• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Kačko...tak se sejdem v týdnu a půjčím ti jí :slight_smile: a zítra se teda těším, tam zas budu za idiota jako vždy :grinning: a musím ti dát tu permici :wink:
23. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
autor
Jé ajó, tak já ti dám prachy. Kolik že to bylo? :astonished: Sorráč, jsem zapomněla :sweat_smile:
Jj, já si myslela, že na tak dlouho ti jí nemůžu sebrat. Tak čtvrtek, pátek, předběžně?

Kačí supééééééééér. Štěpánek je naprosto božííííííííííííí ušounek :grinning:
23. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
Kačí dvě hodný děti se neroděj, na to zapomeň :grinning: :grinning:
23. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
Ušounek to teda je a to mám fotky, kde to je vidět mnohem víc (takový ty uši proti sluníčku :sweat_smile: ). Ale ty sem nedám, abyste se mu nesmáli!! :grinning:
23. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
Kačí hele tak to teda ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Martinka třeba má taky dvě hodný děti, takže já chci takyyyyyyyyyyyyyyy :grinning:
Štěpulákovi bychom se my určitě nesmály, ale vzhledem k tomu, že by na to mohly koukat i "cizí" koníkovky, tak to sem nedávej :pensive:
Je úžasnej :wink:
23. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
Kačko.-.ty jo nevim, řeknu ti to zejtra ju? jinak ok, aspoň se projdem a dáme něco dobrého :grinning:
23. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
ahojky.....teda já se taky picnu. To naše dítě dnes spalo sice vyjímečně do půl 8, ale pak usnul na 20minut dopoledne, a na 30minut odpoledne, když jsme jezdili po globsu. Myslela jsem, jak v 7 zalehne, ale on si pospal u mlíčka a byl zase čilej, no usnul zas po čtvrt na 10. Už mě omejvali.....nechápu, že nemusí spát, po kom to dítě je??? My oba takoví spáči :slight_smile:
Jinak vítám Peťulu, jen choď častěji mezi nás... :slight_smile:
kačku z chaty....Štěpula je tedy číslo, podle fotek má v očích pěkný čertíky :slight_smile:
A Háňo ty si dovču užij na chatě....chápu, že ti je smutno, to mě by bylo taky....
Alčo....vítej zpátky.....v Praze :dizzy_face:
23. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
Si, Jáji :wink: A já už na ty dobrý věci musím dávat bacha, už si s kámoškou píšeme, co jíme :sweat_smile:

Vladí tím se to asi neřídí, my jsme taky spáči a Bětka zatím moc ne :pensive:
23. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
Kačí no bude muset jít na přišití ušáček náš :pensive: ale dělá se to prý až v předškolním věku.
A Nelinka je docela zlobidlo, ne? Zeptáme se Martinky :wink:
Ale ne, všechny děti jsou hodný, jen některý hodnější :slight_smile: :grinning:

Vladi to se Vám to dost zhoršilo ten Kubíkův spánek viď? Taky bych radši kdyby byl Štěpán větší spáč. S tím asi nic neuděláme, já věřim, že se to s věkem zlepší - věřím v lepší zítřky :wink: :grinning:

Tak holky dobrou noc.
23. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
ale dnes už jsem fakt byla naštvaná....celej den kolem něj se točíme a pak i večer?? Dala jsem ho do postýlky, že má smůlu, jenže on tam v té postýlce stojí jako lev, lomcuje s ní, Míla to nevydrží vyndá ho...já nadávám, pak ale je mi ho taky líto, když vidím ty slzy....to je dokola. Takové hodné miminko jsem měla a teď?? :frowning2:
23. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
autor
Kačí a nesrovná se to samo? Tak uvidíte, já byla někdy ve 3. třídě na vyndávání mateřského znamínka a bylo tam se mnou spoustu dětí s přišitýma ouškama :pensive:
Jako že je živá, to jo, ale myslí,. že nebyla ubrečená a tak :confused:
A přeji ti dobrou noc :wink:

Já jdu sledovat Charlieho andílky a čekat, až mi uschne hlava :wink:

Brou noc :sunglasses:
23. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
já tak pořád doufám, že to je zubama....zdá se mi, že se klube dvojka nahoře..... :unamused:
Kačí....a co barva? Povedla se???
23. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
Kačí..fakt? mě bude hlídat manža :sweat_smile: a hlavně naostro se do toho opřu až budu chodit 2x týdně cvičit, jinak to u mě nemá smysl
23. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
Vladí já taky několikrát nadávala na stání v postýlce. Já předtím Bětku položila, párkrát šla nahodit dudla a spala. Teď jí musím uhoupat na rukách :pensive:

A vlasy ještě schnou, ale snad to bude dobrý :wink:

Tak dobrou :wink:
23. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz
Holky, tak jsem ještě něco pošolichala, dala na web k prodeji hrací deku a jdu do sprchy a do hajan.
Vladi, ahooooooooooj. DOBROU NOC VŠEM.

A pojďme vymyslet datum našeho maminkovského srazíku:slight_smile:.
23. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz
dobrou noc a ať vás blechy štípou celou noc...... :grinning:
23. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz
Ahoj holky,

tak my jsme taky zpět v Praze...víkend jako vždy pracovní...v sobotu jsem fungovala jako zásobovač a dnes jsme s tátou betonovali balkon, vyklízeli garáž a uklízeli věci okolo baráčku...tenhle týden by totiž měli nastoupit lidi na fasádu, tak jsme odstraňovali různé věci, které byli o barák opřený...a že jich bylo :-/
Pěkně mě bolej záda!
Zítra dopolko budu odpočívat...ve 12:15 máme očkování a odpoledne dáme nějakou prochajdu + vybalit!
ve středu pak razíme za mým tátou do Třeboně, kde je s rodinkou na dovolený...ale jen do čtvrtka.

Alčo: vítej zpět v Praze...to vybalování je hrozný, i když už jsem si za ty roky zvykla...každý pátek sbali, v neděli vybalit...ale je fakt, že vybaluju věci max. ze 14 dnů, to ty jich musíš mít o dost víc!

Kačí/ducky: to je manžel šikula, když Ti barví hlavu...mě jí včera nabarvila tchyně, tak už jsem zase blondýna :grinning:

Kačí/katchula: Adrianka se mi v noci taky dost budí...do půlnoci tak dvakrát, pak kolem druhé - to jí šoupnu k nám do postele...pak ve čtyři kojení, to spí do sedmi a pak se mi jí buď podaří uspat do půl devátý a nebo ne...to si pak hodinu a půl hrajeme (tedy ona si hraje, já jí po očku kontroluju a ještě "odpočívám") a pak spinkáme většinou ještě tak dvě hodinky dopoledne. Odpoledne spinká tak 1,5 hodiny a podruhé tak 45minut. A chodí spát mezi 21-22hod...tak to budu muset už nějak řešit, aby chodila spát třeba v osm...

vladi: třeba se to zase otočí, holt jsou to děti...nevyzpytatelné, ale krásné a hlavně naše :grinning: já už někdy padám na pusu, hlavně takhle po tom víkendu...a pak se na ní podívám jak spinká nebo když se na mě zasměje, když přijdu ze stavby a mám slzy na krájíčku, jak je to takový bezprostřední, jak nás ty děti mají rády, věří nám... Na druhou stranu, když mě ráno vzbudí před sedmou, tak bych jí nejradši někomu do těch devíti darovala :grinning:

Jáji: jak bylo na návštěvě???
24. srp 2009 v 00:17  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobré ránko,

já jdu jen pozdravit a po Bětčině snídani razíme s kámoškou do centra. Už jsme tam dlouho nebyly, tak se jukneme, co je tam nového :grinning:

Alí teda, jak to všechno zvládáš? Barák, Adrianka, manžel, domáctnost, tak asi další superžena mezi náma :wink:

24. srp 2009 v 08:31  • Odpověz
ahoj, tak vidím 4 strany :slight_smile:
no jo...já jdu dnes do ZOO s klukama, pač nemá být zase až takové vedro a zítra dopo se jdu juknout do naší soukromé školky a odpo razíme do neděle na chatu, kde budeme dělat nějaké výlety...a musím hlavně dokoupit tomovi pláštěnku a bačkůrky:slight_smile:
ráno jsem nakoupila narychlo v Brumlovi, nemám pro lukyho jedinou zimní věc jak byli s tomem každý jinak narozený
a pro toma taky né..už to tam začíná :slight_smile:
no náš luky tedy spí už tak od 20-21h do min 7:30 celou noc, ted se jednou k ránu budí, pač už mu rostou špuičáky, ale mám v tomhle absolutní pohodu
tak já letím luky se vzbudil, tak zatím pa
24. srp 2009 v 08:32  • Odpověz
Ahojky,
Kačí superženy jsme tu všechny, ne? :slight_smile: :grinning:

Alí-Pri já teda taky zírám jak to všechno zvládáš, to musí být strašný záhul takhle pracovat na domečku, ale zase je to pěkný, že to děláte pro sebe a není nad soukromí rodinnýho domku. Adrianka chodí tedy spát dost pozdě, ale jak koukám na čas Tvýho příspěvku tak Ty taky. Štěpánek chodí okolo osmý a já tak okolo jedenáctý, někdy jdu i v deset :sweat_smile: A Štěpána si taky bereme uprostřed noci do postele, protože u sebe být nechce a nespí. Ale je to strašný zlozvyk a rozhodně nechci, aby s námi spal ještě ve 2 letech.

Já čekám až se Štěpánek probudí, dám mu sváču a půjdeme ven a na nákupy. Jinak dnes vstával v 5,45 a usnul potom až v 8 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
Kačí a Kačí: no není to tak hrozný, on si člověk po tom týdnu rád odpočine fyzickou prací. A v neděli jsem ráda, že mě čeká 5 dní "jen" Adrianka a chod domácnosti. Pracovat na domečku už mě teď baví...protože to jsou věci,který už dělat můžu. Když se zdilo nebo omítalo, tak jsem tak chodila jen na čumendu nebo jako přidržtaška a to mě fakt neba :frowning2:
No už se nám to blíží. Pokud to všechno doděláme v termínech v jakých jsme si to naplánovali tak se v říjnu-listopadu budeme stěhovat...na jednu stranu se mi z Prahy chtít nebude -kvůli tomu pohodlí co tu mám, ale na druhou...pocházím z vesnice a ta Praha mi k srdci nepřirostla...

Jo a 5.9. přesně v den Adriančiných 6ti měsíčnin začínáme chodit na plavčo...už se moooc těším!

Dneska Aduš vstávala v 6:45 jsem myslela, že špatně koukám na hodinky, ale bohužel :frowning2: naštěstí už půjde za chvíli zase spát, tak zapluju s ní...
24. srp 2009 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz
stavět barák je záhul, hlavně nejhorší pak bude to vše nastěhovat, to je opravdu boj s krabicemi...tak držím palce...já se stěhovala po 10m a vše uspůsobit s břichem bylo taky na hlavu, natož z dětma :unamused:
tak my razíme do zoo mějte se
24. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
Peti: nevím jestli si Tě s někým nepletu...ale ty jsi dělala v Tomi-touru???

Jo a ještě máme od čtvrtka novinku...Aduška si začla "stoupat" na všechny 4 jako by chtěla lízt...a péruje na kolínkách dopředu a dozadu...vypadá to jako kdyby to...no...sexíkovala :grinning:
24. srp 2009 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz
Ali..tak to ti za chvíli poleze :slight_smile:))

jinak ahojky :slight_smile:)

noc divná, v 23 budíček na jídlo, ve 2 ráno řev jak blázen, opět jídlo a pak až v 7, ufff

už pomalu leze po čtyřech, ale vždy jen kousek, pak to doplazí :grinning:
24. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
Ahoj holky,
Priorito, jsi tedy ale šikulka pracovitá.
Jinak my se asi vrátili do starých známých pražských kolejí:frowning2:. Dneska spánek jen do 5.50, pak už nic a dopoledne jsem vyrazila ven a usnul až v 10.10 a pouze do 10.35 a je hrozně ukňučenej a vzteklej. Vůbec nemůžu dělat všechno co jsem chtěla, ach jo.... Ještě musím připravit manžela do Moskvy (vrátí se dnes pozdě z práce, tak aby měl alespoň oblečení přichystané, pracovní věci si přípraví), ach jo.

A je mi tady hrozný vedro, zlatej sever Čech.
24. srp 2009 v 11:55  • Odpověz
Alčo..snad se Ondrášek brzo aklimatizuje :sweat_smile: Tam to pro něj byla paráda, furt někdo kolem, čerstvej vzduch a takj
24. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
přes víkend jsem nestíhala,tak dodávám Kačence omluvenku dodatečně :grinning:
začal nám poslední týden na chaloupce, v neděli frčíme do Prahy :frowning2: :cry: Míša už je zase ve Španělsku, takže se vrátíme do starých kolejí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
taky jsem dnes přihglásila Nelinku na cvičení a budeme i pokračovat v plavču,tak hurá,protože ona to potřebuje a doma by mi řádila :slight_smile:
holky, nemáte nějakou radu na dětské lupy, Neli toho má plnou hlavičku, do ted jí měla úplně čistou, tak nevím, jestli to nemůže být tím, že se pořád koupe a že i každý den používáme šampon?
24. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz
priorita: ano já jsem ho tady kdysi v praze zakládala, ale nemělo to ještě fišera jako jeho jméno...jezdila se jen itálie a chorvatsko...pak jsem odešla po 2 letech do cekare, které sídlilo hned vedle :grinning:
v zoo dnes ve 12:15 5000 lidí, ale dalo se, když jsem tam jela od 9:30 :slight_smile:
až bude konec prázdnin, tak to bude zase pohoda
ted peču králíka a budu dělat pórkovkuAx
matru:já taky myju skoro denně a nikdy jse, to neměla...
brnkni doktorce a určitě bych kupovala v lékárně
24. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz
autor
Kačí tak já v porovnání s holkama teda superžena nejsem :grinning: Ale ty jo, ty se taky naskáčeš kolem Štěpuláka, to Bětka je taky divoch, ale přeci jen menší :wink:

Martí no, no, no dobře :wink: Nelince bych zatím jen hlavu namastila olejem a vyčesala, jako seborheu a vlásky bych jí denně určitě nemyla, páč to vysušuje. :wink:

Alí taky držím palce, aby se Ondrášek aklimatizoval :pensive:

Peti tak 5tis je prd, ne? To tam bylo třeba i 12tis :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz
Hm my vlásky Matru denne nemyjem,ale snad ty dětské nejsou tak zlé..mám něco co se muze i na telíčko,tak to musí bejt jemné..
Petul vy už jste v té zoo byli jo?
My byli s malou v pátek v Průhonicích,jeste jsem tam nebyla v tom aquaparku..paráda,ale asi ne na každý den no,lidi si tam normál četli i knížky...s El budu chodit taky na plavání
24. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.