• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Peti ale určitě tam muselo být příjemněji, než tady. My jsme zalezlé, ale stačí nám otevřená okna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hlavně si na sobotu nezabal něco teplejšího, má být 20°C :slight_smile:
27. srp 2009 v 17:36  • Odpověz
kaci, ja jsem koukala, ze se ma na vikend ochladit. aspon nepojedeme domu v paraku:wink: kdyz jsme sem jeli, tak taky byla zima a prselo a pres noc tady bylo hodne chladno, ze jsem dala prckovi pod overalek body s kratkym rukavem:astonished:
27. srp 2009 v 17:53  • Odpověz
Ahooooooooooj holky,
všechny Vás zdravím. To vedro je NESNESITELNÉ - chci z Prahy pryč.

Ten den je tak dlouhý, když se dítko probudí v 5.11 a už nechce spát:frowning2:. Dopoledne jsme si hráli, zpívali, povídali, pak jsme se vypravili k MUDr., kde jsme strávili asi hodinku (čekání + prohlídka), potom jsme vyrazili na procházku, Ondra naštěstí usnul a spinkal celou dobu, co jsem měla chuť jezdit, to jest 1hod 20 min, zašli jsme na nákup, no a odpoledne jsem tu měla Štěpánku a přišla i maminka na nás juknout.

Info z poradny: paní doktorka byla s Ondráškem spokojená, povídala, že je to šikovný a krásný chlapík:slight_smile:, na jídelníček pověděla, že je to super jak pěkně papá, že jeho motorika a žvatlání je skvělé, pověděla co ještě můžeme přidat za papů (víceméně už skoro všechno:slight_smile:, že nejsme v pohybu nějací úžasní prý nevadí a přijít máme 2.11. na roční prohlídku. A zuby nahoře se opravdu chystají, doktorka potvrdila.
Jo, neměřila nás, ale vážila - a máme 9.770g.

Zatím papa, jdu obhospodařovat synka, doufám, že do 20ti usne (odpoledne už nespal) a budu mít čas na net a dát si nohy nahoru alespoň na chvíli. A ta mrcha mrchovatá je teď tak silná a bolestivá, že jsem z toho docela vyřízená (uuuuuuuuuuuuf).
27. srp 2009 v 18:26  • Odpověz
ahoj jsem tu :slight_smile:))

takže já dneska skoro celej den strávila venku :slight_smile:) nakonec jsem vyrazila se známou do centra, daly jsme papu, pak okolo Vltavy a do botanické zahrady na papouchy a já pak chtěla tramkou v 16:30 domu ale mladej usnul, tak sem šla z Karláku až k porodnici pěšky a pak tram a busem dom, pak jsme šli ještě doprovodit taťku na volejbal :grinning: Mno a dneska snědl k večeři jen 80 mlíka čímž mě vytočil, grrr a teď už chrupe

Kačí...a v kolik? my teda nepůjdeme spát, čímž by se mi hodila hned třeba 9tá ráno :slight_smile:
27. srp 2009 v 19:20  • Odpověz
Jaji, tak bezva den jste měli, co? To jste teda vejletníci:slight_smile:.
Ondrášek už je také v postýlce - zamávali jsme si přes MSN s Martinem do Moskvy a pak šel dělat hají, ale jaká bude dnes noc, no, uvidíme...
27. srp 2009 v 19:33  • Odpověz
jsem si prohlídla fotky a teda Ondra už je prostě velkej kluk, děsně vyrostl a je to teda ohromnej šikulka
27. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
autor
Alí teda, tak váha je to úctyhodná :wink: Je vidět, že Ondráškovi chutná.
Já si o měření řeknu, i když nás teda měří pokaždý, ale teď mi spoustu lidí říkalo, že Bětka hrozně vytáhla a já to vidím i na obléču, tak mě ten údaj enormě zajímá :wink:

Jáji my v 9 snídáme :sweat_smile: Já bych mohla tak na 10tou nejlépe :sweat_smile: Když tak se zatím někde projdete, jo?
27. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
kačí...tak já ti ráno písnu sms, pokud bude mít hodně blbou noc tak klidně v 11, páč se bude potřebovat dospat a já taky...kdyby ne tak v těch 10
27. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jaji, vy jste tedy vyletnici.
Ali, Ondrasek je tedy kus chlapa :wink:

No, Honzik spapal pred spanim 200 ml, ale spis jsem to do nej natlacila, tak snad nebude blinkat :unamused: Porad nejak zlobi s jidlem, ale trosku se to zlepsilo.
Jo a u vecere rikali jedni rekreantni, ze jejich mala holcicka ma anginu, byli s ni na pohotovosti, tak je trosku nechapu, ze nejedou domu, protoze mala celou veceri probrecela a asi ma i horecky. hlavne, abysme od nich nic nechytili, kdyz jdeme pristi tyden na ockovani :confounded:
27. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak mě se dnes takový vedro nezdálo, no asi je to tím venkovem :grinning:
Alčo gratulka k úspěšné poradně, Ondra je velký kluk a velký šikula :slight_smile: já jsem si musela poradnu přeobjednat ze středy na čtvrtek,páč jsem dnes zjistila,že už příští týden bude plavčo. :slight_smile:
jinak dnes opět scény u jídla, jinak je Nelinka celý den veselá a vysmátá a dokonce udělala bobík do nočníčku :slight_smile: asi podruhé,spíš nám jde čůrání :slight_smile:
27. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
Peti...mno jooo, my rádi výletíme :wink:
27. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
Děkujeme za pochvaly:slight_smile:.
Katko, nás měřila v 6 měsících a bude v roce, ale mne to neva, vidím, že roste jako z vody - však je to vidět na oblečení i na plenkách, máme 4+ :slight_smile:.

Kam holky, zítra razíte?
27. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
Ali, my zitra vyrazime do Prachatic, k veceru budu balit a v sobotu domu. Uz se mi dela spatne, kdyz si predstavim ty kopy spinaveho pradla, vybalovani, prani a zehleni :confounded:
27. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
Peti, já myslela Jaji a Katku, na něčem se domlouvají, ale díky za Tvoje info:slight_smile:.
No, to se Ti nedivím, že se na to netěšíš, já jsem z toho byla úplně vyřízená.
27. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Ali...vůbec nevim. budu Katce půjčovat na víkend manducu :wink:

Peti...neboj to zvládneš, v pondělí platí?
27. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
Peti nehoidla bys odkaz na ten e-shop i na Jarňáčky? dík moc
27. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
Jaji, jj, s pondelim pocitame, jeste ujasnime casik. Na pondeli hlasi prijemnych 23 stupnu :slight_smile:
Manducu mame sebou, ale prcek v ni nechce moc byt, vzdycky jen chvili a pak se zacne zapirat a vztekat a chce jit ven. Ale videla jsem tady hodne lidi, co ji meli a prckove v nich byli v pohode...
27. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
Jaji, ja uz jsem ho tam hazela, ale holky se nijak nevyjadrili :frowning2:
27. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
jo tak v pohodě, díky :wink:
27. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
Alí to já právě nejdřív neviděla, že roste, až kámoška, po týdnu, co jí viděla mi najednou říká,že hrozně vyrostla. A já jsem si teprve všimla, že je jí sposta oblečení malá. :wink:

Jáji tak O.K. A je mi jedno, kam půjdeme, klidně můžu vyjet na Budějárnu, můžeme přes Kavky dojít dolů ke mě a ty vyjedeš busem. Co ty na to?

Peti tohle taky nemám ráda, vybalování, praní a ulkízení velehor prádla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Martí neprovokuj :grinning: Však počkej, v sobotu a neděli má být 20. My si v Praze budeme lebedit :grinning: A co vy? :grinning: :grinning:
27. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
Kačko...klidně nejsem proti :wink:
27. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
Jáji tak fajn. Tak si zítra brnkneme.

A to video je teda děs :cry: :pensive:
27. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
Radši před usnutím nebudu koukat na video, možná zajtra.

Holky, dobrou noc Vám i Vašim dětičkám.
27. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
Podala jsem několik inzerátů, snad se mi něco povede prodat, aby bylo v bytečku k hnutí.
27. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
Alí to nekoukej. Jako mě to nepřišlo tak hrozný fyzicky, ale citově :pensive:

Já se jdu taky vykoupat a pak vyjímečně asi taky do hajan, jsem nějaká přejetá :confused:
Tak brou noc :sunglasses:
27. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
No právě, citově, bekbekbek. Katko, dobrou. Holky, ráda Vás někdy uvidím, těším se.
27. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz
tedy tady už se spinká??? :slight_smile: já se omlouvám, že teď moc nejsem, ale pořád teď se něco děje, zařizujeme spoutu věcí a nemám na počítač vůbec čas.....byla jsem u kadeřnice, trochu přistřihnout, jeli jsme pro tu autosedačku - neměli jí totiž, tak nám ji objednali - tak už v ní Kubíno jezdí a moc se mu v ní líbí. Do toho nákupy, aby tu mamča měla aspoň ty těžké věci, táta pivo.... pak věci pro Kubíka - pleny, kašičky, polívčičky. Ostatní nákupy - mlíka na opalování, léky atd. Prostě nestíháme.....zítra ještě něco dokoupit a když to stihnu chtěla bych zabalit, protože v sobotu ráno přijedou naši, aby si na ně Kubík zvykl no a ve v neděli nad ránem odlítáme :slight_smile:
27. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
Ahoj Vladi, tak pěkně všechno donakupte a dozařiďte ať můžete v klídku a v pohodě odletět na Zakynthos (jedete na tento ostrov, viď?). Doufám, že se vzpamatoval z toho požáru.

Tak papa
27. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
ty jo video hustý, to člověk si vůbec nedokáže představit.....ještě, že máme bezpečné autosedačky pro naše drobečky :astonished:
Kačí....teda Bětka je šikulka, ta za chvíli bude chodit, i Honzík je šikulka že už se přetáčí a koukám jak si to dovču užíváte, Ondrášek už je velkej chlap, Nelinka je taky šikulka s nočníčkem.....prostě všechny dětičky tady jsou šikovné a krásné :slight_smile:
Jáji ty si dnes nachodila něco km, to nemusíš ani chodit cvičit..... :slight_smile:
27. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.