21. srp 2009 v 16:00  • Odpověz
autor
Hani mě se teď taky dařilo nikam nelézt. A jen přijdeš na Koně, tak čumím, kam nemám :grinning:

Holky já jí jdu vzbudit a dát sváču, měla jí dostat v 15.30 :sweat_smile:
21. srp 2009 v 16:04  • Odpověz
http://www.uberusky.cz/eshop-fp-novy-mluvici-hrnec-12-84

http://www.uberusky.cz/eshop-fp-auticko-se-skladacimi-zviratky-12-352 .... tohle chci, aby mel jako chlapecek nejake auticko :grinning:

holky, vratil se nam tatka, tak vyrazime na prochajdu :wink:
21. srp 2009 v 16:05  • Odpověz
kačí já to mám taky :(( nedávno byla reportáž v telce, jak mladé holce nezjistili včas rakovinu kůže, řekli jí že to není zhoubný, prostě to popletli a holčina měla miminko a umřela když mu snad byli dva roky ani ne, no já skoro bulela :(( úplně jsem si představila toho klučíka bez maminky a bylo mi strašně smutno :((
21. srp 2009 v 16:08  • Odpověz
to autíčko jsem mu koupila taky k vánocům :slight_smile:))
21. srp 2009 v 16:09  • Odpověz
jáji :frowning2:((( my se minulý týden dozvěděli že zemřela známá tchánovců - 35 let, tříletý chlapeček, tatínek už v důchodu. Rakovina ženských org. Měla známého gynekologa a prý pořád vše v poho a pak tohle. :cry: Radši nemyslet fakt.
21. srp 2009 v 16:11  • Odpověz
jsem si vzpomněla ještě k těm dárkům, že určo chci tatrovku :dizzy_face:
21. srp 2009 v 16:11  • Odpověz
hm tak to jsem Hani Vrani číst neměla...ach jooooo...hlavně jak píše vše pro mimi nachystané jak se asi musí cítit..to je strašný,protože vím jak se cíti....chtěla bych je nějak povzbudit,ale nevím jestli se mám do toho pouštet,jsem ráda za svoje 2.sluníčko Elku,ale není to náhrada za tu první,pro ní mám místo v srdci pořááááááád ,pořád....
21. srp 2009 v 16:13  • Odpověz
kate :cry: :cry: :cry:
21. srp 2009 v 16:14  • Odpověz
Holky jdu dělat véču, pokusím se ještě nakouknout, ale kdybych vás nezastihla, tak přeju krásný víkend a samé pozitivní myšlenky :slight_smile:
21. srp 2009 v 16:15  • Odpověz
21. srp 2009 v 16:21  • Odpověz
kate :cry: :cry: :cry:
21. srp 2009 v 16:23  • Odpověz
holky takové smutné téma tady??? Kate....já nevím, co se ti stalo, ale asi nebudu vyzvídat, myslím, že se ti o tom moc mluvit nechce....
Peti...to se mi líbí to autíčko, to objednám asi taky.... :slight_smile:
21. srp 2009 v 16:24  • Odpověz
no jo je to smutné,musela jsem tam něco napsat,nedalo mi....
Val,to samé..:frowning2:
hm..autíčko je fajn..El má taky ráda autíčka,hned řídí volantem...doufám,že něco jako auto najdu i holčičího
21. srp 2009 v 16:28  • Odpověz
hele holky dotaz, jak bych poznala reakci na lepek?? budu strouhat dětský sušenky do přesnídávky a tam určo lepek je
21. srp 2009 v 16:29  • Odpověz
Jáji,prej je to ruzne,prujem i vyrážka..dokonce prej i zácpa..to asi nebude hned ta alergie na lepek...kdyz jsem to zkoumala,tak prej i hovínko jinak páchne..smí se říkat tady hovínko?
21. srp 2009 v 16:32  • Odpověz
Kate.....na tohle jsou všechny slova zbytečná.... :frowning2: :cry: Je fajn, že máš teď takovou krásnou holčičku...
:slight_smile:
Holky...co ty vánoce? To je hrůza s váma....já teď žiju dovolenou, ale pak asi taky začnu občas jukat :slight_smile:
21. srp 2009 v 16:35  • Odpověz
kate..díky za info :slight_smile:) teď to spapal :slight_smile:))
21. srp 2009 v 16:41  • Odpověz
autor
Kate :cry: :cry: :cry:
Tohle jsou vždycky strašné události a je to o to horší, když to ještě zaviní dr., což nevím, jestli byl i tvůj případ. :pensive:
Nemají se dít takové věci, aby se matky koukaly do hrobů svých dětiček :cry: :cry: :cry: :cry:

Dneska si asi dám vínko na zdraví našich dětí :pensive:
21. srp 2009 v 16:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.