• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Tak to jsem ráda :wink: To by se opravdu mohl naučit lépe baštit :sunglasses:
Bětka dneska v postýlce blindila, docela nás to vyděsilo. Ale snad to bylo jen přecpáním, udělala jsem jí víc kaše. :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
joo Tom se pak taky ublink na želvu :slight_smile:)) no jo není zvyklej vychlemtat tolik
25. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
Katko, Jaji, a na kolik jste zvýšily množství vody, ze kterého vaříte mlko či kaši, že dítka blindila?
25. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
Ali...ja ze 150 na 210 a snědl 190 mlíka
25. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
Alí já místo 160 asi 180 a místo 4 lžic 5. Nebo to Bětce jen nesedlo, nevím, každopádně nás to zarazilo, ptž jak blinkala, tak se šíleně rozeřvala. Manža byl rychlejší, vylítl a běžel k ní a pak jí přinesl, uslzenou, usoplenou, poblinkanou berušku naší :pensive: Asi je to dobrý, ptž pak už se smála, chvíli jsme jí tady nechali s náma v obýváku. Čučela na reklamy a byla veselá. :slight_smile:
Měřila jsem jí i teplotu, ptž poslední týden má stále lehounce zvýšenou teplotu, ale tentokrát měla 36,7°C, takže úplně v pohodě. :confused:
25. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
Aha, u Jaji teda slušnej skok. My jsme teď na 240 vody, snad to Ondru dostatečně zasycuje. Na mlíko se budí v 5.50 (větišnou), dřívější probuzení řeším pohlazením, dudlíčkem nebo čajíkem.
Tak fajn, že je Bětuška v poho.
25. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
autor
Alí my jsme s Jájou probíraly krmení a Tomík pil často, ale málo, tak jsme to upravily, aby jedl méně, ale více :grinning:
Já dřívější probuzení taky řeším dudlíkem a hlazením, ale dneska už jsem dudlíkovala a hladila 30 minut, tak jsem rezignovala a dala jí mlíko v 5.30, ač ho měla mít až v 6 :pensive:
25. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
teda,Nelinka jí proti vašim dětem strašně málo :astonished: kaši dělám max. ze 100 ml a když má Bebu tak dělám 120 a většinou trošku nechá,ale má 11 kg, takže jí to stačí :wink:
25. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
Martí a jinak přes den jí kolik?
25. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
fuj se klepu, v chůvičce se ozvalo divné zakňučení a pak jakoby se nemohl nadechnout, tak to znělo, tak vystartuju a manža jde lážo plážo tak na něj zařvu ať běží, páč jsem nevěděla co se děje...

no mladej se zdá v pohodě, akorát se na nás kouknul,dostal dudel a snad ok
25. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
Takhle malinko, Marti, jo? Hmm. Zajímavé. Ondrášek je náš malý žroutík. Jsem moc zvědavá, kolik budeme vážit.
25. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
Teda, Jaji, co to jako bylo? Hlavně, že je OK.
25. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
ráno sní jogurt, dopo sváča půl nějakýho ovoce, oběd takovou normální porci,odpo sváča půl rohlíku s lučinou nebo pribináček nebo tvaroh, k večeru ještě trochu ovoce a pak k véče kaše a za hodinu bud kojení nebo Beba a v noci kojim nebo spí :slight_smile: různě střídám ovoce a vačinky aby to měla pestrý, nejlíp mi jí obědy
25. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
Jáji to už je podruhý, ne? Předpokládám, že půjdete na 8mi měsíční, tak to řekni dr. radši :pensive: Hlavně že je v pohodě.

Alí tak Ondrášek je hodně dobrý jedlík, to Bětka méně, ale taky pěkně papá. Mlíčko teda dělám ze 210 vody.
A taky jsem zvědavá, ale my jsme jí teď vážili v oblečení a plíně a měla 9 kg, tak to bude o něco méně. :wink:
25. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
Martí aha, tak já ale po kaši už mlíko nedávám. Tak proto :wink:
25. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
tak Nelinka nikdy nebyla velký jedlík, ale důležité je, že se správně vyvíjí :wink: a rozhodně jí to stačí, energie má na rozdávání :slight_smile:
25. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz
Aha, kaše a pak mlíko, to jsem také párkrát zkusila - ale nějak mi to k srci nepřirostlo a Ondrášek taky nějak lépe nasycen a zasycen nebyl, budil se naprosto stejně:slight_smile:. Takže teď je to buď mléko nebo kaše:slight_smile:.
25. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
No, jistě, Marti, vyvíjí se jedna radost:slight_smile:.
25. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
Už hodinu se přemlouvám k odchodu do sprchy a nějak tam ne a ne dolézt...
25. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
mně by bez mlíka neusnula :unamused: je to závislák
autor
Martí to je stejně nejdůležitější. Bětka od začátku docela baští. Ona má k snídani jogurt a půlku rohlíku :sweat_smile:
Za chvíli nás s manžou sní :grinning: Ovšem první snědení budou Alča s Martinem :grinning: :grinning:
a co dáváte k pití? Nelinka nechce ani čaj ani štávičky, pije jenom vodu,což je fajn :slight_smile: dnes vypila 650 za den
25. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
Martí já dávala furt ty zředěný šťávičky, zkoušela různý čajíčky a pak jsem zjistila, že Bětka pije taky čistou vodu. :grinning: Takže jsem šťastná, ta jí nejlíp osvěží. A dává jak kdy, ale většinou tak kolem 200 ml, někdy víc, někdy míň. Ona ale není furt v jednou kole jako Nelinka :wink:
25. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
My pijeme všechno, nejvíc čajíky.
25. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
Katko, a vodu dáváš jakou? Kojeneckou? Vodovodní? ...
25. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
pomoooc nevim co se deje, ale Tom zacal plakal, zkusila jsem dát čaj,tím sem ho nasr... ještě víc, pochovala jsem a dala zpět, řev, musela jsem mu dát 150 mlíka a usíná :confused: :frowning2:
25. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
Alí já dávám na pití balenou, nejčastěji Tomu,ale na mlíko už dávám z kohoutku a samozřejmně převařenou
25. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
tak to já teď vylezla ze sprchy a za chvíli půjdu do hajan....Kubík dnes usnul hezky, donutila jsem ho odpoledne spát, aby nebyl přetažený, tak uvidíme jak to bude probíhat dál....dík za rady Kačko :slight_smile: Sice už děti mám, ale každé je jiné a každé je osobnost, takže je to pokaždé jinak. A hlavně v 19 jsem takové věci jako teď neřešila.... :slight_smile:
My teď pijeme tak těch 210 na noc mlíčka.....
K pití dávám čaj od Hippu, je na nich od malička, a nechtěl pak vodu ani neslazené pytlíkované čaje....
25. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz
Jáji....to bude určitě dobrý, ale taky bych to řekla doktorce, jen pro můj klid.... :dizzy_face:
25. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz
autor
Alí dávám převařenou vodovodní. :wink: Od roku se chystám nepřevařovat, už by si s tím měla umět poradit.

Jáji :pensive: Tak třeba bude spinkat až do rána :pensive:

Vladí to nemáš zač, tak hlavně aby to klapalo. :wink:
25. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.