• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Martí aha, tak já myslela, že jo :grinning: No, když Bětka zatím moc nezkouší držet sama rovnováhu. Když jí ale pustím, tak klidně stojí třeba 10 sekund a pak, jakoby se vlastně bála, jde dopředu nebo dozadu a musím jí chytit. :pensive: Tak uvidíme, kdy se rozchodí :wink:

Peti jj, to si ještě užij, pak přijdou časy mnohem hubenější :sweat_smile: :pensive: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
Ahojky, tak už jsem byla uklidňovat plačícího Ondráška, copak mu je chudinkovi malému? A to nedopití mlíčka mne samotnou překvapilo, ale opravdu už nechtěl.
26. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
Alí tak třeba ho trápí zoubky :pensive: Bětka jeden den na chalupě taky nechtěla moc jíst, nakonec jsme i vynechaly svačinu, fakt nechtěla. Další den už jedla normálně.

Jo a holkýýýýýýýýý, konečně se nám prořízla jedna jednička. Za pár dní čekám tu druhou, no a ty zuby by mohly trochu zrychlit, jak Matýsek, tak Zdenda jich mají 7 a to jsou oba mladší. :angry: :grinning:
26. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
Alí taky to může být počasím, tady dnes bylo divně, hrozný dusno.A Neli dnes skoro nejedla,jenom pila,tak jsem jí nechala, snad vyhládne a bude to zítra lepší.
Kačí gratulujeme k zoubečku, my už máme 3 stoličky, dohromady11 :slight_smile:
26. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
no hned po skončení MD to není, mě končila 25.5. a nástup na rodičák mám od 1.6. protože za těch pár dní nemám nárok ani na halíř, bo jsem prej bohatá až až :grinning:

my máme taky 7 zubůůů hihiiii :grinning:
26. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
Jáji jakto??? mě to teda navazovalo a to, že mi proplatili dovču nemusí nikoho zajímat...
26. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
Martí ona to asi Jája myslí spíš tak, že dostala květen MD a protože to bylo víc než rodičák, tak jí nic nedopláceli. Jinak to vždycky navazuje, i když prachama třeba ne. :wink:

Holky jdu háčkovat, už jsem si stáhla návod na čepičku, tak jdu zkoušet.
Hezky se všechny vyspinkejte, samo i s vašima broučkama a beruškama :grinning:
26. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
ducky...ano tak jsem to myslela :slight_smile:))
26. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
Hezké ráno, tak noc blbá, Ondřejík plačtivý:frowning2:, budíček v 5.11. No, to se mám asi na co těšit v čekárně u MUDr. Nevyspalý, protivný, řvoucí klouček:frowning2:. Čeká nás dnes 10M prohlídka v 10.45. A ještě jsem to dostala, to je ale břichabol.

Všichni máte tolik zubů, mi zatím ty dva dole.

Povedlo se mi včera vytřídit Ondráška oblečky, takže mám pytel, co pošlu do kojeňáku a porodnice, pak něco na vyhození (zatržené, prodřené, ošklivé, ...) a tři krabice věcí, které jsem měla na dítku ráda a jsou moooc pěkné, a to rozděleno na 0-3,3-6,6-9 měsíců. Dám do pytle a do sklepa (asi). A něco samozřejmě zkusím prodat. Jsem ráda, že to mám z krku, i když zanedlouho budeme třídit znovu a pak pořád dokola....

Zatím pa a hezký den.
27. srp 2009 v 06:08  • Odpověz
Nějak se mi už ani nechce jít spát:frowning2:.
27. srp 2009 v 06:14  • Odpověz
Tak jsem dala prát prádlo, vyprala ručně to co pouští, upekla ořechovej závin, vyklidila další skříň a při tom všem hraní s kňučícím Ondrou, achich achich.

Snad jste měly příjemnější noc (ale nechci to slyšet:slight_smile: ).
27. srp 2009 v 07:56  • Odpověz
autor
Dobré ránko holky,

teda Alí, to je mi moc líto, že Ondrášek měl špatnou noc :pensive: Snad se brzo aklimatizuje. To víš, v Rumburku měl lepší vzdoušek, i chladnější, řekla bych. My, když jsme přijely s Bětkou za chalupy, tak první noc taky hrozně blbě spala. Na chaloupce totiž bylo 20°C a doma 25°C :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak se aklimatizovala a dobrý, tak snad to Ondrovi nebude dlouho trvat.

Holky mě se nic nechce, ale musím se k něčemu dokopat, buď jít ven nebo si zacvičit. :sweat_smile:
27. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
dobre ranko,
ali, snad se ondrasek brzy srovna, musi to byt na palicku:frowning2: ja mam taky hruzu, jak se aklimatizujeme zpatky doma, vracime se v sobotu a v nedeli jedeme na pout ke tchanovcum. uz predem pocitam, ze bude protivny a pojedeme brzy domu, i kdyz se to tchyni asi nebude moc libit, protoze uz hlasila, ze pujdeme na prochazku a ona poveze kocarek:rolling_eyes:

jinak deda spatny, mel nejake vnitrni krvaceni, ktere zastavili, ale pry uz neni ani schopny mluvit, jen vydava slabiky:cry:
27. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Alí taky si myslím, že v Praze není takový klid a je větší teplo a tak si Ondrášek musí zvyknout,já jsem zvědavá na nás,jak to po takové době bude,jsme v podstatě od půlky června pořád pryč...
Kačí i já jsem dneska lenoch a nic moc dělat nebudu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
kaci, my dneska razime na kratkou turu, ale taky se mi nikam nechce:stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
Peti tak to ti snad přeju, aby Honzík v neděli plakal :grinning: , aby jste mohli jet domů.
A s dědečkem je mi to moc líto :pensive:

Martí no jo, ale ty jseš ten 2x přeložený vítr, tak ani nemusíš. Za to já bych měla :stuck_out_tongue_closed_eyes: A musím a budu, jen ne dopoledne :grinning:
27. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
jinak hlasim, ze honzik se sam prekulil z boku na
27. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
jinak hlasim, ze honzik se sam prekulil z boku na brisko, ale na bok jsem ho dala ja, aby spinkal, takze musime jeste dopilovat pretaceni ze zadicek na brisko:grinning:
27. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
ahojky,

Kačko co ten náš srazík??

Peti to je šikulka :wink:
27. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
Peti gratulujeme :grinning:

Jáji a chceš dneska nebo zítra?
27. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
klidně dneska a klidně se můžem projít okolo vody směr modřany :wink:
27. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
A kdy by se ti to hodilo? Já bych potřebovala, aby Bětka ještě zkraje odpo spala doma, ona v tom kočárku blbě spí. Tak kolem 15té by ti to nevadilo? Já bych teda pak musela dát Bětce někde sváču, ale to snad zvládnu :sweat_smile:
27. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
Ahojda holky, zdravím z Třeboně. Včera jsme dorazily někdy kolem poledne, obídek, odpoledne kafíčko v kempu, Adrianku jsme pohoupali na houpajdě a mooooc se jí to líbilo! Je tady moc krásně, ale ty komáři jsou naprosto šílený! Agresivní až běda...
Dneska se půjdeme projít do centra a zítra už tradá domů...
27. srp 2009 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz
kačí....no snad ho doma udržím :unamused: páč on zas nespí doma :sweat_smile:
27. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
hmm ale musela bych být do 5 doma, to je na prd na takovou chvilku
27. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
nebo to teda nechat na zitra, to je mi tak nejak jedno
27. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
Kačí my jdem ven, necháme to na zítra ju?
27. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
autor
Jáji tak dopo? Já zase musím být zítra po 15té ve Žlutkách, jdu se kouknout na prostory pro Bětčinu rodinnou oslavičku prvních narozenin :wink:
27. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
Holky to jste všechny v tom pařáku? :astonished:
Mě Bětka dneska potřetí usnula, tak myslím, že v postýlce je to pro ní lepší než v tom blbým kočáru ve vedru. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 v 16:38  • Odpověz
my uz jsme zpatky z vyletu. sli jsme pesky z horske kvildy na antygl, takova prijemna prochazka lesem. dneska bylo vedro a slunicko i tady, tak v praze musel byt asi pekny hic. zitra uz budu balit a v sobotu domu... hrozne to uteklo:frowning2:
27. srp 2009 v 17:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.