• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
A co Štěpánek a spinkání přes den a v noci? Je to lepší?
23. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
to pak bude hromadná oslava narozeninek :dizzy_face:
23. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
Štěpánek spí přes den většinou dobře, dneska trhnul rekord a spal od 13 asi do 15,15!!! :astonished: V noci je to nic moc, na chatě se budí většinou jen jednou na mlíčko, ale v Praze se budí častěji. Tak teď byli dvě noci na chatě fajn a jsem zvědavá co dneska.

Ale holky strašně mě štve to jeho ranní vstávání, prostě okolo šestý je vzhůru :unamused: :angry: Na to si prostě nikdy nezvyknu.
23. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
autor
Teda, člověk si nechává barvit hlavu a vy najednou tady :astonished: :grinning:

Jáji ne úplnou, mohla si napsat pár řádek, ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Snad stihnu zítra cvíčo, manža má do 17ti schůzku :sweat_smile:
Myslíš, že by jsi mi mohla přinést a půjčit tu Manducu?

Alí vítej doma :wink: A zvládni to vybalování. To musí být síla. Já taky jen po týdenním jsem byla hotová a ty to 7mi týdenním :sweat_smile:

Kačí tak super, že jste si užili a Štěpulák to zvládl :wink: On je prostě šikula a ty ho tu místama dost drbeš :grinning: :grinning:

Hani hezky si užijte poslední prázdninové dny :wink:
23. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
Katchul, a to spí v kuse do těch 6? To je dobrý, ne?
Ondrášek spí většinou 20-5.45 (6.10) - a někdy usne (nejdéle do 8.10), ale většinou ne. Ale já si nestěžuji a jsem ráda za to jak spinká.
23. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
Ducky, ahoj, červená hlavičko:slight_smile:.
Síla to teda je, ale už to u nás vypadá dobře, docela jsem to tu zpohlafkovala:slight_smile:. Jen musím ještě provést "redakci" květin, utřít všude prach, atd... A Ondráškovo prádlo a věcičky jsem si nechala až na někdy v týdnu, musím vytřídit z komody, co už je malé, naházet to někam na hromadu a rozhodnout, zda si to necháme všechno, nebo něco, zda to pošleme do nějakého kojeňáku či porodnice, atd...
23. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
Halóóóóóóóó, kde zase všechny jste? Jsem vám napsala a vy nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning:
23. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
Katko, já tu sice jsem, ale dělám u toho ještě tisíc věcí, tak promiň:slight_smile:.
23. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
Jé Alí, jsme se zkřížily :grinning:

Já jsem dneska taky dělala debordelizaci, abych měla místo na věcičky, co přivezla sestřenka. A hlavně Bětka se najednou vytáhla, takže jsem to ještě nestihla protřídit, až dneska.
My věci zatím schováme na případné druhé dítě. Zatím nic pryč nedávám :wink:
23. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
Alí to je jasný :wink:
23. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
Alí kdepak, že by Štěpán spal v kuse, budí se doma okolo půlnoci a pak do těch šesti ještě tak jednou až dvakrát. A na chatě se budil ve 4 a pak v těch 6 vstával. Což jde až na to brzký vstávání.

Kačí no jo, já ho moc nechválim, páč pokaždý když ho vychválim, tak se něco jako naschvál zase zhorší.
Takže už jsi červená? :slight_smile:

Taky teď průběžně třídim věci. A sbalila jsem už obě hrací deky, prodali jsme monitor dechu...
23. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
Přidala jsem pár aktuálních fotek Štěpukáka :wink:
23. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
Zítra, pokud Ondrášek dovolí, se dám do debordelizace těch jeho hraček a oblečků. Druhé dítě chceme také, ale nevím, jestli si budu schovávat všechno, myslím, že si nechám jen to, co se mi opravdu hooodně líbí. Uvidím jak to všechno bude vypadat, kolik toho bude a tak.
23. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
Fotečky hezké:slight_smile:.
23. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
Já dávala průběžně na rajčátko, takže jsi (možná) viděla.
23. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
My druhý dítě nechceme, teda určitě ne brzy, takže já asi všechno dám z domu. I když zatim oblečení dávám do těch vakuových pytlů, akorát to co je víc obnošený tak vyhazuju. Hračky jsem teda zatím netřídila, ale my se snažíme kupovat toho co nejméně.
23. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
Kačko..jo jo v pohodě půjčím, na jak dlouho? Ty vogo to bys zas nešla?? fňukyyyyy

tak naše dítko usíná kolem 19-20, o půlnoci dostane v polospánku sunar a vstane jak kdy, někdy v 6 - 7 na mlíko, pak hodinu spí a někdy až v 7:30
23. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
Alí díky, jojo já Vaše rajče průběžně sleduju :wink: I Jájinky :slight_smile:
23. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
katch...nechcete?? teda my chce druhé dítko tak za 3 roky, uvidím dle práce, pokud tam bude ta trubka šéfka tak tam nejdu :confounded:
23. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
katch...ty jo já budu muset šoupnou další fotky na rajče, mám je akorát na FB :sweat_smile:
23. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
Jáji no nějak nám to naše zvíře stačí :grinning: Já bych chtěla druhý dítě, kdybych věděla, že to bude hodná holčička :grinning: :sweat_smile:
23. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
My taky do toho ještě nejdeme, ale vzhledem k mému věku nebudu moc otálet.
23. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
Hodnou holčičku si taky prosím:slight_smile:.
23. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
Tak já jdu možná obhospodařit ty květiny, utřít zbytek prachu a pak asi zalehnu vedle Ondráška, kéž by hezky spinkal - poslední dvě noci nebyly nic moc.
23. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
tak já bych taky ráda hodnou holčičkuuuuu, ne že mi všechny vyberete :grinning:
23. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
Alí no právě, že my vzhledem k mému věku taky nemůžeme čekat. Škoda. Původně jsem chtěla druhý dítě, tak aby mi navazovala MD po těch 3 letech. Ale to tedy nehrozí.
23. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
ty jo sem shlídla jedno video a nějak nechápu že maminka ve 4 měsícíh své dítko drží za ruce a dítko stojí, to mi přijde brzy neee??
23. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
mě dneska děsně štípe jizva :confused: :sweat_smile:
23. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
Jáji no tak to je určitě trochu brzy :astonished:
Já si jdu dát sprchu a mám ještě hlad, tak si budu muset dát koláč, nedá se nic dělat :grinning:
23. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
Tak jsem si byla umýt barvu a zase je tu nakecáno :grinning: Se z vás picnu.

Jáji jdu, když tak manžovi dám Bětku na cvíču. Se těším jako malá. Byl by problém na týden? Manža by to chtěl zkusit o víkendu :sweat_smile: Když tak se sejdeme ještě v týdnu, aby ti tak dlouho nechyběla. :confused:

Kačí na fotky juknu. My už snad taky konečně dotáhneme fotky, manža je teď zase hodil na Picasu od Googla, tak nevím teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já chci druhý hlavně hodné jako byla Bětka, pohlaví je mi jedno :wink:
23. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.