• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
No Jáji, tak to nevím, ale mohl by třeba spát trochu déle :grinning:
To bys nás tady si všechny pěkně naštvala, kdyby Tomík ve 3 měsících spal celou noc :wink: :grinning: :grinning:
16. dub 2009 ve 12:58  • Odpověz
a proč nééééééééééé, jako myslela jsem že bych ho třeba v půlnoci nakojila a on spal do 7, neee ze by spal 12 hodin v kuse :grinning:
16. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz
autor
Tak jsme byly chvíli venku, seděla jsem v parku, Bětka spala, jenže pak se probrala, páč nás přišla pozdravit kámoška s svýma dětičkama a už se jí nechtělo zabrat. Tak jsme jely domů a je v posteli, snad usne a dá si tu dlouhou chrupku. Pak máme totiž lepší noce :wink:
Jo a aby se to nepletlo, tak mě venku chytla k normální rýmě ještě alergická :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Že já jsem tam lezla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jo a Kačenka dostane na zadek. Jako Štíry pozdravit to jo a nás ne :angry: :grinning:
16. dub 2009 v 16:35  • Odpověz
Ahooooooooooj holky,
tak na endokrinologii nic špatného, prý se mi po těhotenství struktura žlázy změnila, ale asi nic závadného. Léčba stále stejná, kontrola za 3/4 roku a pochvala za zhubnutí:slight_smile::slight_smile: s poznámkou, že do 1 roku jsem hájená:slight_smile:, tudíž žádné diety a omezování se:slight_smile:.

Teď jsme byli 2 hodinky venku, z toho Ondra spal asi jenom 25 minut, no nic moc. Ale co nadělám, že?
No, a teď samozřejmě kňourá vedle v lehátku.

Za půl hoďky k nám dorazí tchýňka, ale nějak na ni nemám dneska správnou náladu, páč mne pořád dost bolí ta hlavice palice, sakra.
16. dub 2009 v 16:39  • Odpověz
Ali..ty máš problémy se žlázou?? já taky :sweat_smile:
16. dub 2009 v 16:40  • Odpověz
autor
Alí tak super, že to dobře dopadlo.

To moje dítě tam do něčeho mlátí, jdu se juknout
16. dub 2009 v 16:41  • Odpověz
autor
jo holky a ještě jsem vám nenapsala, jak jsem se tu musela rozčílit. Normálně jsem se 15 minut klepala z leknutí a rozčílení.
Ten idiot, debil, kretén, ten učitel autoškoly, co nám to před časem nakouřil do auta házel někomu klíče, ten je nechytl a ty klíče nám třískly do okna od bytu :angry:
Já vylítla jak jsem se lekla, no a sprdla jsem ho jako že mi začíná lézt pěkně na nervy, nejdřív že nám to nakouří do auta a teď tohle a on že se omlouvá, že to neudělal schválně, tak jsem mu řekla, že mě to nezajímá a ať nás laskavě už vynechá. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
Fakt idiot :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
16. dub 2009 v 16:45  • Odpověz
Jajinko, jj, léčím se se žlázou od 9ti let - nic vážnýho, ale léčené to být musí.
Katko, to je teda kretéééééééééén!!!! To je děsný. Tak co Bětka, spinká????
16. dub 2009 v 16:49  • Odpověz
Tak jsem zase zblajzla něco sladkého, to je se mnou děsný. Musím to tu všechno vyjíst a pak nic nekupovat:slight_smile:. Z manžela bych si měla vzít příklad až nastane čas na cílené hubnutí - ten se do toho dal a je úspěšný. Mám z něho a jeho pevné vůle velkou radost!!!! :slight_smile:
16. dub 2009 v 16:55  • Odpověz
autor
Normální hovado. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: Má štěstí, že na tom okně nic není. Jinak by si to nedal za rámeček a měl by to pěkně drahý :angry:

Bětule spinká :wink: Ale chvíli jí to trvalo. Tak snad schrupne do těch 18 :grinning:
16. dub 2009 v 16:56  • Odpověz
A zítra dopoledne nás čeká další plavání ve vaně a pak ještě jedno (ráda bych někdy k večeru, bude-li to možné, aby mohl jít i manžel - nebo jen manžel:slight_smile: ) a pak snad od května bazén. Jo, a v pondělí začíná v poledne to cvíčo, tak to jsem moooc zvědavá. Týýý jo, a ve středu nás vlastně čeká Prevenar a kontrola, pravda o trochu dřív, v šesti měsících, ten čas strašně rychle letí. Snad bude Ondra po injekci OK, abychom mohli ten den odpoledne do hudebky a ve čtvrtek na oslavu Nelinky.
16. dub 2009 v 16:57  • Odpověz
Tak to Ti, Katko, závidím, že Bětuška spinká.
16. dub 2009 v 16:57  • Odpověz
autor
Ty jo, tak to máte program :grinning:

Nás čeká poradna v pondělí, předpokládám, že nám taky udělá rovnou půlročku. A máme dostat hexu i prevenar naráz, tak snad to taky zvládne. My totiž máme ve středu taky první kroužek :grinning:
16. dub 2009 v 16:58  • Odpověz
holky a neslyšeli jste o tom novém očkování? prý je lepší než prevenar
16. dub 2009 v 16:59  • Odpověz
autor
No Alí zrovna dneska jsem na tebe myslela, když mi kamarádka říkala, že jí Matýsek od předvčerejška přes den nespí, jen 1x 20 minut. A že jí řve z kočárku, takže s ním nemůže jít ani nakoupit, páč ty lidi na ní koukají jako na hroznou matku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jsou mu 4 měsíce a přišlo to fakt najednou. Ještě minulý týden jí prospal celou 2 hodinovou prochajdu. :pensive:
16. dub 2009 v 17:00  • Odpověz
autor
Jáji četla jsem to. Nevím, my jsme rozočkovaní Prevenarem. :astonished:
16. dub 2009 v 17:01  • Odpověz
My taky jedem v Prevenaru, tak pojedem i dál...
Tak takové spaní přes den znám, je to děsný, ale nám takhle spí od malilinkata, takže naštěstí pro mne žádný šok. Ať nespí, Ondra jeden malinkej, ale ať teda alespoň neřve!!!
16. dub 2009 v 17:14  • Odpověz
autor
Alí já vím, že vy to znáte, ale ona to do týhle doby neznala.
Třeba kojila po 2 hodinách, ale když jeli kočárem, tak Matýs vydržel spát a třeba 4 hodiny bez jídla :pensive:
Takže ona je teď lehce zoufalá :sweat_smile:
To moje mrně furt spí, jdu jí vzbudit
16. dub 2009 v 18:03  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:
tak jsem byla u Hájka a jsem pěkně naštvaná, slušně jsem požádala o rezervaci zahrádky a prodavačka mi řekla, že zahrádka se rezervovat nedá,tak jsem na to řekla, že minulý týden byla na stolečku cedulka reserve, tak mi zavolala vedoucí, ta mi taky řekla, že rezervace nedělají a že tam je pořád plno, že to nelze. Tak jsem naštvaná a navrhuju se sejít Na tý louce zelený, v tom altánu, přinesu dort sebou a nebo riskneme Hájka bez rezervace, ale moc se mi tam nechce, nebyli moc příjemný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a jdu dočíst :wink:
16. dub 2009 v 18:04  • Odpověz
autor
Martí tak klidně Louku :wink: Já si aspoň připomenu svatbičku :grinning:
Tohle naprosto chápu, taky nemám ráda, když jsou někde nepříjemný. Tak jim nebudeme dělat kšeft :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peču kuře a tentokrát jsem na něj dala koření Pečené kuře. Tak jestli mi to mladej zase "hodí" na hlavu, tak bude bit jak žito :grinning:
16. dub 2009 v 18:35  • Odpověz
no já koukala jako blázen, vždycky tam byli docela příjemný, no co se dá dělat, a těma 7 kočárama bude ta louka lepší :wink: ale dort přinesu od Hájka, mají nejlepší :wink:
už to mám vymyšlené koupim tácky a plastový lžičky a kelímky a bude to v přírodě :dizzy_face: a velikej dort :slight_smile: nacpeme se až praskneme :grinning:
16. dub 2009 v 18:44  • Odpověz
já vařím kuřecí řízky, nové brambory a okurkový salát se zakysankou :slight_smile:
kuřátko mu určitě bude chutnat :wink:
16. dub 2009 v 18:45  • Odpověz
Kuk všem.
Marti, to jsou teda ale móresy, nepůjdeme k nim, jasan. A kde je Na tý louce zelený? Kudy se tam jede, poradí mi některá z Vás? Těším se na Vás všechny!!!
Tak Vy takhle vyvařujete, jo? Já dneska ne, tchýňka nic nechtěla a teď právě odešla a Martin je na pracovní večeři, takže já si dám asi jen nějakou housku se sýrem.
16. dub 2009 v 18:49  • Odpověz
Hani, jseš tu? Co ten zítřek? :slight_smile:
16. dub 2009 v 18:49  • Odpověz
Ali, jede tam nízkopodlažní 193, zastávka IKEM a pak směrem dolů k lesu :wink:
16. dub 2009 v 18:50  • Odpověz
Marti, takže z Budějárny, jo? Pojedu tedy z Petrovic na Háje, pak na Budějárnu a busem 193. Kde staví, prosím?
16. dub 2009 v 18:51  • Odpověz
A sraz vidíte pořád na tu druhou? Nebo jinak?
16. dub 2009 v 18:52  • Odpověz
autor
Alí 193 jede od Polikliniky Budějovická. Tzn. z metra po jezdících schodech :wink:

Martí tak to se budeme móóóóóóóóc těšit :grinning:
Hele a to jim na Louce nebude vadit, když vytáhneme svůj dort? :fearful:
16. dub 2009 v 18:56  • Odpověz
Ali..já pojedu z Budějárny, tak se můžeme domluvit spolu??
16. dub 2009 v 18:56  • Odpověz
Děkuji za navigaci, Katko.
V některých restauracích to nevadí a někde se za to musí zaplatit, když si přineseš vlastní papů. Tak uvidíme, jak to chodí na Louce. Každopádně jsem tam nebyla a těším se.
16. dub 2009 v 18:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.