• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
no my vlásky musíme mýt každý den, protože je pořád bud v písku nebo v bazénu nebo se hrabe v záhonu, no prostě je každý večer jako čuník,takže to jinak nejde a vlásky už má trošku delší, takže jí tam nechci patlat olej :confounded: no uvidim, zkusim to vyčesat nebo se poradim u dr. nebo v lékárně.
24. srp 2009 v 15:45  • Odpověz
ducky...hele jak to vidíš, sejdem se až tam???
24. srp 2009 v 16:07  • Odpověz
o tak to jo,my jeste v písku nebyli...
24. srp 2009 v 16:09  • Odpověz
ahoj holky....my byli dnes na Andělu, nakoupili jsme si v Teranově s Luckou hezké letní šatičky, každá jedny, pak Kubíčkovi autíčko, ten gel na zoubky.... :slight_smile:
Alčo....to bude asi chvíli trvat, než si zas zvyknete....tak jen přeju ať to je brzo :slight_smile:
24. srp 2009 v 16:38  • Odpověz
Kačko...tak se sejdem až tam, pojedu 121 busem, za chvilku jdu naproti manžovi
24. srp 2009 v 16:48  • Odpověz
autor
Jáji manža zatím nepsal, tak snad to stíhá.

Martí tak jí to nemyj šampónem, ale vodou. :wink:

Vladí tak snad šaty ještě užijete, já bych už snesla méně stupňů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 v 16:53  • Odpověz
tak já pojedu ma dvorce
24. srp 2009 v 16:54  • Odpověz
no písek je po dobu lukyho capkání zavřenej, to si teda nedávám i s prstama do pusy...apod
ale v bazénu jsme taky denně a navíc se x krát vyválí v trávě a na dlažbě, takže taky myju...
dnes někde schytal 2 škrábance, zítra frčíme na chajdu, tak se těším :wink:
24. srp 2009 v 17:33  • Odpověz
já jí mám ráda vonavou, proto ten šampon, ale omezíme to,ale máme Nivea baby a měl by být pro každodenní používání.
24. srp 2009 v 17:36  • Odpověz
No nevim a jsou to opravdu lupy? Já myslela, že ty se objevují až ve starším věku? :confused: Taky by to mohlo být vodou mě napadá, my máme na chatě tvrdou vodu a mě třeba dost vysušuje...
24. srp 2009 v 17:56  • Odpověz
my máme taky niveu :grinning:
24. srp 2009 v 18:55  • Odpověz
autor
Tak jsme si dneska zase super zacvičily :wink: Já akorát poznala, že jsem 14 dní chyběla. Jako dala jsem sestavu, ale byla jsem víc udýchaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: A Jáju musím pochválit, už se zlepšila. Sice když to Hanka moc točí, tak to jí nedělá dobře :grinning: , ale už ne tolik jako na začátku :wink:

Martí to taky může být, co píše Kačka, tvrdá voda. Každopádně uvidíš, až se vrátíte do Prahy, třeba se to samo srovná. Navíc tady se ti asi nebude stále někde válet :grinning:

A my máme taky Niveu :grinning:
24. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
ooooo děkujiiiiii :dizzy_face: :astonished: pusa :slight_smile:))
24. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
autor
Nemáš zač, Fíku :grinning: :zipper_mouth: pusa též :wink:
24. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
Já se jdu odsmrdět :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a pak přijdu, dneska teda nepracuju, jsem jaksi hotovson :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
já byla ve vaně hned jak sem přišla :slight_smile:)))
24. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
ses utopila??? :confused:
24. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
mno tak nic, tak dobrou noc
24. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
Sorry, ale já zjistila, že mi došlo mlíko, tak jsem jela do Tesca. Tam jsem se musela ještě nakakat, ale to už je jedno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak dobrou teda :pensive:
24. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
Holky, ahoj, nakukuji před přípravou vody do termosky a odchodem do hajan. Jsem grogy a doufám, že se Ondrášek v dohledné době aklimatizuje a bude to veselejší. Snažila jsem se mu věnovat asi na tisíc procent, aby se tu nebál a věděl, že jsem se mnou - a v závěru dne se mi odvděčil nádherným mazlením a pusinkováním. Úžasný pocit:slight_smile: :slight_smile:.

Fajn, Jaji a Katko, že jste si cvičeníčko užily. Taky se sebou musím začít něco dělat, nebo prasknu.
Marti, co na hlavinku nevím. Ondráška myjeme ob den i s vlásky a používám Body and Hair Wash od Oriflame pro děti a jsem s tím nadmíru spokojená.
Petul, užijte si to na chatě.
24. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
Katko, tak noční výlet pro mlíko, jo? Ty jsi ale zodpovědná maminka:slight_smile:.
24. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz
autor
Alí musela jsem, měla jsem 4 odměrky :sweat_smile: To by Bětce ráno teda fakt nestačilo :pensive:
24. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
To asi ne:slight_smile:. Mohla bys dát třeba Hajaju, to by neva, ne?
24. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
autor
Alí to by asi nevadilo, kdybych tu nějakýho měla :grinning: Totál prázdno :pensive:
24. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
Dobré ránko :wink:

poslední a první? To je vidět, že tu není Péťa, ta vždycky píše hned ráno :grinning: Tak snad se jim hezky Šumaví :sunglasses:

Asi budu muset zvýšit dávku kaše nebo co, Bětka se poslední dobou budí v 5-5.30 :angry: Dneska v 5, tak jsem s ní nespala do půl, kdy jsem jí dala mlíko a ona hned usnula :pensive: Manža byl taky vzhůru, ale naštěstí usnul, je chudák taky už unavený. :pensive:
25. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
Cusik holky, nejde mi net, tak se na me nehnevejte, ze to ted par dnu budu flakat... Ted pisu z mobilu a postele:grinning: na chvili si jeste dachnu. Vcera jsme byly na 3.Hexe a Adus je nejaka protivna, ma takovou ridsi stolici, tak snad se to behem dneska srovna! Zitra totiz jedeme za mym tatou do Trebone a to by bylo sileny-uknourana Adrianka! Tak se zatim mejte a smejte:wink:
25. srp 2009 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz
autor
Alí tak držím palce, ať je Aduška O.K. :wink:
25. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
ahoj holky, mame se fajn. byli jsme na kasperku, prasilskem jezirku a dneska vyrazime k pramenu vltavy. prcek se aklimatizoval dobre, jen v nedeli byl hooodne protivny. jo a zlobi s jidlem, nechce moc jist, ach jooo:confounded:
25. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
penzion je fajn, kazdy den je nejaky program pro deti. u jidla je vzdycky hukot, kdyz se sejdou vsechny deti:wink: kazdy den vas docitam, dkorat mi neslo se prihlasit z mobilu:unamused:

ali, drzim palecky, at se ondrasek brzy aklimatizuje.

jaji,, hodi se ti rande v pondeli? my mame v utery rehabku a ve stredu 2.hexu.

holky mejte se krasne a opatrujte se v prckama!:wink:
25. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahojky,
zdravím Peťu na Šumavu, pěkně si to užíváte :slight_smile:

Kačí v kolik dáváš Bětce tu kaši? U nás to vliv nemá, protože já jí někdy nedám vůbec a Štěpán se budí tak jako tak pořád přibližně stejně. Dnes se vstával v 5 a usnul až za 45 minut, šílený :frowning2:

Pri tak doufám, že je Adrianka v pořádku a v Třeboni si to užijete :wink:

Alí-oskarko jaká byla dnešní noc? Už je to lepší?
25. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.