• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
kačí..já si dám taky na zdraví našich dětiček
21. srp 2009 v 17:01  • Odpověz
Kate:frowning2: :frowning2:. Velmi smutné jak Tvůj osobní prožitek tak ta událost z diskuse:frowning2: :frowning2:.
Je mi do pláče...

Připojím se k Vám a připiji si na zdraví našich krásných zdravých dětiček a jejich hodných maminek.
21. srp 2009 v 17:27  • Odpověz
Dneska za námi dorazí můj tatínek, Ondrášek se už jistě těší na dovádění s dědečkem:slight_smile: a muzicírování.
21. srp 2009 v 17:30  • Odpověz
Holky, nevim, jestli zitra bude cas vas pozdravit... kdyby nahodou ne, tak se tu mejte krasne a uzivejte posledni tyden prazdnin... hlavne ti, co jsou mimo Prahu :slight_smile: Pozdravujte ode me deticky a moc nekecejte, at toho nemam moc na docitani :wink:
Hezky vecer!
21. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
Peti, krásnou a pohodovou dovolenou, papa za týden na koni:slight_smile:.
21. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
taky přeju krááásnou dovču, moc si to užijte :slight_smile:)

já tu holky zítra nebudu, jedem pro tchánovce a v neděli asi taky ne, jedem k Anacondovcům :slight_smile:))
21. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jaji, jsi u Anacondovců jako doma, viď? :slight_smile: Hezky si užij víkendek, papa.
21. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
ani ne, jedem se tam podivat na jidelni zidlicku :slight_smile:))
21. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
Peťulko krásně si to užijte :wink:

My jsme klepali usmiřovací kosu :grinning:

Jáji Anac je trochu šmelinářka, ne? :grinning:

Já zítra taky nebudu, slavíme máminy 50tiny :grinning:
21. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
kači...trochu??? :grinning: :grinning:

a usmířili??

už jsem si musela vzít lentilku, nějak to břicho začíná gradovat au au au, znova rodim
21. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
víte, jak jsem si tady chválila, jak mi Kubík odpoledne dlouho spinkal? Celou hodinu a půl?? Tak to je asi daň za to, že teď ještě pořád nespinká....je s námi v obýváku, protože Míla ho nemůže slyšet plakat, no a mě je ho vlastně taky líto....ale už jdu na něj, jako půl 10 co si myslí??? :wink:
Kačko....taková kosa je nejlepší viď?? :slight_smile:
Peti....krásnou dovolenou.... :slight_smile:
21. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
autor
Jáji trochu dost :grinning: Ale co, když sežene, tak proč ne :grinning:
A usmířili. On se mnou mluvil už když přišel, ale nebylo to ono. Teď už v pohodě :grinning:

Vladí jako kosa super, ale jinak jí na usmiřování moc neprovozuju. Já totiž potřebuju být v pohodě, aby to bylo hezké a když jsem nakakaná, tak jsem nakakaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Teď jsem ale já nebyla, takže v pohodě :grinning:
21. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
teda tady mě nikdo nepolituje že mě bolí bříškooooooooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :confounded:
21. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
Musíš Fíku něco vydržet, ne? :grinning:
Chudinko malinká, bolinká tě bříšíčko? Mám ti ho jet pofounkákovat? :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
ducky...už ať jsi tady :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz
autor
Prdlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajs :grinning: Máš tam double Tomíky :grinning: :grinning:
Já jdu totiž koukat na Sex and The City :grinning: :grinning:
Tak brou, brou, brouk :wink: :grinning:
21. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz
Nikde nikdo?? To je vrchol.... :slight_smile:
My jsme dnes si udělali takový "pohodový" den......Míla mě ráno nechal vyspat, spala jsem asi do čtvrt na 11 a vůbec jsem se nemohla probudit, pak na oplátku spal zas chvíli on, pak jsme se naobědvali, šli na procházku, koupili něco ke kafíčku.....pohodička :slight_smile: Jen Kubík dnes skoro nespí, tak snad brzo zajede večer :slight_smile:
Lucka už je v pohodě, ale raději jsem nechtěla nikam jezdit....
No a jak jste se měly vy celý ten den????
22. srp 2009 v 17:04  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak my si užili krásný den na mámině oslavě. Bětka byla super, dokonce se nechala chovat i od "cizích" :wink:

Zítra si od manži nechám nabarvit tu hlavu. :wink:

Dobrou noc
22. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz
autor
No totok? :astonished: :astonished:
Nikde nikdo, přičemž omluvenku má jen Péťa a Hanka. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Já musím dneska pracovat, dozadat jim tam ty tarify. Celý týden jsem se na to ani nepodívala :confused:
23. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
Ahoj, všechny vás zdravím po opět dlouhé době...lukymu byl už rok, je to šikula, běhá jako ďábel, ale je to vzteklina..snažím se vše zmáknout, ale občas je to na hlavu :grinning:
tak nějak se mi zastesklo...u nás jinak nic moc nového, tomík nastupuje do soukromé školky od 1.9. na 3 dny v týdnu, nic jiného se nedalo dělat... ale těší se...naše dovolená v září na krétu padla, pač tomni tour krachnul, ale čekáme na říjen, že by jsme vyjeli...tatínek byl od čtvrtka na kolech , tak se dnes vrací a jinak teda nic moc...luky spí už jen 1x denně asi 3 měsíce, takže opravdu pohodu nemám :slight_smile:
toužím se mezi Vás opět zapojit, ale nevím zda to zmáknu...

krásný den, zatím...
23. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
Ahoj Peti,

tak super, že se vám daří, kluci jsou v pohodě, Luky je šikulka :wink:
Máma měla jet zase do Egypta a taky jedou do pr... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad se vám všem vrátí ty prachy.

Jinak se zapoj, však nemusíš všechno dočítat, chytneš se do rozběhnuté diskuze :wink: Tady to někdy žije, někdy méně, přes den ani tak moc ne, spíš pak večer. Holt už je většina našich dětiček taky pohyblivých, od plazení po lezení. Bětka už dobře chodí za ruce a vyžaduje to, takže s ní taky dost často musím chodit po bytě :grinning:
Já myslím, že to zvládneš :wink:

Já jsem vyhnala manžu s Bětkou ven a jdu pracovat, mám toho ještě dooooost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :pensive:
23. srp 2009 v 16:22  • Odpověz
no tak uvidíme :slight_smile:
23. srp 2009 v 19:02  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se z chalupy. Tchánovci s manžou odjeli. Jsem tu s mamkou, Terkou a naší babí a kájou samozřejmě a se třemi psy :slight_smile: . Ale je mi tak nějak smutno, se mi manžu nechtělo pouštět domů. Škoda že si nemůže vzít dovču a být tu s námi :frowning2: .

Jinak je tu dobře, zítra má být snad zase vedro tak se naložíme do bazénu..

Holky Kája má teď nějaký hrozný období, před každým spaním v postýlce úplně hystericky ječí a není k uklidnění, myslela jsem že jsou to zuby, nebo to že nemá tommee tippee dudlík, páč ho nemůžu sehnat. Ale fakt nevím. Je to děs, dneska řvala 45 minut. Jo a v pátek večer se poprvé v postýlce sama postavila, ale od té doby zase nic.
23. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
ducky...jaktoooo?? já psala že nebuduuuuu :sweat_smile:
23. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
Holky, ahoooooooooooooooj. Zdravím z domova.
Včera jsem na net vůbec nešla, byla jsem v celodenním balícím maratonu - to bylo ale věcí, hrůza. Ale zvládli jsme to a dnes jsme šťastně docestovali do Petrovic. Ovšem Ondrášek celé odpoledne (skoro) proplakal, asi složitější aklimatizace a ještě k tomu nejspíš zuby nahoře (se nám zdá). Teď jsme ho uložili, tak snad bude poklidně spinkat, vzhledem k tomu, že odpoledne nezamhouřil oka tak už u mlíčka usínal...

Bylo to hrozný když jsme se s tím milionem tašek nacpali do našeho bytečku a já fakt nevěděla s čím začít dříve a ještě rychle prát, žehlit (pokračování zítra), aby manžel měl věci do Moskvy, kam letí v úterý ráno. No prostě to byla síla. A mám strašný hlad, ani jsem se nestihla v tom vybalování najíst.

Peti, ahoj. Jen pojď mezi nás.
Hanko, čusík na chalupu. Hezky si tam ten poslední sprnový týden užijte (jste-li tam na celý týden).
23. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
Ahoj ženy, co to je toto? měla jsem Vás dočtený za 5 minut :grinning:

My jsme se v 7 večer vrátili z chaty, oba dny jsme tam měli návštěvy. Docela jsem se bála co Štěpánek, má teď tu separační krizi a dost často u neznámých lidí pláče. Ale zvládnul to dobře, od tchánovců, který neviděl skoro 2 měsíce se nechal asi po hodině i chovat a nosit po zahradě :slight_smile: A dneska u nás byla ségra přítele s rodinkou, což jsou 4 lidi a taky dobrý, nejvíc se rozumněl s bratrancema, hned si s nima hrál na trávě s autíčkama co mu přivezli :slight_smile: :slight_smile:

Zdravím tu opět Peťuli, to je na prd s tou cestovkou, škoda no. Tak to je fajn, že jste "upíchli" Lukyho do školky, aspoň částečně, v dětský společnosti se mu určitě bude líbit a Ty si trošku odpočineš :wink:
23. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
Alčo tak Tě vítám po delší době v Praze, to musí být fakt šílenýýý to vybalování po takový době :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já mám osypky když vybaluju po týdnu.
My jedeme v úterý večer zase na chatu, má být pěkně, tak toho chci ještě využít. Přítel bude přes den ale dojíždět do Prahy do práce. A pak už je září, uteklo to šíleně, co??
23. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
Katchul, ahoj, no řeknu Ti, po 7 týdnech se vrátit zpět domů - docela mazec.
A uteklo to naprosto nehorázně rychle...
23. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ani se nenadějem a dětičky budou mít rok!!! A pak Vánoce... :sweat_smile:
23. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz
Jj, už to budou skoro dospěláci:slight_smile: :slight_smile:.
23. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.