• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
tak já jdu taky do spršky :slight_smile: krásnou dobrou všem :dizzy_face:
25. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
Kačí...ale to přeci není možný? pil ani ne 150 a vydržel do půlnoci a pak s max 150 do rána, teď jí strašně častooo
25. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
autor
Martí dobrou, já budu následovat.

Jáji já fakt nevím. On je i problém nechat do dítě v noci řvát, že? :pensive: Já myslím, že z hladu to fakt nebylo, ale asi ho prostě jen to mlíko uklidní. Tak se na to zatím vyprdni a zkus to později :pensive:
Já na tebe ještě kouknu, beruško, tak kdyby jsi něco potřebovala, tak ještě odpovím. A neboj, dneska do Tesca nejedu :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz
Holky, dobrou noc, ještě jsem si chvíli psala s manželem, je v té Moskvě do neděle, a jdu na kutě. Krásné sny. Doufám, že bude zítra snesitelněji než dneska. Blééé.
25. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
taky jdu brou..... :slight_smile:
25. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz
kačí....noo jenomže já ho vzala do náruče a děsně mu kručelo v bříšku :unamused:
25. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz
chjo a to tak hezky spinkal a posledni dny je to na houby
25. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz
autor
Jáji hm, tak to je zvláštní :pensive: Tak má asi rychlý spalování a v tom případě ti tohle asi nepomůže :pensive: Tak to teď fakt nech a zkusíš to třeba později nebo se to samo upraví. :pensive:
25. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz
mno tak doufám že ho nebudu krmit i v noci po třech hodinách jako když byl mimino :confused:
25. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz
autor
Jáji :pensive: :confused: :frowning2:

Jdu spinkat a zítra jedeme ke kámošce, tak nebudu :wink:
Tak dobrou noc a hezký zítřejší den :wink:
25. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz
já jdu zítra s lednovkama, tak taky asi nebudu

brou nocku
25. srp 2009 ve 22:47  • Odpověz
autor
Dobré ránko holky,
jdu jen nakouknout, za chvíli jdu dělat Bětuli snídani a pak vyrážíme.

Tak hezký den všem :wink:
26. srp 2009 v 08:22  • Odpověz
ahoj holky! koukam, jake mate trapeni s jidlem. ja se taky pridavam do party:frowning2: prcek nechce jist. to co driv snedl skoro na ex, tak ted ani nesni. normalne pil kolem 200 ml a ted vypije 100 a pak jen zuzla dudlik flasky a obcas usrkne. ach joo, jsem z nej na palicku. navic vcera usnul hrozne brzo a spal do 6 hod rano. dneska zkusim ve vimperku koupit savicku s rychlejsim prutokem.
26. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
jeste se chci zeptat, jestli nekdo z vas nemel bebu a nedelala mu maly hrudky? ja jsem presla z beby1 ha na nehypoalergenni a delaji se mi tam takove male cucky, coz mi ta ha nedelala? zkousela jsem i ruzne teplou vodu a stejne to nepomaha:angry: jo a prcek sabotoval jidlo uz u te ha, takzemlickem to nebude.

uzijte si dneskka sraziky. tesim se, az vas zase uvidim:slight_smile:
26. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
Peti...mě hrudky nedělala ale kámoška mi říkala že jí jo :unamused: takže to dávala do hooodně horké vody a lepší :wink:

jinak noc nic moc, jedl ještě v 0:20, prostě nešel uklidnit jinak než mlíkem :confounded: dneska mu zas zkusim o to jedno mliko dat vic a uvidime
26. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
Peto, já dávala Bebu 2 a ted dávám 3 a hrudky mi nedělá...do horké se to nemá dělat, protože to vybíjí to důležité co tam je bifidus a podobně...nemůže to být třeba starší balení nebo mohlo být ve vlhku, jinak nevim proč by se to dělalo.
26. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
Hezké odpoledne, holky,
tak jak si Jaji a Ducky užily dnešní výletničení? Doufám, že pěkně.
Peti, Bebu neznáme, neporadíme. Dovolená dobrá?

Dopoledne jsem byla nakupovat - plenky a další drogerii a papání pro Ondru, pak jsme se dvě hodinky procházeli, pak obídek, mezi tím zase další poklízení, vyklízení a třídění, a tchýňka - teď Ondráška už skoro hodinku vozí (doufám, že usnul) a já mám čas jen pro sebe, to je parááda.
26. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
marti, jsem si rikala, ze do teple vody asi ne, aby nechciply ty bakterie:wink:

ali, dovca dobra, akorat a tim papanim me honzik stve. snad se to srovna, az se vratime:rolling_eyes: dneska jsme byli ve vimperku, chtela jsem prckovi koupit hracku, jsou tady 3 hrackarstvi a vsechny naprd, tak mu neco koupime az v praze:wink:
26. srp 2009 v 17:40  • Odpověz
kuk, dnešní den byl fajn, sem tam kráplo ale to nevadilo :slight_smile:)) teď čekáme na taťku, půjdem koupat a krmit, dneska měl o jídlo víc tak snad to bude v pohodě

jinak dneska jsem koupila mlíčko s kaší od hami vanilkové a je dokonce nejlevnější, 39kč :slight_smile:)
26. srp 2009 v 18:21  • Odpověz
Jaji, co to je mlíčko s kaší vanilkové?
26. srp 2009 v 18:25  • Odpověz
Ali...no jako dělá nestle a sunar tak je i od Hami, to hotové :wink:
26. srp 2009 v 18:26  • Odpověz
holky, tak prcek vypil pred spanim 220 ml, tak jsem zvedava, kdy se vzbudi a jak bude zitra papat

ali, to je hotove mlicko s kasi a jen se to ohreje ve vodni lazni
26. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz
Aha aha, a pijou to vaše dětičky často?
Ondrášek dneska nechal 80ml mlíčka v lahvičce a úplně vytuhl a spinká asi deset minut, to jsem tedy zvědavá kdy bude ráno vzhůru hlady. To se teda ještě nestalo.
26. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
holky, zohlednovali jste v te zadosti o rodicovsky prispevek nejak nevycerpanou dovcu? v tom datumu zacatku naroku na rodicak?
26. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
peti...ne ne, napíšeš tam den od kdy máš na rodičák nárok
26. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz
jaji, tak jestli tomu dobre rozumim, tak dostanu rodicak a proplacenou dovcu... to budu ve vate:wink::grinning:
26. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
jo jo rodičák i dovču, přesně jak jsme se bavily :wink:
26. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
tak jsme si dneska zase užily hezký den, až na to, že Bětka spala jen 35 minut :angry: :frowning2: Takže šla spát v 18.30 a já taky budu doufat, že se nevzbudí dřív. Aspoň že snědla svojí obvyklou dávku kaše, když to tady tak čtu :pensive:
Jako Tomík, to mě nepřekvapilo, ale Honzík a ONDRA???? :astonished: :astonished: To jsem si lovila pusu až u kolen :sweat_smile: :grinning:

Peti jak psala Jájinka, do žádosti uveď nástup hned po skončení MD a u zaměstnavatele si zažádej o proplacení dovolené. Bude ti nějakou dobu chodit souběžně rodičák a od zaměstnavatele proplacená dovča. :wink:

Martí jak dlouho trvalo, než Nelinka začla chodit sama? Bětka totiž za ruce už chodí krásně, jen se mě přidržuje, šlape na celý chodidla a nedělá čapí kroky, které dělala na začátku.
26. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
Kačí,ona moc za ruce nechodila,ale myslím, že to Bětce už dlouho trvat nebude, je to šikulka :slight_smile:
Neli udělala první kroky přesně v 10 měsících, pak měla horečky a trochu přibrzdila,ale od 11 přešla pokoj a pak během týdne lítala jako drak.
26. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
kaci, jaji, o proplaceni dovci jsem si uz zazadala. to bude moct jezisek nakoupit pekne darky:grinning:
26. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.